Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

DonieBrasco
Posts: 15834
Joined: 31/08/2016 16:09

#27726 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by DonieBrasco »

Hoce to kad se stavi interes desetak ljudi iznad interesa etnicke pripadnosti, naroda, drzave na kraju.

Vidite da imaju ove price da Dodik i Covic hoce prekomoziciju vlasti jer im Trojka ne ispunjava zelje, a SDFA-NES-SBiH bi rado da budu vlast pa da im udovoljavaju.
User avatar
Ozimician
Posts: 5719
Joined: 05/09/2012 23:21

#27727 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Ozimician »

Skolstvo u EU je jako dobro i ovdje neko ko zavrsi gimnaziju zna o BiH mnogo vise nego sto mi mislimo.

Naravno da su ove nize skole druga prica.
made_in_sarajevo
Posts: 5594
Joined: 06/05/2013 23:05

#27728 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by made_in_sarajevo »

Ja maloprije do lukavice, nece nas niko dirati uredu je. Kafa se popila na suncu, pola baste ljudi iz Sarajeva. Rahat odmarajte :mrgreen:
made_in_sarajevo
Posts: 5594
Joined: 06/05/2013 23:05

#27729 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by made_in_sarajevo »

Ozimician wrote: 02/05/2024 14:04 Skolstvo u EU je jako dobro i ovdje neko ko zavrsi gimnaziju zna o BiH mnogo vise nego sto mi mislimo.

Naravno da su ove nize skole druga prica.
Koje su nize skole?
User avatar
No Mind
Posts: 267
Joined: 12/08/2023 13:34

#27730 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by No Mind »

Ludzak wrote: 02/05/2024 12:55
DonieBrasco wrote: 02/05/2024 11:14 Tuzno je to koliko imamo zlonamjernih mad se moze gori termin upotrijebiti, među bosnjacima cak kad je i rezolucija o Srebrenici i genocid, historijski momenat za BiH i bosnjake kao najvece zrtve agresije i genocida.
Da je SDA sve ovo pokrenula, bila bi najveća stranka. Ali pošto nije, onda ta ista stranka pljuje po ovoj rezoluciji, i mlate po nekakvoj eskalaciji. To samo govori koliko je ta stranka nesposobna.
To ustvari govori koliko su iskvareni i da ni od cega ne prezeju nebi li naskodili ili minimizirali uspjeh politickih protivnika. Ali jesu i nesposobni jer vide samo kratkorocnu korist i ne vide da ta odvratna propaganda nije odrziva i da ce pobuditi revolt i gadjenje i u sopstvenim redovima. Jednostavno kosi se sa bicem naroda ovakvo umanjivanje sjecanja na genocid.
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#27731 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Login77777 »

Nikola Testa wrote: 02/05/2024 06:52
vee-jay wrote: 01/05/2024 19:35
Škobo Habu wrote: 01/05/2024 12:04

Lijepo od tebe što nas svako malo obaspeš kakvom glupošću ili debilizmom koje je svojstveno zadrtim fanovima Komšića.

Ono što ti ne razumiješ, a što je stvar prosječne inteligencije, jeste da je Trojka - na političkom planu, izgurala krupnu stvar u UN, i prvi put jasno i transparentno zatresla kompletan međunarodni poredak po pitanju - ne samo genocida na području Srebrenice, već i samog karaktera rata u BiH, te uspostave temeljitog savezništa koje se odmiće, po prvi put, od nekakvih pan-islamskih ideologija sa kojima su bezi Izetbegovići pokušavali da grade poziciju ove zemlje u bijelom svijetu.

Da ti prevedem: ono što radi sada Bećirević, u dogovoru i nastupu sa Konakoviću, a sve to uz operativca na terenu - Lagumdžije, mogao je i Komšić.

Ali, nije. Nije mu bilo u interesu. A interes su Izetbegovići. Oni nisu htjeli da kvare odnos sa Erdoganom i Vučićem.

Biti na strani SDA i DF, njihovih političkih aga i spahija na kantonalnim i opštinskim nivoima, jeste biti uz gomilu luzera, kojima je jedini interes vlastiti atar i koliko će biti dobri od njega. Da su htjeli Srebrenici dati univerzalno značenje - mogli su do sada bezbroj puta. Ali, nisu. Nisu ni pokušali.
Sve tacno i to svi na forumu znaju.
Pitanje je u zadjoj recenici: zasto nisu pokusali?
Pokušali su da dobiju podršku za rezoluciju u GS UN-a u vrijeme Biserinog mandata, na isti način kako to Zlatko radi, nisu uspjeli. Zapravo oni su prvi došli na ideju da ide kroz GS UN-a, zato je Dodik nedavno rekao da je rezolucija SDA-ova ideja.
Ovo sarkazam? Barem se nadam da je. :lol:
User avatar
Ozimician
Posts: 5719
Joined: 05/09/2012 23:21

#27732 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Ozimician »

made_in_sarajevo wrote: 02/05/2024 14:06
Ozimician wrote: 02/05/2024 14:04 Skolstvo u EU je jako dobro i ovdje neko ko zavrsi gimnaziju zna o BiH mnogo vise nego sto mi mislimo.

