Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

User avatar
Point.
Posts: 27841
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#26201 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Point. »

HNS koalicione muhice iz Sarajva u akciji
"Njima nije problem da glasaju za listu sa samo jednim kandidatom, odnosno da glasaju konkretno za Marina Vukoju za sudiju Ustavnog suda. Inače, vladajući u Parlamentu FBiH predvođeni HDZ-om, to zaista moram istaći jer čini mi se da ovdje sve poteze vuče HDZ uz prešutnu podršku njihovih partnera i poslušnika. Oni su iz komisija smijenili zastupnike iz opozicije i na njihova mjesta imenovali su članove vladajuće većine u Parlamentu da bi time otvorili put za imenovanja onih koji oni žele i onih koji su po njihovoj volji. Vidjet ćemo kako će se sve ovo riješavati, ali vjerujem da će ovo nažalost ići u ovom pravcu u kojem sam govorio, jer put je, da tako kažem, očišćen, spreman za imenovanje ne samo Vukoje nego i svih onih koji su po vladajućoj volji", naveo je Kajan za "Slobodnu Bosnu".

Kajan je u razgovoru za naš portal rekao i kako je situacija u najvišem zakonodavnom tijelu FBiH protuustavna i nezakonita.

"Kadrovi HDZ-a trenutno predsjedavaju oba doma FBiH, a što je protivno i Ustavu i zakonima. Predsjedavajući Doma naroda Parlamenta FBiH je HDZ-ovac Tomislav Martinović, a evo i Mladen Bošković, također iz HDZ-a, voljom Mirjane Marinković-Lepić iz Naše stranke koja mu je prepustila predsjedavanje Parlamentom predsjedava i ovim Zastupničkim domom Parlamenta FBiH. No to njima nije problem. Dakle, kada mi iz opozicije upozoravamo na to da nije po Ustavu, nije po zakonu, da su predsjedavajući oba doma parlamenta iz jedne stranke (HDZ), oni to jednostavno ignorišu u HDZ-u, a od onih koji ih podržavaju imaju prešutno odobrenje, a nama samim tim šalju poruku da to podržavaju", naveo je Kajan za "SB".
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26202 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

O tome ti I govorim, nema nikakve tralzike izmedju tebe i prpe.. :thumbup:
Iste vas "tradicionalne" vrijednosti vezu. :thumbup:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12486
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#26203 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:16 O tome ti I govorim, nema nikakve tralzike izmedju tebe i prpe.. :thumbup:
Iste vas "tradicionalne" vrijednosti vezu. :thumbup:
Sve dok nisu genocidne dobro je ;), srecom ti narativi su ipak blizi nekim drugima.

A ja i prle smo potpuno na drugom spektru, vise je blizi tvom krajnje desnom. Vasi crni i zeleni dresovi se na kraju uvijek spoje, pogotovo kad treba crvene pod...
plavi_E
Posts: 6597
Joined: 18/10/2021 19:47

#26204 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by plavi_E »

dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:07
Spoiler
Show
plavi_E wrote: 23/04/2024 12:00 Europol se oglasio: U BiH uhapšen dio "užeg kruga" superkartela Edina Gačanina Tita

Ovo povecano zadaje strah u stilu "ko je sljedeci" ili "zeno sto me nagovori da idemo u tu Dubaju na godisnji".
'oce li hapsit sve sa Avdukine sheme ili samo Kiflu? Meni rekoste da ja najgora selektiva pravda, pa reko samo da upitam jel jos to vrijedi.

