Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
A_A_AKCIJA
Posts: 5942
Joined: 16/11/2009 02:54

#62226 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Spit_fire wrote: 02/12/2022 10:17
Login77777 wrote: 02/12/2022 10:11

Sad je poceo i da opravda Yasmina, Vildanu i ostalu SDA ekipu. Ali oni su „neutralni“… :lol:
Govoreci LOSE o Dini tako sto kazem da je i on bio dio LOSEG sistema koji ukljucuje i te koje si ti naveo, ja ih pravdam?

Pa nije ni cudo sto tumacite Dinine rijeci o HDZu kako vama pase, ne znam sto uopste i pisete po forumu sa drugim ljudima, napravite sebi temu i medjusobno hvalite Dinu...
Moraš se malo više potruditi.

Možeš pisati svoje konstrukcije i izmišljotine i biti proglašen lažovom. Samo ja sam te nekoliko puta uhvatio u laži.

Možeš pronaći nešto konkretno, iznijeti dokaze i onda će to biti kritika.

Ti, u skladu sa nickom, bljuješ vatru i radiš ovo prvo. Iz aviona se vidi da je tvoja agenda "svi su isti, ali SDA makar znamo, a ovi će meščini izdati". Nisi tu da vodiš diskusiju, nego da širiš propagandu.

Da sjedimo u društvu, davno bih te prekrižio, ali ovi čitaju i drugi, pa moram da ti odgovorim.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66185
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#62227 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by _BataZiv_0809 »

video wrote: 02/12/2022 10:33
_BataZiv_0809 wrote: 02/12/2022 10:30

Cijeli post je :thumbup: ali ovo je bas istina :sax:
A mozda neki namjerno i mute vodu
To svakako
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#62228 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

Thorgerson wrote: 02/12/2022 10:33
A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:14

Ima

Razlika je što u Trojci, koja četiri godine upravlja Kantonom Sarajevo, nema koruptivnih afera, što se domaćinski upravlja resursima i što konačno ima novca da se počnu mijenjati stvari na bolje. To građani vide i zato su im dali povjerenje na ovim izborima.

DF je bio dio te priče i zabio nož u leđa, srušio vladu, da bi ušao u vlast sa HDZ-om i SDA u Federaciji i nivou države. Šta god su rekli, slagali su, zaključno sa jučerašnjim izborom DFovca za podpredsjednika NSRS, četvrtom rukom za Mileta...

Za SDA bi mi trebao jedan poduži esej. Izdaja revizije presude protiv Srbije, pokradene milijarde, respiratori, diplome, kriminal kao primarna djelatnost...

Razlika je što jedni lažu, kradu, kupuju glasove, a drugi to ne rade.
Razlika evo u KS u odnosu na SDA.
- porodilje 1000 KM
- djeca besplatni udzbenici
- utopljavanje skola i objekata
- nove trole
- nova pruga
- pruga za hrasnicu

Ovo bacih na prvu...i ovo je uradjeno za polumandat USRED KORONE!!!

SDA bagra pravi 1.5km onog puta do vlakova od 2014. Godine. Tad je planirano da se pocne. Jos nije zavrseno. Mislim eto jedan primjercic.
Tacno, ali i dignut dug s 200 miliona na skoro 600. Kazem ja trebala ostati tehnicka vlada. Jos je trebala ostati tehnicka vlada kad je HDZ izbacen iz vlasti od strane SDP-a. Da je se imalo pameti. Ali ne gladan DF bio tad.

Pozicija.

PS. Daj Boze da ste upravu i da bude sve ok.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#62229 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:33
Spit_fire wrote: 02/12/2022 10:17

Govoreci LOSE o Dini tako sto kazem da je i on bio dio LOSEG sistema koji ukljucuje i te koje si ti naveo, ja ih pravdam?

Pa nije ni cudo sto tumacite Dinine rijeci o HDZu kako vama pase, ne znam sto uopste i pisete po forumu sa drugim ljudima, napravite sebi temu i medjusobno hvalite Dinu...
Moraš se malo više potruditi.

