Počelo je?!

Post Reply
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#901 Re: Počelo je?!

Post by HM 2011 »

trrtu5tuz6r wrote:
Samo pričaj.....

La Illahe illelah Muhamed du resululah......

Samo je jedan Bog Uzvišeni Samilosni i Muhamed A.S. je njegov rob i njegov poslanik !

Jel ovo za tebe signal da je neko zatucan.....
apsolutni signal i dokaz vjerski fanatiče ispranog mozga ako ga imaš

1. Religija krivo tumači postanak čovjeka i svemira
2. Zahtjeva nerazborito potiranje (nijekanje) ljudske prirode
3. Navodi ljude na nasilje i slijepu poslušnost vođama
4. Neprijatelj je slobodne misli/istraživanja

»Bog nije stvorio nas«, piše on, »mi smo stvorili Boga«.
Religija je iskrivljavanje našeg porijekla, naše prirode i svemira. Indoktrinacijom uništavamo vlastitu djecu i
- dovodimo u opasnost naš svijet.

eto vanatiče drže se allaha daće ti uskoro vječni mir i spokoj akobogda bićeš putnik na ahiret :lol: :lol: :lol: :lol:
Dodaj još i da je sotona tvoj vođa.....

Zna se - belzebub.....
ne ja imam dokaze da je sotona osnivač islama :lol: :lol: :lol: :lol: počelo je kuransko ludilo :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Podastri nam te dokaze.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#902 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

HM 2011 wrote: Podastri nam te dokaze.
Pacenik s Poskoka ima objasnjenje za sve , u to nemoj sumnjati
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#903 Re: Počelo je?!

Post by HM 2011 »

Krushna mrva wrote:
HM 2011 wrote: Podastri nam te dokaze.
Pacenik s Poskoka ima objasnjenje za sve , u to nemoj sumnjati
Jel bio tu - jel izvršio optoelektronsko snimanje ?

Znam da postoji zapisnik sačinjen za imperatora ? Da ga nije on lično sačinio ?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#904 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

HM 2011 wrote:
Krushna mrva wrote:
HM 2011 wrote: Podastri nam te dokaze.
Pacenik s Poskoka ima objasnjenje za sve , u to nemoj sumnjati
Jel bio tu - jel izvršio optoelektronsko snimanje ?

Znam da postoji zapisnik sačinjen za imperatora ? Da ga nije on lično sačinio ?
nije, oni se bave samo propagandom za Hrvatsku stvar :cool:
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#905 Re: Počelo je?!

Post by HM 2011 »

trrtu5tuz6r wrote:ja fino podastro dokaze :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jesi li vegetarijanac ? Jedeš li meso mrtvih životinja..... jer kurban se jede nakon klanja a dvije trećine se dijeli da se jede....to ti je moj odgovor na tvoj dokaze....

Usput ko god je sačinio tekst - zaboravio je da je Bog Svemoguć - te da samim tim nema ograničenja, zakonitostima su ograničena samo stvorenja.....

I imam još jedan - ovo sa popiš i rat - jel ti i to tvoj bog (namjerno malim slovom) naređuje ?

Ako ti je činjenica da je Bog Svemoguć nejasna - pokušaj objasniti nastanak Materije i Antimaterije od koje prema naučnim dokazima nasta svemir - tj. vrijeme/prostor, tj. osnovne zakonitosti .....
Last edited by HM 2011 on 28/04/2013 11:19, edited 1 time in total.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#906 Re: Počelo je?!

Post by HM 2011 »

trrtu5tuz6r wrote:
HM 2011 wrote:
trrtu5tuz6r wrote:ja fino podastro dokaze :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jesi li vegetarijanac ? Jedeš li meso mrtvih životinja..... jer kurban se jede nakon klanja a dvije trećine se dijeli da se jede....to ti je moj odgovor na tvoj dokaze....

I imam još jedan - ovo sa popiš i rat - jel ti i to tvoj bog (namjerno malim slovom) naređuje ?
ne vjerujem u boga, ima samo jedan bog ali ga drugačije zovu, ovde se zove švicarski franak a kod vas konvertibilna marka :lol: :lol: :lol: :lol: usput ovo je moj fan sajt sa avanturama na klix_u Anonymize --NO LINKS--/showthread.php?tid=7&pid=9#pid9 :lol: :lol: :lol: :lol:
NIsi ništa bolji od najgoreg političara protiv kojeg pišeš....
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#907 Re: Počelo je?!

Post by de balzac »

@HM 2011, i ti baš navalio grlit međeda :?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#908 Re: Počelo je?!