A ja sam uvijek bio za pravdu, pa makar i selektivnu. Da vidimo jel ide Kifla, pa Bakir, pa Seka, pa Radoncic :D
Naravno da je selektivna pravda sranje. Ovdje je rijec o:
Oni navode da je riječ o "užem krugu" mete visoke vrijednosti, koja je ranije uhapšena kao šef "superkartela", što je Edin Gačanin.
Svi u uzem a mozda i sirem krugu ce najebati. Nema tu nikakve selektivne pravde. Ti je naravno vidis iz politickih razloga. Sto je donekle i razumljivo.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12486
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#26205 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

Point. wrote: 23/04/2024 12:16 HNS koalicione muhice iz Sarajva u akciji
"Njima nije problem da glasaju za listu sa samo jednim kandidatom, odnosno da glasaju konkretno za Marina Vukoju za sudiju Ustavnog suda. Inače, vladajući u Parlamentu FBiH predvođeni HDZ-om, to zaista moram istaći jer čini mi se da ovdje sve poteze vuče HDZ uz prešutnu podršku njihovih partnera i poslušnika. Oni su iz komisija smijenili zastupnike iz opozicije i na njihova mjesta imenovali su članove vladajuće većine u Parlamentu da bi time otvorili put za imenovanja onih koji oni žele i onih koji su po njihovoj volji. Vidjet ćemo kako će se sve ovo riješavati, ali vjerujem da će ovo nažalost ići u ovom pravcu u kojem sam govorio, jer put je, da tako kažem, očišćen, spreman za imenovanje ne samo Vukoje nego i svih onih koji su po vladajućoj volji", naveo je Kajan za "Slobodnu Bosnu".

Kajan je u razgovoru za naš portal rekao i kako je situacija u najvišem zakonodavnom tijelu FBiH protuustavna i nezakonita.

"Kadrovi HDZ-a trenutno predsjedavaju oba doma FBiH, a što je protivno i Ustavu i zakonima. Predsjedavajući Doma naroda Parlamenta FBiH je HDZ-ovac Tomislav Martinović, a evo i Mladen Bošković, također iz HDZ-a, voljom Mirjane Marinković-Lepić iz Naše stranke koja mu je prepustila predsjedavanje Parlamentom predsjedava i ovim Zastupničkim domom Parlamenta FBiH. No to njima nije problem. Dakle, kada mi iz opozicije upozoravamo na to da nije po Ustavu, nije po zakonu, da su predsjedavajući oba doma parlamenta iz jedne stranke (HDZ), oni to jednostavno ignorišu u HDZ-u, a od onih koji ih podržavaju imaju prešutno odobrenje, a nama samim tim šalju poruku da to podržavaju", naveo je Kajan za "SB".
Meni samo nije jasno kako iko moze pratit, a pogotovo kopirat ovog ratnog huskaca. Jest da je azuran kolega forumas, ali nikad nista konstruktivno nije u zivotu napisao ili uradio. Pravi DF-ovac.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12486
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#26206 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

plavi_E wrote: 23/04/2024 12:19
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:07
Spoiler
Show
plavi_E wrote: 23/04/2024 12:00 Europol se oglasio: U BiH uhapšen dio "užeg kruga" superkartela Edina Gačanina Tita

Ovo povecano zadaje strah u stilu "ko je sljedeci" ili "zeno sto me nagovori da idemo u tu Dubaju na godisnji".
'oce li hapsit sve sa Avdukine sheme ili samo Kiflu? Meni rekoste da ja najgora selektiva pravda, pa reko samo da upitam jel jos to vrijedi.

A ja sam uvijek bio za pravdu, pa makar i selektivnu. Da vidimo jel ide Kifla, pa Bakir, pa Seka, pa Radoncic :D
Naravno da je selektivna pravda sranje. Ovdje je rijec o:
Oni navode da je riječ o "užem krugu" mete visoke vrijednosti, koja je ranije uhapšena kao šef "superkartela", što je Edin Gačanin.
Svi u uzem a mozda i sirem krugu ce najebati. Nema tu nikakve selektivne pravde. Ti je naravno vidis iz politickih razloga. Sto je donekle i razumljivo.
Ma meni samo zabavno iskreno, napisah vec, genijalno ste zakucali NIPovce sa ovim. Svi zaboravili da je pola sheme SDA :D

Samo udr'te!
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26207 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:18
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:16 O tome ti I govorim, nema nikakve tralzike izmedju tebe i prpe.. :thumbup:
Iste vas "tradicionalne" vrijednosti vezu. :thumbup:
Sve dok nisu genocidne dobro je ;), srecom ti narativi su ipak blizi nekim drugima.