Možeš pisati svoje konstrukcije i izmišljotine i biti proglašen lažovom. Samo ja sam te nekoliko puta uhvatio u laži.

Možeš pronaći nešto konkretno, iznijeti dokaze i onda će to biti kritika.

Ti, u skladu sa nickom, bljuješ vatru i radiš ovo prvo. Iz aviona se vidi da je tvoja agenda "svi su isti, ali SDA makar znamo, a ovi će meščini izdati". Nisi tu da vodiš diskusiju, nego da širiš propagandu.

Da sjedimo u društvu, davno bih te prekrižio, ali ovi čitaju i drugi, pa moram da ti odgovorim.
Sta si bolan ti :lol:
...optuzio si me da lazem za koga sam glasao a ima 20 postova u kojima sam isto rekao :lol:

Citiro Dinu naso video gdje kaze ..al eto opet kae ja lazem, pa eto onda i dino laze...sta god neko kaze ti svoje okrenes i napises sto te zanima...sad ste poceli pisati stvari bez ikakvog osnova, u fazonu neko te pita kako se zoves ti kazes e jes ova kisa dosadna :lol:

...al to ie sve do tvoje percepcije pogrsene, evo ovaj drugi forumas ti je napiso doslovno isti stvar ko ja al on ti je ozbiljan a ja sam tj bot..nek ti i on ponovi jos koji put svoj stav i njega ces pocet hvatat u lazima navodnim...

Trazite jednoumlje i diktaturu...napiso sam sto pozitivnih stvari o trojci pogotovo za KS, al ovaj nacin na koji se ide u vlast na FBiH je za osudu...AL DJES REC SLOVA KONTRA VELIKOG
VODJE....branite neodbranjivo
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#62230 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

Sanjarko wrote: 02/12/2022 10:33 Bit ce bolje s HDZ-om i SNSD-om. Kazem ja nisu trebali prihvatat mandate, niko i bojkotovati sve, da imaju obraza, do odluka sudova u vezi Smitovih nametnutih izbornih rjesenja i u vezi neregularnih izbora. Ali odavno je se u ovoj drzavi nazalost sve svelo na borbu za svoju guzicu.

Kod svih i malih i velikih.
Ne da se nije cekalo nego se poletilo da se sto prije zajedne da ne bi slucajno se sta promjenilo jer ostate zicagu bez fotelje...ovdje ne mislim na osmorku samo nego na sve ProBiH stranke
laik1981
Posts: 13006
Joined: 05/12/2012 13:04

#62231 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laik1981 »

Ako ustavni sud proglasi neustavnim Smitove izmjene izbornog zakona, sto bi taj sud morao uraditi ako zeli da ima bilo kakav legitimitet i svrhu, to ce najvise odgovarati osmorki.. HDZ ce i dalje imati dominantnu vecinu, a SDA bi bila totalno sahranjena..

Sa formiranjem vlasti se zuri zbog uslova koje je EU postavila za kandidatski status.. Naravno da ce lazovi u amaterskim pokusajima spinovanja to pokusavati predstaviti drugacije..
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#62232 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

Spit_fire wrote: 02/12/2022 10:50
Sanjarko wrote: 02/12/2022 10:33 Bit ce bolje s HDZ-om i SNSD-om. Kazem ja nisu trebali prihvatat mandate, niko i bojkotovati sve, da imaju obraza, do odluka sudova u vezi Smitovih nametnutih izbornih rjesenja i u vezi neregularnih izbora. Ali odavno je se u ovoj drzavi nazalost sve svelo na borbu za svoju guzicu.

Kod svih i malih i velikih.
Ne da se nije cekalo nego se poletilo da se sto prije zajedne da ne bi slucajno se sta promjenilo jer ostate zicagu bez fotelje...ovdje ne mislim na osmorku samo nego na sve ProBiH stranke
Ma stislo sviju, ali ne kontam velike, da je i njih toliko stislo. Male kontam, pritislo sa svih strana pa glad ne bira, ali veliki bi trebali da imaju vise i zalihe pa da mogu da bojkotuju i sl dok god to mogu. DF-u nisam mogao preci preko toga kad je s SDA smijenio onu SDP-SDA-Lijanovic i co vladu, i ubacili HDZ u igru opet.

