Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#61226 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by pemanapemani »

Gandalf wrote: 28/11/2022 20:15 zaista mi je teško razlučiti ima li iko sa pro BiH strane da zaista radi za BiH ili nastavljaju izdajničku politiku kirbaša

hoće li osmorka biti veči kirbaš od kirbaša, ostaje da se vidi, a na temi dosta stranačkih vojnika, svi jedni po drugima prosipaju demagogiju

mene kao nestranačkog čovjeka zaboli za ta vaša prepucavanja, no ta vaša stranačka prepucavanja su mi šuhveli situaciju učinila totalno nejasnom

znam samo da dini, nikšiću, ogreševiću ne vjerujem ništa više nego fadilu, asimu, fikusu, je li to do mene ili su pobrojani tolika gov... od ljudi, ne znam

nekada se na ovakvim temama moglo nešto i naučiti, saznati, ma makar nešto pretpostaviti, danas samo neka botovska šukanja

jedino što očekujem su neka nova izdajstva države i botovske odbrane, ne vidim u ovoj konstelaciji političkih snaga ništa pozitivno,

da budem iskren obje koalicije tj. osmorka i hdz, ali i sda-df-sdp-hdz izgledaju očajno, klimavo i izdajnički, nije ni čudo što nas zapad ovako jebucka

teško mi je i pretpostaviti ko je manje zlo za BiH od svih tih strančica kojima se upravlja na daljinski iz prijateljskih nam zapadnih ambasada

oprostite na off-u, nastavite sa botovanjem i sretno
Imamo situaciju gdje biramo izmedju onih koji su konstanta 27 godina nakon zavrsetka agresije na Bosnu i Hercegovinu i drugih koji su mjesavina onih koji su dio karijere bili na vlasti, koji su malo i povremeno bili vlast i onih koji dosad nisu bili vladajuci na nivou FBiH i drzave.

Kada se sve sabere i oduzme, 80% osmorke nikad nije bilo dio sistema na entitetskom i drzavnom nivou.

Kako onda mogu biti isti ili isto zlo ako nemamo materijalne dokaze da je vecina osmorke nesto drasticno zajebala?

Zmam da ce se sada javiti oni koji ce reci da je osmorka "bosnjacka strana" u prici i to u ovoj postavci zaista tako izgleda.
Samo, da bi pokusali popraviti 27 godina.uhljupluka i totalnog zajeba prvo treba krenuti od onih kojima je najvise stalo, jer imaju najveci porencijal da se (samo)poprave, a onda da pokusaju popraviti druge ili barem iole pridobiti malobrojne zdrave snage.
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#61227 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Jordan1961 wrote: 28/11/2022 22:17
Hakiz wrote: 28/11/2022 21:52

:thumbup:
Slazem se i ja. Dino je vedrio i oblacio u SDA, bio kantonalni premijer a sada bi da je majka Tereza. Nece sa lopovskom SDA (ok, to je stvarno u redu) ali hoce sa meleckim HDZ-om i SNSD-om. Sve moralne vertikale tamo.
Slazem se treba se povuci ako vec mora hdz, cekati i dok bosnjaci i dok hrvati neizglasaju svoju opoziciju onda praviti vlast bez jednih i drugih, a posto se to nece desiti nikad neka vjecno vladaju.
Plan botova dostojan da se ne bi postidio ni boldrik iz crne guje :lol:
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#61228 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lug »

znaci, hdz ce praviti vlast sa gradjanskim strankama, koje predstavljaju Bosnjake, koji popunjavaju Dom naroda i Predsjednistvo, mada oni nisu "legitimni Bosnjaci" jer su gradjanski orijentisani, prema njegovoj filozofiji, a smeta mu Komsic u Predsjednistvu?!?
Haj, to i znamo.. ali ici kod takvog Hdz-a i pitati ih da li zele sa Snsd-om ili bez.. i kako hdz hoce tako ce biti?! Bez obzira na matematiku, nisko.. nize ne moze, a i zalosno.
palermo
Posts: 22352
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#61229 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

