Politička pozadina RTRS

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
stochar

Politička pozadina RTRS

Post by stochar » 15/02/2011 22:57

posto na temi o FTV ubise recenicom 'sto ne napadate RTRS?', evo da otvorim temu gdje cemo napadati i braniti RTRS, pa da ne moramo 'oftopičarit'.

da pocnem: RTRS je full partijska TV u vlasnistvu SNSD-a i Mileta Dodika na kojoj ne smije biti govora ni o cemu sto nije uskladjeno sa stavovima te stranke, i to ni sam Dodik ne krije, a ni rukovodstvo RTRS-a se nesto ne trudi da dokaze suprotno.

eto, je l' sad bolje?

klixober

Re: Politička pozadina RTRS

Post by klixober » 15/02/2011 22:59

Zašto je ova tema na medijima, a sve ostale na politici?

politička pozadina - politika :?

stochar

Post by stochar » 15/02/2011 23:06

komeba wrote:Zašto je ova tema na medijima, a sve ostale na politici?

politička pozadina - politika :?

tek je otvorena, mozda je prebace... meni nekako bila za medija, nisam ni skuzio da je ona na politici. nego, de mi reci, sta ti mislis, je li ova RTRS fakat pod Dodikovim uticajem? :-) :-) :-)

klixober

Post by klixober » 15/02/2011 23:12

Za početak mislim da bi se tema trebala prebaciti na politiku, obzirom da su moderatori rekli da sve teme o političkoj pozadini medija otvaramo na politici.

Evo za početak teme...Dragan Davidović, direktor RTRS. Ovaj video najbolje govori o političkoj pozadini te televizije.

Co0l

Post by Co0l » 15/02/2011 23:16

komeba wrote:Za početak mislim da bi se tema trebala prebaciti na politiku, obzirom da su moderatori rekli da sve teme o političkoj pozadini medija otvaramo na politici.

Evo za početak teme...Dragan Davidović, direktor RTRS. Ovaj video najbolje govori o političkoj pozadini te televizije.

Ne govori o politickoj nego ideoloskoj i zlocinackoj pozadini jer cetnistvo nije politicki nego zlocinacki pokret i ideologija.

Alfa_Ze

Post by Alfa_Ze » 15/02/2011 23:18

evo i od mene, ''na naselje'' !! 8-)

Co0l

Post by Co0l » 15/02/2011 23:21

Alfa_Ze wrote:evo i od mene, ''na naselje'' !! 8-)

Lik napravi temu o RTRS-u da se o njoj ne bi na temi o FTV pricalo a ovaj 'na naselje' postavlja klipove sa FTV-a :lol: :lol: :lol: :lol:

plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...
Has thanked: 29 times
Been thanked: 26 times

Post by plain vanilla » 15/02/2011 23:24

FATA ORLOVIĆ NAPALA CIGLOM PRAVOSLAVNOG SVEŠTENIKA

Kod crkve Usjekovanja svetog Јovana Krstitelja u Konjević Polju kod Bratunca danas se ponovo dogodio incident koji je izazvala mještanka Fata Orlović, prijeteći i vrijeđajući sveštenika Borislava Todića, grupu radnika i policiju.

"Došli smo da očistimo portu i crkvu uoči sutrašnje krsne slave ovog hrama o čemu smo prethodno obavijestili policiju čija patrola je bila prisutna kada smo stigli. Kad nas je vidjela Fata Orlović je počela psovati i vrijeđati. Ona je pokušala komadom građevinskog bloka nasrnuti na mene, radnike i policajca i tom prilikom nanijela je sebi malu posjekotinu", rekao je Todić novinarima.

On je dodao da su, zahvaljujući asistenciji policiji, ipak, očistili prostor oko crkve i da će sutra biti proslavljena slava ovog hrama.

Iz Centra javne bezbjednosti Bijeljina ranije je potvrđeno da se ovaj incident dogodio i da će policija sutra podnijeti prekršajnu prijavu protiv Fate Orlović.

Portparol CЈB Bijeljina Dragomir Perić rekao je da je policija spriječila Fatu Orlović da ciglom udari pravoslavnog sveštenika na platou ispred crkve u Konjević Polju.

Ona je i prethodnih godina izazivala incidente kod ove crkve za koju tvrdi da je izgrađena na njenoj zemlji, ali to još sudski nije dokazala.

ovo je slika s drugog portala, kako je nana izgledala nakon sto je ONA napala policajca

Image

klixober

Post by klixober » 16/02/2011 00:19

Co0l wrote:
komeba wrote:Za početak mislim da bi se tema trebala prebaciti na politiku, obzirom da su moderatori rekli da sve teme o političkoj pozadini medija otvaramo na politici.

Ne govori o politickoj nego ideoloskoj i zlocinackoj pozadini jer cetnistvo nije politicki nego zlocinacki pokret i ideologija.

Zašto me nepotrebno citiraš i pokušavaš ispraviti? Četništvo jeste između ostalog i politički pokret. To što je politički pokret, ne isključuje da može biti i zločinački. Zaista nema potrebe za novim citiranjem...

Corto Maltese

Post by Corto Maltese » 16/02/2011 00:20

RTRS je smeće, i pošto se niko neće suprotstaviti ovom mom stavu, nema potrebe da više na ovu temu dolazim.

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

Post by -LIBERO- » 16/02/2011 00:26

RTRS je medijska kuca koja je uvijek,dakle UVIJEK,bila na fonu platforme i politike bilo kojeg predsjednika i svih politickih opcija koje su bile na celu RS.

RTS je ispricana prica,medij koji slijepo pod bilo koju cijenu podrzava entitetski recim

BNTV je za njih underground i to teski.

plain vanilla

Post by plain vanilla » 16/02/2011 00:29

Pa da, i niko od njih nista ne ocekuje, niko ih ne demantuje, niko ih ne proziva...