Tad smo se mogli kutarisati jedno vrijeme, duze vrijeme HDZ-a. Sad je trebalo ostaviti vladu u tehnickom mandatu do odluka sudova. I nasih i Europskih i kojih vec.

Ali ne, daj fotelje.
User avatar
Janjicar
Posts: 5455
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#62233 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Janjicar »

Gori od zelenih botova su ovi kiflini botovi...
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62234 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

ma ako ce za ovaj mandat bar skinut sebiju i osmicu i pocet cistit u nasem dijelu federacije, neka i cavare i podjele i svega. samo nek se nesto pocne radit, i makne sa mrtve tacke,uostalom i fadil je na cnroj listi pa ne vidim zelene da se bune, naprotiv. njima i sebijna diploma rukom pisana ima smisla. ocjene, postdiplomski, specijalizacija koji kutnjak vec nije ni bitno.
a sto se tice podjele, podjela je dogovorenai cementirana u dejtonu.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62235 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

Image

pobijedice sdfaa , la ilahe :izet:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#62236 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

laik1981 wrote: 02/12/2022 10:56

Sa formiranjem vlasti se zuri zbog uslova koje je EU postavila za kandidatski status..
"Ankara je još 1964. godine potpisala sporazum o pristupanju Evropskoj ekonomskoj zajednici, preteči EU, a postala je kandidat za ulazak u uniju na samom kraju prošlog vijeka. Pristupni pregovori su počeli u oktobru 2005. godine i dosad su završeni samo o jednom od 30 poglavlja. "
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#62237 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Pa nije KS jedini kanton gdje se radilo utopljavanje škola i objekata. Na kakvim ste vi Zahiragićevskim opijatima ako to predstavljate kao jedinstven i poseban projekat?! :lol:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#62238 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

Student_u_Ostavci wrote: 02/12/2022 11:48 Pa nije KS jedini kanton gdje se radilo utopljavanje škola i objekata. Na kakvim ste vi Zahiragićevskim opijatima ako to predstavljate kao jedinstven i poseban projekat?! :lol:
Jos malo pa ce nas uvjeriti da se i bankomatima trebamo zahvaljivati kada nam izbace nas novac. :D
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#62239 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Sanjarko »

meridiyan wrote: 02/12/2022 11:46
laik1981 wrote: 02/12/2022 10:56

Sa formiranjem vlasti se zuri zbog uslova koje je EU postavila za kandidatski status..
"Ankara je još 1964. godine potpisala sporazum o pristupanju Evropskoj ekonomskoj zajednici, preteči EU, a postala je kandidat za ulazak u uniju na samom kraju prošlog vijeka. Pristupni pregovori su počeli u oktobru 2005. godine i dosad su završeni samo o jednom od 30 poglavlja. "
EU, 2080 dolazimo.
A_A_AKCIJA
Posts: 5942
Joined: 16/11/2009 02:54

#62240 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by A_A_AKCIJA »

Spit_fire wrote: 02/12/2022 10:41
A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:33

Moraš se malo više potruditi.

Možeš pisati svoje konstrukcije i izmišljotine i biti proglašen lažovom. Samo ja sam te nekoliko puta uhvatio u laži.

Možeš pronaći nešto konkretno, iznijeti dokaze i onda će to biti kritika.

Ti, u skladu sa nickom, bljuješ vatru i radiš ovo prvo. Iz aviona se vidi da je tvoja agenda "svi su isti, ali SDA makar znamo, a ovi će meščini izdati". Nisi tu da vodiš diskusiju, nego da širiš propagandu.