Ja mislim da je odlicna stvar sto se ovo sve desava za vrijeme svjeyskog u fudbalu. Jer narod iako ga neki smatraju glupavim ipak nije toliko. I zna vrlo dobro da je bitnije hoce li sutra pobijediti Senegal ili Ekvador, ovo nase.je svakako postala zajebancija. Taman za popuniti pauzu na poluvremenu.
Lug
Posts: 2530
Joined: 09/02/2009 15:27

#61230 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Lug »

narod je manje vise svugdje isti, uhodane sheme idu. Elita, sta god bila, je problrm.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#61231 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

palermo wrote: 29/11/2022 00:02 Ja mislim da je odlicna stvar sto se ovo sve desava za vrijeme svjeyskog u fudbalu. Jer narod iako ga neki smatraju glupavim ipak nije toliko. I zna vrlo dobro da je bitnije hoce li sutra pobijediti Senegal ili Ekvador, ovo nase.je svakako postala zajebancija. Taman za popuniti pauzu na poluvremenu.
Narod ovdje je glup. Ali baš glup.

Podsjećam, dok u svijetu sve gori, najveća kriza od drugog sv rata, naše khalife su sebi digle platu. I mi smo to mirno gledali. I taj zakon će ostati. :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#61232 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by cyprus »

palermo wrote: 29/11/2022 00:02 Ja mislim da je odlicna stvar sto se ovo sve desava za vrijeme svjeyskog u fudbalu. Jer narod iako ga neki smatraju glupavim ipak nije toliko. I zna vrlo dobro da je bitnije hoce li sutra pobijediti Senegal ili Ekvador, ovo nase.je svakako postala zajebancija. Taman za popuniti pauzu na poluvremenu.
Slažem se sa svim, osim sa ovim da naš narod nije toliko glupav :-D Naši narodi zaista jesu toliko glupavi, da koliko god to riječima pokušaš dočarat, ne možeš pretjerat nikako, i uvijek ćeš ispast blag... Nisam sklon pretjerivanju, i imam neke pristojne spoznaje o ostatku svijeta, ali sam stvarno sklon zaključku da nema naroda koji su sami sebe toliko nagrdili kao ovi ovdje... Režima naravno svakakvih ima, i gorih od naše vlasti svakako, ali da je neko na bazi demokratske volje naroda sebe ovoliko uništio i da je još perzistentan u tome, e takav primjer u svijetu zaista ne znam... Kritična masa kod nas je sposobna u svakom momentu pomno odabrati i slijediti najbesmisleniju opciju koja mu se servira sa političkog podija...

Za svjetsko prvenstvo se apsolutno slažem (iako si vjerovatno ironičan) :thumbup:
User avatar
Styling
Posts: 12636
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#61233 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Styling »

Pandakonda wrote: 28/11/2022 21:44
dragan53 wrote: 28/11/2022 20:40 Koliko sam ja shvatio ovo danas u SDP-u oni će definitivno dati Dodiku četvrtog delegata i još 4 godine biti u blokadi. Ova izjava Vukanovića danas je i politički hrabra za nekog ko dolazi iz RS i logično pitanje za sve stranke u Sarajevu.

https://avaz.com/vukanovic-nakon-sa ... -u-zemlji/

Ali kolik osam čuo neki dan Duratovića oni će definitovno glasati za Dodika jer je kao bolje sa njim nego sa SDS koji je ratovao 90-ih :roll:
Ma SDP je rekao da ce ubrzo imati sastanak sa HDZom i ako se oni sloze da zele bez dodika SDP ce natjerati svoje delegate da podrze opoziciju i to je to. Ukoliko HDZ ne bude htio bez dodika onda svakako sve pada u vodu.

