Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#77976 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Sanjarko wrote: 26/01/2023 23:51
tramvajtrojka wrote: 26/01/2023 23:44

pa kad druge prozivas za lazne vijesti nemoj se sam kaciti za to u vezi zrinjskog i veleza , ta dva miliona su za sportsku dvoranu u Mostaru a ne fudbalskim klubovima
/osmorka_i_hdz_usvojili_amandmane_na_budzet_chetiri_miliona_km_za_obuku_policajaca_u_sirokom_brijegu_ukinuta_sredstva_za_kupovinu_protivpozarnih_letjelica_dodijeljeno_po_300_hiljada_km_za_zukorlicevu_i_chovicevu_akademiju_nauka_quo.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... a_quo.html

hdz_i_osmorka_se_dogovorili_dva_miliona_km_za_zrinjski_nula_za_velez.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... velez.html

Sad i Slobodna Bosna, SDA i laze. A ono da je Bakir izjavio je lazna vijest i izvuceno iz konteksta. Pa dao sam citat svega, citavog dijela sta je tad Bakir rekao.
Ne treba ti niko ništa pisati. Odeš na zvančnu stranicu vlade i pogledaš usvojeni budžet. Sve ti fino piše. Ili nemoj, ne jeruj svojim očima već šta ti napiše Slobodna Bosna.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#77977 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Osmi Socrates wrote: 27/01/2023 00:13 Kad SDA ruši državu to je patriotizam.
Bravo! :thumbup:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#77978 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

muha_sa wrote: 27/01/2023 06:42
Spoiler
Show
Jebo Švici koje smo mi hadze, ima se mere se :D

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... esete.html

NI STIDA, NI SRAMA: Sanela Prašović i Adis Arapović predvode listu, ovo su bivši federalni zastupnici koji su zatražili "bijeli hljeb", neki su tek zakoračili u tridesete…

Među njima ima i onih koji sa jedva navršenih 30 godina života traže „bijeli hljeb“.

Da su političari u Bosni i Hercegovini dotaknuli dno svjedoče i ovi podaci. naime, zahtjev za zasnivanje radnog odnosa u Parlamentu Federacije BiH podnijela su 73 od ukupno 98 zastupnika novog saziva Zastupničkog doma, podaci su to evidencije Stručne službe. Ukoliko im se to odobri, u mandatnom razdoblju 2022 – 2026. godina imat će pravo na plaću i ostala davanja.

Inače, osnovna plaća zastupnika utvrđuje se množenjem osnovice od 330 KM i boda za obračun plaće od 0,05 posto s koeficijentom platnog razreda koji iznosi 7,8, pa tako stižemo do iznosa od 2.600 KM. Utvrđeni iznos uvećava se za 0,5 posto za svaku započetu godinu mirovinskog staža, a najviše do 20 posto.

Osim osnovne plaće svi zastupnici ostvaruju pravo na paušal u iznosu od dvije osnovice za plaću, odnosno 660 KM, potom 400 KM za najam stana, 300 KM za odvojeni život i 100 KM za troškove režija. Tu je i topli obrok koji iznosi desetak KM po danu, a potom i troškovi prijevoza do mjesta rada itd…

Prema podacima Administrativne komisije, zahtjeve za „bijeli hljeb“ nedavno je uputilo 17 zastupnika prethodnog saziva Zastupničkog doma Parlamenta Federacije BiH, a među njima ima i onih koji sa jedva navršenih 30 godina života traže „bijeli hljeb“.

Top-lista izgleda ovako:

Sanela Prašović – Gadžo, Adis Arapović, Zeid Mujić, Elma Đogić, Šemsudin Kavazović, Marijan Klaić, Matea Cakalin, Samila Zejćirović, Boro Krišto, Asim Kamber, Ismet Osmanović, Hasan Muratović, Amer Obradović, Husein Topčagić, Nihad Čolpa i Eldin Vrače. Inače, samo jedan bivši zastupnik nije ispunio uvjete i jedini je s popisa čiji je zahtjev odbijen, a riječ je o Zijatu Mušiću.
Ja bi prije prosio ili bio na javnoj kuhinji nego ovo trazio i uzeo. Ne bi ni platu i ostala primanja zastupnika uzeo. A imam ja i moji samo tako finansijskih problema i sto sta za sta bi nam trebale pare. Ali opet ne bi uzeo, ali ja, sam ja, takav.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#77979 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

