Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
demagog
Posts: 544
Joined: 26/11/2003 00:00

#47951 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by demagog »

Neka je konacno srusena ova crkva, nisam mislio da ce nana docekati da se to dogodi. Sramota je da traje par decenija da se izganja pravda u slucaju gdje je sve jasno.
:skoljka:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#47952 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by meridiyan »

Tako je Ramize.
Dok jos zive prave patriote, BiH se ne treba brinuti za buducnost
Samo rusiti :skoljka:



@Ramiz Salkic
Srušićemo svaki simbol srpske agresije i represije na Bošnjačkim narodom. Ovo je naš zemlja, naša država i ovako će proći i oni koji je negiraju

User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#47953 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by MorningStar »

Avaz je najbolje prosao.

Vijesti:
"Pogledajte pocetak rusenja"

"Pogledajte rusenje"

"Pogledajte skidanje krsta"

"Pogledajte skidanje zvona"

"Pogledajte rusenje zvonika"

:lol:
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#47954 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sandzokan »

spreca wrote: 05/06/2021 12:48 Ruse bagerom,gdje exploziv,bar tu imaju iskustva u rusenju, posle preko 700 dzamija ,plus katolicke crkve i druge objekte
https://www.klix.ba/vijesti/bih/materij ... /210605033
Hahha.
Dobar.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#47955 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by salik79 »

Sta bi?! :D 8-)

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47956 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

Dakle, da rezimiramo: Mitar ne dodje na zavrsni turnir, cak posalje dopis da prihvata stanje na tabeli. Dan poslije, Mitar se zali da mu je oteta titula i da zbog toga ne postuje drzavu.
Kakve veze ovo ima sa politikom? Sapiens sat.

p.s. Cekamo da nam @Tempo objasni da smo ovim upravo skrivili novi genocid nad nama.

Trener košarkaša Igokee Dragan Bajić ogorčen je odlukom Košarkaškog saveza BiH da dodijeli titulu prvaka Širokom rekavši da je ova odluka pokazatelj stanja u društvu te da je to samo još jedan razlog zbog kojeg "ne poštuje državu".
Prvenstvo BiH za košarkaše trebalo se završiti ovog vikenda utakmicama Final Foura, no ranije je pet od šest članova Lige za prvaka poslalo dopis Košarkaškom savezu BiH da prihvataju postojeće stanje na tabeli te da se shodno tome odredi prvak i putnici u ABA ligu.

Takvog mišljenja nisu bili u Širokom pa su umjesto Igokee prijavili organizaciju Final Foura, a kako je i ranije najavljeno, Sparsi, Borac i Igokea se nisu pojavili na ovom turniru i titula je samim tim i bez ikakve igre dodijeljena Širokom.

"Šta normalan čovjek može reći na ovakvu situaciju. Ne znam ko je jadniji ispao, da li generalni sekretar, da li komesar lige, ili Široki koji je na ovaj način uzeo sebi za pravo da primi medalje i pehare. To dovoljno govori u kakvoj bijednoj i jadnoj državi živimo. Ovo je samo vid rasula u kojem se zemlja nalazi počev od sporta pa do svih ostalih oblasti. Trenutno se nalazim u Skoplju i zbog svega ovog ne poštujem Bosnu i Hercegovinu, poštujem samo Republiku Srpsku i Sjevernu Makedoniju čiji sam selektor", rekao je ogorčeni Bajić za srpskainfo.com.

Za Široki je ovo 11. titula prvaka BiH u historiji, a posljednju su osvojili 2019. godine kada su u finalu bili bolji od Sparsa.

Iz Košarkaškog saveza BiH su najavili kazne za "klubove-buntovnike", a vidjet ćemo šta će se na kraju od svega desiti.

Što se tiče tabele nakon regularnog dijela sezone, tačnije nakon Lige za prvaka, Igokea je bila ubjedljivo na prvom mjestu nakon 10 odigranih utakmica s isto toliko pobjeda, dok je Borac završio drugi s omjerom od sedam pobjeda i tri poraza.

Spars je završio na trećem mjestu s pet pobjeda i isto toliko poraza, dok Široki i Leotar imaju po tri pobjede i sedam poraza. Čelik je Ligu za prvaka završio s dvije pobjede i osam poraza. Pet od šest klubova je tražilo da se ova tabela ujedno prihvati i kao konačna, a jedini protiv je bio Široki.
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#47957 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

MorningStar wrote: 05/06/2021 18:12 Avaz je najbolje prosao.

