Podrzavate li "Tutto completo"?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Podrzavate li "Tutto completo"?

da, apsolutno!
123
70%
ne, osudjujem!
52
30%
 
Total votes: 175

mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#26

Post by mI85 »

mIRCerka wrote:
mI85 wrote:te divne zavodljive rijeci, "projekat" i "pokret", sve su sto imas za zongliranje? :-) od jedne dostasice i to dosta :lol:
pa ti pricas o parama i sdpu....a te sovinisticke komentare ostavi za svoju dragu i sve zene oko tebe :D opet ti kazem, mene isprovocirati neces :D
kakva samo histerija! kakvi sovinisticki komentri?! jel ti dobro?!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#27

Post by mIRCerka »

mI85 wrote:
mIRCerka wrote:
mI85 wrote:te divne zavodljive rijeci, "projekat" i "pokret", sve su sto imas za zongliranje? :-) od jedne dostasice i to dosta :lol:
pa ti pricas o parama i sdpu....a te sovinisticke komentare ostavi za svoju dragu i sve zene oko tebe :D opet ti kazem, mene isprovocirati neces :D
kakva samo histerija! kakvi sovinisticki komentri?! jel ti dobro?!
od jedne dostasice..ubaceni elementu :D da pratis sve, kao sto tvrdis, znao bi da ja ne podrzavam musko zenske imenice :D stoga, iako sam zensko, ja sam DOSTASH i tacka.
drugo, i posljednje, posto zurim, ovdje je pitanje TUTO COMPLETO a ne dosta ili grozd. stoga, drzi se teme, nemoj biti ko nasi politicari :D
mahanje :-)
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#28

Post by mI85 »

Dobro, izvini, u pravu si, nisi ti dostasica, ti si dostas :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#29

Post by mIRCerka »

mI85 wrote:Dobro, izvini, u pravu si, nisi ti dostasica, ti si dostas :lol:
Hvala :D bilo je lijepo svadjati se s tobom :D
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#30

Post by mI85 »

mIRCerka wrote:
mI85 wrote:
mIRCerka wrote: pa ti pricas o parama i sdpu....a te sovinisticke komentare ostavi za svoju dragu i sve zene oko tebe :D opet ti kazem, mene isprovocirati neces :D
kakva samo histerija! kakvi sovinisticki komentri?! jel ti dobro?!
od jedne dostasice..ubaceni elementu :D da pratis sve, kao sto tvrdis, znao bi da ja ne podrzavam musko zenske imenice :D stoga, iako sam zensko, ja sam DOSTASH i tacka.
drugo, i posljednje, posto zurim, ovdje je pitanje TUTO COMPLETO a ne dosta ili grozd. stoga, drzi se teme, nemoj biti ko nasi politicari :D
mahanje :-)

Nevjerovatan si, mIRCeru :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#31

Post by mIRCerka »

mI85 wrote:
mIRCerka wrote:
mI85 wrote: kakva samo histerija! kakvi sovinisticki komentri?! jel ti dobro?!
od jedne dostasice..ubaceni elementu :D da pratis sve, kao sto tvrdis, znao bi da ja ne podrzavam musko zenske imenice :D stoga, iako sam zensko, ja sam DOSTASH i tacka.
drugo, i posljednje, posto zurim, ovdje je pitanje TUTO COMPLETO a ne dosta ili grozd. stoga, drzi se teme, nemoj biti ko nasi politicari :D
mahanje :-)

Nevjerovatan si, mIRCeru :lol:
shto je opet nidje veze s temom....
slabo ucis....
moraces na popravni meni se cini :D
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#32

Post by kub lajkan »

mI85 wrote:
mIRCerka wrote:
mI85 wrote: kakva samo histerija! kakvi sovinisticki komentri?! jel ti dobro?!
od jedne dostasice..ubaceni elementu :D da pratis sve, kao sto tvrdis, znao bi da ja ne podrzavam musko zenske imenice :D stoga, iako sam zensko, ja sam DOSTASH i tacka.
drugo, i posljednje, posto zurim, ovdje je pitanje TUTO COMPLETO a ne dosta ili grozd. stoga, drzi se teme, nemoj biti ko nasi politicari :D
mahanje :-)

Nevjerovatan si, mIRCeru :lol:

Imas li ti sta pametno da kazes?

