Podrzavate li "Tutto completo"?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply

Podrzavate li "Tutto completo"?

da, apsolutno!
123
70%
ne, osudjujem!
52
30%
 
Total votes: 175

klif
Posts: 1309
Joined: 28/12/2005 12:58

#1 Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by klif »

Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#2

Post by mIRCerka »

DobroJutroKolumbo wrote:biibiiibp ...napad..bipbiibpp...veceras....bibiippip...ponovo...bibibipp...STOP
biibbbb poenta napada je? Mislim, dok se njima divite, istovremeno se smijete liku ispred OHRa koji je makar konkretan :D
Bip!
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#3

Post by Jimmy_The_Saint »

O anketar... Jel' može RELATIVNO podržat'...

Gesta je Robin Hood 101, ali fakat ne znamo motive i željene efekte?

U svakom slučaju između kurton-revolucionara i SIPA-e, vazda su mi draži kurtoni. Istina, to je govorio i pok. Dragan Gagović...
User avatar
giga
Posts: 429
Joined: 14/10/2002 00:00

#4

Post by giga »

mIRCerka wrote: biibbbb poenta napada je? Mislim, dok se njima divite, istovremeno se smijete liku ispred OHRa koji je makar konkretan :D
Bip!
poenta je da ti i ja i mi govorimo o "revoluciji" i o "sarenom" i o ne-nacionalnom i o aktivizmu

5 dana pred izbore...
User avatar
Bosanac_21
Posts: 1313
Joined: 07/05/2005 04:56
Location: Bosanski Novi

#5

Post by Bosanac_21 »

Ne podrzavam :x Ovo mi vise lici na cirkus, iako je u Predsjednistvu vecinom, ali moze se na situaciju u BiH reagoviti drugcijim putem.
Najvise bi volio da se desi nesto kao sto se desavalo za vrijeme rata, a to je masovni izlazak gradjana na ulice s plakatama, pokazujuci svoj stav prema dusmanima koji ovoj prelijepoj zemlji koce napredak.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#6

Post by PITARKA_SA »

Bilo kakav "otpor"prema sadasnjoj situaciji i vlasti,apsolutno smatram pozitivnim!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

giga wrote:
mIRCerka wrote: biibbbb poenta napada je? Mislim, dok se njima divite, istovremeno se smijete liku ispred OHRa koji je makar konkretan :D
Bip!
poenta je da ti i ja i mi govorimo o "revoluciji" i o "sarenom" i o ne-nacionalnom i o aktivizmu

5 dana pred izbore...
Giga, poenta je u tome sto je Mladen mene zvao i objasnio mi sta zeli uraditi i izmedju ostalog mi je rekao da ce oni tim potezom pozvati na bojkot izbora.
Jedino u paintu da nacrtam da sve i da izadje 10.000 glasaca na izbore, ovi ce pikati te rezultate tako da bojkotom izbora samo omogucavamo vecim lopovima da ostanu duze na vlasti. E sad, ja znam sta je meni Mladen rekao, a sta je poenta danasnjeg farbanja to cemo cuti kad oni izadju iz pritovra i sjednu kod senada u CD. U subotu, noc pred izbore. Na koje cu izaci da glasam. Zato sto mi je dosta da mi drugi kroje vlast.
Lijep pozdrav
PS Nervira me sto se u nekim pitanjima razvije takva diskusija da postanemo ogavniji od politicara :D

PPS Niko od mojih poznanika u plavom nema pristupa privedenima tako da im ja guzu sacuvat ne mogu. Mogu im samo drzat fige :D
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#8

Post by mI85 »

sta je poenta postojanja tzv. "pokreta dosta" osim sirenja ublehe, navlacenja glasova za sdp i daljeg mlacenja love (od raznih donatora i iz fondova) onih koji su ostali bez pozicija kako je ukinut vojni rok . tzv. dosta su poluga u sluzbi vlasti i nikada nisu doveli bilo kakvu sustinsku stvar u pitanje osim "kica, sunda, nekulture i neukusa":lol: oni su potpuni laznjak! boris i darko brkan, sanjin budzo, pedza i ekipa vas farbaju vise nego sto su ovi tuto kompleto uspjeli ofarbati. to su supci koji su se nenormalno okoristili od kampanje za prigovor savjesti, a apetiti im nisu stali i to rade i sada zavodeci ovce i glumeci neke pobunjenike, jer kroz kampanju za prigovor savjesti to vise ne mogu. jeste, opaki su gotovo kao bakir hadziomerovic. ista stvar je sa huljom zvanom jan zlatan kulenovic i fantomska "omladisnka informativna agencija". tuto kompleto je bacio njima boju u lice ako lice uposte imaju. svaka im cast
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