Vijesti:
"Pogledajte pocetak rusenja"

"Pogledajte rusenje"

"Pogledajte skidanje krsta"

"Pogledajte skidanje zvona"

"Pogledajte rusenje zvonika"

:lol:
Avaz je najbolji medij
Croatfriendly
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#47958 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by belfy »

seln wrote: 06/06/2021 09:03 Dakle, da rezimiramo: Mitar ne dodje na zavrsni turnir, cak posalje dopis da prihvata stanje na tabeli. Dan poslije, Mitar se zali da mu je oteta titula i da zbog toga ne postuje drzavu.
Kakve veze ovo ima sa politikom? Sapiens sat.

p.s. Cekamo da nam @Tempo objasni da smo ovim upravo skrivili novi genocid nad nama.

Trener košarkaša Igokee Dragan Bajić ogorčen je odlukom Košarkaškog saveza BiH da dodijeli titulu prvaka Širokom rekavši da je ova odluka pokazatelj stanja u društvu te da je to samo još jedan razlog zbog kojeg "ne poštuje državu".
Prvenstvo BiH za košarkaše trebalo se završiti ovog vikenda utakmicama Final Foura, no ranije je pet od šest članova Lige za prvaka poslalo dopis Košarkaškom savezu BiH da prihvataju postojeće stanje na tabeli te da se shodno tome odredi prvak i putnici u ABA ligu.

Takvog mišljenja nisu bili u Širokom pa su umjesto Igokee prijavili organizaciju Final Foura, a kako je i ranije najavljeno, Sparsi, Borac i Igokea se nisu pojavili na ovom turniru i titula je samim tim i bez ikakve igre dodijeljena Širokom.

"Šta normalan čovjek može reći na ovakvu situaciju. Ne znam ko je jadniji ispao, da li generalni sekretar, da li komesar lige, ili Široki koji je na ovaj način uzeo sebi za pravo da primi medalje i pehare. To dovoljno govori u kakvoj bijednoj i jadnoj državi živimo. Ovo je samo vid rasula u kojem se zemlja nalazi počev od sporta pa do svih ostalih oblasti. Trenutno se nalazim u Skoplju i zbog svega ovog ne poštujem Bosnu i Hercegovinu, poštujem samo Republiku Srpsku i Sjevernu Makedoniju čiji sam selektor", rekao je ogorčeni Bajić za srpskainfo.com.

Za Široki je ovo 11. titula prvaka BiH u historiji, a posljednju su osvojili 2019. godine kada su u finalu bili bolji od Sparsa.

Iz Košarkaškog saveza BiH su najavili kazne za "klubove-buntovnike", a vidjet ćemo šta će se na kraju od svega desiti.

Što se tiče tabele nakon regularnog dijela sezone, tačnije nakon Lige za prvaka, Igokea je bila ubjedljivo na prvom mjestu nakon 10 odigranih utakmica s isto toliko pobjeda, dok je Borac završio drugi s omjerom od sedam pobjeda i tri poraza.

Spars je završio na trećem mjestu s pet pobjeda i isto toliko poraza, dok Široki i Leotar imaju po tri pobjede i sedam poraza. Čelik je Ligu za prvaka završio s dvije pobjede i osam poraza. Pet od šest klubova je tražilo da se ova tabela ujedno prihvati i kao konačna, a jedini protiv je bio Široki.
ti bas nisi upucen u ovo o cemu pises, jel tako? procitaj i vijesti koje su prethodile tome, pa onda razmisli da li ces sam sebi odgovoriti...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47959 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

belfy wrote: 06/06/2021 12:35
seln wrote: 06/06/2021 09:03 Dakle, da rezimiramo: Mitar ne dodje na zavrsni turnir, cak posalje dopis da prihvata stanje na tabeli. Dan poslije, Mitar se zali da mu je oteta titula i da zbog toga ne postuje drzavu.
Kakve veze ovo ima sa politikom? Sapiens sat.

p.s. Cekamo da nam @Tempo objasni da smo ovim upravo skrivili novi genocid nad nama.

Trener košarkaša Igokee Dragan Bajić ogorčen je odlukom Košarkaškog saveza BiH da dodijeli titulu prvaka Širokom rekavši da je ova odluka pokazatelj stanja u društvu te da je to samo još jedan razlog zbog kojeg "ne poštuje državu".
Prvenstvo BiH za košarkaše trebalo se završiti ovog vikenda utakmicama Final Foura, no ranije je pet od šest članova Lige za prvaka poslalo dopis Košarkaškom savezu BiH da prihvataju postojeće stanje na tabeli te da se shodno tome odredi prvak i putnici u ABA ligu.

Takvog mišljenja nisu bili u Širokom pa su umjesto Igokee prijavili organizaciju Final Foura, a kako je i ranije najavljeno, Sparsi, Borac i Igokea se nisu pojavili na ovom turniru i titula je samim tim i bez ikakve igre dodijeljena Širokom.

