Plesne skole u Sarajevu?

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
krb 23
Posts: 4
Joined: 06/03/2014 22:58

#1 Plesne skole u Sarajevu?

Post by krb 23 »

Pozdrav svima!
Da li ko zna koje postoje dobre plesne skole u Sarajevu? Kontam naucit neke osnovne plesne korake, ples tipa valcer il salsa, uglavnom nesto sto je popularno i sto se pristojno da savladat za kolko-tolko kratko vrijeme. Nista takmicenja i to. Dvadeset mi je i kontam tamo gdje ima raje priblizno istih godina :D Da li da se obratim Romantiku il nekim drugim klubovima i da je cijena max do 40 KM. Cisto da se malo rekreiram. Bilo kakve informacije su dobro dosle :))
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#2 Re: Plesne skole u Sarajevu?

Post by yoda82 »

Znam da ima plesni klub El Paso. To je Salsa klub, i cijena je 35KM za pojedince i 50KM za parove. Koliko sam mogao vidjeti stalno organizujeu neke partye, druženja i izlete.
krb 23
Posts: 4
Joined: 06/03/2014 22:58

#3 Re: Plesne skole u Sarajevu?

Post by krb 23 »

Evo pogledao sam taj El paso..Nije lose, samo je drustvo starije, barem sto sam vidio na slikama. Al opet nazvat cu ih. Hvala.
krb 23
Posts: 4
Joined: 06/03/2014 22:58

#4 Re: Plesne skole u Sarajevu?

Post by krb 23 »

yoda82 wrote:Znam da ima plesni klub El Paso. To je Salsa klub, i cijena je 35KM za pojedince i 50KM za parove. Koliko sam mogao vidjeti stalno organizujeu neke partye, druženja i izlete.
Evo pogledao sam taj El paso..Nije lose, samo je drustvo starije, barem sto sam vidio na slikama. Al opet nazvat cu ih. Hvala.
User avatar
yoda82
Posts: 1611
Joined: 27/09/2013 09:53
Location: Dagobah

#5 Re: Plesne skole u Sarajevu?

Post by yoda82 »

krb 23 wrote:
yoda82 wrote:Znam da ima plesni klub El Paso. To je Salsa klub, i cijena je 35KM za pojedince i 50KM za parove. Koliko sam mogao vidjeti stalno organizujeu neke partye, druženja i izlete.
Evo pogledao sam taj El paso..Nije lose, samo je drustvo starije, barem sto sam vidio na slikama. Al opet nazvat cu ih. Hvala.
Ima dosta mlađe raje da trenira. Ovo na slikama su uglavnom neki stariji članovi koji se redovno druže. Inače klub, koliko sam mogao upratiti, redovno organizuje neka druženja i izlete.
krb 23
Posts: 4
Joined: 06/03/2014 22:58

#6 Re: Plesne skole u Sarajevu?

Post by krb 23 »

Ima dosta mlađe raje da trenira. Ovo na slikama su uglavnom neki stariji članovi koji se redovno druže. Inače klub, koliko sam mogao upratiti, redovno organizuje neka druženja i izlete.
Ako znas nekog da trenira tu, pitaj molim te za broj. Zvao sam lika koji drzi klub na broj koji je na stranici, al nije u upotrebi.
Post Reply