Podrzavate li "Tutto completo"?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Podrzavate li "Tutto completo"?

da, apsolutno!
123
70%
ne, osudjujem!
52
30%
 
Total votes: 175

Bombarder73
Posts: 27
Joined: 16/09/2004 11:17

#51

Post by Bombarder73 »

Apsolutno podrzavam, kao i marisanu sa svinjama drotovskim, koje se stalno zale na sve zivo umjesto da iskorijene narkodilere sto truju djecu. Bravo momci iz KAKNJA. Pokazali ste uspavanim samozvanim aktivistima koji uzvikuju po ulicama, sta treba raditi.
Bombarder73
Posts: 27
Joined: 16/09/2004 11:17

#52

Post by Bombarder73 »

Apsolutno podrzavam, kao i marisanu sa svinjama drotovskim, koje se stalno zale na sve zivo umjesto da iskorijene narkodilere sto truju djecu. Bravo momci iz KAKNJA. Pokazali ste uspavanim samozvanim aktivistima koji uzvikuju po ulicama, sta treba raditi.
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#53

Post by Grom iz vedra neba »

hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
A ova se "odrzava" na OTIMACINI od naroda :?
E pa vidis, mogli su svoj bunt iskazat i na plakatima politicara koji su zagadili grad, ali napasti instituciju predsjednistva, u trenutku kada cetnici orgijaju na utakmicama, kada Dodik trazi referendum i kada RS potpisuje specijalne veze sa Srbijom :-) van pameti...
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#54

Post by hool »

Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
A ova se "odrzava" na OTIMACINI od naroda :?
E pa vidis, mogli su svoj bunt iskazat i na plakatima politicara koji su zagadili grad, ali napasti instituciju predsjednistva, u trenutku kada cetnici orgijaju na utakmicama, kada Dodik trazi referendum i kada RS potpisuje specijalne veze sa Srbijom :-) van pameti...
U tom nazovi PREDSJEDNISTVU koje ti branis, sjedi PARAVAC a valjda znas cime se on hvali
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#55

Post by Grom iz vedra neba »

hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote: A ova se "odrzava" na OTIMACINI od naroda :?
E pa vidis, mogli su svoj bunt iskazat i na plakatima politicara koji su zagadili grad, ali napasti instituciju predsjednistva, u trenutku kada cetnici orgijaju na utakmicama, kada Dodik trazi referendum i kada RS potpisuje specijalne veze sa Srbijom :-) van pameti...
U tom nazovi PREDSJEDNISTVU koje ti branis, sjedi PARAVAC a valjda znas cime se on hvali
Ne. Paravac sjedi u kancelariji u Banja Luci, upravo zato sto ne postuje instituciju predsjednistva. Ovdje nije rijec o ljudima nego o instituciji.
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#56

Post by hool »

Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote: E pa vidis, mogli su svoj bunt iskazat i na plakatima politicara koji su zagadili grad, ali napasti instituciju predsjednistva, u trenutku kada cetnici orgijaju na utakmicama, kada Dodik trazi referendum i kada RS potpisuje specijalne veze sa Srbijom :-) van pameti...
U tom nazovi PREDSJEDNISTVU koje ti branis, sjedi PARAVAC a valjda znas cime se on hvali
Ne. Paravac sjedi u kancelariji u Banja Luci, upravo zato sto ne postuje instituciju predsjednistva. Ovdje nije rijec o ljudima nego o instituciji.
Ma puca mi *urac za instituciju u kojoj sjede ljudi koji me godinam "cijede"
Treba je zapaliti :x
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#57

Post by Grom iz vedra neba »

hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote: U tom nazovi PREDSJEDNISTVU koje ti branis, sjedi PARAVAC a valjda znas cime se on hvali
Ne. Paravac sjedi u kancelariji u Banja Luci, upravo zato sto ne postuje instituciju predsjednistva. Ovdje nije rijec o ljudima nego o instituciji.
Ma puca mi *urac za instituciju u kojoj sjede ljudi koji me godinam "cijede"
Treba je zapaliti :x
Ma puca i meni od ljudi koji razvaljuju drzavu, a ove sto napadaju na drzavu kada jedva da vegetira i kada je zderu i sa istoka i sa zapada, sada jos i iznutra, bih objesio za muda upravo pored drzavne zastave na predsjednistvu. A dosta mi je i ovih nafuranih balavaca, koji su toliko glupi da ne znaju iskazati bunt na pravi nacin, a ne znaju ni razgranicit instituciju od "ljudi koji ih cijede", pa onda frustracije ispoljavaju na krivim mjestima :x
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#58

Post by The Man »

nije im losa zamisao, ali neka ih je policija izdegenecila....sada ce pored toga da ce odgovarati za krsenje javnog reda i mira, nanosenje stete javnoj imovini itd....odgovarati za napad na sluzbeno lice...moguca je i tjorka djole :roll: .....nisu smjeli na muriju onako....a onaj je trebao pricekati pojacanje pa ih onda obuzdati,a ne vaditi pistolj (mislim da ce on na disciplinsku zbog toga)
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#59