Da sjedimo u društvu, davno bih te prekrižio, ali ovi čitaju i drugi, pa moram da ti odgovorim.
Sta si bolan ti :lol:
...optuzio si me da lazem za koga sam glasao a ima 20 postova u kojima sam isto rekao :lol:

Citiro Dinu naso video gdje kaze ..al eto opet kae ja lazem, pa eto onda i dino laze...sta god neko kaze ti svoje okrenes i napises sto te zanima...sad ste poceli pisati stvari bez ikakvog osnova, u fazonu neko te pita kako se zoves ti kazes e jes ova kisa dosadna :lol:

...al to ie sve do tvoje percepcije pogrsene, evo ovaj drugi forumas ti je napiso doslovno isti stvar ko ja al on ti je ozbiljan a ja sam tj bot..nek ti i on ponovi jos koji put svoj stav i njega ces pocet hvatat u lazima navodnim...

Trazite jednoumlje i diktaturu...napiso sam sto pozitivnih stvari o trojci pogotovo za KS, al ovaj nacin na koji se ide u vlast na FBiH je za osudu...AL DJES REC SLOVA KONTRA VELIKOG
VODJE....branite neodbranjivo
Momčino,

"Čović je žrtva bošnjačke politike"
Legitimno predstavljanje u sporazumu

Su neke od tvojih laži.

Možeš ti raditi akrobacije kakve hoćeš, ali ovo si rekao, tj slagao.

Za mene nemaš nikakav kredibilitet kao sugovornik i kada god nešto slično napišeš, lupiću te ovim po glavi. Imam čime, a ti si kriv.

Fala, živio.
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#62241 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by lerdi »

A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:14
guruguru95 wrote: 02/12/2022 02:41 Najjednostavnije pitanje prije par stranica je postavio kolega General War, i još mu niko od forumskih velikaša nije konkretno odgovorio:

"Ima li ko da objasni koja je razlika izmedju DFa SDA- i devetorke, osmorke-trojke?"

:thumbup: :bih:
Ima

Razlika je što u Trojci, koja četiri godine upravlja Kantonom Sarajevo, nema koruptivnih afera, što se domaćinski upravlja resursima i što konačno ima novca da se počnu mijenjati stvari na bolje. To građani vide i zato su im dali povjerenje na ovim izborima.

DF je bio dio te priče i zabio nož u leđa, srušio vladu, da bi ušao u vlast sa HDZ-om i SDA u Federaciji i nivou države. Šta god su rekli, slagali su, zaključno sa jučerašnjim izborom DFovca za podpredsjednika NSRS, četvrtom rukom za Mileta...

Za SDA bi mi trebao jedan poduži esej. Izdaja revizije presude protiv Srbije, pokradene milijarde, respiratori, diplome, kriminal kao primarna djelatnost...

Razlika je što jedni lažu, kradu, kupuju glasove, a drugi to ne rade.
Optužuješ druge da lažu a i sam iznosiš neprovjerene informacije, da ne kažem laži, u najmanju ruku. Evo ja sam 100% siguran da Duratović nije glasao za Dodika nego za Vojina. SDS ga je odvao u logor, pobio mu pola familije i neko očekuje da glasa za njih zato što mu je trenutno politički prihvatiljivija ova druga opcija. Mogu mu reči samo svaka čast jer zbog politike, za razliku od mnogih koji jučer glasaše za Čavaru, nije pljunuo na vlastitu čast i porodicu.
User avatar
Leverage
Posts: 9512
Joined: 27/05/2018 16:32

#62242 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Leverage »

Evo, da vam kažem kako je ko glasao.

Hurtić i Duratović za Vojina.

Dvojica Draškovih za SDS, jedan nevažeći.

SDP-ovi i Salkić za PDP-ovu listu.
User avatar
dulekrele
Posts: 3840
Joined: 10/04/2014 18:25

#62243 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dulekrele »

lerdi wrote: 02/12/2022 12:09
A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:14

Ima

Razlika je što u Trojci, koja četiri godine upravlja Kantonom Sarajevo, nema koruptivnih afera, što se domaćinski upravlja resursima i što konačno ima novca da se počnu mijenjati stvari na bolje. To građani vide i zato su im dali povjerenje na ovim izborima.

DF je bio dio te priče i zabio nož u leđa, srušio vladu, da bi ušao u vlast sa HDZ-om i SDA u Federaciji i nivou države. Šta god su rekli, slagali su, zaključno sa jučerašnjim izborom DFovca za podpredsjednika NSRS, četvrtom rukom za Mileta...