Post by mO k3 »

trrtu5tuz6r wrote:
de balzac wrote:@HM 2011, i ti baš navalio grlit međeda :?
tako je i nastao bosanac jebo međed bukvu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slažem se .... Najbolji si primjer :)
User avatar
vee-jay
Posts: 8724
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#909 Re: Počelo je?!

Post by vee-jay »

It_is_a_Leclerc wrote:
Nass wrote:Dakle, dosle su i reakcije stranaca. Moje slutnje su se obistinile, stranci (posebno USA) ne stoje iza ovoga.

A, ovo bi se ipak na kraju moglo obiti o glavu onima koji su ovu "akciju" sproveli i isplanirali. Iz vise razloga.
Da još jednom navedem :

Prije cca dva mjesec - Patrick Moon i OHR u zajedničkoj izjavi govore kako ne podržavaju Budimirove opstrukcije.
Prošle sedmice - Čović i Lagumdžija se sureću sa Moonom
Dan prije hapšenja - Moon posjetio SIPA-u i iza zatvorenih vrata sa Lujićem govorio o "borbi protiv korupcije". Dobio orden
Sutradan - Priveden Budimir.
Da, sa ovom akcijom domaca politika nema nikakve veze. I to jeste najznacajnija cinjenica u citavoj situaciji, jer daje nadu da politka nije u stanju svaku instancu da pretvori u kurvu. Zato: hvala Amerikancima!
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#910 Re: Počelo je?!

Post by mO k3 »

Sta ja ovo čujem na CD ,da ministar pravde iz redova SDP nema nikakve veze sa pomilovanjem kriminalaca i da nema krivice ,nego da on potpisuje samo " dopise" komisije , iz kojih redova su članovi komisije ?
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#911 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

mO k3 wrote:
trrtu5tuz6r wrote:
de balzac wrote:@HM 2011, i ti baš navalio grlit međeda :?
tako je i nastao bosanac jebo međed bukvu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Slažem se .... Najbolji si primjer :)
On je Hercegovac :mrgreen:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#912 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

mO k3 wrote:Sta ja ovo čujem na CD ,da ministar pravde iz redova SDP nema nikakve veze sa pomilovanjem kriminalaca i da nema krivice ,nego da on potpisuje samo " dopise" komisije , iz kojih redova su članovi komisije ?
Ne sjecam se da se bunio za ovolika pomilovanja, a i od Kebe se dalo cuti kako se Kebe nije pitalo, a Zivke jeste.
User avatar
PerverzMusharaf
Posts: 461
Joined: 24/03/2013 15:28

#913 Re: Počelo je?!

Post by PerverzMusharaf »

Mister Yes wrote:
Nass wrote: Ne bi Inzko ovako govorio da USA stoji iza hapsenja, ja mislim. A i sam Moon je dao nekakvu mlaku i relativno suzdrzanu izjavu bez bombasticnih priopcenja, sto nije Amerima svojstveno kad nesto jako podrzavaju.
Kako ste samo naivni. To su trenirani glumci a vi se primate na svaki njihov izraz lica :lol:
eh da, ona vjeruje amerima :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#914 Re: Počelo je?!

Post by Corto Maltese »

Bez obzira na sve rezerve vezane za jučerašnju akciju, moram priznati da je srce zaigralo kada sam vidio da vode Kulosmana :-D
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#915 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

Corto Maltese wrote:Bez obzira na sve rezerve vezane za jučerašnju akciju, moram priznati da je srce zaigralo kada sam vidio da vode Kulosmana :-D
+1
prometheus
Posts: 263
Joined: 21/04/2013 20:26

#916 Re: Počelo je?!

Post by prometheus »

Previse je politicke bagre i mnogo vecih riba gdje pravda nece i ne smije dirati. Nista nije pocelo, ovo mi zvuci kao nesto predizborno (jel ima kakvih demokratskih desavanja ili popisa uskoro?).
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#917 Re: Počelo je?!

Post by kamen spoticanja »

Pa ja tek sad vidjeh da je fahro prosle sedmice kazao "hapsit cemo"...jadna moja majko
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#918 Re: Počelo je?!

Post by dustaban »

Kad malo bolje razmislim...

NEMA BOLJEG NACINA da se klepe velike pare u ovoj drzavi od pomilovanja.

I NEMA SANSE da su oni koji to rade - cisti!

Koga treba pomilovati - osudjene kriminalce.
Ko ima najvise para - kriminalci.
Kome je sevap uzeti pare - kriminalcima.
...

Prema tome, stoji to da ova predstava sa Budimirovim hapsenjem ima i neke druge konotacije.