A ja i prle smo potpuno na drugom spektru, vise je blizi tvom krajnje desnom. Vasi crni i zeleni dresovi se na kraju uvijek spoje, pogotovo kad treba crvene pod...
Haha pa ja sam glasao za nasu stranku, kakav ja i desnica?
Doduse vama iz mostara je sve desno zbog sda i hdza :)
Ako je iko crvenog dresa ovde onda sam to ja.
User avatar
Login77777
Posts: 8769
Joined: 18/05/2021 09:11

#26208 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Login77777 »

denis.istok wrote: 23/04/2024 10:27 "Dolazimo po vas u oktobru!"

Sjeća li se neko ove najave od jednog poznatog nam lika?

I hoće li zaista doći po nas ili su već došli?
Naravno da se sjecamo. Kao sto se sjecamo i ovoga. Zar ne? :mrgreen:
A_A_AKCIJA wrote: 09/12/2022 10:01
denis.istok wrote: 09/12/2022 09:55 NEMA VLADE FBIH BEZ SAGLASNOSTI SDA I DF.
Pa zato će i dati saglasnost i idemo dalje.

:D

To je jedina opcija koju imaju.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23352
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#26209 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Sanjarko »

Jb ti vaku vladu. :izet: je na onu stvar. Nestašica lijekova čak evo i ovdje u Nicaze.

Subvencioniranih lijekova, s esecijalne liste.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#26210 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Styling »

dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:21
plavi_E wrote: 23/04/2024 12:19
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:07
Spoiler
Show
'oce li hapsit sve sa Avdukine sheme ili samo Kiflu? Meni rekoste da ja najgora selektiva pravda, pa reko samo da upitam jel jos to vrijedi.

A ja sam uvijek bio za pravdu, pa makar i selektivnu. Da vidimo jel ide Kifla, pa Bakir, pa Seka, pa Radoncic :D
Naravno da je selektivna pravda sranje. Ovdje je rijec o:
Oni navode da je riječ o "užem krugu" mete visoke vrijednosti, koja je ranije uhapšena kao šef "superkartela", što je Edin Gačanin.
Svi u uzem a mozda i sirem krugu ce najebati. Nema tu nikakve selektivne pravde. Ti je naravno vidis iz politickih razloga. Sto je donekle i razumljivo.
Ma meni samo zabavno iskreno, napisah vec, genijalno ste zakucali NIPovce sa ovim. Svi zaboravili da je pola sheme SDA :D

Samo udr'te!
Da ponovim ogradivo. NIP-ovci nemaju veze s ovim. Jedina poveznica je sto je jedan od uhapsenih Dinin kum. To j eprivatna veza i nema veze sa stranakom. A veze i vezice ostalih tek treba da se ustanove. Bice svakakvih iznenadjenja. Stay tuned!
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#26211 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:23
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:18
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:16 O tome ti I govorim, nema nikakve tralzike izmedju tebe i prpe.. :thumbup:
Iste vas "tradicionalne" vrijednosti vezu. :thumbup:
Sve dok nisu genocidne dobro je ;), srecom ti narativi su ipak blizi nekim drugima.

A ja i prle smo potpuno na drugom spektru, vise je blizi tvom krajnje desnom. Vasi crni i zeleni dresovi se na kraju uvijek spoje, pogotovo kad treba crvene pod...
Haha pa ja sam glasao za nasu stranku, kakav ja i desnica?
Doduse vama iz mostara je sve desno zbog sda i hdza :)
Ako je iko crvenog dresa ovde onda sam to ja.
To crveno sto spominjes nije boja sigurno, a ni obraz :stidljiv:
plavi_E
Posts: 6597
Joined: 18/10/2021 19:47

#26212 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by plavi_E »

@dr_Evil
Lazes da su svi zaboravili da je NiP odpadak SDA. Na ovom forumu su upravo najvise popljuvani bas ti koji su to tvrdili.
Jordan1961
Posts: 2067
Joined: 29/07/2022 17:35