Post by neutral »

Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote:
Grom iz vedra neba wrote: Ne. Paravac sjedi u kancelariji u Banja Luci, upravo zato sto ne postuje instituciju predsjednistva. Ovdje nije rijec o ljudima nego o instituciji.
Ma puca mi *urac za instituciju u kojoj sjede ljudi koji me godinam "cijede"
Treba je zapaliti :x
Ma puca i meni od ljudi koji razvaljuju drzavu, a ove sto napadaju na drzavu kada jedva da vegetira i kada je zderu i sa istoka i sa zapada, sada jos i iznutra, bih objesio za muda upravo pored drzavne zastave na predsjednistvu. A dosta mi je i ovih nafuranih balavaca, koji su toliko glupi da ne znaju iskazati bunt na pravi nacin, a ne znaju ni razgranicit instituciju od "ljudi koji ih cijede", pa onda frustracije ispoljavaju na krivim mjestima :x
a koji je to pravi nacin???
neutral
Posts: 400
Joined: 22/01/2006 21:44

#60

Post by neutral »

The Man wrote:nije im losa zamisao, ali neka ih je policija izdegenecila....sada ce pored toga da ce odgovarati za krsenje javnog reda i mira, nanosenje stete javnoj imovini itd....odgovarati za napad na sluzbeno lice...moguca je i tjorka djole :roll: .....nisu smjeli na muriju onako....a onaj je trebao pricekati pojacanje pa ih onda obuzdati,a ne vaditi pistolj (mislim da ce on na disciplinsku zbog toga)

svaka cast momcima...
i onom koji je drotu reko: "pucaj ako imas muda"


drot bi izvadio pistolj da je ondje bio "Celo" i da li ga vade kad on napravi neko sranje ????
Bobi
Forum administrator
Posts: 32167
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#61

Post by Bobi »

Oni policajci su trube velike :lol: ...:lol:...preko kakvih su oni stela dobili posao :-) .
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#62

Post by The Man »

neutral wrote:
The Man wrote:nije im losa zamisao, ali neka ih je policija izdegenecila....sada ce pored toga da ce odgovarati za krsenje javnog reda i mira, nanosenje stete javnoj imovini itd....odgovarati za napad na sluzbeno lice...moguca je i tjorka djole :roll: .....nisu smjeli na muriju onako....a onaj je trebao pricekati pojacanje pa ih onda obuzdati,a ne vaditi pistolj (mislim da ce on na disciplinsku zbog toga)

svaka cast momcima...
i onom koji je drotu reko: "pucaj ako imas muda"


drot bi izvadio pistolj da je ondje bio "Celo" i da li ga vade kad on napravi neko sranje ????
pa on je i rekao drotu da puca jer je znao da ovaj ne smije....velika muda :-?
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#63

Post by horns&drums »

Hehehe niko nije cuo kad je neko iz publike rekao "Udri Zaima po jajima" :lol: :lol: oplako sam :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#64

Post by dexcox »

Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
jos jedan...
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#65

Post by horns&drums »

Joj Sodomice tipra samo ima par likova daBogsacuvaj :lol: :lol:

Ima jedan iz Londona se javlja i "osudjuje" :lol: :lol: :lol: :lol:
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#66

Post by Grom iz vedra neba »

neutral wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
hool wrote: Ma puca mi *urac za instituciju u kojoj sjede ljudi koji me godinam "cijede"
Treba je zapaliti :x
Ma puca i meni od ljudi koji razvaljuju drzavu, a ove sto napadaju na drzavu kada jedva da vegetira i kada je zderu i sa istoka i sa zapada, sada jos i iznutra, bih objesio za muda upravo pored drzavne zastave na predsjednistvu. A dosta mi je i ovih nafuranih balavaca, koji su toliko glupi da ne znaju iskazati bunt na pravi nacin, a ne znaju ni razgranicit instituciju od "ljudi koji ih cijede", pa onda frustracije ispoljavaju na krivim mjestima :x
a koji je to pravi nacin???
Ovo sigurno nije, uostalom ne vodim ja "revoluciju"...mozda su trebali Dodika pogodit bojom u glavu kada je jucer za medije rekao da drzava BiH nece imati nikakvog posla niti uticaja kada su specijalni odnosi Srbije i RS u pitanju.