"Šta normalan čovjek može reći na ovakvu situaciju. Ne znam ko je jadniji ispao, da li generalni sekretar, da li komesar lige, ili Široki koji je na ovaj način uzeo sebi za pravo da primi medalje i pehare. To dovoljno govori u kakvoj bijednoj i jadnoj državi živimo. Ovo je samo vid rasula u kojem se zemlja nalazi počev od sporta pa do svih ostalih oblasti. Trenutno se nalazim u Skoplju i zbog svega ovog ne poštujem Bosnu i Hercegovinu, poštujem samo Republiku Srpsku i Sjevernu Makedoniju čiji sam selektor", rekao je ogorčeni Bajić za srpskainfo.com.

Za Široki je ovo 11. titula prvaka BiH u historiji, a posljednju su osvojili 2019. godine kada su u finalu bili bolji od Sparsa.

Iz Košarkaškog saveza BiH su najavili kazne za "klubove-buntovnike", a vidjet ćemo šta će se na kraju od svega desiti.

Što se tiče tabele nakon regularnog dijela sezone, tačnije nakon Lige za prvaka, Igokea je bila ubjedljivo na prvom mjestu nakon 10 odigranih utakmica s isto toliko pobjeda, dok je Borac završio drugi s omjerom od sedam pobjeda i tri poraza.

Spars je završio na trećem mjestu s pet pobjeda i isto toliko poraza, dok Široki i Leotar imaju po tri pobjede i sedam poraza. Čelik je Ligu za prvaka završio s dvije pobjede i osam poraza. Pet od šest klubova je tražilo da se ova tabela ujedno prihvati i kao konačna, a jedini protiv je bio Široki.
ti bas nisi upucen u ovo o cemu pises, jel tako? procitaj i vijesti koje su prethodile tome, pa onda razmisli da li ces sam sebi odgovoriti...
A ti bas nisi inteligentan, jel tako?
Ne odgovaram sam sebi, vec citiram Mitra.
Ako ti je uz nos, zaobidji.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#47960 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by belfy »

seln wrote: 06/06/2021 13:22
belfy wrote: 06/06/2021 12:35
seln wrote: 06/06/2021 09:03 Dakle, da rezimiramo: Mitar ne dodje na zavrsni turnir, cak posalje dopis da prihvata stanje na tabeli. Dan poslije, Mitar se zali da mu je oteta titula i da zbog toga ne postuje drzavu.
Kakve veze ovo ima sa politikom? Sapiens sat.

p.s. Cekamo da nam @Tempo objasni da smo ovim upravo skrivili novi genocid nad nama.

ti bas nisi upucen u ovo o cemu pises, jel tako? procitaj i vijesti koje su prethodile tome, pa onda razmisli da li ces sam sebi odgovoriti...
A ti bas nisi inteligentan, jel tako?
Ne odgovaram sam sebi, vec citiram Mitra.
Ako ti je uz nos, zaobidji.
nigdje nisam rekao da odgovaras sam sebi. nisi ni procitao sta sam ti odgovorio, pa cu probati sada pisati polako, posto vidim da ne mozes citati brzo.

procitaj i vijesti koje su prethodile toj pa formiraj misljenje.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47961 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

belfy wrote: 06/06/2021 13:45

nigdje nisam rekao da odgovaras sam sebi. nisi ni procitao sta sam ti odgovorio, pa cu probati sada pisati polako, posto vidim da ne mozes citati brzo.

procitaj i vijesti koje su prethodile toj pa formiraj misljenje.
Evo, sad cu...
Sta cu ga formirati? Vidim da ga ti imas za destoricu.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#47962 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by belfy »

seln wrote: 06/06/2021 14:04
belfy wrote: 06/06/2021 13:45

nigdje nisam rekao da odgovaras sam sebi. nisi ni procitao sta sam ti odgovorio, pa cu probati sada pisati polako, posto vidim da ne mozes citati brzo.

procitaj i vijesti koje su prethodile toj pa formiraj misljenje.
Evo, sad cu...
Sta cu ga formirati? Vidim da ga ti imas za destoricu.
dobro, razumijem da je nekima tesko citati, samo se zapitam kako im se onda da pisati... nego, kako uvidi da ja imam misljenja za desetoricu? da nisi, nedajmiboze, formirao neko misljenje o meni?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47963 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

belfy wrote: 06/06/2021 16:09
seln wrote: 06/06/2021 14:04
belfy wrote: 06/06/2021 13:45

nigdje nisam rekao da odgovaras sam sebi. nisi ni procitao sta sam ti odgovorio, pa cu probati sada pisati polako, posto vidim da ne mozes citati brzo.