Inace Arnaut je danas na N1 jako dobro pojasnio situaciju i zasto je vitalno da SNSD nema tog cetvrtog delegata, Nadat se da ce u SDP-u imati mozga da ovo skontaju. Mogu samo zamisliti SDA rokade ako ovi dopuste da se to desi :-) Donekle se mogu izvuci jer je glasanje tajno ali ce se opet znati da je SDP prodao ukoliko opozicijska lista ne prođe.
Ne mogu mu ništa. Frajer je tamo izdominirao.
palermo
Posts: 22352
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#61234 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

cyprus wrote: 29/11/2022 01:55
palermo wrote: 29/11/2022 00:02 Ja mislim da je odlicna stvar sto se ovo sve desava za vrijeme svjeyskog u fudbalu. Jer narod iako ga neki smatraju glupavim ipak nije toliko. I zna vrlo dobro da je bitnije hoce li sutra pobijediti Senegal ili Ekvador, ovo nase.je svakako postala zajebancija. Taman za popuniti pauzu na poluvremenu.
Slažem se sa svim, osim sa ovim da naš narod nije toliko glupav :-D Naši narodi zaista jesu toliko glupavi, da koliko god to riječima pokušaš dočarat, ne možeš pretjerat nikako, i uvijek ćeš ispast blag... Nisam sklon pretjerivanju, i imam neke pristojne spoznaje o ostatku svijeta, ali sam stvarno sklon zaključku da nema naroda koji su sami sebe toliko nagrdili kao ovi ovdje... Režima naravno svakakvih ima, i gorih od naše vlasti svakako, ali da je neko na bazi demokratske volje naroda sebe ovoliko uništio i da je još perzistentan u tome, e takav primjer u svijetu zaista ne znam... Kritična masa kod nas je sposobna u svakom momentu pomno odabrati i slijediti najbesmisleniju opciju koja mu se servira sa političkog podija...

Za svjetsko prvenstvo se apsolutno slažem (iako si vjerovatno ironičan) :thumbup:
Nisam bio ironican za svjetsko.

A I ne slazem se da je narod glup. Zapravo pokazuje zavidnu dozu sposobnosti prilagodavanja nastalim situacijama. I ne mozes nekog proglasavati glupim samo zato sto se ne slazes sa njim.
HD_2015
Posts: 952
Joined: 27/08/2015 12:54

#61235 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by HD_2015 »

---
Last edited by HD_2015 on 29/11/2022 08:24, edited 1 time in total.
HD_2015
Posts: 952
Joined: 27/08/2015 12:54

#61236 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by HD_2015 »

Čudan su Bošnjaci narod. Karadžić izađe za govornicu i poruči da "Bosna ide u rat, a Muslimani možda u nestanak":

a Bošnjaci se opet pitaju: "Šta se događa?"

Sada imate Čovića koji kaže:

i opet se diskutuje nadugo i naširoko šta i kako.

Kao što reče jedan oficir agresorke JNA na barikadama u Sarajevu: "Svima je jasno šta se događa, samo Muslimanima nije."

Situacija je slična kao 92-e. Evropa i USA staju na stranu onih koji žele raskomadati BiH, Bošnjaci podijeljeni. Jedni pozivaju na mir i "Muslimane da se ne naoružavaju". Sada se između redova prijeti da se ne ide protiv visokog predstavnika.

Opet imam osjećaj da "svima je jasno, samo Bošnjacima nije". O SDA je sve rečeno. Smiješno je kada pričaju o patriotizmu - prva SDA je patriote satrala u zemlju. Samo me je strah da n-torka ne ide u istom smjeru kao SDA, samo brže.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12400
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61237 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

HD_2015 wrote: 29/11/2022 08:23
Spoiler
Show
Čudan su Bošnjaci narod. Karadžić izađe za govornicu i poruči da "Bosna ide u rat, a Muslimani možda u nestanak":

a Bošnjaci se opet pitaju: "Šta se događa?"

