Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

User avatar
sffovac
Posts: 922
Joined: 26/08/2004 23:08
Location: kad jednom odem, a poci cu

#51 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by sffovac »

dosta nam je DOSTA!
Last edited by sffovac on 28/06/2008 20:17, edited 1 time in total.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#52 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Prpa.ba »

Stolac92 wrote:Prpa.ba... svjesni smo mi da nismo nikakav faktor, ali vjeruj mi da nas napadaju i pokušavaju kupiti... To je po onom američkom principu da se uništi sve na početku što bi nekad u budućnosti moglo biti prijetnja.
To da vas pokusavaju kupiti je vjerovatno istina, no cinjenica je da su se NVO-i i udruzenja gradjana itd., pokazali kao jako slaba sredstva za utjecaj na mase, osim ako nisu interesna (korumpirana udruzenja "boraca" iz Minhena, Ciriha itd.. koji kidisu na svaku marku u budzetu npr.), sto bi reklo da politicari (eto recimo Lagumdzija u vasem slucaju, mada on ne hebe ni stranacke kolege, kamoli neke strane faktore, ali eto, recimo da je istina to sto kazes Stolac92) nemaju nikakve koristi od pljuvanja i podmicivanja raznih organizacija. Niti ce dobiti jeftine politicke poene (kao npr. sto se dobiju kada se spomene RS), niti ce promijeniti misljenje naroda o NVO-ima, niti ce NVO-e unistiti, mozda jedino licna satisfakcija. (sto me za Zlaju ne bi zacudilo :D )

I zbilja se moram iskenjati na spominjanje SDP-a medju ovim dosad milion puta kompromitiranim strankama. SDP koja je sa sobom vukla citav konglomerat malih stranaka i Vlada u kojoj je svako vukao na svoju stranu ako nista je u one 2 godine uradila bolji posao nego ovi patrioti tokom cijele svoje vladavine 10+6 godina :roll: Ne kazem da su SDP-ovci sveci i da ne kradu, kradu, ali lopatom a ne kamionima. Kad ljudi to jednom shvate mozda nas neka buduca vlast bude krala kasikom(po mogucnosti zlatnom :roll: )
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#53 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

Uredu, prpa.ba... tvoj stav... samo da još ponovim po ko zna koji put da Pokret DOSTA! nije NVO, da nemamo para i nikad ih nismo ni imali... i da mi se ovo malo dlaka na glavi diže kad nas neko, bilo ko spomene kao NVO, a naročito kad to nije zlonamjerno...
User avatar
zlatiborka
Posts: 1820
Joined: 12/12/2006 09:51
Location: Sarajevo

#54 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by zlatiborka »

Stolac92 wrote:Prpa.ba... svjesni smo mi da nismo nikakav faktor, ali vjeruj mi da nas napadaju i pokušavaju kupiti... To je po onom američkom principu da se uništi sve na početku što bi nekad u budućnosti moglo biti prijetnja. Bljutave laži u Slobodnoj Bosni je lično naručio Zlatko Lagumdžija... Nismo ni utopisti ni idealisti, nego samo realno gledamo na trenutno stanje... Da li se nešto može promijeniti? Sada ne može i trebat će mnogo vremena da budemo u situaciji kad će biti moguće nešto promijeniti, ali ovaj očaj ne znači da moramo zatvoriti oči i začepiti usta! Šuti i trpi je parola robova!
Necemo sutiti i necemo trpiti vise!

Na sljdeci protest, kad god se u jesen organizuje, obavezno pozvati sve radnike, rudare, penzionere, demobolisane borce, RVI, domacice, studete, ucenike, nezaposlene, sve gradjane BiH, kojima je prljava voda od govana dosla ne do grla nego do nosa, pozvati sve koji su zgazeni i obespravljeni....

