PlayStation 5 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8126 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Micah wrote: 03/02/2023 00:52 @arnes_king, pošto nas dvojica imamo najvećih problema sa driftom jesi li znao da ga klikanje L3 i R3 uzrokuje? Znači ko igra FPS-ove dosta kao ja - smrt. To je potpuno dokazano. Upravo sam remapirao sprint u CoDu a sad DS Edge izgleda baš primamljivo sa back paddles. 479KM u SD 🥶 ali mislim da ću uzeti kad budem pri parama. Ako neko ima dokaz da nastaje i bez upotrebe L3/R3 volio bih čuti ali to i onda objašnjava zašto se nekima nikada ne pojavljuje.
Znam da to moze dovesti do problema i bas sam to prebacivao na druge tipke i opet mi se desavalo. Ja evo sad upalio konzolu i ne mogu ni jedan dualsense povezati na nju, probao i kablom, sve svijetli ali nece da se povezu. Je li imao ko slican problem?

Sto se tice drifta nit igram igre tipa cod gdje se stalno sprinta a drift mi se desavao na oba analoga. Meni je do sad prodriftalo jedno 6 kontrolera, svi su bili pod garancijom ali evo imam jedan van garancije gdje osjetim skroz blago da je poceo. Ovaj zadnji sto sam dobio je druga revizija pa cemo vidjeti hoce li se i na njemu pojaviti.

EDIT: Proradilo :)

Ako ko ima beta key za US bio bih zahvalan za jedan, ja sam za prosle 3 bete svima slao pa eto nek se neko sjeti.


Edit2: Prijavio se opet za betu i evo odmah dobio pristup, tako da cu sigurno imati viska kodova jer inace moze na vise konzola :D discord yeeey

https://www.playstation.com/en-us/ps5/p ... /#register
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#8127 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

arnes_king wrote: 03/02/2023 07:57
Micah wrote: 03/02/2023 00:52 @arnes_king, pošto nas dvojica imamo najvećih problema sa driftom jesi li znao da ga klikanje L3 i R3 uzrokuje? Znači ko igra FPS-ove dosta kao ja - smrt. To je potpuno dokazano. Upravo sam remapirao sprint u CoDu a sad DS Edge izgleda baš primamljivo sa back paddles. 479KM u SD 🥶 ali mislim da ću uzeti kad budem pri parama. Ako neko ima dokaz da nastaje i bez upotrebe L3/R3 volio bih čuti ali to i onda objašnjava zašto se nekima nikada ne pojavljuje.
Znam da to moze dovesti do problema i bas sam to prebacivao na druge tipke i opet mi se desavalo. Ja evo sad upalio konzolu i ne mogu ni jedan dualsense povezati na nju, probao i kablom, sve svijetli ali nece da se povezu. Je li imao ko slican problem?

Sto se tice drifta nit igram igre tipa cod gdje se stalno sprinta a drift mi se desavao na oba analoga. Meni je do sad prodriftalo jedno 6 kontrolera, svi su bili pod garancijom ali evo imam jedan van garancije gdje osjetim skroz blago da je poceo. Ovaj zadnji sto sam dobio je druga revizija pa cemo vidjeti hoce li se i na njemu pojaviti.

EDIT: Proradilo :)

Ako ko ima beta key za US bio bih zahvalan za jedan, ja sam za prosle 3 bete svima slao pa eto nek se neko sjeti.


Edit2: Prijavio se opet za betu i evo odmah dobio pristup, tako da cu sigurno imati viska kodova jer inace moze na vise konzola :D discord yeeey

https://www.playstation.com/en-us/ps5/p ... /#register
Ako moze key u PP :-D unaprijed zahvalan!
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#8128 Re: PlayStation 5 - all about

Post by MarkoIvkovic »

N35K-7DN4-5QRC
Nasao online prike par min objavljeno, meni je proslo pa eto ako nekom jos prodje super :D
amar_no1
Posts: 41
Joined: 22/02/2011 22:57