Naravno da su ove nize skole druga prica.
Koje su nize skole?
Hauptschule i Realschule (na Njemacku mislim)
izvrsni direktor
Posts: 9646
Joined: 20/12/2018 16:11

#27733 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by izvrsni direktor »

Point. wrote: 02/05/2024 10:06 Kakav parmak moraš biti i nazivati ovu jako važnu rezoluciju kao lažnu.
Pa moras biti isti kao i oni oni koji se ovih dana zarko bore protiv te iste rezolucije, tj cetnika.
A obzirom da se ovom slucaju radi o njihovom vladtitom narodu, znaci da su i gori od cetnika.
DonieBrasco
Posts: 15834
Joined: 31/08/2016 16:09

#27734 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by DonieBrasco »

15. maja rasprava o BiH u UN-u, a onda do kraja maja sjednica i glasanje za rezoluciju.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66743
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#27735 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Nervozni su ovi iz Trojke jer ocigledno stvari sa rezolucijom ne stoje dobro.
Oni puno nade polazu u tu rezoluciju.
L u c i f e r
Posts: 12319
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#27736 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by L u c i f e r »

muha_sa wrote: 02/05/2024 13:20
GandalfSivi wrote: 02/05/2024 13:19 Gdje je tema o Dodiku? Ne mogu da je nadjem…

Anyhow, je li iko skontao da lik nikako nije u Bosni? Iz Rusije otisao u Srbiju i ne mrda od tamo. Mozda i ima neka pozadina iza price o hapsenju…
Zakljucana i ošla na smetljište :-)
Ko i on sto ce :bih:
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#27737 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Skijaš »

palermo wrote: 02/05/2024 11:13 Bi li mi neko od.ove forumske brigade objasnio sta je to toliko pogresno receno u ovom tekstu Istrage (ako mislimo na isti tekst, ovaj o rezoluciji i njenom znacaju). Pa eto, kad se vratim iz grada sa kahve, rad sam da procitam.
Dosta je rastegljivo i moze se protumaciti na vise nacina, ali je meni ovaj dio izvadio zivac ....

"Da li Bošnjaci trebaju upasti u euforiju zbog rezolucije u Generalnoj skupštini UN-a? Ne. Jer upravo eskalacija na relaciji Bošnjaci – Srbi odgovara službenom Zagrebu koji progovara kroz X objave Ivice Puljića i gostovanja Nevenke Tromp."

Priznanje genocida na najvisem nivou ljudskog organizovanja (i u atmosferi stvarne potrebe a zbog konstantnog negiranja), autoru postaje problematicno jer ce doci do eskalacije s velikosrpskom ekipom. Jako cudna konstrukcija, pogotovo imajuci u vidu da ostatak njihovih tekstova odrazava podrsku rezoluciji.
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2649
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#27738 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Ja_Ja »

_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:09 Nervozni su ovi iz Trojke jer ocigledno stvari sa rezolucijom ne stoje dobro.
Oni puno nade polazu u tu rezoluciju.
Nisu uopste nervozni. Bez obzira sta neko mislio o Lagumdziji ovo je veoma dobro odradio. Pa Srbi nisu bili svjesni da se rezolucija sprema 6 mjeseci. Tek nakon 6 mjeseci saznali. Sada je vec kasno da bilo sta bitno urade, sada su iza rezolucije drzave koje kontrolisu 80% svijeta i ona ce sigurno proci. Ako se tome doda cinjenica da je Lagumdzija maestralno odradio stvari i nije upao u kaljuzu srpske diplomatije te je kulturno, diplomatski i cinjenicno gradio podrsku za ovu rezoluciju onda se dodje u situaciju da je veoma tesko naci protutezu usvajanju ove rezolucije. Pomeo ih je u NY sto se tice tvrdnje o krivnji cijelog naroda, tako da u to niti ko vjeruje niti ko ozbiljan slusa Ruse i Srbe sto o tome lazu. Glasat ce se na kraju po onome kako se uvijek glasa, drzave koje su bliske s Rusima protiv, drzave koje su bliske s Amerima i Britancima za, uz jedan broj suzdrzanih ili onih koji nece ni biti tu.