#26213 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by Jordan1961 »

dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:20
Point. wrote: 23/04/2024 12:16 HNS koalicione muhice iz Sarajva u akciji
"Njima nije problem da glasaju za listu sa samo jednim kandidatom, odnosno da glasaju konkretno za Marina Vukoju za sudiju Ustavnog suda. Inače, vladajući u Parlamentu FBiH predvođeni HDZ-om, to zaista moram istaći jer čini mi se da ovdje sve poteze vuče HDZ uz prešutnu podršku njihovih partnera i poslušnika. Oni su iz komisija smijenili zastupnike iz opozicije i na njihova mjesta imenovali su članove vladajuće većine u Parlamentu da bi time otvorili put za imenovanja onih koji oni žele i onih koji su po njihovoj volji. Vidjet ćemo kako će se sve ovo riješavati, ali vjerujem da će ovo nažalost ići u ovom pravcu u kojem sam govorio, jer put je, da tako kažem, očišćen, spreman za imenovanje ne samo Vukoje nego i svih onih koji su po vladajućoj volji", naveo je Kajan za "Slobodnu Bosnu".

Kajan je u razgovoru za naš portal rekao i kako je situacija u najvišem zakonodavnom tijelu FBiH protuustavna i nezakonita.

"Kadrovi HDZ-a trenutno predsjedavaju oba doma FBiH, a što je protivno i Ustavu i zakonima. Predsjedavajući Doma naroda Parlamenta FBiH je HDZ-ovac Tomislav Martinović, a evo i Mladen Bošković, također iz HDZ-a, voljom Mirjane Marinković-Lepić iz Naše stranke koja mu je prepustila predsjedavanje Parlamentom predsjedava i ovim Zastupničkim domom Parlamenta FBiH. No to njima nije problem. Dakle, kada mi iz opozicije upozoravamo na to da nije po Ustavu, nije po zakonu, da su predsjedavajući oba doma parlamenta iz jedne stranke (HDZ), oni to jednostavno ignorišu u HDZ-u, a od onih koji ih podržavaju imaju prešutno odobrenje, a nama samim tim šalju poruku da to podržavaju", naveo je Kajan za "SB".
Meni samo nije jasno kako iko moze pratit, a pogotovo kopirat ovog ratnog huskaca. Jest da je azuran kolega forumas, ali nikad nista konstruktivno nije u zivotu napisao ili uradio. Pravi DF-ovac.
Svasta ti tu nesto napisa osim sta nije tacno od toga sto covjek kaze.
1) parlamentarna vecina nije promijenila clanove komisije
2) parlamentarna vecina nece glasati za izbor Vukoje
3) clanovi HDZ ne predsjedavaju na oba doma parlamenta FBiH
4) to je po ustavu
User avatar
dr_Evil
Posts: 12486
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#26214 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

plavi_E wrote: 23/04/2024 12:27 @dr_Evil
Lazes da su svi zaboravili da je NiP odpadak SDA. Na ovom forumu su upravo najvise popljuvani bas ti koji su to tvrdili.
Ja samo o shemi avdukinoj :D

Meni ona moja mostarska zabavna, ahbaba Behrama su odveli u haps, bit ce zabavno vidit hoce li povezat sa Hurdom i Sutom ko na shemi. Ali tesko da hoce, stara SDAovska "nema mene nigdje u papirima".
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26215 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/04/2024 12:27
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:23
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:18

Sve dok nisu genocidne dobro je ;), srecom ti narativi su ipak blizi nekim drugima.