mI85 wrote:sta je poenta postojanja tzv. "pokreta dosta" osim sirenja ublehe, navlacenja glasova za sdp i daljeg mlacenja love (od raznih donatora i iz fondova)
maca, tu si pomijesao DOSTA i GROZD. Informishi se malo, jer DOSTA jos uvijek radi na principu samofinansiranja.
mI85 wrote: onih koji su ostali bez pozicija kako je ukinut vojni rok . tzv. dosta su poluga u sluzbi vlasti i nikada nisu doveli bilo kakvu sustinsku stvar u pitanje osim "kica, sunda, nekulture i neukusa":lol: oni su potpuni laznjak! boris i darko brkan, sanjin budzo, pedza i ekipa vas farbaju vise nego sto su ovi tuto kompleto uspjeli ofarbati. to su supci koji su se nenormalno okoristili od kampanje za prigovor savjesti, a apetiti im nisu stali i to rade i sada zavodeci ovce i glumeci neke pobunjenike, jer kroz kampanju za prigovor savjesti to vise ne mogu. jeste, opaki su gotovo kao bakir hadziomerovic. ista stvar je sa huljom zvanom jan zlatan kulenovic i fantomska "omladisnka informativna agencija". tuto kompleto je bacio njima boju u lice ako lice uposte imaju. svaka im cast
ako imas sta reci bilo kome od navedenih ljudi, obrati se njima licno, jer upravo radis ono na sta smo giga i ja aludirali-pretvaras sve u politicku debatu, medjusobnu pljuvacinu. Mene isprovocirati neces.
Vozdra :D
xon_sa
Posts: 1181
Joined: 30/10/2005 14:16

#10

Post by xon_sa »

Podrzavam bacanje te boje na predsjednistvo, ali ne podrzavam napad na policiju! U Titino vrijeme bi ih za ovo olesili da ih rodjena mati ne bi prepoznala, a poslije toga bi tucali kamen na Golom otoku do kraja zivota.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#11

Post by Jimmy_The_Saint »

Za SDP navlači GROZD a ne DOSTA. Što je, uostalom, prilično legitimno i sasvim legalno. A DOSTA je malo šira priča od Brkana & Co. Stoga stipu ljude malo, da vidimo kud će to odvesti.... Uostalom, projekat "prigovor savjesti" okončan je, ukoliko se ne varam, ukidanjem vojne obaveze i amnestijom za dezertere.... To je malo bolji rezultat od Jana Blatana...

Da, genijalan mladac: oko 7-8 godina predstavlja mlade, a pri tom je otprilike godinu dana mlađi od mene, a ja sam dosta star čojo. Prvi projekat mu se zvao NVO "SAY YES".... Posljednji se ZVANIČNO zove "Niđe veze"... Pri tom, odem na skup SDA: 60 % naroda su tzv. MLADI. Odem na skup HDZ: Ne samo mladi, DJECA, BRE!

A ono ubija pare za nekakav aktivizam....

BLJAAAAAAK!
horoz
Posts: 358
Joined: 19/05/2003 00:00

#12

Post by horoz »

svaka cast za ovo farbanje

to su konkretne stvari i za te stvari treba imati testise :)

DOSTA je mlako i nedorecheno, samo se zajebaju...
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#13

Post by mI85 »


maca, tu si pomijesao DOSTA i GROZD. Informishi se malo, jer DOSTA jos uvijek radi na principu samofinansiranja.
ko lice uposte imaju. svaka im cast


nista ja nisam pomijesao, ne brini. postalo je i za najneupucenije preprozirno.


ako imas sta reci bilo kome od navedenih ljudi, obrati se njima licno


takvim sam vec pooodavno rekao sve sto sam imao, ali ima i dalje onih koji nasjedaju na demagogiju te ubleharske ekipe.

jer upravo radis ono na sta smo giga i ja aludirali-pretvaras sve u politicku debatu, medjusobnu pljuvacinu. Mene isprovocirati neces.
Vozdra :D


draga, sve i jesete politika, sto ne mora da znaci da je politika uvijek vezana uz politicke partije. i danasnja akcija tuto kompleto je politicka akcija. uz mlacenje love politika je i dosta, i to najreakcionarnija politika! neka vam kaze zlaja, dubioza kolektiv ili novinari starta!

kampanja za prigovor savjesti je okoncana, okoncala bi se pod pritiskom iz vana i ovako i onako, i bez raznih brkana i sa njima, ali je dobro pa su odradili posao i za to su dobro nagradjeni. ljudski apetiti su nezasiti, pa se postavilo pitanje - sta dalje?