Mislim da je rezolucija kao i svaka druga koja je do sada u UN donesena, tj. nema nikakve fajde od nje. Nemaju oni sta polagati racune u rezoluciju jer nece dovesti ni do kakvih sustinskih promjena. Jedino ce im biti korisno sto ce na osnovu toga u oktobru uzeti izbore.

I da se razumijemo ovo oko Evropske unije i ove rezolucije po prvi put nakon rata da je nasa diplomatija presla iz defanzive u ofanzivu. Nikada mi nismo od rata na ovama imali ovoliki broj ljudi koji zuji po svijetu i zalaze se za imterese drzave. To je jednostavno cinjenica.
Tyke
Posts: 2641
Joined: 23/02/2012 05:44

#27739 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Tyke »

Pisali iz Genocidne Tvorevine UN-u, sta kazu miglo bi doci do unutarnjih sukoba. Pa zar nije Zeljka rekla kako bosnjaci pozivaju na rat i zele sukobe, a odjednom eto problema ako se usvoji rezolucija.
Vlada RS smatra da bi rezolucija bila “jednostran i antisrpski dokument” koji ne priznaje da su sva tri konstitutivna naroda u BiH pretrpjela strahote tijekom rata.

Prema njihovom mišljenju, bošnjački političari i njihove pristaše mogli bi koristiti rezoluciju kao “političko oružje” da Srbe označe kao genocidne i da prikažu Bošnjake kao jedinu grupu koja je teško stradala tijekom rata.
Glupi gnocidasi nikako da skontaju razliku izmedju "pretrpili strahote rata" i "pocinjen genocid nad jednim narodom" u jednom dijelu drzave. Pa zasto su uradili to sto su uradili u Srebrenici, makar to oni okarakterisali i "samo" kao tezak zlocin?
User avatar
Tony Soprano
Posts: 956
Joined: 21/01/2015 00:35
Location: Bada Bing

#27741 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Tony Soprano »

GandalfSivi wrote: 02/05/2024 16:00 Ne valja se kurciti kad je znas letiti…

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /240502083
sta drugo ocekivati od glupog genocidnog pseta :?:
Jordan1961
Posts: 2086
Joined: 29/07/2022 17:35

#27742 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Jordan1961 »

Tony Soprano wrote: 02/05/2024 16:05
GandalfSivi wrote: 02/05/2024 16:00 Ne valja se kurciti kad je znas letiti…

https://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzilas ... /240502083
sta drugo ocekivati od glupog genocidnog pseta :?:
Pusti emocije. Ovakvih reakcija treba biti vise i moraj biti brze.
Neka predoci dokaze za ovo sto iznosi javno. U protivnom postoje zakonske konsekvence u svakoj drzavi. A tako bi trebalo biti i u BiH. Bez obzira ko je u pitanju. Kad se 2-3 krivicno obradi, prestace se sa ovom praksom.
Jordan1961
Posts: 2086
Joined: 29/07/2022 17:35

#27743 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Jordan1961 »

Ja_Ja wrote: 02/05/2024 15:54
_BataZiv_0809 wrote: 02/05/2024 15:09 Nervozni su ovi iz Trojke jer ocigledno stvari sa rezolucijom ne stoje dobro.
Oni puno nade polazu u tu rezoluciju.
Nisu uopste nervozni. Bez obzira sta neko mislio o Lagumdziji ovo je veoma dobro odradio. Pa Srbi nisu bili svjesni da se rezolucija sprema 6 mjeseci. Tek nakon 6 mjeseci saznali. Sada je vec kasno da bilo sta bitno urade, sada su iza rezolucije drzave koje kontrolisu 80% svijeta i ona ce sigurno proci. Ako se tome doda cinjenica da je Lagumdzija maestralno odradio stvari i nije upao u kaljuzu srpske diplomatije te je kulturno, diplomatski i cinjenicno gradio podrsku za ovu rezoluciju onda se dodje u situaciju da je veoma tesko naci protutezu usvajanju ove rezolucije. Pomeo ih je u NY sto se tice tvrdnje o krivnji cijelog naroda, tako da u to niti ko vjeruje niti ko ozbiljan slusa Ruse i Srbe sto o tome lazu. Glasat ce se na kraju po onome kako se uvijek glasa, drzave koje su bliske s Rusima protiv, drzave koje su bliske s Amerima i Britancima za, uz jedan broj suzdrzanih ili onih koji nece ni biti tu.

