Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87901 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Stovatelji UZP-a i genocid stajla zajedno sa simapizerima X-morke stalno pitaju zbog cega je Komsic odbio nacrt budzeta OS BiH.

Predsjedništvo BiH danas je usvojilo Nacrt Budžeta sa dva glasa "za" Željke Cvijanović i Denisa Bećirovića te jednim protiv Željka Komšića koji nije dao zeleno svjetlo jer, kako je naveo, nisu predviđena sredstva za modernizaciju odnosno opremanje Oružanih snaga BiH.

Sta je to toliko komplikovano u ovoj komsicevoj izjavi da je doticnima to toliko tesko razumijeti. :?
Bobi
Forum administrator
Posts: 32140
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#87902 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Bobi »

plavi_E wrote: 22/03/2023 17:02 Stovatelji UZP-a i genocid stajla zajedno sa simapizerima X-morke stalno pitaju zbog cega je Komsic odbio nacrt budzeta OS BiH.

Predsjedništvo BiH danas je usvojilo Nacrt Budžeta sa dva glasa "za" Željke Cvijanović i Denisa Bećirovića te jednim protiv Željka Komšića koji nije dao zeleno svjetlo jer, kako je naveo, nisu predviđena sredstva za modernizaciju odnosno opremanje Oružanih snaga BiH.

Sta je to toliko komplikovano u ovoj komsicevoj izjavi da je doticnima to toliko tesko razumijeti. :?
Nema stavke oprema, to ide u kompletu za OS BiH i mi raspoređujemo. Nije mi jasno čime se bave... Ovo je za cijelu državu, treba svima da je na ponos da Oružane snage imaju povećan budžet", rekao je Helez.
A šta je tebi komplikovano u ovom :D ? Jasno je svima da nece svih 90 miliona ici na plae jer do sad se izdvajalo 90 miliona pa bi to bilo duplo da ce jedan dio ici na modernizaciju, sta nije jasno,mozda e dotični čitao na cirilici pa nije razumio :D ?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31533
Joined: 16/04/2011 18:46

#87903 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by skafiskafsnjak »

Gledam ovog Karamatica na n1 .... koji ustasa jbt hahahahaahah.
Pa lik haman glasno kaze da ce se odvojit .... odvojila se CG, pa i Kosovo .... u BiH imamo istu pricu kao sto je Milosevic govorio, pa znamo kako je zavrsilo ... jao jao
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#87904 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Imamo dogovor da istočnu interkonekciju stavimo na dnevni red, čekamo muslimansku stranu
Svaka čast Našoj stranci i SDPu što su konačno postali muslimani.❤️
made_in_sarajevo
Posts: 5579
Joined: 06/05/2013 23:05

#87905 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by made_in_sarajevo »

plavi_E wrote: 22/03/2023 16:51 Dati velikosrpskoj ideologiji da entitetske policije predstavljaju drzavu pred EUROPOL-om je mogla sva politicka opcija iz "muslimanske" kvote. Dzaba stovatelji UZP-a i genocid stajla zajedno sa simpatizerima X-morke pokusavaju to prikazati kao veliki pregovaracki uspijeh.
Ovaj plavi uleti bubne 3-4 posta zaredom ono izvali glupost i onda ga opet nema :lol:

Europol konakovic prodao hrvatima 8-)
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87906 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Znaci Helez tvrdi oni u OS BiH dobiju pare i oni sa tim rade sta hoce. Sami odlucuju kako ce pare trositi. Pa eto mu prilike da kupi one njegove krstarece rakete.
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#87907 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

Student_u_Ostavci wrote: 22/03/2023 17:29
Imamo dogovor da istočnu interkonekciju stavimo na dnevni red, čekamo muslimansku stranu
Svaka čast Našoj stranci i SDPu što su konačno postali muslimani.❤️
Da li to znaci da su Hrvati za ruski plin? :oops:
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#87908 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Leverage »

Student_u_Ostavci wrote: 22/03/2023 17:29
Imamo dogovor da istočnu interkonekciju stavimo na dnevni red, čekamo muslimansku stranu
Svaka čast Našoj stranci i SDPu što su konačno postali muslimani.❤️
Obzirom da se SDP i NS neće prepoznati u navedenom opisu, imam osjećaj da će se Dodik načekati da mu se javi "muslimanska strana".

