Pojedinci u zenickoj kasarni ABiH nemaju srce!!!!

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
bl4ever
Posts: 104
Joined: 27/02/2007 10:13

#201

Post by bl4ever »

:-(
snupi je bio predivan pas kojeg sam vidio jednom-dvaput.... i malo se poigrao sa njim... kome je smetao?! idioti bez mozga
mawerick
Posts: 215
Joined: 18/08/2004 18:01

#202

Post by mawerick »

Velja wrote:Alica,
no sikiriki.
za sada dobro ide. Nesib dobija podrsku sa svih strana. Zvao ga je i covjek iz BL kod koga je kupio Snoopy-a da mu pokloni kuce. u kasarni je frka.

FTV :thumbup:
Cober
Posts: 916
Joined: 14/05/2005 03:26

#203

Post by Cober »

sitno wrote:
Cober wrote:Tom prilikom će biti aktivirana i ova tema vezano za suludi događaj u Zeničkoj kasarnii kao i kasniji postupak nereagovanja VFBIH, ili reagovanja dodatnim udarima na gosp. Nesiba Subašića.
Nije moguce da se jos usudjuju da ga napadaju????? :x :x :x :x :x :x
Moguće je. Gadovi u kasarni, umjesto da reaguju kako treba i zaštite časnog čovjeka, umjesto toga štite psihopatu i smrada čime su sebe stavili u isti koš.

Gospodin Nesib Subašić je u srijedu u prijepodnevnim časovima pozvan u Policijsku upravu na ispitivanje i informativni razgovor. Dežurni oficir Vojske Federacije BiH je podnio krivičnu prijavu protiv gospodina Nesiba Subašića. Policija se tom prilikom ponijela veoma korektno i profesionalno izvršila svoju obavezu.



Image
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#204

Post by Vozdra_123 »

na osnovu cega su podnijeli krivicnu prijavu :x
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#205

Post by mIRCerka »

Vozdra_123 wrote:na osnovu cega su podnijeli krivicnu prijavu :x
mozda su uvrijedjeni radi rijeci GOVNA.
Sujeta cuda cini....
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#206

Post by PITARKA_SA »

nisu oni govna oni su gadovi :oops:
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#207

Post by Dezidijat »

Ovakvi i slični slučajevi nisu ništa neobično za Zenicu i Bosnu i Hercegovinu u cjelini, jer neki ljudi koji žive na ovim prostorima iskazuju izuzetnu okrutnost prema životinjama.
Ma, eto sad!.... :-x
mawerick
Posts: 215
Joined: 18/08/2004 18:01

#208

Post by mawerick »

oficir podnio krivicnu prijavu zbog prijetnji koje je nesib, vidjevsi sta se dogodilo sa snupijem, izgovorio.
m...r li im hebem! dobro su prosli. ja bih nekoga roknuo! :x :x :x
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#209

Post by FFK as Lucy01 »

Kod nas je izgleda sve vaznije od covjeka i njegovog vlasnistva (u koje spada pas)...

Ako neko ima kontakt sa Nesibom, prenesite mu moje duboke simpatije i suosjecanje za sve nevolje koje ga snalaze i nakon sto je izgubio prijatelja.....mislim, covjek koji je izgubio zdravlje sluzeci ovoj zemlji zaista ne zasluzuje ovakav tretman :sad: ...
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#210

Post by Anka »

Ako želite da od ove peticije bude neka vajda, sredite je, da ne stoje prazna polja. Stavite ime prezime, grad, država, komentar. To mora da ima svaka peticija. Može i bez komentara, ko neće da komentariše. Takođe izbacite sa spiska ove sa nadimcima ili krelce koji su se potpisali sa xvnmfhfzufkdn. Sada ima 159 potpisa, kada cifra predje 300 biće teže. Uzgred, svi potpisani mogu da edituju svoj potpis, tj da dodaju potrebne podatke. Ovaj tragičan događaj treba da bude poslednja opomena, dokaz da je preko potrebno da na snagu stupi Zakon za zaštitu životinja kako se slične stvari ne bi ponavljale. Kad gledam Animal planet, animal police, pomislim, ajoj gde ja živim... :sad:
CarpeDiem
Posts: 73
Joined: 15/11/2002 00:00

#211

Post by CarpeDiem »