Ali, brate, 160 pomilovanja, puta ??? tisuca maraka = :-) :-) :-)

Budimire, Budimire, yebao te Sahbaz, SPP i ustavni poredak...
Last edited by dustaban on 28/04/2013 12:54, edited 1 time in total.
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#919 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:Pa ja tek sad vidjeh da je fahro prosle sedmice kazao "hapsit cemo"...jadna moja majko
Pa sta si mislio, da nece? potcjenjujete vi malo Fahru i niste skopcali da je bio skroz ozbiljan kad je bio zapeo za ministarstvo sigurnosti.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#920 Re: Počelo je?!

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:Pa ja tek sad vidjeh da je fahro prosle sedmice kazao "hapsit cemo"...jadna moja majko
Pa sta si mislio, da nece? potcjenjujete vi malo Fahru i niste skopcali da je bio skroz ozbiljan kad je bio zapeo za ministarstvo sigurnosti.
Cekaj malo jel to onda taj proces u kojem ce drzava ici naprijed kad fahro hapsi politicke protivnike...dakle fahro...dakle fahrooo... i sta ce se desit kad zelena banda opet podere na izborima
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#921 Re: Počelo je?!

Post by Corto Maltese »

http://www.zurnal.info/novost/16975/bud ... ki-sanader
Ivo Sanader je bio predsjednik vladajuće i, u trenutku njegovog hapšenja, najjače političke partije u Hrvata. Sve odluke i političke i društveno bitne on je donosio. Nek mi ne zamjere politički analitičari iz susjedstva ali sva vlast u Hrvatskoj je bila u rukama Ive Sandera. Ostali nivoi vlasti uglavnom su provodili ono što bi se dogovorilo u vrhu tada najjače hrvatske stranke. Preciznije, u kabinetu Ive Sanadera.

Pozicija uhapšenog Budimira je sve drugo samo ne sanaderska. Rečeno hakerskim rječnikom, Budimir je neka vrsta buga. On je greška u sistemskom političkom uređenju Bosne i Hercegovine. Predsjednik jednog bh. entiteta koji se na tom mjestu našao jer je neko tamo, ko je pravio politički softver BiH, pogrešno definisao algoritam zvani Federacija.
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#922 Re: Počelo je?!

Post by kamen spoticanja »

:-) :lol:
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#923 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote:
Krushna mrva wrote:
kamen spoticanja wrote:Pa ja tek sad vidjeh da je fahro prosle sedmice kazao "hapsit cemo"...jadna moja majko
Pa sta si mislio, da nece? potcjenjujete vi malo Fahru i niste skopcali da je bio skroz ozbiljan kad je bio zapeo za ministarstvo sigurnosti.
Cekaj malo jel to onda taj proces u kojem ce drzava ici naprijed kad fahro hapsi politicke protivnike...dakle fahro...dakle fahrooo... i sta ce se desit kad zelena banda opet podere na izborima
Vidjecemo sta ce biti. Mislis da mene nije strah Fahre i njegovog "ultra Bosnjastva" i backgrounda tajnih sluzbi? Kazem ti, poceli su da eksponiraju SDA bandu i ako mislis da nemaju materijala varas se. Ako mislis da ce raja glasat za Zukica i koga ce opaliti onda se isto varas (bar se donekle varas, znam ja da ce SDA uvije imate svoje glasace).
Krushna mrva
Posts: 1525
Joined: 28/03/2013 14:43

#924 Re: Počelo je?!

Post by Krushna mrva »

kamen spoticanja wrote::-) :lol:
pogledaj nick Robbie Mo na Poskoku to ti je isti lik :mrgreen:
User avatar
kamen spoticanja
Posts: 13126
Joined: 08/11/2009 15:29
Location: na tragu za Istinom

#925 Re: Počelo je?!

Post by kamen spoticanja »

Krushna mrva wrote:Vidjecemo sta ce biti. Mislis da mene nije strah Fahre i njegovog "ultra Bosnjastva" i backgrounda tajnih sluzbi? Kazem ti, poceli su da eksponiraju SDA bandu i ako mislis da nemaju materijala varas se. Ako mislis da ce raja glasat za Zukica i koga ce opaliti onda se isto varas (bar se donekle varas, znam ja da ce SDA uvije imate svoje glasace).
Pa halal je jedno za sva vremena zavrsit tihica i njegove kleptomane ali fahro kaze hapsit cemo i ode na rucak s keljmendijem...a sve zato sto zbog budimira ne može završiti telekom...plus kad zelena kontraofanziva pocne nebo ce da gori a onda profitira mile dodik i draganche covic a glabamo ga mi kolektivno
Post Reply