Za SDA bi mi trebao jedan poduži esej. Izdaja revizije presude protiv Srbije, pokradene milijarde, respiratori, diplome, kriminal kao primarna djelatnost...

Razlika je što jedni lažu, kradu, kupuju glasove, a drugi to ne rade.
Optužuješ druge da lažu a i sam iznosiš neprovjerene informacije, da ne kažem laži, u najmanju ruku. Evo ja sam 100% siguran da Duratović nije glasao za Dodika nego za Vojina. SDS ga je odvao u logor, pobio mu pola familije i neko očekuje da glasa za njih zato što mu je trenutno politički prihvatiljivija ova druga opcija. Mogu mu reči samo svaka čast jer zbog politike, za razliku od mnogih koji jučer glasaše za Čavaru, nije pljunuo na vlastitu čast i porodicu.
Prestanite osudivati DF za nesto sto nisu uradili. Iz srpske opozicije su izdali. Dodik kupio par bijednika.

https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/27 ... m_sve.html
harka
Posts: 729
Joined: 18/02/2007 20:32

#62244 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by harka »

sumirprimus wrote: 02/12/2022 11:32 Image

pobijedice sdfaa , la ilahe :izet:
Dodikov miljenik sve mu je dao u Prijedoru ali za licni interes.I ono malo sto su Bosnjaci imali neka prava on im je oduzeo.Djubre od covjeka,mali seljacic koji ide preko mrtvih za poziciju i da kao bude nesto znacajan.Juce je on pomogao Dodiku za cetvrtog u DN.Zmija od covjeka.Dodik ga stiti i Vukan je dobro rekao on gleda Dodika kao Poslanika Muhameda,a ljubavnica mu je srpkninja,javna tajna u Prijedoru.Jadnu suprugu je izludio,predivna zena.Stoka.
sumirprimus
Posts: 81557
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#62245 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sumirprimus »

harka wrote: 02/12/2022 12:15
sumirprimus wrote: 02/12/2022 11:32 Image

pobijedice sdfaa , la ilahe :izet:
Dodikov miljenik sve mu je dao u Prijedoru ali za licni interes.I ono malo sto su Bosnjaci imali neka prava on im je oduzeo.Djubre od covjeka,mali seljacic koji ide preko mrtvih za poziciju i da kao bude nesto znacajan.Juce je on pomogao Dodiku za cetvrtog u DN.Zmija od covjeka.Dodik ga stiti i Vukan je dobro rekao on gleda Dodika kao Poslanika Muhameda,a ljubavnica mu je srpkninja,javna tajna u Prijedoru.Jadnu suprugu je izludio,predivna zena.Stoka.
ja se izvinjavam a koja je stranka doticni?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12406
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#62246 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

lerdi wrote: 02/12/2022 12:09
Optužuješ druge da lažu a i sam iznosiš neprovjerene informacije, da ne kažem laži, u najmanju ruku. Evo ja sam 100% siguran da Duratović nije glasao za Dodika nego za Vojina. SDS ga je odvao u logor, pobio mu pola familije i neko očekuje da glasa za njih zato što mu je trenutno politički prihvatiljivija ova druga opcija. Mogu mu reči samo svaka čast jer zbog politike, za razliku od mnogih koji jučer glasaše za Čavaru, nije pljunuo na vlastitu čast i porodicu.
Ne znamo za koga je Duratovic glasao, prodavali su se robijaski dani i za male pare. Ali evo ako je glasao za Vojina znaci da je dao glas Dodiku. I nema se tu sta mislit Vojin je rekao ne glasajte za mene jer nemamo dogovor sa opozicijom.

Logika glas za Vojina je glas za Dodika.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/vojin-m ... /221201039

Nema ovdje ispravne odluke, sta god da si uradio.
doktor78
Posts: 3017
Joined: 14/09/2006 11:02

#62247 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by doktor78 »

Leverage wrote: 02/12/2022 12:14 Evo, da vam kažem kako je ko glasao.

Hurtić i Duratović za Vojina.

Dvojica Draškovih za SDS, jedan nevažeći.