#8129 Re: PlayStation 5 - all about

Post by amar_no1 »

ljudmila wrote: 03/02/2023 04:03
Zoooka wrote: 01/02/2023 19:57 Namjerava li ko uzimati FM 23 za konzolu?
Kupljeno.
Kakva je igra u odnosu na pc jel sve isto i moze li se kako ubaciti nasa liga 😃😃
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#8130 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Zoooka »

amar_no1 wrote: 03/02/2023 10:45
ljudmila wrote: 03/02/2023 04:03

Kupljeno.
Kakva je igra u odnosu na pc jel sve isto i moze li se kako ubaciti nasa liga 😃😃
Čitao sam da ne možeš ubacivati nikakve dodatke (dresovi, grbovi, updatei, skinovi i ostalo) tako da je po meni ova cijena čista pizdarija jer zna se zbog čega se igra FM. Da je džaba možda bih razmislio da instaliram, ovako nema šanse da dajem 80 KM za tablet igru.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8131 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

MarkoIvkovic wrote: 03/02/2023 09:06
arnes_king wrote: 03/02/2023 07:57

Znam da to moze dovesti do problema i bas sam to prebacivao na druge tipke i opet mi se desavalo. Ja evo sad upalio konzolu i ne mogu ni jedan dualsense povezati na nju, probao i kablom, sve svijetli ali nece da se povezu. Je li imao ko slican problem?

Sto se tice drifta nit igram igre tipa cod gdje se stalno sprinta a drift mi se desavao na oba analoga. Meni je do sad prodriftalo jedno 6 kontrolera, svi su bili pod garancijom ali evo imam jedan van garancije gdje osjetim skroz blago da je poceo. Ovaj zadnji sto sam dobio je druga revizija pa cemo vidjeti hoce li se i na njemu pojaviti.

EDIT: Proradilo :)

Ako ko ima beta key za US bio bih zahvalan za jedan, ja sam za prosle 3 bete svima slao pa eto nek se neko sjeti.


Edit2: Prijavio se opet za betu i evo odmah dobio pristup, tako da cu sigurno imati viska kodova jer inace moze na vise konzola :D discord yeeey

https://www.playstation.com/en-us/ps5/p ... /#register
Ako moze key u PP :-D unaprijed zahvalan!
Poslat cu drug samo da sebi unesem jer nisam jos stigao :)
User avatar
Micah
Posts: 873
Joined: 09/03/2021 17:43

#8132 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Micah »

arnes_king wrote: 03/02/2023 07:57
Micah wrote: 03/02/2023 00:52 @arnes_king, pošto nas dvojica imamo najvećih problema sa driftom jesi li znao da ga klikanje L3 i R3 uzrokuje? Znači ko igra FPS-ove dosta kao ja - smrt. To je potpuno dokazano. Upravo sam remapirao sprint u CoDu a sad DS Edge izgleda baš primamljivo sa back paddles. 479KM u SD 🥶 ali mislim da ću uzeti kad budem pri parama. Ako neko ima dokaz da nastaje i bez upotrebe L3/R3 volio bih čuti ali to i onda objašnjava zašto se nekima nikada ne pojavljuje.
Znam da to moze dovesti do problema i bas sam to prebacivao na druge tipke i opet mi se desavalo. Ja evo sad upalio konzolu i ne mogu ni jedan dualsense povezati na nju, probao i kablom, sve svijetli ali nece da se povezu. Je li imao ko slican problem?

Sto se tice drifta nit igram igre tipa cod gdje se stalno sprinta a drift mi se desavao na oba analoga. Meni je do sad prodriftalo jedno 6 kontrolera, svi su bili pod garancijom ali evo imam jedan van garancije gdje osjetim skroz blago da je poceo. Ovaj zadnji sto sam dobio je druga revizija pa cemo vidjeti hoce li se i na njemu pojaviti.
E jebiga onda, doduše meni se jeste javljao i prije nego što sam se vratio na CoD prošle jeseni. To je što je onda.
User avatar
Mate_Miso_Kovac
Posts: 1447
Joined: 09/09/2019 10:05