Sada imate Čovića koji kaže:

i opet se diskutuje nadugo i naširoko šta i kako.
Kao što reče jedan oficir agresorke JNA na barikadama u Sarajevu: "Svima je jasno šta se događa, samo Muslimanima nije."

Situacija je slična kao 92-e. Evropa i USA staju na stranu onih koji žele raskomadati BiH, Bošnjaci podijeljeni. Jedni pozivaju na mir i "Muslimane da se ne naoružavaju". Sada se između redova prijeti da se ne ide protiv visokog predstavnika.

Opet imam osjećaj da "svima je jasno, samo Bošnjacima nije". O SDA je sve rečeno. Smiješno je kada pričaju o patriotizmu - prva SDA je patriote satrala u zemlju. Samo me je strah da n-torka ne ide u istom smjeru kao SDA, samo brže.

Jasno je bilo Bosnjacima sta se desava, a kakve ti koristi kad se nista nisu pitali. Imao si Aliju koji je podcrtao "Nikakav dogovor sa Srbima ne zelimo" u trenutku kada nema efektivnu kontrolu nad pola domovine, a u Hrvatskoj vec formirana krajina. Niko nije pitao moje ili tvoje roditelje zele li dogovor, niko nije pitao ljude Foce, Zvornika i Visegrada koji su u tom trenutku okupirani zele li dogovor.

Pozivaj ti na mir ili rat isto ti je kad se ne mozes odakle naourazati, imas samo petu koloniju koja je umjesto da je dijelila puske narodu, prodavali ih po 10 puta vecoj cijeni.

Nekad ce doci vakat da ce historija pisati cinjenicno stanje, a ne romantiku. Neko je svojom odlukom prepustio 75% teritorije da mu narod bude ovce za klanje od strane agresora i genocidasa.
HD_2015
Posts: 952
Joined: 27/08/2015 12:54

#61238 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by HD_2015 »

dr_Evil wrote: 29/11/2022 08:30
HD_2015 wrote: 29/11/2022 08:23
Spoiler
Show
Čudan su Bošnjaci narod. Karadžić izađe za govornicu i poruči da "Bosna ide u rat, a Muslimani možda u nestanak":

a Bošnjaci se opet pitaju: "Šta se događa?"

Sada imate Čovića koji kaže:

i opet se diskutuje nadugo i naširoko šta i kako.
Kao što reče jedan oficir agresorke JNA na barikadama u Sarajevu: "Svima je jasno šta se događa, samo Muslimanima nije."

Situacija je slična kao 92-e. Evropa i USA staju na stranu onih koji žele raskomadati BiH, Bošnjaci podijeljeni. Jedni pozivaju na mir i "Muslimane da se ne naoružavaju". Sada se između redova prijeti da se ne ide protiv visokog predstavnika.

Opet imam osjećaj da "svima je jasno, samo Bošnjacima nije". O SDA je sve rečeno. Smiješno je kada pričaju o patriotizmu - prva SDA je patriote satrala u zemlju. Samo me je strah da n-torka ne ide u istom smjeru kao SDA, samo brže.

Jasno je bilo Bosnjacima sta se desava, a kakve ti koristi kad se nista nisu pitali. Imao si Aliju koji je podcrtao "Nikakav dogovor sa Srbima ne zelimo" u trenutku kada nema efektivnu kontrolu nad pola domovine, a u Hrvatskoj vec formirana krajina. Niko nije pitao moje ili tvoje roditelje zele li dogovor, niko nije pitao ljude Foce, Zvornika i Visegrada koji su u tom trenutku okupirani zele li dogovor.

Pozivaj ti na mir ili rat isto ti je kad se ne mozes odakle naourazati, imas samo petu koloniju koja je umjesto da je dijelila puske narodu, prodavali ih po 10 puta vecoj cijeni.