P.S. Ako ja tebe nazovem botom, da li to znači da si bot? Pošto vidim da podržavaš tu logiku kad je u pitanju Dodikovo nazivanje drugih neprikladnim imenima.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87909 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Mi samo čekamo jednu malu stvar, a to je da muslimanska strana u Sarajevu prevaziđe svoju sujetu, zajedljivost, svoje pokvarene namjere pema nama i da omogući da ispod Drine prođe taj gasovod. Deset godina trpimo zastoje. Ja ću ovog ljeta biti ponovo u Rusiji i najužasnije pitanje koje dobijem je da li smo riješili ovo. Imamo dogovor sa novom strukturom vlasti da to pitanje stavimo na dnevni red, ali oni sada nešto izmišljaju, boje se svoje konkurencije, ali mi ćemo insistirati na tom pitanju. BiH je neefikasna, ali Rs je stabilna", kazao je Dodik.


Jedna mala muslimanska stvar koju ceka 10 godina. Ko ceka taj i doceka.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87910 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Leverage wrote: 22/03/2023 17:40 Obzirom da se SDP i NS neće prepoznati u navedenom opisu,
SDP i NS se vise ni same ne mogu prepoznati.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87911 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Neki i dalje vjeruju da ce Dodik sa Bakirom stavljati na dnevni red istocnu konekciju.
:-)
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#87912 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

plavi_E wrote: 22/03/2023 17:40 Mi samo čekamo jednu malu stvar, a to je da muslimanska strana u Sarajevu prevaziđe svoju sujetu, zajedljivost, svoje pokvarene namjere pema nama i da omogući da ispod Drine prođe taj gasovod. Deset godina trpimo zastoje. Ja ću ovog ljeta biti ponovo u Rusiji i najužasnije pitanje koje dobijem je da li smo riješili ovo. Imamo dogovor sa novom strukturom vlasti da to pitanje stavimo na dnevni red, ali oni sada nešto izmišljaju, boje se svoje konkurencije, ali mi ćemo insistirati na tom pitanju. BiH je neefikasna, ali Rs je stabilna", kazao je Dodik.


Jedna mala muslimanska stvar koju ceka 10 godina. Ko ceka taj i doceka.
Zar već nema jedan gasovod sa plinom iz Rusije koji prolazi ispod Drine? O kakvoj muslimanskoj bojazni od konkurencije priča ovaj krmak?
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#87913 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Leverage wrote: 22/03/2023 17:40
Student_u_Ostavci wrote: 22/03/2023 17:29

Svaka čast Našoj stranci i SDPu što su konačno postali muslimani.❤️
Obzirom da se SDP i NS neće prepoznati u navedenom opisu, imam osjećaj da će se Dodik načekati da mu se javi "muslimanska strana".

P.S. Ako ja tebe nazovem botom, da li to znači da si bot? Pošto vidim da podržavaš tu logiku kad je u pitanju Dodikovo nazivanje drugih neprikladnim imenima.
Podržavam? :-?

Morali ste mu barem skrenuti pažnju da kod vas ima ljudi koji nisu muslimani. Nema veze što bi se naljutio, morali ste barem pokušati.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#87914 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Leverage »

Student_u_Ostavci wrote: 22/03/2023 17:45
Leverage wrote: 22/03/2023 17:40
Obzirom da se SDP i NS neće prepoznati u navedenom opisu, imam osjećaj da će se Dodik načekati da mu se javi "muslimanska strana".

P.S. Ako ja tebe nazovem botom, da li to znači da si bot? Pošto vidim da podržavaš tu logiku kad je u pitanju Dodikovo nazivanje drugih neprikladnim imenima.
Podržavam? :-?

Morali ste mu barem skrenuti pažnju da kod vas ima ljudi koji nisu muslimani. Nema veze što bi se naljutio, morali ste barem pokušati.
Ti očekuješ da neko vaspitava nekulturnog Dodika?

Najbolji odgovor mu je da ignorišu ovo sve dok ih ne prozove po adekvatnom imenu.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87915 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

PM72 wrote: 22/03/2023 17:44
Spoiler
Show
plavi_E wrote: 22/03/2023 17:40 Mi samo čekamo jednu malu stvar, a to je da muslimanska strana u Sarajevu prevaziđe svoju sujetu, zajedljivost, svoje pokvarene namjere pema nama i da omogući da ispod Drine prođe taj gasovod. Deset godina trpimo zastoje. Ja ću ovog ljeta biti ponovo u Rusiji i najužasnije pitanje koje dobijem je da li smo riješili ovo. Imamo dogovor sa novom strukturom vlasti da to pitanje stavimo na dnevni red, ali oni sada nešto izmišljaju, boje se svoje konkurencije, ali mi ćemo insistirati na tom pitanju. BiH je neefikasna, ali Rs je stabilna", kazao je Dodik.