#8133 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Mate_Miso_Kovac »

Imal koja dobra duša da đuturumu-pc-gameru koji nikad nijedne konzole nije imao napiše kratki walkthrough, tips and tricks vezano za kupovinu i sve ostalo vezano za ps5 kod nas:
- Dje je najpovoljnije i najbolje uzeti? Ekupi ima nekih interesantnih bundleova. Sancta Domenica? Neko treci?
- Kako ferceraju accounti, dje uzeti, koji region? imal nekih caka, nekih folova da se bolje prodje, da su igre povoljnije ili dostupnije, ne znam?
- Gdje kupovati igre? Fizicki ili digital? Stranice sa dealovima
- Vrijedi li cekati slim verziju?
- Sve korisno što vam padne na pamet da se first time user ne zajebe, da bude lakse, da prodje bolje itd... :D
Moze ovdje ili u PP. Sve info su dobrodošle.

Srdačno, unaprijed za(h)valjujem 8) 8) :evil:
vojopd
Posts: 1793
Joined: 28/05/2018 18:14

#8134 Re: PlayStation 5 - all about

Post by vojopd »

1) Sancta Domenica najbolje ako si blizu radnje, odes i uzmes. Sto vecina pise, ako se pojavi drift, nemas brige.
2) Ganjaj USA/UK account, nekad je bolje na USA, nekad na UK. Dolar je dobro pao tj vratio se na nivo od prije. 1.75-1.80. Tako da je USA najjeftiniji za sve. Ali nekad zna biti popusta na UK za 30-40%, a npr na USA 20%. Ako ces se registrovati na USA, ganjaj drzavu gdje nema poreza, ja sam npr izabrao Oregon, adresu hotela nekog, postanski broj i tjt. Napravis main USA i tu uzimas pretplatu i ostalo, a UK stavis drugi nalog i kad ispadne nesto dobro a jeftino sto nema na USA, kupis pomocu gift kartica.
3) Ako imas love i ne cuvas fizicke diskove tj ne pravis kolekciju, uzimaj digitalu. Ako hoces da prodjes jeftinije, ganjas fizicke igre koje je neko odigrao i prodaje dalje kao sto ja npr radim. Naravno da uganjas da je cijena normalna.
4) Ne bih cekao slim verziju, ja sam cekao pa je sa 1250 dosla konzola na 1700.
5) Gift kartice mozes naci na popustu, npr ja stalno uzimam na cdkeys. Nekad za 20£, platis oko 18.20. Zna nekad biti popust 15%, pa ustedis dobro. 3-4 £. Neko uzima na gamivo, instant gaming, g2a. Sve su koliko toliko provjerene stranice. Kako je ko navikao.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8135 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

Kolega je sve dobro napisao ja bih samo jos dodao da se digitalne igre mogu "dijeliti" ima bas opcija za to gdje dva korisnika dijele igre pa tako nadjes nekog i kupujete popola. Taj sistem se moze zloupotrijebiti pa mozes dijeliti i sa cak 3-4 osobe istovremeno.
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8136 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

Hogwarts Legacy Review - YouTube

https://m.youtube.com/watch?v=F6dZxoob8CY#bottom-sheet

Djeluje ok,ništa revolucionarno,po meni mozda i previsoka ocjena Ign-a barem po ovom što vidim u recenziji.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8137 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

stronghold wrote: 06/02/2023 13:49 Hogwarts Legacy Review - YouTube

https://m.youtube.com/watch?v=F6dZxoob8CY#bottom-sheet

Djeluje ok,ništa revolucionarno,po meni mozda i previsoka ocjena Ign-a barem po ovom što vidim u recenziji.
Danasnje recenzije igara nemaju smisla, ili su 9 i 10/10 ili su 6-7, s tim da predstavljaju svaku 9 i 10 kao remek djelo a 6 i 7 kao smece. Ide se iz krajnosti u krajnost i nema nesto da je izmedju, da kazu ima mane ali nije losa igra.

Hogwarts cu svakako nabaviti dok odigram ove sto trenutno igram.