Nekad ce doci vakat da ce historija pisati cinjenicno stanje, a ne romantiku. Neko je svojom odlukom prepustio 75% teritorije da mu narod bude ovce za klanje od strane agresora i genocidasa.
Kriv Alija za rat?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12400
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61239 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

HD_2015 wrote: 29/11/2022 08:36

Kriv Alija za rat?
Nije jedini, ali je definitivno jedan od par(na prste jedne ruke) krivaca za rat. SAd cemo se pretvarati da nije, da je bio dobri dedo.
palermo
Posts: 22352
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#61240 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by palermo »

dr_Evil wrote: 29/11/2022 08:40
HD_2015 wrote: 29/11/2022 08:36

Kriv Alija za rat?
Nije jedini, ali je definitivno jedan od par(na prste jedne ruke) krivaca za rat. SAd cemo se pretvarati da nije, da je bio dobri dedo.
Naravno da je kriv. Mogao je pristati na ono sto su se dogovorili Milosevic I Tudjman I spasiti zivote.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12400
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61241 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

palermo wrote: 29/11/2022 09:01
dr_Evil wrote: 29/11/2022 08:40

Nije jedini, ali je definitivno jedan od par(na prste jedne ruke) krivaca za rat. SAd cemo se pretvarati da nije, da je bio dobri dedo.
Naravno da je kriv. Mogao je pristati na ono sto su se dogovorili Milosevic I Tudjman I spasiti zivote.
Sa Tudjmanom nije bilo dogovora niti u kakvom obliku osim da budes Hrvatsko cvijece, mogao se i dogovoriti s Milosevicem i spasiti zivote, a ne poslati poruku "Nikakv dogovor sa Srbima ne zelimo". MOzemo se pricat sta bi bilo kad bi bilo, ali je cinjenica da je zahvaljujucima takvim odlukama progresni dio na S strani pomaknut/smaknut u stranu i na vlast su dosle cetnicke spodobe. Moze se reci da su ovi prvi(partizanska djeca) pustili ovim drugima otvoren put da rade sta hoce, i tako postali isti kao i oni.

Nije to nikakav stokholmski sindrom, nego je vrijeme da otvoreno pricamo o historiji.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61242 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

De sacekajte makar da kako treba uzurpirate vlast tj. izbacite Bosnjake kao politicki faktor, pa onda mozete prepisivati istoriju/povijest da su muslimani turci koje su osmanlije ovdje naselile, koji su izazvali rat protiv miroljubivih pravoslavaca i katolika u BiH, granatirali sami sebe da izazovu sazaljenje zapada, i tako blize i tako dalje, onako, programski i relaksirano..
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61243 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

palermo wrote: 29/11/2022 09:01 Naravno da je kriv. Mogao je pristati na ono sto su se dogovorili Milosevic I Tudjman I spasiti zivote.
Zamisli Osmorku 1992. na sta li bi to licilo, potpisuju "zajednicki program" sa Beogradom i Zagrebom, hapse i isporucuju bosnjake-radikale iz nekakvih zelenih beretki i SDA ka JNA i ZNG radi procesuiranja, kazu imali laznih diploma i narusavali mir medju narodima, a bogme su i islamisti, programom se deseci opstina poklanjaju Srbiji i Hrvatskoj jer ce tako lokalnom stanovnistvu biti bolje, a i lokalni cetnici i ustase ce biti relaksirani pa pobiti samo po 20% umjesto po 50% lokalnih Bosnjaka.. hrabri ljudi za hrabre odluke.

U retrospektivi, izdajnicki talog Abdic je za ovu marvu bio gospodin covjek.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12400
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61244 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Prpa.ba wrote: 29/11/2022 09:19 De sacekajte makar da kako treba uzurpirate vlast tj. izbacite Bosnjake kao politicki faktor, pa onda mozete prepisivati istoriju/povijest da su muslimani turci koje su osmanlije ovdje naselile, koji su izazvali rat protiv miroljubivih pravoslavaca i katolika u BiH, granatirali sami sebe da izazovu sazaljenje zapada, i tako blize i tako dalje, onako, programski i relaksirano..
Ti si kolega jedan obican neznalica. Drz se navijanja i tema protiv Konakovica. Mislim da smo se ja i @palermo dogovorili jednom na ovom forumu da su agresija i genocid zajednicki cinilac u koje se ne dira, a da je politika uvijek podlozna raspravi.