Svi ucesnici tog protesta ponesite mocuge umocene u govno. Sa takvim govnjivim mocugama da uletimo u PARLAMENT i rastjeramo bagru. Samo govnjivim mocugama, necemo ih puno povrijediti samo cemo ih usmrditi, neka smrde dok ne dodju do tusa da se okupaju.....

ali avaj narode, za ovo nam treba minimum 200.000 ljudi a kako i gdje skupiti tolliko raspolozenih za govnjivu motiku, ljudi koji ce prvi jurisati, ja se javljam u prvi esalon, moj zivot ne vrijedi pisljiva boba, ako treba da umrem, dajem zivot za BiH!
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#55 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Fair Life »

zlatiborka wrote:..
Svi ucesnici tog protesta ponesite mocuge umocene u govno. Sa takvim govnjivim mocugama da uletimo u PARLAMENT i rastjeramo bagru. Samo govnjivim mocugama, necemo ih puno povrijediti samo cemo ih usmrditi, neka smrde dok ne dodju do tusa da se okupaju...
...
Jok bolan, kakve jebene usrane motke... dovoljno smrde i ovako.
Nego.. u kuhinsku krpu ili sta slicno... moze i podvezan rukav od starog kaputa... ubaciti givikt od 2-3 kile pa kad ga zavalis da odmah ispadne kroz prozor.

Ili... u novine zamotati pajser pa kad ga slozis preko ledja da odmah dobije spondilozu.

Kad na sudu bude pricao da si ga zavalila novinama ili kuhinjskom krpom... ko ce mu vjerovati da ga je novina izbacila na ulicu kroz prozor.
User avatar
vee-jay
Posts: 8754
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#56 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by vee-jay »

Fair Life wrote:
zlatiborka wrote:..
Svi ucesnici tog protesta ponesite mocuge umocene u govno. Sa takvim govnjivim mocugama da uletimo u PARLAMENT i rastjeramo bagru. Samo govnjivim mocugama, necemo ih puno povrijediti samo cemo ih usmrditi, neka smrde dok ne dodju do tusa da se okupaju...
...
Jok bolan, kakve jebene usrane motke... dovoljno smrde i ovako.
Nego.. u kuhinsku krpu ili sta slicno... moze i podvezan rukav od starog kaputa... ubaciti givikt od 2-3 kile pa kad ga zavalis da odmah ispadne kroz prozor.

Ili... u novine zamotati pajser pa kad ga slozis preko ledja da odmah dobije spondilozu.

Kad na sudu bude pricao da si ga zavalila novinama ili kuhinjskom krpom... ko ce mu vjerovati da ga je novina izbacila na ulicu kroz prozor.
Image

ma nisam ja majke mi, ja samo sviro' gitaru :D :D :D
zrikavac48
Posts: 596
Joined: 24/10/2007 23:32

#57 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by zrikavac48 »

Stolac92 wrote:
nikad_izvini wrote:
Stolac92 wrote:[quote="nikad_izvini"

Nije smiješno... a imali su i svoje prilike kao POZICIJA... pokazali da su u suštini stranka jednog lica i da im nije u interesu da promijene nešto u ovom društvu iako imaju i organizaciju i pare i sposobne ljude za to... na kraju krajeva DOSTA! je beznačajan faktor u ovom društvu i zašto se sekirate oko saopštenja Pokreta DOSTA!
Da bi se greske napravile i nesto upropastilo ne treba puno truda, ali zato da bi se te iste greske ako je to ikako moguce ispravile potrebno je uloziti daleko vise i truda i vremena. Zato kada je SDP dosao na mjesto pozicije zatekao je takvo stanje da je trebalo prvo ispraviti greske svih predhodnika koji su se u svojim mandatima trudili da sto vise toga "razvale". U takvom kaosu kakav su zatekli u vrijeme dolaska za ocekivati je da su napravili i poneki pogresan potez ili pogresan redoslijed prioritetnih djelovanja. Jedan mandat za djelovanje u cilju stvarnog poboljsanja politicke i ekonomske situacije u drzavi je vremenski prekratak priod.
zrikavac48
Posts: 596
Joined: 24/10/2007 23:32

#58 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by zrikavac48 »

Stolac92 wrote:Maida Ćupina: Nevesinje, suprug, silovanje, progon, djeca... Obećanja?