Mislim da je rezolucija kao i svaka druga koja je do sada u UN donesena, tj. nema nikakve fajde od nje. Nemaju oni sta polagati racune u rezoluciju jer nece dovesti ni do kakvih sustinskih promjena. Jedino ce im biti korisno sto ce na osnovu toga u oktobru uzeti izbore.

I da se razumijemo ovo oko Evropske unije i ove rezolucije po prvi put nakon rata da je nasa diplomatija presla iz defanzive u ofanzivu. Nikada mi nismo od rata na ovama imali ovoliki broj ljudi koji zuji po svijetu i zalaze se za imterese drzave. To je jednostavno cinjenica.
Bombasu bi izgleda najdraze bilo da Bosnjaci donesu rezoluciju da se izvinjavaju srbima sto su ih primorali da naprave genocid.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18856
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#27744 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by SmokingMan »

Galijašević je doprinijeo zašto se dotični ambasador tako ponaša. Vrijeme je da i on vidi suda nkon toliko godina mišijeg života.
User avatar
Quaresma
Posts: 6731
Joined: 19/07/2010 16:37

#27745 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Quaresma »

doprinijelo je sto nema nikakvih posljedica za ovakve istupe.

i ovoga ce preispitati i pustiti ga da ide kuci, i kao da se nista nije desilo.
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#27746 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by BHCluster »

palermo
Posts: 22426
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#27747 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by palermo »

Skijaš wrote: 02/05/2024 15:42
palermo wrote: 02/05/2024 11:13 Bi li mi neko od.ove forumske brigade objasnio sta je to toliko pogresno receno u ovom tekstu Istrage (ako mislimo na isti tekst, ovaj o rezoluciji i njenom znacaju). Pa eto, kad se vratim iz grada sa kahve, rad sam da procitam.
Dosta je rastegljivo i moze se protumaciti na vise nacina, ali je meni ovaj dio izvadio zivac ....

"Da li Bošnjaci trebaju upasti u euforiju zbog rezolucije u Generalnoj skupštini UN-a? Ne. Jer upravo eskalacija na relaciji Bošnjaci – Srbi odgovara službenom Zagrebu koji progovara kroz X objave Ivice Puljića i gostovanja Nevenke Tromp."

Priznanje genocida na najvisem nivou ljudskog organizovanja (i u atmosferi stvarne potrebe a zbog konstantnog negiranja), autoru postaje problematicno jer ce doci do eskalacije s velikosrpskom ekipom. Jako cudna konstrukcija, pogotovo imajuci u vidu da ostatak njihovih tekstova odrazava podrsku rezoluciji.
Ja moram iskreno reci da ja ne vidim nista lose u o onom tekstu. Dakle, ne vidim da ne postoji podrska Rezoluciji, qli istovremeno se kaze da se sa njom nista ne rjesava. I mislim da se postavlja potpuno opravdano pitanje sta cemò sa njom. Hocemo li na osnovu nje traziti podrsku u stvaranju funkcionalne drzave ili ce ova Rezolucija zapravo posluziti nekom drugom kao svojevrsna moneta u konacnom potkusurivanju kafa je rijec o Bosni i Hercegovini. Nije da to vec nismo imali, tipa, evo vam Zakon o zabrani negiranja genocidu a vi ce te nesto drugo dati.

A ovo sto si citirao, slazem se ja da to moze zvuciti na nacin na koji si ti protumacio. Ne mislim ja ni da je opcenito tekst za Pulicerovu nagradu. Samo mislim da postavlja dobra pitanja. Ergo, samo da zavrsim oko ovog citata, i pored svoje rogobatnosti, postoji takodje i istina da svaka eskalacija srpsko-bosnjackih odnosa odgovara sluzbenom Zagrebu kao sto i svaka eskalacija bosnjacko-hrvayskih odnosa odgovara sluzbenom Beogradu (za to postoje mnogobrojni dokazi). I mislim da je prilicno jasno ( trebalo bi biti) da svaka od intersnih strana (mislim i na Zagreb i Beograd i strane faktore) ima figu u dzepu kada glasa za ili protiv Rezolucije.
Tako da....apsolutna podrska Rezoluciji kao nadi i vjeri da ovaj svijet ipak pociva na principima humanosti, pravde, ali bez euforije jer jos uvijek ne vidimo (ili barem ja ne vidim) sta ona donosi drzavi Bosni i Hercegovini.
Škobo Habu
Posts: 9092
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#27748 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Škobo Habu »

palermo wrote: 02/05/2024 17:26

Ja moram iskreno reci da ja ne vidim nista lose u o onom tekstu. Dakle, ne vidim da ne postoji podrska Rezoluciji, qli istovremeno se kaze da se sa njom nista ne rjesava. I mislim da se postavlja potpuno opravdano pitanje sta cemò sa njom. Hocemo li na osnovu nje traziti podrsku u stvaranju funkcionalne drzave ili ce ova Rezolucija zapravo posluziti nekom drugom kao svojevrsna moneta u konacnom potkusurivanju kafa je rijec o Bosni i Hercegovini. Nije da to vec nismo imali, tipa, evo vam Zakon o zabrani negiranja genocidu a vi ce te nesto drugo dati.