Ne znam ni zasto treba nekome recenzija ako su vec nekoliko puta pokazali po 20-30 minuta razlicitih dijelova gameplaya
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8138 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

Meni djeluje kao Ok igra koju bih rado igrao ali kad bude na nekom debelom popustu, ovako zalijetat se odmah nema šanse, jednostavno ne vidim ništa toliko inovativno i novo.
Tabakmalac
Posts: 604
Joined: 26/12/2019 23:32

#8139 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Tabakmalac »



:lol:
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8140 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

arnes_king wrote: 06/02/2023 14:17 Danasnje recenzije igara nemaju smisla, ili su 9 i 10/10 ili su 6-7, s tim da predstavljaju svaku 9 i 10 kao remek djelo a 6 i 7 kao smece.
Koju bi ti igru ocijenio kao neko remek djelo iz svoje kolekcije?ne mora uopće biti za ps5,već generalno govoreći. Naravno,potpuno subjektivna stvar svakog gejmera,ali et baš me zanima koju bi ti izdvojio kao neku koja bi se uklopila u tvoju definiciju "savršene igre".
User avatar
nepass1
Posts: 9520
Joined: 06/07/2017 07:35

#8141 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

Meni je remekdjelo rdr2, mada nisam fan igrice, ali ogroman svijet, sitnice, detalji. Ono je savrsenstvo.
Takodjer witcher3, na koliko detalja se tu pazilo, na pricu, na questove pa i one najbanalnije, na to jos nisam nigdje naisao. Onda samo koliko oruzja i armora ima. Mislim da sam imao preko 300 razlicitih maceva u skrinji.
Jos igra koja me je dojmila je detroit become human. Nisam se mogao odvojiti, nacin igranja, donosenje odluka, ishodi, prica. Meni je bilo wow.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#8142 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Ironman_88 »

IGN u 90% slučajeva oduzmi 3 i dobiješ realnu ocjenu neke igre. Niko ne precjenjuje igre kao oni, pogotovo kad su u pitanju zvučniji naslovi.
Ne treba slijepo vjerovati recenzijama a pogotovo ne samo jednom portalu, ali je ipak potrebno informisati se na raznim mjestima da imaš otprilike sliku kako igra stoji. Ako npr. na više mjesta čitaš da je neka stvar urađena loše do koje je tebi stalo u toj igri, onda su šanse velike da je tako i to je onda itekako veoma bitna informacija za tebe pri donošenju odluke da li da igraš ili da zaobiđeš.
Last edited by Ironman_88 on 06/02/2023 15:21, edited 1 time in total.
stronghold
Posts: 267
Joined: 12/02/2013 20:24

#8143 Re: PlayStation 5 - all about

Post by stronghold »

nepass1 wrote: 06/02/2023 14:52 Meni je remekdjelo rdr2, mada nisam fan igrice, ali ogroman svijet, sitnice, detalji. Ono je savrsenstvo.
Takodjer witcher3, na koliko detalja se tu pazilo, na pricu, na questove pa i one najbanalnije, na to jos nisam nigdje naisao. Onda samo koliko oruzja i armora ima. Mislim da sam imao preko 300 razlicitih maceva u skrinji.
Jos igra koja me je dojmila je detroit become human. Nisam se mogao odvojiti, nacin igranja, donosenje odluka, ishodi, prica. Meni je bilo wow.
:thumbup:

ma svakako je svima nama nemoguće izdvojiti jednu koja bi bila ono The best of the best.nemoguce je ni suziti to u top 5,pa ni u top 10,barem za nas koji gejmamo dugi niz godina u kontinuitetu. i svaka legendarna igra je bila neprikosnovena u vremenu svog izlaska. Svoja najljepša sjećanja vežem upravo uz neke danas (nepravedno) zaboravljene igre iz ps1 ere kao Rayman,Spiderman,syphoon filter... mi u raji smo se toga dokopali početkom 2hiljaditih, ja tada doživio upgrade sa crnih Terminator igrica i žutih disketa na "slim" ps1 konzolu,donese stric iz Italije a ja kad ne umro :mrgreen:
kontam da ih danas zaigram možda bi se i razočarao,ali to inicijalno oduševljenje i radost igranja se danas veoma rijetko može postići u eri modernih konzola i igara.
ko ce ga znati,možda smo i mi sami postali prezasićeni svega,malko i razmaženi...
azdralovic
Posts: 4429
Joined: 29/05/2010 21:46