Postovana gospodo,

na strajk sam otisla sa namjerom da se obratim strajkasima sa dolje napisanim tekstom.
Receno mi je da nisam najavljena, te da se zbog toga ne mogu obratiti masi. insistirala sam da budem uvrstena pod tacku obracanja "razno". Zbog toga je gosp. Bajrovic ( ili Bajramovic ) iz Organizacionog odbora trazio da procitam tekst kojim se zelim obratiti strajkasima, a nakon sto ga je cuo, insistirao je da odem sa bine, jer "...on ne zna ko sam i koje su mi namjere..."
Zatim sam se sa istom molbom obratila gđi Kati, također iz Organizacionog odbora, pa gosp. Biberu. Oboje su me odbili. Posto i dalje nisam zeljela da odem sa bine, gosp Bajrovic (Bajramovic?) je pozvao policiju. Odstupila sam kako bih se spasila ponizenja.

"Danas smo dosli da trazimo milostinju. Ne, radnicka klaso, mi nemamo sta moliti. Pravo na rad je nase zagarantirano pravo. I tu nema sta da se moli. Okupimo se ovako da ih otjeramo odakle su i dosli.- u anonimnost., u njihove predratne zivote. Znam mnoge od ovih sto nam danas kroje kapu. Do rata su zivjeli prosjecno, bili radnici u uredjenom sistemu i niko im nije oduzimao ikakva prava. A danas nam rade o glavi, uzeli su nam dostojanstvo, istjerali nam djecu na ulice, stavili im oruzje u ruke, drogu, alkohol i traume u glavu. Mi i nase porodice smo odraz sistema u kojem zivimo, a mi zivimo na rubu bijede. Sistem koji oni grade je jad za sve osim njih, za one koji su ih svojim golim zivotima sjeli u udobne fotelje, u vile, luksuzne automobile, u jahte. Otvorili smo im ziro-racune po svijetu i oni uzivaju sa nasim novcem.Stanimo im na put, iskupimo se ovdje i istjerajmo ih iz parlamenta, vlade, ministarstava. Ne izlazimo na izbore, bojkotujmo sve sto oni kreiraju.Vidite sta rade decertificiranim policajcima, demobilisanim borcima. Neka osjete kako je biti sa ove strane prozora.
Oni sklapaju koalicije i prijavljuju se na izbore, pa ljudi, 80 je politickih stranaka. A znate li ko finansira stranke?- one se finansiraju iz budzeta, u kojem za nas nema novca. Kome vjerovati? I nevladine organizacije su pljackaske organizacije, koje kradu populaciju koju zastupaju. Oni su uvijek uz vlast jer se finansiraju iz istog budzeta, i to sve po dogovoru.
Znam da je Haris Silajdzic na proslim izborima kupio glasove od predsjednice Udruzenja Zene zrtve rata i to za 25 osmomartovskihvecera u Parku princeva. Haris sada hara, a zrtve ostaju zrtve.
Jesu li vladari i predsjednici udruzenja bez stanova, jesu li njihova djeca gladna? Nedzad Brankovic sada i ne zna koliki mu je stan. Zasto bi, kada ga je dzaba dobio? Ali sigurna sam da zna koliki mu je bio prijeratni stan u Urijan Dedinoj ulici na Sokbunaru, jer je tada, u sredjenoj drzavi, placao kiriju, a kirija se placa po kvadraturi.
Probudite se i pogledajte oko sebe. Sada nasi politicari govore da nece napustiti fotelje, jer smo ih mi izabrali. Bojkot je zato rjesenje, ne birajmo ih vise. Vjerujte, gore nam ne moze biti, a ljudi su se bojkotom izborili i protiv gorih nemani. Crnci su sedamdesetih ukuinuli aparthejd bojkotom, mozemo i mi ukinuti njih."
Sadrzaj teksta je takav da 90% stanovnika drzave Bosne i Hercegovine ako malo razmisle bili bi svijesni da bi i oni sami napisali sve to isto od rijeci do rijeci. I zato odluka pomenutih da se taj tekst ne cita tom prigodom je pitanje, u kakvom drustvu mi to zivimo? I jos stotine pitanja povrh...???????????????????????????????????????
User avatar
sabinaM
Posts: 353
Joined: 20/06/2008 18:37
Location: Croatia