Styling wrote: 27/01/2023 06:51
Sanjarko wrote: 26/01/2023 23:51

/osmorka_i_hdz_usvojili_amandmane_na_budzet_chetiri_miliona_km_za_obuku_policajaca_u_sirokom_brijegu_ukinuta_sredstva_za_kupovinu_protivpozarnih_letjelica_dodijeljeno_po_300_hiljada_km_za_zukorlicevu_i_chovicevu_akademiju_nauka_quo.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... a_quo.html

hdz_i_osmorka_se_dogovorili_dva_miliona_km_za_zrinjski_nula_za_velez.html
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... velez.html

Sad i Slobodna Bosna, SDA i laze. A ono da je Bakir izjavio je lazna vijest i izvuceno iz konteksta. Pa dao sam citat svega, citavog dijela sta je tad Bakir rekao.
Ne treba ti niko ništa pisati. Odeš na zvančnu stranicu vlade i pogledaš usvojeni budžet. Sve ti fino piše. Ili nemoj, ne jeruj svojim očima već šta ti napiše Slobodna Bosna.
Znaci lazu mediji? OK onda.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#77980 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

GandalfSivi wrote: 27/01/2023 01:21
Sanjarko wrote: 27/01/2023 01:06

Negacije namjerno pisem zajedno, i nisu uvijek odvojeno, ima iznimaka. Nego ko si ti i koji k*rac da meni sta odredzujes. A cime se ja to ukopavam. Nego ti si eto izvor istine. Bog i Tito ko Dodik, sta ona rece svojevremeno za njega, samo ona rece da nije on Tito, nego samo Bog.

Jesil ti Bog i Tito, ili samo jedno od toga? Ko si?
Necu i nemam dvije iznimke, ostalo su pridjevi, ne negacije. Nije odredzujes, nego odredjujes. Ide upitnik poslije pitanja. “Samo je ona rekla”. Jesi li ili jesil’.

Nauci nesto kad vec provodis toliko vremena ovdje…
Iznimka je i “nisam”. Jedine tri iznimke, ostalo rastavljeno.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#77981 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by duh_sa_sjekirom »

E moj @muha_sa, lahko je tebi-dobra penzija, nešto se jami i sa strane, kapa sa svih strana...
A šta će oni? Mandat završio, drugi nisu dobili...kud sad? 4 godine se znojili i crnčili za ovu državu i ovaj narod, i umjesto da im neko kaže hvala, udara im se na kašiku... ako ništa zaslužili su to malo crkavice
Last edited by duh_sa_sjekirom on 27/01/2023 06:59, edited 1 time in total.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#77982 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

Sanjarko wrote: 27/01/2023 06:53
muha_sa wrote: 27/01/2023 06:42
Spoiler
Show
Jebo Švici koje smo mi hadze, ima se mere se :D

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/28 ... esete.html

NI STIDA, NI SRAMA: Sanela Prašović i Adis Arapović predvode listu, ovo su bivši federalni zastupnici koji su zatražili "bijeli hljeb", neki su tek zakoračili u tridesete…

Među njima ima i onih koji sa jedva navršenih 30 godina života traže „bijeli hljeb“.

Da su političari u Bosni i Hercegovini dotaknuli dno svjedoče i ovi podaci. naime, zahtjev za zasnivanje radnog odnosa u Parlamentu Federacije BiH podnijela su 73 od ukupno 98 zastupnika novog saziva Zastupničkog doma, podaci su to evidencije Stručne službe. Ukoliko im se to odobri, u mandatnom razdoblju 2022 – 2026. godina imat će pravo na plaću i ostala davanja.

Inače, osnovna plaća zastupnika utvrđuje se množenjem osnovice od 330 KM i boda za obračun plaće od 0,05 posto s koeficijentom platnog razreda koji iznosi 7,8, pa tako stižemo do iznosa od 2.600 KM. Utvrđeni iznos uvećava se za 0,5 posto za svaku započetu godinu mirovinskog staža, a najviše do 20 posto.

Osim osnovne plaće svi zastupnici ostvaruju pravo na paušal u iznosu od dvije osnovice za plaću, odnosno 660 KM, potom 400 KM za najam stana, 300 KM za odvojeni život i 100 KM za troškove režija. Tu je i topli obrok koji iznosi desetak KM po danu, a potom i troškovi prijevoza do mjesta rada itd…

Prema podacima Administrativne komisije, zahtjeve za „bijeli hljeb“ nedavno je uputilo 17 zastupnika prethodnog saziva Zastupničkog doma Parlamenta Federacije BiH, a među njima ima i onih koji sa jedva navršenih 30 godina života traže „bijeli hljeb“.