procitaj i vijesti koje su prethodile toj pa formiraj misljenje.
Evo, sad cu...
Sta cu ga formirati? Vidim da ga ti imas za destoricu.
dobro, razumijem da je nekima tesko citati, samo se zapitam kako im se onda da pisati... nego, kako uvidi da ja imam misljenja za desetoricu? da nisi, nedajmiboze, formirao neko misljenje o meni?
Pisi ti, ionako te niko ne cita.
Eto, napisi jos jednu, nek tvoja bude zadnja.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#47964 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by belfy »

seln wrote: 06/06/2021 20:10
belfy wrote: 06/06/2021 16:09
seln wrote: 06/06/2021 14:04

Evo, sad cu...
Sta cu ga formirati? Vidim da ga ti imas za destoricu.
dobro, razumijem da je nekima tesko citati, samo se zapitam kako im se onda da pisati... nego, kako uvidi da ja imam misljenja za desetoricu? da nisi, nedajmiboze, formirao neko misljenje o meni?
Pisi ti, ionako te niko ne cita.
Eto, napisi jos jednu, nek tvoja bude zadnja.
ma, ja pisem da bi tebe citali, jer, kao sto vidis niko se ne osvrce na nebulozu koju si postavio. a ako ova jedna ne bude dovoljna budem se javio opet i to samo iz jednog razloga. sto ti u obraz ne moze stati da kazes da si pogresio i prozivao neosnovano. ja ti,po starom forumskom pravilu, savjetujem da se ne javljas dok se ne zaboravi i dok ova tema ne dobije stranicu-dvije pa da se vise niko ne sjeca sta je neko pisao prije...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#47965 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by seln »

belfy wrote: 06/06/2021 21:18 da kazes da si pogresio i prozivao neosnovano..
Teska ova ijekavica, zar ne?

Allahemanet.
belfy
Posts: 7557
Joined: 06/08/2007 09:00

#47966 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by belfy »

seln wrote: 06/06/2021 22:44
belfy wrote: 06/06/2021 21:18 da kazes da si pogresio i prozivao neosnovano..
Teska ova ijekavica, zar ne?

Allahemanet.
ispravka na mjestu. moja greska. (ujedno i primjer kako je ljudski priznati gresku)

a zar ne rece da ces pustiti da moja bude zadnja? na stranu sto nemas karaktera priznati gresku, nego sada nemas karaktera ispostovati ni sto si sam rekao... tuzno, ali razumljivo...
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#47967 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

https://avaz.ba/vijesti/bih/657266/dodi ... -razliciti
Ovo postalo dosadno

Ova suradnja i zajednistvo

Kao prva recenica u ani karenjini
User avatar
ovo_malo_duse
Posts: 2794
Joined: 01/11/2006 12:59
Location: U magazi, udji slobodno nije zatvoreno

#47968 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by ovo_malo_duse »

meridiyan wrote: 05/06/2021 18:03 Tako je Ramize.
Dok jos zive prave patriote, BiH se ne treba brinuti za buducnost
Samo rusiti :skoljka:



@Ramiz Salkic
Srušićemo svaki simbol srpske agresije i represije na Bošnjačkim narodom. Ovo je naš zemlja, naša država i ovako će proći i oni koji je negiraju

Treba kera Mrsnut...

User avatar
emigrazione
Posts: 7369
Joined: 01/09/2010 13:40

#47969 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by emigrazione »

Fata tražila od Srba da izmjeste crkvu, oni je sravnili do temelja :-?
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#47970 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Truba »

Crkva istocnih raskolnika koja je desakralizirana
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#47971 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by breuer »

Šta je bilo u kući nane Fate poslije uklanjanja crkve?

Pravo slavlje :D
User avatar
Zeleni most
Posts: 754
Joined: 01/11/2013 21:18

#47972 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Zeleni most »

Treba nana Fata u dvoristu Tulipane iz Holandije posaditi, jer je to i njihova sramota.
I pozvati holandsku televiziju da vide i da se postide.
User avatar
muha_sa
Posts: 128481
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#47973 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by muha_sa »

DonieBrasco
Posts: 15216
Joined: 31/08/2016 16:09

#47974 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by DonieBrasco »

Sta te to cudi njih u RS uce o tome, 99% omaladine a pogotovo starijih su isti.

Samo pazi danas sta ce sve da bude do i nakon presude.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#47975 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Milenkov buraz »

DonieBrasco wrote: 08/06/2021 13:29 Sta te to cudi njih u RS uce o tome, 99% omaladine a pogotovo starijih su isti.

Samo pazi danas sta ce sve da bude do i nakon presude.
Na žalost tako je. Ima naravno tu ljudi koji gledaju stvari drugim očima ali ta vladajuća matrica je takva, omladina pogotovo sa par izuzetaka. I kaže hajde ti živi sa takvima, pravi kompromise i dogovore...nemoguća misija.
Locked