#59 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by sabinaM »

Ej ako su banda samo zato jer su politicari (nadam se da si nabrojao sve stranke...a mozes k tome i priduziti sve političke stranke moje zemlje :D ) pridruzujem se peticiji...SVE U ZATVOR!!!
Mozda od svih tih politicara mogu nabrojati njih na prste jedne ruke koje se nisu nakrali ili one koji zive samo od svoje place
User avatar
Irelevantan
Posts: 825
Joined: 21/05/2008 13:15
Location: u pm

#60 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Irelevantan »

Ma jašta bandu u zatvor ..... lopovi.... ma sve su to komunjare samo promijenili dresove....prepoznaje se stara titina škola..... 8)
User avatar
sabinaM
Posts: 353
Joined: 20/06/2008 18:37
Location: Croatia

#61 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by sabinaM »

elmer wrote:Ma jašta bandu u zatvor ..... lopovi.... ma sve su to komunjare samo promijenili dresove....prepoznaje se stara titina škola..... 8)
Nije tu Tito nista kriv......tu je kriv nas lopovski mantalitet......i slabo sudstvo (tj nece brat brata :( )
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#62 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Vodenjak »

Stolac92 wrote:Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

26.06.2008

Pozivamo sve građane Bosne i Hercegovine da nam se pridruže u borbi sa ciljem da strpamo bandu u zatvor! Smatramo da su najodgovorniji krivci za ovakvo stanje u našem društvu sljedeće kriminalne organizacije: SDA, SBiH, SDP, HDZ, HDZ 1990, SNSD, SDS, PDP i SRS... Rukovodstva ovih kriminalnih organizacija trebaju odgovarati za sva zlodjela koja su počinili u zadnjih 18 godina. Ove kriminalne organizacije treba zabraniti i oduzeti im svu pokretnu i nepokretnu imovinu. Nevinim članovima ovih kriminalnih organizacija treba detaljno predočiti koliko su novca ove kriminalne organizacije ukrale od građana Bosne i Hercegovine. Naša borba će biti dugotrajna, beskompromisna i žestoka. Svakim danom sve teže živimo i kao robovi imamo samo mogućnost da se dignemo i pobunimo protiv ovih
kriminalnih organizacija koje nas drže u okovima.


Zajedno do pobjede!


Pokret DOSTA!
Stvarno, @Stolac, SDP treba preshcakom ganjati, chvoke im svaki cas opaljivati, hladnom ih vodom bunovne polijevati, ali nikad, NIKAD ih se ne smije u bilo kom kontekstu u isti chabar sa gore navedenim stavljati!
Ako se vec tamo kad i nadju, treba ih pustiti da sami u kolo udju kao sto su Dodikovi a ne kao Havaz ih tamo gurati i i ovako sludjen narod jos ludjim praviti...

DOSTA! treba da se bavi principima a ne carsijskim rekla-kazala tracevima!
Situacija u kojoj se danas nalazimo je rezultat, CILJ jedne politike a kriminalci su neizbjezna nus pojava iste!
A vrlo se dobro zna i ko i kad je tu politiku poveo a onda i sprovodio!
Tu sasvim sigurno SDP-a nije bilo ni u tragovima!

Sto Fair kaze, novine i kuhinjske krpe treba ka istinskim krivcima za danasnje stanje okrenuti.
Inace se rasplinushte i vi kao pokret te tako postajete samo dio sive amorfne mase.
Nevidljivi i bez jasne poruke... :oops:
Curranphill
Posts: 42
Joined: 21/10/2005 09:59
Location: Sarajevo

#63 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Curranphill »

smiješno. pokret dosta može sebe strpati u tvorza. kad ste vec toliko navalili da nekog apsite.
vise od pola bosanskog naroda daje glasove za te "kriminalne organizacije", a vi s druge strane tjerate ih u zatvor.
ovo još jedna u nizu vaših neuspjelih smješnih akcija čime pokazujete da je vaš osnovni cilj djelovanja nasmijavanje populacije s vremena na vrijeme.
inicijative su vam propale iako se koristite najjačim medijskim oružjem kao što je ovaj portal.
svako dobro.
student koji doručkuje margarin i djem i čaj od mente.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#64 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by mIRCerka »