Samo da se pridruzim svima vama koji se borite da se kreteni koji muce, ubijaju i gaze nase male ljubimce kazne kako to zasluzuju. Imam jos jedan primjer koji pokazuje koji primitivci zive u nasem gradu. Dakle u subotu u mom naselju u Bacicima (nova zgrada kod Visa-e) jedan kreten u crvenom golfu je namjernu zgazio naseg malog ljubimca psica kojeg djecica od milja zovu Vucko. Nisam bio tu i ne znam o kojem se tipu radi, ali uglavnom tip je rekao poslije toga nesto u stilu "Jesam, namjerno sam ga udario." Psica su komsije odnijeli veterinaru, ali nista mu nisu uradili. Valjda je i to usud ovih malih lutalica, jer niko ozbiljno ne shvata kada neko donese lutalicu na pregled. I sada on lezi ispred zgrade, komsije ga paze (ukljucujuci i mene), ali njemu treba njega. Uglavnom jutros sam se cuo sa svim mogucim vetererinarima u gradu i svi su rekli nista do cetvrtka. Oni koji bi htjeli da pomognu ne mogu nista bez rentgenske snimke, a oni koji imaju rentgen ne rade do cetvrtka i tako ukrug. Sve u svemu, sva ova prica je samo zbog toga da kazem kakav je grad postao i koji kreteni zive u njemu.
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#212

Post by Alica »

CarpeDiem wrote:Samo da se pridruzim svima vama koji se borite da se kreteni koji muce, ubijaju i gaze nase male ljubimce kazne kako to zasluzuju. Imam jos jedan primjer koji pokazuje koji primitivci zive u nasem gradu. Dakle u subotu u mom naselju u Bacicima (nova zgrada kod Visa-e) jedan kreten u crvenom golfu je namjernu zgazio naseg malog ljubimca psica kojeg djecica od milja zovu Vucko. Nisam bio tu i ne znam o kojem se tipu radi, ali uglavnom tip je rekao poslije toga nesto u stilu "Jesam, namjerno sam ga udario." Psica su komsije odnijeli veterinaru, ali nista mu nisu uradili. Valjda je i to usud ovih malih lutalica, jer niko ozbiljno ne shvata kada neko donese lutalicu na pregled. I sada on lezi ispred zgrade, komsije ga paze (ukljucujuci i mene), ali njemu treba njega. Uglavnom jutros sam se cuo sa svim mogucim vetererinarima u gradu i svi su rekli nista do cetvrtka. Oni koji bi htjeli da pomognu ne mogu nista bez rentgenske snimke, a oni koji imaju rentgen ne rade do cetvrtka i tako ukrug. Sve u svemu, sva ova prica je samo zbog toga da kazem kakav je grad postao i koji kreteni zive u njemu.
sad cut i poslati priv email..nazovi me HITNO
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#213

Post by Alica »

CarpeDiem wrote:Samo da se pridruzim svima vama koji se borite da se kreteni koji muce, ubijaju i gaze nase male ljubimce kazne kako to zasluzuju. Imam jos jedan primjer koji pokazuje koji primitivci zive u nasem gradu. Dakle u subotu u mom naselju u Bacicima (nova zgrada kod Visa-e) jedan kreten u crvenom golfu je namjernu zgazio naseg malog ljubimca psica kojeg djecica od milja zovu Vucko. Nisam bio tu i ne znam o kojem se tipu radi, ali uglavnom tip je rekao poslije toga nesto u stilu "Jesam, namjerno sam ga udario." Psica su komsije odnijeli veterinaru, ali nista mu nisu uradili. Valjda je i to usud ovih malih lutalica, jer niko ozbiljno ne shvata kada neko donese lutalicu na pregled. I sada on lezi ispred zgrade, komsije ga paze (ukljucujuci i mene), ali njemu treba njega. Uglavnom jutros sam se cuo sa svim mogucim vetererinarima u gradu i svi su rekli nista do cetvrtka. Oni koji bi htjeli da pomognu ne mogu nista bez rentgenske snimke, a oni koji imaju rentgen ne rade do cetvrtka i tako ukrug. Sve u svemu, sva ova prica je samo zbog toga da kazem kakav je grad postao i koji kreteni zive u njemu.
sad cut i poslati priv email..nazovi me HITNO
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#214

Post by mIRCerka »

Anka wrote:Ako želite da od ove peticije bude neka vajda, sredite je, da ne stoje prazna polja. Stavite ime prezime, grad, država, komentar. To mora da ima svaka peticija. Može i bez komentara, ko neće da komentariše. Takođe izbacite sa spiska ove sa nadimcima ili krelce koji su se potpisali sa xvnmfhfzufkdn. Sada ima 159 potpisa, kada cifra predje 300 biće teže. Uzgred, svi potpisani mogu da edituju svoj potpis, tj da dodaju potrebne podatke. Ovaj tragičan događaj treba da bude poslednja opomena, dokaz da je preko potrebno da na snagu stupi Zakon za zaštitu životinja kako se slične stvari ne bi ponavljale. Kad gledam Animal planet, animal police, pomislim, ajoj gde ja živim... :sad:
peticija se ne moze editovati uopste... kad smo imali peticiju za Fatu orlovic, slali smo mailove administratorima petttionline sajta da uklone nek hsdmnhr nickove, medjutim niti su sta uklonili niti se oni javise uopste...
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#215

Post by Alica »

eh pa nemaju oni administratora kao mi...azurnog i da zna sta se desava
Alica
Posts: 305
Joined: 20/03/2007 09:01
Location: Sarajevo

#216

Post by Alica »

Veljo, sta se desava sa Nesibom...javi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#217

Post by mIRCerka »

Alica wrote:eh pa nemaju oni administratora kao mi...azurnog i da zna sta se desava
mislim da je u pitanju onaj disklejmer sto "prihvatis" dok kreiras peticiju...