Nikad se ne slozimo oko politike, ali to je ljudski.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61245 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

A ti da na miru, onako programski, nazivas Aliju krivcem za rat. De begaj bre.. :mrgreen:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12400
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#61246 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by dr_Evil »

Prpa.ba wrote: 29/11/2022 09:29 A ti da na miru, onako programski, nazivas Aliju krivcem za rat. De begaj bre.. :mrgreen:
Iskreno mislim da ti je ekavica i osnovni dijalekt. Sve po SANU direktivi da se Bosna unisti, a kud bolje nego unutar bosnjackim nacizmom.

Nego sta nego cu ga nazivati jednim od krivaca za rat, uradio je sve sta je mogao da do istog dodje zajedno sa bratskim strankama SDS-a i HDz.-a, a da pri tome nije osigurao minimum sredstava za odbranu svoje domovine i naroda.
User avatar
Login77777
Posts: 8679
Joined: 18/05/2021 09:11

#61247 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 29/11/2022 09:29 A ti da na miru, onako programski, nazivas Aliju krivcem za rat. De begaj bre.. :mrgreen:
Ko nam drzi pricu o moralu… :lol:
Prpa.ba wrote: 08/08/2017 21:41
madner wrote:Rijetko nesposoban Srpski politicar.
Jedan od najvecih boraca za srpsku stvar, prvi granicni prelaz na Dobrinji zvace se po njemu. :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61248 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

dr_Evil wrote: 29/11/2022 09:31 Iskreno mislim da ti je ekavica i osnovni dijalekt. Sve po SANU direktivi da se Bosna unisti, a kud bolje nego unutar bosnjackim nacizmom.
I onda napise:
dr_Evil wrote: 29/11/2022 09:31 Nego sta nego cu ga nazivati jednim od krivaca za rat, uradio je sve sta je mogao da do istog dodje zajedno sa bratskim strankama SDS-a i HDz.-a, a da pri tome nije osigurao minimum sredstava za odbranu svoje domovine i naroda.
:run:

Jos ako te malo protrljam, krenuce prica o islamofasistima, turcima i knezu lazaru. Ali ja sam SANU-ovac. :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11009
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#61249 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Prpa.ba »

Login77777 wrote: 29/11/2022 09:35 Ko nam drzi pricu o moralu… :lol:
Sta ima u Glavnom stanu Osmorke, kako teku pripreme? Nije valjda da vas nisu pocastili ni da stolice poredate za press konferenciju, obicno je to cast za najblize Liderima.. :mrgreen:


Nije ni HMS/Pressmedia poslodavac kakav je nekad bio. :mrgreen:
User avatar
Login77777
Posts: 8679
Joined: 18/05/2021 09:11

#61250 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 29/11/2022 09:37
Login77777 wrote: 29/11/2022 09:35 Ko nam drzi pricu o moralu… :lol:
Sta ima u Glavnom stanu Osmorke, kako teku pripreme? Nije valjda da vas nisu pocastili ni da stolice poredate za press konferenciju, obicno je to cast za najblize Liderima.. :mrgreen:


Nije ni HMS/Pressmedia poslodavac kakav je nekad bio. :mrgreen:
Za sta si se prodao de samo to reci. :lol:
Pa kako te nije sram nazivao si Aliju, Bakira i SDA Srbima i sad im drzis stranu. Obraz kao u Komse… :lol:
Prpa.ba wrote: 07/03/2017 08:45 Sreca pa srbi iz SDA ne udovoljavaju svim zahtjevima HDZ-a. :lol:
:lol: :lol: :lol:
Last edited by Login77777 on 29/11/2022 09:41, edited 1 time in total.
Locked