Nass

Post by Nass » 16/02/2011 00:30

-LIBERO- wrote:RTRS je medijska kuca koja je uvijek,dakle UVIJEK,bila na fonu platforme i politike bilo kojeg predsjednika i svih politickih opcija koje su bile na celu RS.

RTS je ispricana prica,medij koji slijepo pod bilo koju cijenu podrzava entitetski recim

Pa zapravo mi se cini da BN zaista jeste pravi opozicioni medij, oni tamo ponekad napadaju Dodika mozda i vise nego FTV hihi. I obavezno repriziraju sve Vaskoviceve priloge u 60 minuta.

felipe kajetano

Post by felipe kajetano » 16/02/2011 00:31

Corto Maltese wrote:RTRS je smeće, i pošto se niko neće suprotstaviti ovom mom stavu, nema potrebe da više na ovu temu dolazim.

+1

tema je odron kao i sama televizija.

A BN je underground za oba javna enitetska emitera.
Last edited by felipe kajetano on 16/02/2011 00:32, edited 1 time in total.

plain vanilla

Post by plain vanilla » 16/02/2011 00:31

Nass wrote:
-LIBERO- wrote:RTRS je medijska kuca koja je uvijek,dakle UVIJEK,bila na fonu platforme i politike bilo kojeg predsjednika i svih politickih opcija koje su bile na celu RS.

Pa zapravo mi se cini da BN zaista jeste pravi opozicioni medij, oni tamo ponekad napadaju Dodika mozda i vise nego FTV hihi. I obavezno repriziraju sve Vaskoviceve priloge u 60 minuta.

Pa mogu ga i napasti a istovremeno zvucati ozbiljno, a ne kao kad FTV napada..onda je hajka iz Teherana

klixober

Post by klixober » 16/02/2011 00:32

felipe kajetano wrote:
Corto Maltese wrote:RTRS je smeće, i pošto se niko neće suprotstaviti ovom mom stavu, nema potrebe da više na ovu temu dolazim.

+1

Tema je odron jer nije o talibanima. :oops:

just in bieber

Post by just in bieber » 16/02/2011 00:32

РТРС је снсдоовско-сељачко-клановско гласило у служби манипулације грађанима чије је једно од основних људских права-право на слободу мишљења угрожено.

О њима највише говоре њихови резултати. Иако једини покривају цијелу територију РС, заузимају 4. мјесто по гледаности у РС.

И друга ствар, у већим срединама, гдје постоји пријем путем кабловске ТВ, УВИЈЕК су далеко испод по гледаности у односу на ТВ станице сусједних земаља (ХРТ,РТС,НОВА,РТЛ).

felipe kajetano

Post by felipe kajetano » 16/02/2011 00:34

komeba wrote:
felipe kajetano wrote:

+1

Tema je odron jer nije o talibanima. :oops:

citas mi misli :D

plain vanilla

Post by plain vanilla » 16/02/2011 00:34

felipe kajetano wrote:

+1

A BN je underground za oba javna enitetska emitera.

felipe, a zasto je tema odron?
nije li ovo javni servis kao FTV

pa na temi o FTV pljune ko stigne, a ova tema nam ne treba?

klixober

Post by klixober » 16/02/2011 00:36

felipe kajetano wrote:

Znamo se :wink:

felipe kajetano

Post by felipe kajetano » 16/02/2011 00:36

plain vanilla wrote:felipe, a zasto je tema odron?

Ma ok, mozda je pretjerano reci da je odron, al' je na neki nacin iznudjena onom temom :wink:

felipe kajetano

Post by felipe kajetano » 16/02/2011 00:37

komeba wrote:
felipe kajetano wrote:

Znamo se :wink:

Ne bi rekao, ni jednog argentinca ne poznejm licno :-?

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

Post by -LIBERO- » 16/02/2011 00:39

plain vanilla wrote:
Nass wrote:

Pa mogu ga i napasti a istovremeno zvucati ozbiljno, a ne kao kad FTV napada..onda je hajka iz Teherana

izvini,ali ovo sto Bakir radi je cirkusijada. Samo postize kontraefekat,i nije mi jasno da je to tako tesko shvatiti.
BN je imao jako jako dobrih i objektivnih emisija,narocito dijaloskih,sa dobrom dozom podrske opoziciji i uopste se jako cesto opoziciono prema rezimu RS-a.

Ne mogu se sada sjetiti imena one voditeljice koja vodi te emisije,ali zena stvarno profi radi svoj posao.
Last edited by -LIBERO- on 16/02/2011 00:40, edited 1 time in total.

plain vanilla

Post by plain vanilla » 16/02/2011 00:39

felipe kajetano wrote:
plain vanilla wrote:felipe, a zasto je tema odron?

Ma ok, mozda je pretjerano reci da je odron, al' je na neki nacin iznudjena onom temom :wink:

Moze se reci i tako, optuzili su mene za off jer tamo spominjem RTRS
Meni uopste ne smeta da svako kaze svoje misljenje o FTV, nije ni moje pozitivno, ali stalno prizivaju-javni servis
pa i RTRS je javni servis, ali niko ni slova o njemu
Bit ce da je RTRS dobar bas takav kakav jeste

klixober

Post by klixober » 16/02/2011 00:39

felipe da je za boljitak (ne lijanovićki :D ) i za bolje bh društvo, sam bi pokrenuo temu o RTRS, jer je to javni emiter iz entiteta u kojem i sam živi. Međutim, obzirom da je felipe na forumu samo kako bi trollao o talibanima, ovakva njegova reakcija na temu o RTRS je sasvim očekivana.
Na malim stvarima se ljudi pokazuju.

Post Reply