NE DAJTE DA VAS ZAVEDE I ISKORISTI NAS NOVI OMLADINSKI KADAR!
User avatar
ŠTAB
Posts: 22
Joined: 08/09/2005 19:08

#14

Post by ŠTAB »

Bosanac_21 wrote:Ne podrzavam :x Ovo mi vise lici na cirkus, iako je u Predsjednistvu vecinom, ali moze se na situaciju u BiH reagoviti drugcijim putem.
Volio bih samo da znam koji je to "drugaciji put"
Bosanac_21 wrote: Najvise bi volio da se desi nesto kao sto se desavalo za vrijeme rata, a to je masovni izlazak gradjana na ulice s plakatama, pokazujuci svoj stav prema dusmanima koji ovoj prelijepoj zemlji koce napredak.
a ti izlasci desili su se pred sami rat i kolko ja znam nisu donijeli neke rezultate

Ekipi svaka cast, uspjeli su bar za jedan dan da privuku paznju i da pokazu da se moze

Neko rece moze se to mirno, transparentima .....
Evo Dosta seta vec neko vrijeme sa pistaljkama i bubnjevima, ko ih gleda??? Niko
Ljudi kampuju na MDvoru preko godinu, ko ih gleda??? Niko....

Jos jednom svaka cast za ovo, uspjeli su malo da oboje ovo sivilo :thumbup:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#15 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by danas »

klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
podrzavam.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16

Post by mIRCerka »

mI85, ja ti rekoh da si pobrkao loncice sto se SDPa tice. Ali eto, ti vjeruj u sta zelis, necu te ja uciti :D
i ponavljam ti opet, ako imas sta reci bilo kome od pobrojanih, bujrum reci njima, ne zachatavaj temu koja nema veze s njima. :D

FYI, Completovci ostaju u pritvoru do sutra :-?
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#17 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by danas »

klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
podrzavam svaki vid otpora i negodovanja protiv ove vlasti. apsolutno.
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#18

Post by mI85 »

[quote="mI85"]
maca, tu si pomijesao DOSTA i GROZD. Informishi se malo, jer DOSTA jos uvijek radi na principu samofinansiranja.
ko lice uposte imaju. svaka im cast


nista ja nisam pomijesao, ne brini. postalo je i za najneupucenije preprozirno.


ako imas sta reci bilo kome od navedenih ljudi, obrati se njima licno


takvim sam vec pooodavno rekao sve sto sam imao, ali ima i dalje onih koji nasjedaju na demagogiju te ubleharske ekipe.

jer upravo radis ono na sta smo giga i ja aludirali-pretvaras sve u politicku debatu, medjusobnu pljuvacinu. Mene isprovocirati neces.
Vozdra :D


draga, sve i jesete politika, sto ne mora da znaci da je politika uvijek vezana uz politicke partije. i danasnja akcija tuto kompleto je politicka akcija. uz mlacenje love politika je i dosta, i to najreakcionarnija politika! neka vam kaze zlaja, dubioza kolektiv ili novinari starta!

kampanja za prigovor savjesti je okoncana, okoncala bi se pod pritiskom iz vana i ovako i onako, i bez raznih brkana i sa njima, ali je dobro pa su odradili posao i za to su dobro nagradjeni. ljudski apetiti su nezasiti, pa se postavilo pitanje - sta dalje?


NE DAJTE DA VAS ZAVEDE I ISKORISTI NAS NOVI OMLADINSKI KADAR!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#19

Post by mIRCerka »

Provjeri pa onda reci ko je pokret ko projekat. Do tada, :D
mI85
Posts: 40
Joined: 10/08/2006 02:20

#20

Post by mI85 »

te divne zavodljive rijeci, "projekat" i "pokret", sve su sto imas za zongliranje? :-) od jedne dostasice i to dosta :lol:
foucault
Posts: 242
Joined: 24/06/2005 16:42

#21

Post by foucault »

dostasice su cool :)

cuvajte se grozdovki i grozdjana. osobito fadila šere, doktora svih projekata od rata naovamo. i da, rekao sam mu to u lice.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#22

Post by mIRCerka »

mI85 wrote:te divne zavodljive rijeci, "projekat" i "pokret", sve su sto imas za zongliranje? :-) od jedne dostasice i to dosta :lol:
pa ti pricas o parama i sdpu....a te sovinisticke komentare ostavi za svoju dragu i sve zene oko tebe :D opet ti kazem, mene isprovocirati neces :D
quantum
Posts: 227
Joined: 12/10/2005 19:17

#23

Post by quantum »

Predsjednistvo nam po radu i lici na obdaniste, odlicna ideja da se i ambijent malo "razveseli". Narod farbaju godina zasto ne i Predsjednistvo.

Podrzavam proteste protiv vladajucih guzonja. Ne podrzavam napad na policajce.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#24 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by kub lajkan »

klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
Ne podrzavam. Treba to bolje organizovati... :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#25 Re: Podrzavate li "Tutto completo"?

Post by danas »

klif wrote:Podrzavate li ovakav i slicne oblike izrazavanja politickog nezadovoljstva, kakav su bacanjem kesa s bojom na zgradu Predsjednistva BiH, pod nazivom „Sarena revolucija“, uprilicili aktivisti NVO „Tutto kompleto“ iz Kaknja?
podrzavam svaki oblik protesta i negodovanja protiv ove vlasti. apsolutno.
Post Reply