Curranphill wrote:smiješno. pokret dosta može sebe strpati u tvorza. kad ste vec toliko navalili da nekog apsite.
vise od pola bosanskog naroda daje glasove za te "kriminalne organizacije", a vi s druge strane tjerate ih u zatvor.
ovo još jedna u nizu vaših neuspjelih smješnih akcija čime pokazujete da je vaš osnovni cilj djelovanja nasmijavanje populacije s vremena na vrijeme.
inicijative su vam propale iako se koristite najjačim medijskim oružjem kao što je ovaj portal.
svako dobro.
student koji doručkuje margarin i djem i čaj od mente.
Nek nam je student nesto rekao vezano za organizovanje, sad mogu rahat u peMziju :D
User avatar
batigol
Posts: 72
Joined: 07/03/2008 00:19

#65 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by batigol »

Stolac92 wrote:Čudi me što napadi dolaze samo od SDP-ovaca... Zar su na ovom forumu samo SDP-ovci?

i meni je ovo cudno...do juce se sdp-ovci zaklinjalki u dosta jer nije uzimao u usta sdp...a sad osuli paljbu, i drvlje i kamenje po pokretu dosta...

a ove stvari koje iznosi vecina ovih sdp-ovaca za sto su se desile ko fol za vrijeme vladavine alijanse za promjene ne zna ni sam lagumdzija...tolko nam je bilo fino da je narod jedva izdrzao te dvije godine...i jedva docekao da ih skine s vlasti...a drzava tek sad treba da pocne placati za greske koje su se desile tad, za vrijeme vladavine doticne stranke...
Energični leptir
Posts: 665
Joined: 19/03/2008 14:57

#66 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Energični leptir »

a sad osuli paljbu, i drvlje i kamenje po pokretu dosta...
Zar to postoji? Ili se radi o skupini kojoj neku mizeriju od novca dotura izvjesni korumpirani ngo-, tj. jedno od mnogobrojnih udruženja oportunističkih ljenjivaca, koji, iako odavno zašli u srednje godine izigravaju mlade i u nedogled žderu, loču i putuju po svijetu na račun donatora koje potkradaju. Oni žive sasvim lagodno, a Dosta i svi drugi "pokreti" su im paravani da uzmu još novaca, prebace se u neke druge "organizacije" u kojima će do kraja života mljeti floskule (razočarani ljudi koji ih, bez previše znanja, pišu, uvijek će biti od koristi) i nezasluženo živjeti ko bubrezi u loju do kraja parazitskih života. Govore protiv korupcije, a sami kradu i potkradaju. Govore da treba privređivati - a žive od donacija bez namjere da se sa njih skinu. Jednom riječju potpune i apsolutne niškoristi!
Last edited by Energični leptir on 30/06/2008 12:10, edited 2 times in total.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#67 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Vodenjak »

batigol wrote:
Stolac92 wrote:Čudi me što napadi dolaze samo od SDP-ovaca... Zar su na ovom forumu samo SDP-ovci?

i meni je ovo cudno...do juce se sdp-ovci zaklinjalki u dosta jer nije uzimao u usta sdp...a sad osuli paljbu, i drvlje i kamenje po pokretu dosta...

a ove stvari koje iznosi vecina ovih sdp-ovaca za sto su se desile ko fol za vrijeme vladavine alijanse za promjene ne zna ni sam lagumdzija...tolko nam je bilo fino da je narod jedva izdrzao te dvije godine...i jedva docekao da ih skine s vlasti...a drzava tek sad treba da pocne placati za greske koje su se desile tad, za vrijeme vladavine doticne stranke...
Odakle ti pade, majke ti? :? :shock:
User avatar
batigol
Posts: 72
Joined: 07/03/2008 00:19

#68 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by batigol »

citam kojekakve gluposti pa nemogu da se suzdrzim da nesto ne napisem...
nema ovoliko sdp-ovaca na stranici sdp-a...skupilo se gotvo cijelo glasacko tijelo sdp-a na sarajevo-x forumu...
Energični leptir
Posts: 665
Joined: 19/03/2008 14:57