Top-lista izgleda ovako:

Sanela Prašović – Gadžo, Adis Arapović, Zeid Mujić, Elma Đogić, Šemsudin Kavazović, Marijan Klaić, Matea Cakalin, Samila Zejćirović, Boro Krišto, Asim Kamber, Ismet Osmanović, Hasan Muratović, Amer Obradović, Husein Topčagić, Nihad Čolpa i Eldin Vrače. Inače, samo jedan bivši zastupnik nije ispunio uvjete i jedini je s popisa čiji je zahtjev odbijen, a riječ je o Zijatu Mušiću.
Ja bi prije prosio ili bio na javnoj kuhinji nego ovo trazio i uzeo. Ne bi ni platu i ostala primanja zastupnika uzeo. A imam ja i moji samo tako finansijskih problema i sto sta za sta bi nam trebale pare. Ali opet ne bi uzeo, ali ja, sam ja, takav.
Kod nas je bavljenje politikom put do hadziluka :D udješ kokuz, go ko lipa, izadješ hadzo nad hadzama :-)
Dovlace ih iz pizdica u SA i svi uzimaju lovu za odvojeni život a vecina ih imaju stanove ovdje al su ti stanovi na tetkama, dajdzama i ostaloj famEliji :D

BiH nepresušna krava muzara :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#77983 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

duh_sa_sjekirom wrote: 27/01/2023 06:57 E moj @muha_sa, lahko je tebi-dobra penzija, nešto se jami i sa strane, kapa sa svih strana...
A šta će oni? Mandat završio, drugi nisu dobili...kud sad? 4 godine se znojili i crnčili za ovu državu i ovaj narod, i umjesto da im neko kaže hvala, udara im se na kašiku... ako ništa zaslužili su to malo crkavice
Ko im je kriv što nisu išli na zanat ko ja :D sad bi joju dnevnicu uzimali, malo rucice uprljat a obraz cist :D
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#77984 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

muha_sa wrote: 27/01/2023 06:58
Sanjarko wrote: 27/01/2023 06:53

Ja bi prije prosio ili bio na javnoj kuhinji nego ovo trazio i uzeo. Ne bi ni platu i ostala primanja zastupnika uzeo. A imam ja i moji samo tako finansijskih problema i sto sta za sta bi nam trebale pare. Ali opet ne bi uzeo, ali ja, sam ja, takav.
Kod nas je bavljenje politikom put do hadziluka :D udješ kokuz, go ko lipa, izadješ hadzo nad hadzama :-)
Dovlace ih iz pizdica u SA i svi uzimaju lovu za odvojeni život a vecina ih imaju stanove ovdje al su ti stanovi na tetkama, dajdzama i ostaloj famEliji :D

BiH nepresušna krava muzara :-)
Nemoj tako. Vidiš da ovi bivši parlamentaci za hljeba nemaju. :lol: :lol:
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#77985 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by duh_sa_sjekirom »

muha_sa wrote: 27/01/2023 07:00
duh_sa_sjekirom wrote: 27/01/2023 06:57 E moj @muha_sa, lahko je tebi-dobra penzija, nešto se jami i sa strane, kapa sa svih strana...
A šta će oni? Mandat završio, drugi nisu dobili...kud sad? 4 godine se znojili i crnčili za ovu državu i ovaj narod, i umjesto da im neko kaže hvala, udara im se na kašiku... ako ništa zaslužili su to malo crkavice
Ko im je kriv što nisu išli na zanat ko ja :D sad bi joju dnevnicu uzimali, malo rucice uprljat a obraz cist :D
Nek su ruke čiste, hebo obraz...
:D
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#77986 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

Styling wrote: 27/01/2023 07:01
muha_sa wrote: 27/01/2023 06:58

Kod nas je bavljenje politikom put do hadziluka :D udješ kokuz, go ko lipa, izadješ hadzo nad hadzama :-)
Dovlace ih iz pizdica u SA i svi uzimaju lovu za odvojeni život a vecina ih imaju stanove ovdje al su ti stanovi na tetkama, dajdzama i ostaloj famEliji :D

BiH nepresušna krava muzara :-)
Nemoj tako. Vidiš da ovi bivši parlamentaci za hljeba nemaju. :lol: :lol:
:lol:

Možda se koji od njih i na biro prijave pa podnesu zahtjev da im mjesecno 370 maraka isplacuju--valjda su im uplacivale doprinose za nezaposlene :lol: ako nisu šipak ce ostvarir to pravo :-)
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#77987 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

muha_sa wrote: 27/01/2023 06:58
Sanjarko wrote: 27/01/2023 06:53

Ja bi prije prosio ili bio na javnoj kuhinji nego ovo trazio i uzeo. Ne bi ni platu i ostala primanja zastupnika uzeo. A imam ja i moji samo tako finansijskih problema i sto sta za sta bi nam trebale pare. Ali opet ne bi uzeo, ali ja, sam ja, takav.
Kod nas je bavljenje politikom put do hadziluka :D udješ kokuz, go ko lipa, izadješ hadzo nad hadzama :-)
Dovlace ih iz pizdica u SA i svi uzimaju lovu za odvojeni život a vecina ih imaju stanove ovdje al su ti stanovi na tetkama, dajdzama i ostaloj famEliji :D

BiH nepresušna krava muzara :-)
Ne samo kroz platu i ostala primanja i ovaj bijeli tzv hljeb jer ga ja ne bi tako zvao, politicarski hostaplerski hljeb je pravilnije, nego i kroz tendere, mito, sta sve ne. Dodik na off-shore racunima ima milijardu KM, Covic 8 vila za koje se zna, Spiric oko 60 miliona KM, Kasumovic i brat mu imaju sto sta ovdje itd.

Sve go hostapler do hostaplera. Politikanti, nisu to politicari. Izmislio Svabo rijec politikant da razdvoji politicare od ovih hostaplera u politici.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#77988 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

Taj bjeli hljeb je sadaka :( da su rukati, da znaju šta radit garant ne bi uzimali tu sadaku--al se od neceg mora živjet dok se ne snadju jade :D
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#77989 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Mozda bi bilo dobro da za promjenu mediji objave i imena ljudi koji su mogli uzeti bijeli hljeb ali to nisu uradili. Daj da vidimo ko zaslužuje naš glas. Da takve ljude pohvalimo. Puno bolje bi djelovalo.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23276
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#77990 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

animus wrote: 27/01/2023 07:44 Mozda bi bilo dobro da za promjenu mediji objave i imena ljudi koji su mogli uzeti bijeli hljeb ali to nisu uradili. Daj da vidimo ko zaslužuje naš glas. Da takve ljude pohvalimo. Puno bolje bi djelovalo.
Nije Dodik, Covic itd. Sta ce im, Dodik milijardu ima, Covic u najmanju ruku multimilioner itd. Dobro rece @muha_sa, samo oni koji se nisu oparili na neki drugi nacin u politici su uzeli ovo primanje.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#77991 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Vezano za svinjetinu.
Tacno je da sam zakuhao i otišao spavati. :lol:
Umoran od posla, valja se buditi rano.
Jedenje svinjetine nema veze sa SDA nego sa porodicnim odgojom i bošnjačkom tradicijom. Prije rata nije bilo stranaka a ja sam na prste jedne ruke mogao nabrojati tadasnje muslimane koji su jeli svinjetinu. Pored vjerskih razloga to je i dio naseg identiteta. Alkohol se tolerisao ali svinjetina ne. Pa cak se lakse i droga prihvatala od svinjetine.
Danas je ista situacija po tom pitanju. Ima Bošnjaka koji jedu ali ti su debelo u manjini. Nebitno koja su stranka. Bošnjacima nije u tradiciji da to jedu. Kad bi to uradio izdao bi sve ono što su me dedo i nana, otac i majka učili.
Citajuci ovaj topic covjek bi pomislio da je suprotno. To samo govori o reprezentativnosti naroda na temi.
Što bi rekao nas drug Covic, nemate legalitet.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#77992 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Sanjarko wrote: 27/01/2023 07:55
animus wrote: 27/01/2023 07:44 Mozda bi bilo dobro da za promjenu mediji objave i imena ljudi koji su mogli uzeti bijeli hljeb ali to nisu uradili. Daj da vidimo ko zaslužuje naš glas. Da takve ljude pohvalimo. Puno bolje bi djelovalo.
Nije Dodik, Covic itd. Sta ce im, Dodik milijardu ima, Covic u najmanju ruku multimilioner itd. Dobro rece @muha_sa, samo oni koji se nisu oparili na neki drugi nacin u politici su uzeli ovo primanje.
Nisi u pravu. Vecina njih nema pravo na bijeli hljeb jer su dobili drugu funkciju. Ali ima ljudi koji nisu prošli na izborima i sada sjede kuci ali nisu uzeli bijeli hljeb. Takve treba promovisati. Dobar zadatak za nekog istraživackog novinara.
Last edited by animus on 27/01/2023 08:04, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#77993 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by PM72 »