#8144 Re: PlayStation 5 - all about

Post by azdralovic »

stronghold wrote: 06/02/2023 15:19
nepass1 wrote: 06/02/2023 14:52 Meni je remekdjelo rdr2, mada nisam fan igrice, ali ogroman svijet, sitnice, detalji. Ono je savrsenstvo.
Takodjer witcher3, na koliko detalja se tu pazilo, na pricu, na questove pa i one najbanalnije, na to jos nisam nigdje naisao. Onda samo koliko oruzja i armora ima. Mislim da sam imao preko 300 razlicitih maceva u skrinji.
Jos igra koja me je dojmila je detroit become human. Nisam se mogao odvojiti, nacin igranja, donosenje odluka, ishodi, prica. Meni je bilo wow.
:thumbup:

ma svakako je svima nama nemoguće izdvojiti jednu koja bi bila ono The best of the best.nemoguce je ni suziti to u top 5,pa ni u top 10,barem za nas koji gejmamo dugi niz godina u kontinuitetu. i svaka legendarna igra je bila neprikosnovena u vremenu svog izlaska. Svoja najljepša sjećanja vežem upravo uz neke danas (nepravedno) zaboravljene igre iz ps1 ere kao Rayman,Spiderman,syphoon filter... mi u raji smo se toga dokopali početkom 2hiljaditih, ja tada doživio upgrade sa crnih Terminator igrica i žutih disketa na "slim" ps1 konzolu,donese stric iz Italije a ja kad ne umro :mrgreen:
kontam da ih danas zaigram možda bi se i razočarao,ali to inicijalno oduševljenje i radost igranja se danas veoma rijetko može postići u eri modernih konzola i igara.
ko ce ga znati,možda smo i mi sami postali prezasićeni svega,malko i razmaženi...
Zato sto smo manja ocekivanja imali, igre nisu bile tako dostupne, i na kraju krajeva bio si dijete
Ja sam na GTA2 imao milijardu sati i vjerovatno bih tada rekao da je to nesto najbolje na svijetu i nema te igrice koja bi mi napravila takav osjecaj danas...
User avatar
nepass1
Posts: 9520
Joined: 06/07/2017 07:35

#8145 Re: PlayStation 5 - all about

Post by nepass1 »

stronghold wrote: 06/02/2023 15:19
nepass1 wrote: 06/02/2023 14:52 Meni je remekdjelo rdr2, mada nisam fan igrice, ali ogroman svijet, sitnice, detalji. Ono je savrsenstvo.
Takodjer witcher3, na koliko detalja se tu pazilo, na pricu, na questove pa i one najbanalnije, na to jos nisam nigdje naisao. Onda samo koliko oruzja i armora ima. Mislim da sam imao preko 300 razlicitih maceva u skrinji.
Jos igra koja me je dojmila je detroit become human. Nisam se mogao odvojiti, nacin igranja, donosenje odluka, ishodi, prica. Meni je bilo wow.
:thumbup:

ma svakako je svima nama nemoguće izdvojiti jednu koja bi bila ono The best of the best.nemoguce je ni suziti to u top 5,pa ni u top 10,barem za nas koji gejmamo dugi niz godina u kontinuitetu. i svaka legendarna igra je bila neprikosnovena u vremenu svog izlaska. Svoja najljepša sjećanja vežem upravo uz neke danas (nepravedno) zaboravljene igre iz ps1 ere kao Rayman,Spiderman,syphoon filter... mi u raji smo se toga dokopali početkom 2hiljaditih, ja tada doživio upgrade sa crnih Terminator igrica i žutih disketa na "slim" ps1 konzolu,donese stric iz Italije a ja kad ne umro :mrgreen:
kontam da ih danas zaigram možda bi se i razočarao,ali to inicijalno oduševljenje i radost igranja se danas veoma rijetko može postići u eri modernih konzola i igara.
ko ce ga znati,možda smo i mi sami postali prezasićeni svega,malko i razmaženi...
Kad se sjetim soccera na super nintendu. Igras 7-8h i onda ti da password od jedno 20 raznih karaktera tipa "at5#+4cfgoi?%......
Pogresno ga zapises i onda sutra s e ponovo :D