#69 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Energični leptir »

batigol wrote:citam kojekakve gluposti pa nemogu da se suzdrzim da nesto ne napisem...
nema ovoliko sdp-ovaca na stranici sdp-a...skupilo se gotvo cijelo glasacko tijelo sdp-a na sarajevo-x forumu...
Ohm kako si samo duhovit. Hebe mi se za SDP, ali su mi još gori ovi nadobudni kritičari koji misle da su mudrost svijeta pokupili jer dijele ngo letke uokolo.
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#70 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by sesalmir »

:lol: :lol: :lol: :lol: ja sto ih je pogodilo. Ma eto recite im sdp je najbolji zlaja boss i kompanija ni marke nisu zavrnuli, ono bas sve same postenjacine. :lol: :lol: Koliko je samo naivnih u ovoj drzavi, cini mi se vise imamo budala, nego stanovnika.
Energični leptir
Posts: 665
Joined: 19/03/2008 14:57

#71 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Energični leptir »

sesalmir wrote::lol: :lol: :lol: :lol: ja sto ih je pogodilo. Ma eto recite im sdp je najbolji zlaja boss i kompanija ni marke nisu zavrnuli, ono bas sve same postenjacine. :lol: :lol: Koliko je samo naivnih u ovoj drzavi, cini mi se vise imamo budala, nego stanovnika.

To niko nije rekao. Ali da vidimo kako će se pokret DOSTA obračunati sa svima. Djeleći letke i raspuštajući proteste kada postaju najžešći? Vjećno se ograđujući radi vlastitog interesa? Hheheeh... :D
User avatar
sesalmir
Posts: 893
Joined: 11/09/2007 20:17
Location: Maria's castle

#72 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by sesalmir »

Energični leptir wrote:
sesalmir wrote::lol: :lol: :lol: :lol: ja sto ih je pogodilo. Ma eto recite im sdp je najbolji zlaja boss i kompanija ni marke nisu zavrnuli, ono bas sve same postenjacine. :lol: :lol: Koliko je samo naivnih u ovoj drzavi, cini mi se vise imamo budala, nego stanovnika.

To niko nije rekao. Ali da vidimo kako će se pokret DOSTA obračunati sa svima. Djeleći letke i raspuštajući proteste kada postaju najžešći? Vjećno se ograđujući radi vlastitog interesa? Hheheeh... :D
Ma ne branim ja ni ove iz DOSTA nit mislim da imaju dovoljno snage za ovu borbu, jer ih vecina, pa tako i ja sam smatra gomilom djecurlije koja ubija vrijeme ovim aktivnostima. Ali mi je stvarno presmjesno koliko su se sdp-ovci upalili sto se i njih smatra kriminalnom organizacijom. Iskreno ni jednom nisam izasao na izbore, ali sto se kriminalne aktivnosti tice mislim da sdp ni najmanje ne zaostaje za ostalim nabrojanim strankama. Pa eto imali su i one jedne izbore kad su pobijedili, kad je zlatko bio ministar vanjskih lopovluka ili tako nesta, pa se narod i u njih razocarao jer su vidjeli da su sve to ista govna, samo drugacije obojena. Pa na kraju u biti glasate za to koje boje hocete govno na vlasti, zelene, crvene, plave, s kockastim dezenom itd. Iako nisam hrvatske nacionalnosti i ovo me stid priznati, ali za mene politicar koji je najveci patriota ove zemlje i koji se i najvise bori za ovu zemlju je stipe mesic, stvarno zalosno.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#73 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by klixober »

sesalmir wrote:
Energični leptir wrote:
sesalmir wrote::lol: :lol: :lol: :lol: ja sto ih je pogodilo. Ma eto recite im sdp je najbolji zlaja boss i kompanija ni marke nisu zavrnuli, ono bas sve same postenjacine. :lol: :lol: Koliko je samo naivnih u ovoj drzavi, cini mi se vise imamo budala, nego stanovnika.