A ja i prle smo potpuno na drugom spektru, vise je blizi tvom krajnje desnom. Vasi crni i zeleni dresovi se na kraju uvijek spoje, pogotovo kad treba crvene pod...
Haha pa ja sam glasao za nasu stranku, kakav ja i desnica?
Doduse vama iz mostara je sve desno zbog sda i hdza :)
Ako je iko crvenog dresa ovde onda sam to ja.
To crveno sto spominjes nije boja sigurno, a ni obraz :stidljiv:
Za tebe prof.dr :)
evo ih kako se samo skupe, slucajnooo :lol:
sve posteni, sdfa, vise rekao bih df, ali ne i manje sda clanovi zelenih, bosnje nase dobre , tradicionalne, neutralne, nacitane :bih:
laik1981
Posts: 13041
Joined: 05/12/2012 13:04

#26216 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by laik1981 »

...
Last edited by laik1981 on 23/04/2024 12:34, edited 1 time in total.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12486
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#26217 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by dr_Evil »

Jordan1961 wrote: 23/04/2024 12:29
Svasta ti tu nesto napisa osim sta nije tacno od toga sto covjek kaze.
1) parlamentarna vecina nije promijenila clanove komisije
2) parlamentarna vecina nece glasati za izbor Vukoje
3) clanovi HDZ ne predsjedavaju na oba doma parlamenta FBiH
4) to je po ustavu
Iskreno i ne zanima me, HDZ je bio do sada, da je SDa u vlasti ovo bi proslo bez ikakve medijske hajke. Meni je porazno da je SDP upao u ovu nacionalnu igru, ali kad je upao to jest preuzeo mjesto od SDA onda moze samo nastavit igrati po pravilima koje je postavio good boy Alija. Bolje bi im bilo da su umjesto vlasti poveli narod u shumu.

Moj komentar je bio na Kajana. Uz sve njegove zasluge kao novinara u ratu, hvala mu sto je ostao uz nas, ali bio je SDAovac 30 godina, sutio na sve, onda je usao u DF ko papagaj lajao na HDZ a nikad ni rijeci protiv DF-a i SDA sto su na svim nivoima bila u koaliciji sa HDZ. I sta cemo sad, svanulo?
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7350
Joined: 12/03/2012 18:04

#26218 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:30
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/04/2024 12:27
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:23

Haha pa ja sam glasao za nasu stranku, kakav ja i desnica?
Doduse vama iz mostara je sve desno zbog sda i hdza :)
Ako je iko crvenog dresa ovde onda sam to ja.
To crveno sto spominjes nije boja sigurno, a ni obraz :stidljiv:
Za tebe prof.dr :)
evo ih kako se samo skupe, slucajnooo :lol:
sve posteni, sdfa, vise rekao bih df, ali ne i manje sda clanovi zelenih, bosnje nase dobre , tradicionalne, neutralne, nacitane :bih:
Volim DF kao sto volim i tebe, a od tebe mi se povraca konstantno. DF je bas smece od stranke.

Kod nas ne postoji normalna opcija, sve retardi, nesposobnjakovici i varalice.

Mozda je kod vas bolja situacija ?
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4495
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#26219 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by VladaFBiH »

sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:06
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:04 Juga i Bosna su priznale Palestinu, pa ti opet tamburas, baci prvi kamen rekli bi ovi tvoji ;)
palestina nije medjunarodno priznata drzava.
izrale jeste pa je ovde zovte svakako nekako, i pljujete po istoj. doduse cudi me da nisi i na toj temi nasao poveznicu sa hrvatima kako inace znas.
Palestinu je priznalo 139 država (u međuvremenu Španjolska, Slovenija, Malta i Irska najavile da će je priznati) a Izrael 165 država od 193 država članica Ujedinjenih nacija
Last edited by VladaFBiH on 23/04/2024 12:39, edited 2 times in total.
plavi_E
Posts: 6597
Joined: 18/10/2021 19:47

#26220 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by plavi_E »

Cuj "nema ovo nikakve veze sa NiP-om". A glavni NiPovac preko medija porucuje "pravosudnoj mafiji" da dobro paze sta rade njegovom kumu. :-)
Mada nije iskljuceno da je on u stvari poruku poslao kumu na ovaj nacin jer se kum ne javlja na telefon. Poruciojo mu da se ne brine da ce sve biti u redu. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23465
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#26221 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by BHCluster »

Jordan1961 wrote: 23/04/2024 12:29
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:20
Point. wrote: 23/04/2024 12:16 HNS koalicione muhice iz Sarajva u akciji