Mah, peticija je plemenita ideja, al bez agresive nista nema...

dovest im sve cuke i mace koji su napusteni pred ured i dok ne potpisu necemo ih skloniti...
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#218

Post by FFK as Lucy01 »

Anka wrote:Ako želite da od ove peticije bude neka vajda, sredite je, da ne stoje prazna polja. Stavite ime prezime, grad, država, komentar. To mora da ima svaka peticija. Može i bez komentara, ko neće da komentariše. Takođe izbacite sa spiska ove sa nadimcima ili krelce koji su se potpisali sa xvnmfhfzufkdn. Sada ima 159 potpisa, kada cifra predje 300 biće teže. Uzgred, svi potpisani mogu da edituju svoj potpis, tj da dodaju potrebne podatke. Ovaj tragičan događaj treba da bude poslednja opomena, dokaz da je preko potrebno da na snagu stupi Zakon za zaštitu životinja kako se slične stvari ne bi ponavljale. Kad gledam Animal planet, animal police, pomislim, ajoj gde ja živim... :sad:
Peticija jednom kreirana i stavljena online, ne moze biti promijenjena (jer bi tako ljudi zloupotrijebili necije potpise za ko zna sta).
Razlog zasto ljudi stavljaju nadimke i zasto nije napravljeno da ostavljaju puno ime i prezime je i zato sto mnogo ljudi, kada vidi da moraju ostaviti stvarne podatke, nece da potpise peticiju (zbog privatnosti).
Ova peticija je vise vid podrske Nesibu u njegovim nastojanjima da dodje do pravde, nego sto je peticija koja ce promijeniti zakon ili uciniti neku veliku promjenu...jer kao sto mIRCi rece, dok se ljudi ne pokupe (u ogromnom broju) sa svim ljubimcima, pa pred skupstinu, nijedna peticija sa milion potpisa nece nista promijeniti....
Da je to tako lako, ja bih sad pokrenula peticiju za prestanak svih ratova na svijetu...
VeljaPas
Posts: 645
Joined: 19/04/2007 11:36

#219

Post by VeljaPas »

Alica wrote:Veljo, sta se desava sa Nesibom...javi miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
dobro je.
dolazili su mu u posjetu prijatelji sa tri dzipa, pa su se ovi u kasarni opet uzmuvali.
ne bi bilo lose da TV PINK kada bube radio prilog o Nesibu snimi i preuzimanje kuce (poklona) u BL. ti si sa njima ukontaktu i probaj utvrditi termin.
nelica
Posts: 64
Joined: 06/02/2007 13:15
Location: Sarajevo

#220

Post by nelica »

stavila sam i na bihnetov forum i javi se momak koji je ovo napisao:

Kao prvo Nesib je licemjerni lazov jer sam juce saznao drugu stranu price...

Znaci bio sam sa mehanicarem koji ima radnju odmah kuca do Nesibove i tad mi je covjek ispricao nesto sto se nigdje ne spominje.

Nesib nikad nije vidio armije a ni rata jer je muljator i to onaj zesci, a sad kleveta sve redom po kasarni i nije cudo ako mu za par dana neko kucu ne zapali.
Imaju ljudi pik na njega, jer se sad pravi nekakvo nevinase a svi znaju sta je radio u ratu sa huminatornom pomoci.
Dalje, taj cuko kad je urokan, svi su potpalili rostilj i popili gajbu pive od srece jer niko ziv od njega nije mogao spavati...tako mi bar kaze...laje (lajao) po vazdan.

Znaci sva ova medijska (forumska) halabuka nije odraz stvarnog stanja a nije dobro ni po Nesiba, jer ce mu stvarno neko *ebat mater...

Znaci ako je ovo necim ranije zasluzeno ja stajem u odbranu vojnika koji je mozda ubio cuku iz samoodbrane. Ovo nisam provjerio ali za par dana cu imat priliku da cujem sve iz prve ruke.



pa vise ne mogu da vjerujem cime se ta vojska nece sluziti, jer kad smo bili sa sos-om kod nesiba bili smo kod tih automehanicara i svi su rekli da su volili psa i olajavali su tog vojnika! samo me interesuje dokle ce da ide nasa 7 MUSLIMANSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#221

Post by mIRCerka »

nelica wrote:stavila sam i na bihnetov forum i javi se momak koji je ovo napisao:

Kao prvo Nesib je licemjerni lazov jer sam juce saznao drugu stranu price...