To niko nije rekao. Ali da vidimo kako će se pokret DOSTA obračunati sa svima. Djeleći letke i raspuštajući proteste kada postaju najžešći? Vjećno se ograđujući radi vlastitog interesa? Hheheeh... :D
Ma ne branim ja ni ove iz DOSTA nit mislim da imaju dovoljno snage za ovu borbu, jer ih vecina, pa tako i ja sam smatra gomilom djecurlije koja ubija vrijeme ovim aktivnostima. Ali mi je stvarno presmjesno koliko su se sdp-ovci upalili sto se i njih smatra kriminalnom organizacijom. Iskreno ni jednom nisam izasao na izbore, ali sto se kriminalne aktivnosti tice mislim da sdp ni najmanje ne zaostaje za ostalim nabrojanim strankama. Pa eto imali su i one jedne izbore kad su pobijedili, kad je zlatko bio ministar vanjskih lopovluka ili tako nesta, pa se narod i u njih razocarao jer su vidjeli da su sve to ista govna, samo drugacije obojena. Pa na kraju u biti glasate za to koje boje hocete govno na vlasti, zelene, crvene, plave, s kockastim dezenom itd. Iako nisam hrvatske nacionalnosti i ovo me stid priznati, ali za mene politicar koji je najveci patriota ove zemlje i koji se i najvise bori za ovu zemlju je stipe mesic, stvarno zalosno.
SDP je bio samo dvije godine na vlasti i nemoguce je bilo u tadasnjoj situaciji za tako kratko vrijeme napraviti velike promjene.
Ja jos uvijek cekam da mi iz pokreta dosta! kazu za koga da glasam na izborima.Ako je i SDP u skupini sa kriminalcima,da li je Nasa Stranka pravi izbor? Da li cu dobiti odgovor?
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#74 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by BSn »

:D

Joj jeste mi smijesni. Normalno da je SDP isti kao i gore pobrojani, jer su s njima u talu odkako je rat poceo, pa na ovamo. A i ovi Dostasi su mi smijesni. Izigrali su nas kolketivno s kojekakvim protestima koje organizuju, pa ne zele preuzeti odgovornost. Cuj ne preuzimaju odgovornost za nasilje na protestima. Nemas je sta prezuimat' ili ne preuzimati, ti si ih oragnizovao, ti si glavni krivac za sve sto se desi.

Predsjednik SDP-a je profesor kojeg nikad nema na fakultetu. Pa sto si onda profesor, ako nemas vremena za studente?!
A kakav je SDP najbolje je pokazao na lokalnom nivou s ovim njihovim nacelnikom koji dozvoli gradnju "biznismenima" tamo gdje ni lud ne bi gradio i tako unisti prostor za zivot onima koji su ga birali. Ali neka, glasace tor opet za njega. Sve lafo nacionalni torovi, ovo-ono, a i ovi su u istom toru k'o i nacionalisti. Samo, lakse je druge zugat, nego sebe sagledati.

It's hard to say it! I hate to say it, but it's probably me!
User avatar
[Matrix]
Posts: 657
Joined: 11/08/2005 20:46

#75 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by [Matrix] »

Kako vam se da a evo i meni se ponekad mili komentirat ove budaletine,sto su guzicu izmakli kad
smo pretvoreni u "rulju" pa se danima pravdlai kako nemaju nista sa protestima u Sarajevu.
Fadil Shero,boss ovog pokreta mjenja kola ko gace a ti kazes ,"nema se" ?!
Mozda da i njega malo ispita kantonalni tuzilac s kojim inace ispija kahve u kantonalnoj menzi. :D

Uostalom ti prozivas SVE stranke kao kriminalne,a zaboravljas da su one VOLJA NARODA pa prema
tome napadas cijele narode i gradjanje ili si zaboravio cemu sluze politicke partije u demokratskim drustvima. :-) :?:

DOSTA VAS JE VALA ,TU STE U PRAVU. :)

p.s danis tanovic sine nije nikakav mesija,polovni reziser i vojni dezerter koji je vidio da vise nemoze nista snimit kako valja pa odlucio
da se bavi "najlaksom stvari" na svijetu,politikom. :lol:
Last edited by [Matrix] on 30/06/2008 12:58, edited 1 time in total.
Post Reply