Meni samo nije jasno kako iko moze pratit, a pogotovo kopirat ovog ratnog huskaca. Jest da je azuran kolega forumas, ali nikad nista konstruktivno nije u zivotu napisao ili uradio. Pravi DF-ovac.
Svasta ti tu nesto napisa osim sta nije tacno od toga sto covjek kaze.
1) parlamentarna vecina nije promijenila clanove komisije
2) parlamentarna vecina nece glasati za izbor Vukoje
3) clanovi HDZ ne predsjedavaju na oba doma parlamenta FBiH
4) to je po ustavu
:thumbup:
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26222 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/04/2024 12:34
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:30
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 23/04/2024 12:27

To crveno sto spominjes nije boja sigurno, a ni obraz :stidljiv:
Za tebe prof.dr :)
evo ih kako se samo skupe, slucajnooo :lol:
sve posteni, sdfa, vise rekao bih df, ali ne i manje sda clanovi zelenih, bosnje nase dobre , tradicionalne, neutralne, nacitane :bih:
Volim DF kao sto volim i tebe, a od tebe mi se povraca konstantno. DF je bas smece od stranke.

Kod nas ne postoji normalna opcija, sve retardi, nesposobnjakovici i varalice.

Mozda je kod vas bolja situacija ?
Lijepe kvalifikacije, nacitane nema govora.
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26223 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

VladaFBiH wrote: 23/04/2024 12:37
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:06
dr_Evil wrote: 23/04/2024 12:04 Juga i Bosna su priznale Palestinu, pa ti opet tamburas, baci prvi kamen rekli bi ovi tvoji ;)
palestina nije medjunarodno priznata drzava.
izrale jeste pa je ovde zovte svakako nekako, i pljujete po istoj. doduse cudi me da nisi i na toj temi nasao poveznicu sa hrvatima kako inace znas.
Palestinu je priznalo 139 država (u međuvremenu Španjolska, Slovenija, Malta i Irska najavile da će je priznati) a Izrael 165 država od 193 država članica Ujedinjenih nacija
Dakle nije medjunarodno priznata zemlja, sta tacno nije tacno?
Tacno grupno pocnu napadat :)
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4495
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#26224 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by VladaFBiH »

sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:39
VladaFBiH wrote: 23/04/2024 12:37
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:06

palestina nije medjunarodno priznata drzava.
izrale jeste pa je ovde zovte svakako nekako, i pljujete po istoj. doduse cudi me da nisi i na toj temi nasao poveznicu sa hrvatima kako inace znas.
Palestinu je priznalo 139 država (u međuvremenu Španjolska, Slovenija, Malta i Irska najavile da će je priznati) a Izrael 165 država od 193 država članica Ujedinjenih nacija
Dakle nije medjunarodno priznata zemlja, sta tacno nije tacno?
Tacno grupno pocnu napadat :)
Palestina (arapski: فلسطين; hebr. פלשתינה), službeno priznata kao Država Palestina od Ujedinjenih nacija i drugih međunarodnih entiteta je de jure suverena država u jugozapadnoj Aziji, odnosno na Bliskom istoku, između Jordana i Sredozemnog mora.
sumirprimus
Posts: 81733
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#26225 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive) Vol 2

Post by sumirprimus »

VladaFBiH wrote: 23/04/2024 12:40
sumirprimus wrote: 23/04/2024 12:39
VladaFBiH wrote: 23/04/2024 12:37

Palestinu je priznalo 139 država (u međuvremenu Španjolska, Slovenija, Malta i Irska najavile da će je priznati) a Izrael 165 država od 193 država članica Ujedinjenih nacija
Dakle nije medjunarodno priznata zemlja, sta tacno nije tacno?
Tacno grupno pocnu napadat :)
Palestina (arapski: فلسطين; hebr. פלשתינה), službeno priznata kao Država Palestina od Ujedinjenih nacija i drugih međunarodnih entiteta je de jure suverena država u jugozapadnoj Aziji, odnosno na Bliskom istoku, između Jordana i Sredozemnog mora.
To bosanska wikipedija? Sretno sa tim.
Post Reply