Znaci bio sam sa mehanicarem koji ima radnju odmah kuca do Nesibove i tad mi je covjek ispricao nesto sto se nigdje ne spominje.

Nesib nikad nije vidio armije a ni rata jer je muljator i to onaj zesci, a sad kleveta sve redom po kasarni i nije cudo ako mu za par dana neko kucu ne zapali.
Imaju ljudi pik na njega, jer se sad pravi nekakvo nevinase a svi znaju sta je radio u ratu sa huminatornom pomoci.
Dalje, taj cuko kad je urokan, svi su potpalili rostilj i popili gajbu pive od srece jer niko ziv od njega nije mogao spavati...tako mi bar kaze...laje (lajao) po vazdan.

Znaci sva ova medijska (forumska) halabuka nije odraz stvarnog stanja a nije dobro ni po Nesiba, jer ce mu stvarno neko *ebat mater...

Znaci ako je ovo necim ranije zasluzeno ja stajem u odbranu vojnika koji je mozda ubio cuku iz samoodbrane. Ovo nisam provjerio ali za par dana cu imat priliku da cujem sve iz prve ruke.



pa vise ne mogu da vjerujem cime se ta vojska nece sluziti, jer kad smo bili sa sos-om kod nesiba bili smo kod tih automehanicara i svi su rekli da su volili psa i olajavali su tog vojnika! samo me interesuje dokle ce da ide nasa 7 MUSLIMANSKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nelice, javi se tom momku i zamoli ga da nadje bilo kakav dokaz za sve to sto tvrdi.
Takodjer, ko bude isao do Nesiba, nek svrati i kod tog automehanicara.
Eto taman PINKu savjet: Posjetite ga i vi pa nek vama ovo isto kaze u kameru.

Joj nama fakat fali jedan Robert Valdec i jedna ISTRAGA da zapnu za nesto dok se ne iskristalizira.
:x :x :x :x :x
kameni
Posts: 64
Joined: 19/03/2007 10:10

#222

Post by kameni »

nelica wrote:stavila sam i na bihnetov forum i javi se momak koji je ovo napisao:

Kao prvo Nesib je licemjerni lazov jer sam juce saznao drugu stranu price...

Znaci bio sam sa mehanicarem koji ima radnju odmah kuca do Nesibove i tad mi je covjek ispricao nesto sto se nigdje ne spominje.

Nesib nikad nije vidio armije a ni rata jer je muljator i to onaj zesci, a sad kleveta sve redom po kasarni i nije cudo ako mu za par dana neko kucu ne zapali.
Imaju ljudi pik na njega, jer se sad pravi nekakvo nevinase a svi znaju sta je radio u ratu sa huminatornom pomoci.


Pozdrav svima, koliko god da vas ima.

Za Sibu se svasta moze reci, ali ovo gore ni u snu ne bih sanjao da moze. Siba je bio u Armiji ili radio za Armiju od prvog do zadnjeg dana. Ovo znam ko cinjenicu jer mi je bio saborac. Mislim pravo mi smijesno sad dokazivat da je Siba bio u Armiji i cesto bio na vrlo teskim zadatcima. A to sto ti zoves humanitarnom pomoci se vjerovatno odnosi na rad u loklanoj organizaciji MEDEX - kamp za zastitu djece od mina. Siba nije dijelio nikakvu humatiranu pomoc nego je ucio djecu kako da se zastite od mina. Siba je jedna velika ljudina od covjeka i ja prosto ne mogu da vjerujem da postoji neka osoba koja ima lose misljenje o njemu. Mozda ga taj automehanicar uopste ne poznaje?
nelica
Posts: 64
Joined: 06/02/2007 13:15
Location: Sarajevo

#223

Post by nelica »

pa ovo sad su sve spekulacije vojske to je sigurno jer ne znaju kako vise da se brane!
mirci rekla sam mu da pokusa sta snimiti ili slikati tog covjeka da vidimo ko je to!!!!!!!! a uostalom 2 kuce do nesiba imaju kucice za pse ispred kuce i na svakoj pise ubica!!!!!!!
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#224

Post by in medias res »

mislim da je totalno irelevantno raspravljati o tome kakav je Nesib covjek: dobar ili los!?
po meni je on ostecen, i to je najvaznije, i ima pravo da trazi da pravda izade na vidjelo, za sto se, iskreno, nadam da hoce!
a to sto vojska spekulira kakav je on covjek, sto komsije pretpostavljaju da je snoopy ubijen u samoodbrani, to su mahalska posla kojih se treba kloniti....odnosno ignorirati ih.......
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#225

Post by _BosanaC »

Tema prociscena od politike, ipak je u pitanju podforum kucni ljubimci.
Post Reply