SDP-ovi i Salkić za PDP-ovu listu.
Znači, i da je kompletan PzD ispoštovao, opet ne bi bio izglasan iz opozicije zbog izdaje u njihovim vlastitim redovima?
A Hurtić i Duratović ispoštovali Dodika, i usput isposlovali za sebe pozicije. Win-win situacija :D
User avatar
video
Posts: 6841
Joined: 26/06/2006 12:13
Location: Teheran

#62248 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by video »

sumirprimus wrote: 02/12/2022 12:16
harka wrote: 02/12/2022 12:15

Dodikov miljenik sve mu je dao u Prijedoru ali za licni interes.I ono malo sto su Bosnjaci imali neka prava on im je oduzeo.Djubre od covjeka,mali seljacic koji ide preko mrtvih za poziciju i da kao bude nesto znacajan.Juce je on pomogao Dodiku za cetvrtog u DN.Zmija od covjeka.Dodik ga stiti i Vukan je dobro rekao on gleda Dodika kao Poslanika Muhameda,a ljubavnica mu je srpkninja,javna tajna u Prijedoru.Jadnu suprugu je izludio,predivna zena.Stoka.
ja se izvinjavam a koja je stranka doticni?
DF
User avatar
Login77777
Posts: 8682
Joined: 18/05/2021 09:11

#62249 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

lerdi wrote: 02/12/2022 12:09
A_A_AKCIJA wrote: 02/12/2022 10:14

Ima

Razlika je što u Trojci, koja četiri godine upravlja Kantonom Sarajevo, nema koruptivnih afera, što se domaćinski upravlja resursima i što konačno ima novca da se počnu mijenjati stvari na bolje. To građani vide i zato su im dali povjerenje na ovim izborima.

DF je bio dio te priče i zabio nož u leđa, srušio vladu, da bi ušao u vlast sa HDZ-om i SDA u Federaciji i nivou države. Šta god su rekli, slagali su, zaključno sa jučerašnjim izborom DFovca za podpredsjednika NSRS, četvrtom rukom za Mileta...

Za SDA bi mi trebao jedan poduži esej. Izdaja revizije presude protiv Srbije, pokradene milijarde, respiratori, diplome, kriminal kao primarna djelatnost...

Razlika je što jedni lažu, kradu, kupuju glasove, a drugi to ne rade.
Optužuješ druge da lažu a i sam iznosiš neprovjerene informacije, da ne kažem laži, u najmanju ruku. Evo ja sam 100% siguran da Duratović nije glasao za Dodika nego za Vojina. SDS ga je odvao u logor, pobio mu pola familije i neko očekuje da glasa za njih zato što mu je trenutno politički prihvatiljivija ova druga opcija. Mogu mu reči samo svaka čast jer zbog politike, za razliku od mnogih koji jučer glasaše za Čavaru, nije pljunuo na vlastitu čast i porodicu.
Manimo se hvalenja lika koji se prodao SNSDu. Nije morao za SDS glasati bio je delegat iz druge partije. Tako da mu je taj izgovor slab. A jos slabiji mu je izgovor kad se zna da ide u vladu gdje sjedi Stevandic.
Duratovic i cast ne idu zajedno nikako.
harka
Posts: 729
Joined: 18/02/2007 20:32

#62250 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by harka »

sumirprimus wrote: 02/12/2022 12:16
harka wrote: 02/12/2022 12:15

Dodikov miljenik sve mu je dao u Prijedoru ali za licni interes.I ono malo sto su Bosnjaci imali neka prava on im je oduzeo.Djubre od covjeka,mali seljacic koji ide preko mrtvih za poziciju i da kao bude nesto znacajan.Juce je on pomogao Dodiku za cetvrtog u DN.Zmija od covjeka.Dodik ga stiti i Vukan je dobro rekao on gleda Dodika kao Poslanika Muhameda,a ljubavnica mu je srpkninja,javna tajna u Prijedoru.Jadnu suprugu je izludio,predivna zena.Stoka.
ja se izvinjavam a koja je stranka doticni?
Komsiceva
Locked