Ako nemas, mozes aktivirati i opciju "mudro cutanje"... :D
vatra i voda
Posts: 255
Joined: 21/09/2006 22:46

#33 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by vatra i voda »

danas wrote:
klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
podrzavam svaki oblik protesta i negodovanja protiv ove vlasti. apsolutno.
Takodje , podrzavam ovo u svakom slucaju ! Ovo je vazan dan ! Zali boze farbe , to je skupo , strik je jeftiniji :-)
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#34

Post by mI85 »

mIRCerka wrote: shto je opet nidje veze s temom....
slabo ucis....
moraces na popravni meni se cini :D

pred komisju u sastavu sanjin budzo, darko brkan i jan zlatan kulenovic :D

kao sto sam vec rekao, svaka cast momcima i djevojkama iz tuto kompleto!nije bila samo boja na predsjednistvo i muriju, bila je boja na mnoge, posebno na prodavace magle, nase gradjanske i omladinske aktiviste :lol: svaka cast jos jednom! prema njima treba pokazati solidarnost i pomoci im da se izvade iz murije!

kub lajkane, mIRCer moze i sam, nemoj da se uzrujavas, vec nas radije i ti pocasti necim "pametnim"
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#35

Post by Jimmy_The_Saint »

Rrofte shoku!

http://www.mjaft.org
shadow
Posts: 1631
Joined: 18/12/2005 14:54
Location: Charles River

#36

Post by shadow »

Podrzavam do momenta kad pocinju udarati muriju. Za ono udaranje i prskanje drota bi onom celi jebo mater pa nek se kurchi negdje drugo, zao mi sto ga drotovi nisu zgazili.
Sam cin bacanja boja na zgradu predsjednistva je bio sasvim dovoljan, poruka jasna, bez ikakvih sranja. Ali momci nisu znali stati gdje treba tako da ne mogu reci da skroz podrzavam ovo sto su uradili.
User avatar
cartman
Posts: 1106
Joined: 02/12/2004 13:31

#37

Post by cartman »

ono udaranje drota nije herojski potez ni u najmanju ruku, njih je bilo dvoje troje a drot samo jedan, jes da je i drot "onekle sljego" al to nedaje zapravo cheli da ga nako provocira i udara, lik samo oche da zadrzi svoj poso, da mozda nije bilo onih kamera, mozda bi ih samo prichom otjerao al posto je kamera bila tu policajac je morao nesta poduzet inache njemu shupak ide ... mislim , ok neka su ofarbali Predsjednistvo al ono poslije tog je chisti hooligalizam... bar ja tako misilm
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#38

Post by Jimmy_The_Saint »

Fuck the police. They have the authority to kill the minority.

N.W.A.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#39

Post by PITARKA_SA »

Jimmy_The_Saint wrote:Fuck the police. They have the authority to kill the minority.

N.W.A.
bravo,care
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#40

Post by hool »

PITARKA_SA wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:Fuck the police. They have the authority to kill the minority.

N.W.A.
bravo,care
:thumbup:
Mrmak
Posts: 57
Joined: 17/07/2004 23:19

#41

Post by Mrmak »

Ne samo da podrzavam vec cu im i pare poslat' za iducu ekspediciju.

Ima l' ko kakav broj racuna?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45224
Joined: 29/12/2005 01:20

#42

Post by jeza u ledja »

Vas dvoje mirc i mircerka, DOSTA BA sa svadjom!! ;)

Zalazete se za slicne stvari, Dosta, Grozd i Tuto Completo i ini su razlicite organizacije koje se ne trebaju ni porediti. Svako nek radi kako misli da je najbolje pa ce se nesto vec postici. I bolje je da ima vise udruzenja, ali ne trebate se svadjati jer imate razlicita misljenja, a pogotovo ne biti ljubomorni. Ova drzava vas treba, ne dajte se zavadjat. :)

:thumbup:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#43

Post by horns&drums »

Joooojjjjjj

pa drot pistolj izvuce jebo teeeeeeeeee.....
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#44 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by dinash »

klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom ?Sarena revolucija?, uprilicili aktivisti NVO ?Tutto kompleto? iz Kaknja?
akciju podrzavam.

tucu sa policajcima osudjujem.
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#45

Post by horns&drums »

Vidi se da je drot prvo njega udario, dakle nista nisu krivi ( osim prljanja fasade :D:D )
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#46

Post by dexcox »

:( <----- drot


:lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#47

Post by horns&drums »

:lol: :lol: :lol: :lol:
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#48

Post by Grom iz vedra neba »

Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
hool
Posts: 343
Joined: 31/07/2006 13:40

#49

Post by hool »

Grom iz vedra neba wrote:Kao Sarajlija, ne podrzavam ni pod razno, jer je ovo vandalski cin i napad na instituciju BiH, i sluzbena lica koja su bila tu. A predsjednistvo je bilo jedan od simbola opkoljenog Sarajeva.

Ako su vec htjeli da se prave pametni i vazni, trebali su fino u Banja Luku i prefarbati zgradu vlade RS, jer su to institucije i entitet nastao na genocidu.
A ova se "odrzava" na OTIMACINI od naroda :?
Bombarder73
Posts: 27
Joined: 16/09/2004 11:17

#50

Post by Bombarder73 »

Apsolutno podrzavam, kao i marisanu sa svinjama drotovskim, koje se stalno zale na sve zivo umjesto da iskorijene narkodilere sto truju djecu. Bravo momci iz KAKNJA. Pokazali ste uspavanim samozvanim aktivistima koji uzvikuju po ulicama, sta treba raditi.
Post Reply