Jedna mala muslimanska stvar koju ceka 10 godina. Ko ceka taj i doceka.
Zar već nema jedan gasovod sa plinom iz Rusije koji prolazi ispod Drine? O kakvoj muslimanskoj bojazni od konkurencije priča ovaj krmak?
Valjda misli na konkurenciju unutar "muslimanske" kvote. Sve je teze uvjeravati raju da je X-morka izabrana od strane ambasada, Covica i Dodika kao bi se Bosnjaci spasili svoji koruptivnih politicara. Iako vecina na ovom forumu to i dalje tvrdi.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#87916 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

PM72 wrote: 22/03/2023 17:44
plavi_E wrote: 22/03/2023 17:40 Mi samo čekamo jednu malu stvar, a to je da muslimanska strana u Sarajevu prevaziđe svoju sujetu, zajedljivost, svoje pokvarene namjere pema nama i da omogući da ispod Drine prođe taj gasovod. Deset godina trpimo zastoje. Ja ću ovog ljeta biti ponovo u Rusiji i najužasnije pitanje koje dobijem je da li smo riješili ovo. Imamo dogovor sa novom strukturom vlasti da to pitanje stavimo na dnevni red, ali oni sada nešto izmišljaju, boje se svoje konkurencije, ali mi ćemo insistirati na tom pitanju. BiH je neefikasna, ali Rs je stabilna", kazao je Dodik.


Jedna mala muslimanska stvar koju ceka 10 godina. Ko ceka taj i doceka.
Zar već nema jedan gasovod sa plinom iz Rusije koji prolazi ispod Drine? O kakvoj muslimanskoj bojazni od konkurencije priča ovaj krmak?
Čim je Zvizdić i još par ovih iz osmorke kazalo par stvari koje se ne sviđaju krmetu iz Laktaša, postali su 'muslimani'. On termin 'muslimani' koristi da uvrijedi nekoga. :lol: Tu šizofreniju u krmetovoj glavi nikad neću shvatiti.
User avatar
BHCluster
Posts: 23374
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#87917 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by BHCluster »

PM72 wrote: 22/03/2023 17:44
plavi_E wrote: 22/03/2023 17:40 Mi samo čekamo jednu malu stvar, a to je da muslimanska strana u Sarajevu prevaziđe svoju sujetu, zajedljivost, svoje pokvarene namjere pema nama i da omogući da ispod Drine prođe taj gasovod. Deset godina trpimo zastoje. Ja ću ovog ljeta biti ponovo u Rusiji i najužasnije pitanje koje dobijem je da li smo riješili ovo. Imamo dogovor sa novom strukturom vlasti da to pitanje stavimo na dnevni red, ali oni sada nešto izmišljaju, boje se svoje konkurencije, ali mi ćemo insistirati na tom pitanju. BiH je neefikasna, ali Rs je stabilna", kazao je Dodik.


Jedna mala muslimanska stvar koju ceka 10 godina. Ko ceka taj i doceka.
Zar već nema jedan gasovod sa plinom iz Rusije koji prolazi ispod Drine? O kakvoj muslimanskoj bojazni od konkurencije priča ovaj krmak?
Da medjutim hdZ/uZp i njihovi botovi na forumu tvrde da Bosnjaci ne zele juznu interkonekciju jer zele ruski plin, pa me cudi od kud sad dogovor?
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#87918 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

plavi_E wrote: 22/03/2023 17:41
Leverage wrote: 22/03/2023 17:40 Obzirom da se SDP i NS neće prepoznati u navedenom opisu,
SDP i NS se vise ni same ne mogu prepoznati.
Niko više ne može prepoznati SDP i NS.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#87919 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Leverage »

Nemojte više patetike i krokodilskih suza.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#87920 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by metal »