Čuj, ništa se ne dešava, a obilježavanje sjećanja na srebrenički genocid se podiže na međunarodni nivo!?

Tebi ništa ne znači činjenica da će, na put u EU, Srbija morati priznati srebrenički genocid ili joj nema mjesta u društvu demokratskih zemalja.

I o kakvoj ti funkcionalnosti govoriš kad - od Vučićevog dolaska na vlast, imamo punu podršku Dodiku i njemu sličnim da trivijalizuju genocid, da ga omalovažavaju, da vrijeđaju otvoreno preživjele...Hoćeš da kažeš kako smo do sada imali više funkcionalniji srpsko-bošnjački odnos, nego li poslije rezolucije? :roll:

To što sama rezolucija u samoj srži udara na republičkosrpski secesionizam, odnosno formulacija "genocid" bdije iznad svakog budućeg pokušaja, tebi je to problematično sa više aspekata!?

Ne mogu vjerovati. Komleks bajrovićevizma je mnogo dubllji u bošnjačkom biću. Lako ćemo mi sa Srbima, Hrvati su najveći problem. :lol:
User avatar
Skijaš
Posts: 12744
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#27749 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Skijaš »

BHCluster wrote: 02/05/2024 17:03
Ahmetovic = lik kojeg je Dodik zaulario nakon Ahmetovicevog polnog opcenja s maloljetnicom i koji od tada sluzi velikosrbima

Hadzifejzovic = redovno pruza Dodiku platformu da sije svoju mrznju, sad ga je poceo i grliti pola sata nakon sto Dodik negira genocid

Oni se sastali da pricaju o izdaji Srebrenice :-)
palermo
Posts: 22426
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#27750 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by palermo »

Škobo Habu wrote: 02/05/2024 17:42
palermo wrote: 02/05/2024 17:26

Ja moram iskreno reci da ja ne vidim nista lose u o onom tekstu. Dakle, ne vidim da ne postoji podrska Rezoluciji, qli istovremeno se kaze da se sa njom nista ne rjesava. I mislim da se postavlja potpuno opravdano pitanje sta cemò sa njom. Hocemo li na osnovu nje traziti podrsku u stvaranju funkcionalne drzave ili ce ova Rezolucija zapravo posluziti nekom drugom kao svojevrsna moneta u konacnom potkusurivanju kafa je rijec o Bosni i Hercegovini. Nije da to vec nismo imali, tipa, evo vam Zakon o zabrani negiranja genocidu a vi ce te nesto drugo dati.

Čuj, ništa se ne dešava, a obilježavanje sjećanja na srebrenički genocid se podiže na međunarodni nivo!?

Tebi ništa ne znači činjenica da će, na put u EU, Srbija morati priznati srebrenički genocid ili joj nema mjesta u društvu demokratskih zemalja.

I o kakvoj ti funkcionalnosti govoriš kad - od Vučićevog dolaska na vlast, imamo punu podršku Dodiku i njemu sličnim da trivijalizuju genocid, da ga omalovažavaju, da vrijeđaju otvoreno preživjele...Hoćeš da kažeš kako smo do sada imali više funkcionalniji srpsko-bošnjački odnos, nego li poslije rezolucije? :roll:

To što sama rezolucija u samoj srži udara na republičkosrpski secesionizam, odnosno formulacija "genocid" bdije iznad svakog budućeg pokušaja, tebi je to problematično sa više aspekata!?

Ne mogu vjerovati. Komleks bajrovićevizma je mnogo dubllji u bošnjačkom biću. Lako ćemo mi sa Srbima, Hrvati su najveći problem. :lol:
Samo par recenica na ovaj tvoj konfuzni tekst ( mogao bih upotrijebiti i drugu rijec, al haj,). Dakle, ko misli da cemo mi dobiti drzavu na racun nase zrtve ( ukljucujuci i srebrenicki genocid) se ljuto vara. A ti u tvom postu upravo to impliciras.

Drugo, meni nisu problem ni Srbi ni Hrvati, problem su mi sluzbene politike Beograda i Zagreba. I tacno je da ne vidim neke velike razlike.
Post Reply