podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

djudji
Posts: 3
Joined: 02/11/2011 13:52

#76 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by djudji »

pametnjakovic1987 wrote:Dečki,dečki nije valjda da niko ne zna... :-) :zjev:

username : admin
password : j363pw592D86Ve8
Macak, hvala ti!
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#77 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by O'zone »

Ima li ko zadnjih 4-5 dana problema sa ovim modemom ili da li možda ima problema BHTelecom sa nekim od DNS servera?

Kod klijenta mi svaki dan prekida internet u skoro isto vrijeme, između 10 i 11 sati ujutro i radi usporeno i selektivno prema određenim stranicama odnosno neke otvara sporo, neke brzo a neke neće uopšte sve dok se ne restartuje modem.

Sumnjao sam da mi stari Asus RT-N10E koji je na mreži pravi problem i zamjenio ga, međutim i danas se desilo da je u tom periodu internet zakazao ali je za razliku od prethodnih dana sam ponovo proradio, nije bilo potrebno restartovati modem.

Nervira me jer je više od godinu sve radilo bez problema i onda u zadnjih 4-5 dana ludnica sa ovim prekidanjem. Na mreži nije ništa mijenjano niti su dodavani uređaji.
Sehro
Posts: 1762
Joined: 25/09/2008 14:46

#78 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by Sehro »

O'zone wrote:Ima li ko zadnjih 4-5 dana problema sa ovim modemom ili da li možda ima problema BHTelecom sa nekim od DNS servera?

Kod klijenta mi svaki dan prekida internet u skoro isto vrijeme, između 10 i 11 sati ujutro i radi usporeno i selektivno prema određenim stranicama odnosno neke otvara sporo, neke brzo a neke neće uopšte sve dok se ne restartuje modem.

Sumnjao sam da mi stari Asus RT-N10E koji je na mreži pravi problem i zamjenio ga, međutim i danas se desilo da je u tom periodu internet zakazao ali je za razliku od prethodnih dana sam ponovo proradio, nije bilo potrebno restartovati modem.

Nervira me jer je više od godinu sve radilo bez problema i onda u zadnjih 4-5 dana ludnica sa ovim prekidanjem. Na mreži nije ništa mijenjano niti su dodavani uređaji.
Kod mene isto bilo, nije moglo neke stranice nikako da otvori, a surfanje užas. Žalio sam se, ne znam da li su šta radili ali sada radi super.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#79 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by O'zone »

Sehro wrote:
O'zone wrote:Ima li ko zadnjih 4-5 dana problema sa ovim modemom ili da li možda ima problema BHTelecom sa nekim od DNS servera?

Kod klijenta mi svaki dan prekida internet u skoro isto vrijeme, između 10 i 11 sati ujutro i radi usporeno i selektivno prema određenim stranicama odnosno neke otvara sporo, neke brzo a neke neće uopšte sve dok se ne restartuje modem.

Sumnjao sam da mi stari Asus RT-N10E koji je na mreži pravi problem i zamjenio ga, međutim i danas se desilo da je u tom periodu internet zakazao ali je za razliku od prethodnih dana sam ponovo proradio, nije bilo potrebno restartovati modem.

Nervira me jer je više od godinu sve radilo bez problema i onda u zadnjih 4-5 dana ludnica sa ovim prekidanjem. Na mreži nije ništa mijenjano niti su dodavani uređaji.
Kod mene isto bilo, nije moglo neke stranice nikako da otvori, a surfanje užas. Žalio sam se, ne znam da li su šta radili ali sada radi super.
Ništa mi ne preostaje nego ih zvati u Ponedjeljak ako se problem nastavi.
krastavac
Posts: 2
Joined: 08/06/2008 01:51

#80 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by krastavac »

Za one koji zele napredne postavke, dovoljno je nazvati bhtelecom i objasniti situaciju. Ako je opravdanu i vide da kontas sta radis dobijes totalni pristup ruteru.

Ovaj H108L je poceo da zeza vec neko vrijeme. Spojeni WLAN aparati cesto nemaju Internet (DNS problem?) Restart i sve radi par sati i onda opet neki aparati rade a neki ne.

Gledam moze li se zamjeniti ruter sa bilo kojim sa trzista.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#81 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by arnes_king »

krastavac wrote:Za one koji zele napredne postavke, dovoljno je nazvati bhtelecom i objasniti situaciju. Ako je opravdanu i vide da kontas sta radis dobijes totalni pristup ruteru.

Ovaj H108L je poceo da zeza vec neko vrijeme. Spojeni WLAN aparati cesto nemaju Internet (DNS problem?) Restart i sve radi par sati i onda opet neki aparati rade a neki ne.

Gledam moze li se zamjeniti ruter sa bilo kojim sa trzista.
Kod mene je innbox modem v44 i pristupam sa user/user ali sve su mi postavke otkljucane i dostupne. Ne znam da li je greska ili su mi tehnicari tako ostavili jer me znaju i znaju da ne cackam bez veze a to sto cackam da znam.
Balta_Inter
Posts: 1
Joined: 22/05/2021 11:55

#82 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by Balta_Inter »

:bih: BH TELECOM ROUTER LOGIN: :bih:

Basic User Login:
Username: user
Password: user

Admin Login:
Username: admin
Password: j363pw592D86Ve8

ZTE ZXHN H267N IP Addresses
192.168.1.1

:run:
ajdamo
Posts: 1042
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#83 Re: podešavanje ZTE ZXHN H108L routera bhtelecom adsl

Post by ajdamo »

Balta_Inter wrote: 22/05/2021 12:04 :bih: BH TELECOM ROUTER LOGIN: :bih:

Basic User Login:
Username: user
Password: user

Admin Login:
Username: admin
Password: j363pw592D86Ve8

ZTE ZXHN H267N IP Addresses
192.168.1.1

:run:
Admin podaci su sada drugačiji upravo zbog toga što ljudi javno objavljuju na forumu.

User podaci su ostali isti.
Post Reply