muha_sa wrote: 27/01/2023 07:15 Taj bjeli hljeb je sadaka :( da su rukati, da znaju šta radit garant ne bi uzimali tu sadaku--al se od neceg mora živjet dok se ne snadju jade :D
Ma sve je to goli jad koji prije rata nije imao civare.Priča mi jaran,a radi u MUP-u u pratnji jednog od šupaka,kako to ždere i pije kad su kakvi prijemi...kaže Genjac samo što ne trpa u džepove da nosi kući.A duže poslanik od Muhameda.

I da ne uzmu bijeli hljeb. :lol: onaj koji to i odbije skonto je pravit reklamu od toga,ko fol skroman...
Dr Arsla
Posts: 1186
Joined: 05/01/2013 16:16

#77994 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dr Arsla »

Jel ono sad u nedjelju 29.01. ističe "njaki" rok što ga nametnuo VP Šmit ?
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#77995 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by animus »

Image
Ko vas j... kad HDZ nema interes da razvija željeznicu. Njima je u interesu više kamionski lobi jer je lakše s kamionima izbjeci carinu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#77996 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Roccohljup »

GandalfSivi wrote: 27/01/2023 02:08
Grob te jebo, zabarnuti. Sad vidjeh (ako je to ta), nema dalje brata mi :lol:

Mali edit: “Kazamo” :lol: :lol: :lol:
pa nije valjda da si tek sada otkrio Elzinu i njen talent za (ne)smislene govore :D :D
Evo da te samo podsjetim na njen najveći hit:

User avatar
JohnnyS
Posts: 13648
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#77997 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by JohnnyS »

Jedenje svinjetine i dalje najveća diskreditacija među vjerskim fanaticima i graDŽanskim ekstremistima.

Na istoku ništa novo
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#77998 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

PM72 wrote: 27/01/2023 08:01
muha_sa wrote: 27/01/2023 07:15 Taj bjeli hljeb je sadaka :( da su rukati, da znaju šta radit garant ne bi uzimali tu sadaku--al se od neceg mora živjet dok se ne snadju jade :D
Ma sve je to goli jad koji prije rata nije imao civare.Priča mi jaran,a radi u MUP-u u pratnji jednog od šupaka,kako to ždere i pije kad su kakvi prijemi...kaže Genjac samo što ne trpa u džepove da nosi kući.A duže poslanik od Muhameda.

I da ne uzmu bijeli hljeb. :lol: onaj koji to i odbije skonto je pravit reklamu od toga,ko fol skroman...
:lol:

Fukare se docepale guzovace :-) imam ih dosta koji su na djeti kad trebaju narucit i sebi platit klopu--kad je guzovaca metu kao da su sad iz Biafre došli :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24854
Joined: 08/09/2005 20:08

#77999 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

Styling wrote: 27/01/2023 06:48
Haris.ba wrote: 26/01/2023 19:36

Sta kako ce? Ko kaze da se ona odluka ne bi odnosila i na kantonalne izbore?

Ili, na ponovnu proceduru izbora delegata. Pa ne moze valjda toliko Osmorka biti losa na kocki?
Znači trebali bi se zbog federalnog dn ponoviti izbori skoro u cijeloj zemlji. Niđe veze. Skupštine su uspostavljene i nemaju problem sa funkcionisanjem. Zašto bi nešto mijenjali.
Ne gledaj ustav kroz to sta ti se svidja.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24854
Joined: 08/09/2005 20:08

#78000 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Haris.ba »

Bobi wrote: 26/01/2023 22:26
Haris.ba wrote: 26/01/2023 22:21

Tekbir isto ko pozdrav zds? Ekstra. To ono 9. Januar i 1. Mart isto...
Pa eto, pitaj ove u Grudama ili BL, mogu ti dati svoje mišljenje ako vec želiš :D.
Za njih znam sta misle. Oni mi to otvoreno kazu. Ovi "nasi" mi nisu jasni....
Locked