Point. wrote: 22/03/2023 18:13
plavi_E wrote: 22/03/2023 17:41

SDP i NS se vise ni same ne mogu prepoznati.
Niko više ne može prepoznati SDP i NS.
Za druge ne znam šta je uzrok, ali kod tebe je vjerovatno u pitanju udaljenost od BiH.
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#87921 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

metal wrote: 22/03/2023 18:24
Point. wrote: 22/03/2023 18:13

Niko više ne može prepoznati SDP i NS.
Za druge ne znam šta je uzrok, ali kod tebe je vjerovatno u pitanju udaljenost od BiH.
Nemojte više patetike.
plavi_E
Posts: 6470
Joined: 18/10/2021 19:47

#87922 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by plavi_E »

Kolike sanse su da predstavnici "muslimanske" kvote prekinu to dodikovo desetgodisnje cekanje na istocnu konekciju?
User avatar
Point.
Posts: 27738
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#87923 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Point. »

Trivička osniva novu stranku, NF ili u prevodu Narodni Front.
Trivić ce biti predsjednica, a najbliži saradnik, koji bi trebao voditi aktivnosti na terenu, će biti Dejan Slijepčević, uz podršku poslanika SDS-a Aleksandra Trninića.

Prema nezvaničnim informacijama, imena osnivača su uglavnom iz stranaka SDS i PDP, a ima i bivših članova SNSD-a, a najveće iznenađenje je bivši visokopozicionirani član SNSD-a i bivši gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić.

Stranka će, kako saznajemo, imati podršku vlasti u Srbiji.

Podsjećamo, gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović (SDS), negirao je danas da napušta SDS i osniva novu stranku sa aktuelnom potpredsjednicom PDP-a Jelenom Trivić, ali je prema svemu sudeći potvrdio da ona ipak kreće u osnivanje vlastite političke partije.

On je rekao da je "Ljubiša Petrović jednako SDS i SDS je jednako Ljubiša Petrović".

Kada je u pitanju Jelena Trivić, rekao je da je podrška obostrana.

"Želim Jeleni Trivić da uspješno završi i osnuje svoju političku stranku. Želim joj svu sreću i uvijek ćemo biti uz nju. Ponudio sam joj da bude dio SDS-a. Šta god bude, mi i Jelena Trivić ostajemo istim putem, a to je rušenje aktualne vlasti”, dodao je.
nekitamopd
Posts: 322
Joined: 10/01/2014 14:51

#87924 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by nekitamopd »

Znaci Igor vs Drasko 2024 u BL.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3599
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#87925 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by RtrnOfSalisbury »

Point. wrote: 22/03/2023 19:54 Trivička osniva novu stranku, NF ili u prevodu Narodni Front.
Trivić ce biti predsjednica, a najbliži saradnik, koji bi trebao voditi aktivnosti na terenu, će biti Dejan Slijepčević, uz podršku poslanika SDS-a Aleksandra Trninića.

Prema nezvaničnim informacijama, imena osnivača su uglavnom iz stranaka SDS i PDP, a ima i bivših članova SNSD-a, a najveće iznenađenje je bivši visokopozicionirani član SNSD-a i bivši gradonačelnik Banje Luke Igor Radojičić.

Stranka će, kako saznajemo, imati podršku vlasti u Srbiji.

Podsjećamo, gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović (SDS), negirao je danas da napušta SDS i osniva novu stranku sa aktuelnom potpredsjednicom PDP-a Jelenom Trivić, ali je prema svemu sudeći potvrdio da ona ipak kreće u osnivanje vlastite političke partije.

On je rekao da je "Ljubiša Petrović jednako SDS i SDS je jednako Ljubiša Petrović".

Kada je u pitanju Jelena Trivić, rekao je da je podrška obostrana.

"Želim Jeleni Trivić da uspješno završi i osnuje svoju političku stranku. Želim joj svu sreću i uvijek ćemo biti uz nju. Ponudio sam joj da bude dio SDS-a. Šta god bude, mi i Jelena Trivić ostajemo istim putem, a to je rušenje aktualne vlasti”, dodao je.
jeblomajku, konacno sam skonto na sta ova bejundha und sire susjedstvo politicka scena podsjeca, nba i nfl draft original. prvi pik, drugi pik, trejdovi, fri ejdzensi, salari kap, ti vamo - ja tamo :thumbup: u bejundha treba uvest jedini pravi gradzanski princip: jedan gradzanin-jedana stranka-jedan gloos ... a seljaci-bedaci i kmetovi kak se snadzu :bih:

i jos da kaem bas nam je falila jedna ovakva stranka ovog profila :run:
Locked