To bi bilo suprotstavljanje jednom genocidnom mentalnom sklopu, naviklom da se sepuri i da prkosi, a ne napad na ionako klimave institucije drzave BiH.
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#67

Post by ClonedAgain »

Podržavam!
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#68

Post by dexcox »

:( <----- predstavnik zakona i drzavni sluzbanik.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#69

Post by Svemirski_Jebach »

horns&drums wrote:Joj Sodomice tipra samo ima par likova daBogsacuvaj :lol: :lol:

Ima jedan iz Londona se javlja i "osudjuje" :lol: :lol: :lol: :lol:
najjaci su mi ovi likovi sto osudjuju... :D :D

onaj iz londona i ovih par lokalnih "glasova razuma"
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#70

Post by shin »

Imam dvije zolje u podrumu, dam znao da ih poklonim ovim molerima :-D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#71

Post by Svemirski_Jebach »

dexcox wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
jos jedan...
e da bi to uspjelo dodika moraju bojom posuti "njegovi" iz banja luke...znam da je ovo strasno ali to je nazalost istina...bojim se. sve drugo ne bi otvorilo oci narodu u RS nego naprotiv jos bi ih vise zaslijepilo...

da mi je znati sta se tamo prica..
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#72

Post by Grom iz vedra neba »

Svemirski_Jebach wrote:
dexcox wrote:
Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
jos jedan...
e da bi to uspjelo dodika moraju bojom posuti "njegovi" iz banja luke...znam da je ovo strasno ali to je nazalost istina...bojim se. sve drugo ne bi otvorilo oci narodu u RS nego naprotiv jos bi ih vise zaslijepilo...

da mi je znati sta se tamo prica..
Kako ce ga njegovi posuti bojom, kada djeca od 12 godina na utakmici pozdravljaju nacistickim pozdravom i izvikuju Noz, zica, srebrenica...

Banja Luka nije njihova, nego nasa, u BiH, a vec sam rekao ako su htjeli da pokazu neku hrabrost, i da ispune cilj prema ljudima koji ruse i potkopavaju drzavu nisu imali bolji objekat od vlade RS-a...
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#73

Post by dexcox »

Grom iz vedra neba wrote:
Svemirski_Jebach wrote:
dexcox wrote: jos jedan...
e da bi to uspjelo dodika moraju bojom posuti "njegovi" iz banja luke...znam da je ovo strasno ali to je nazalost istina...bojim se. sve drugo ne bi otvorilo oci narodu u RS nego naprotiv jos bi ih vise zaslijepilo...

da mi je znati sta se tamo prica..
Kako ce ga njegovi posuti bojom, kada djeca od 12 godina na utakmici pozdravljaju nacistickim pozdravom i izvikuju Noz, zica, srebrenica...

Banja Luka nije njihova, nego nasa, u BiH, a vec sam rekao ako su htjeli da pokazu neku hrabrost, i da ispune cilj prema ljudima koji ruse i potkopavaju drzavu nisu imali bolji objekat od vlade RS-a...
nebitno cija je BL . de mi samo reci sto je to nenormalno da covjek is kaknja dolazi u sarajevo i protestvuje , koji ce rac on u banja luci sviju ti?
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#74

Post by dexcox »

Grom iz vedra neba wrote:
Svemirski_Jebach wrote:
dexcox wrote: jos jedan...
e da bi to uspjelo dodika moraju bojom posuti "njegovi" iz banja luke...znam da je ovo strasno ali to je nazalost istina...bojim se. sve drugo ne bi otvorilo oci narodu u RS nego naprotiv jos bi ih vise zaslijepilo...

da mi je znati sta se tamo prica..
Kako ce ga njegovi posuti bojom, kada djeca od 12 godina na utakmici pozdravljaju nacistickim pozdravom i izvikuju Noz, zica, srebrenica...

Banja Luka nije njihova, nego nasa, u BiH, a vec sam rekao ako su htjeli da pokazu neku hrabrost, i da ispune cilj prema ljudima koji ruse i potkopavaju drzavu nisu imali bolji objekat od vlade RS-a...
nebitno cija je BL . de mi samo reci sto je to nenormalno da covjek is kaknja dolazi u sarajevo i protestvuje , koji ce raca on u banja luci sviju ti?
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#75

Post by The Man »

dexcox wrote:
Grom iz vedra neba wrote:
Svemirski_Jebach wrote: e da bi to uspjelo dodika moraju bojom posuti "njegovi" iz banja luke...znam da je ovo strasno ali to je nazalost istina...bojim se. sve drugo ne bi otvorilo oci narodu u RS nego naprotiv jos bi ih vise zaslijepilo...

da mi je znati sta se tamo prica..
Kako ce ga njegovi posuti bojom, kada djeca od 12 godina na utakmici pozdravljaju nacistickim pozdravom i izvikuju Noz, zica, srebrenica...

Banja Luka nije njihova, nego nasa, u BiH, a vec sam rekao ako su htjeli da pokazu neku hrabrost, i da ispune cilj prema ljudima koji ruse i potkopavaju drzavu nisu imali bolji objekat od vlade RS-a...
nebitno cija je BL . de mi samo reci sto je to nenormalno da covjek is kaknja dolazi u sarajevo i protestvuje , koji ce raca on u banja luci sviju ti?
medjuentitetski turizam.... :D
Post Reply