Ja bih npr jos dodao dirt2.0 mada realno ni po cemu ne mozes izdvojiti osim po tezini, ali koliko je u meni frustracija i patnje izazvala moram je uvrstiti u top ten :D

Ili snowrunner koji je pun bugova i glitcheva, pa cak ni grafika nije nivo ps5 ali je sa mene ta igra lexilium, apaurin i trodon u jednom.
Ni za jednu igricu nisam dao toliko para koliko za snowrunner
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#8146 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Zoooka »

Imam ovaj Hitman 2, pokupio nekad kad je bio na PS +. Sad me zanima mogu li ja pristupiti kecu i DLC misijama iz drugog dijela?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#8147 Re: PlayStation 5 - all about

Post by arnes_king »

stronghold wrote: 06/02/2023 14:40
arnes_king wrote: 06/02/2023 14:17 Danasnje recenzije igara nemaju smisla, ili su 9 i 10/10 ili su 6-7, s tim da predstavljaju svaku 9 i 10 kao remek djelo a 6 i 7 kao smece.
Koju bi ti igru ocijenio kao neko remek djelo iz svoje kolekcije?ne mora uopće biti za ps5,već generalno govoreći. Naravno,potpuno subjektivna stvar svakog gejmera,ali et baš me zanima koju bi ti izdvojio kao neku koja bi se uklopila u tvoju definiciju "savršene igre".
Nisam nista lose za hogwarts rekao niti pomislio, svidja mi se i odigrati cu je cim prije, samo kazem za danasnje recenzije da su postale glupe.

Savrsena igra ne postoji niti ce ikad, svaka igra ima neke mane i to je sasvim ok. Ja uzivam u mnogo igara jer sam igrao jos od djetinjstva kada je bilo pojam da mozes pokrenuti igru bilo kako, nije se obaziralo na fps, bugove i slicno i cak i tad sam se divio grafici tako da su to razlozi zasto danas bas uzivam u skoro svemu sto igram maksimalno.

Neke od igara koje su mi medju boljim i drazim su gow serijal, horizon, returnal, rdr 2, elden ring, death stranding, tlou, spiderman, demons souls remake ...

To su one koje bih ja ocjenio sa 90+/100 a ima jos mnogo igara koje mi nisu bas na tom nivou ali ipak su mi super i uzivam u njima kao npr. Tomb raider igre, uncharted, ghost of tsushima, dbz kakarot, final fantasy remake, persona 5 i mnoge druge. Mogao bih vjerovatno do sutra nabrajati :D

Cini mi se da dosta gamera danas sami sebe smaraju nekim sporednim stvarima i vise se nerviraju nego sto se zabave igranjem, dok ja gledam da sitnice i sporedne stvari zanemarim ako igra ima neki osnov koji mi je zabavan pa gledam pozitivno i provedem vrijeme dok igram na dobar nacin.
schindleroskar
Posts: 480
Joined: 11/06/2019 23:30

#8148 Re: PlayStation 5 - all about

Post by schindleroskar »

Angry Joe po meni najrealnije ocjene daje. A i on da losu ocjenu da kupit cu igru ako mi se svidja.
User avatar
mc-twin
Posts: 3319
Joined: 18/04/2009 23:47

#8149 Re: PlayStation 5 - all about

Post by mc-twin »

Zoooka wrote: 06/02/2023 18:55 Imam ovaj Hitman 2, pokupio nekad kad je bio na PS +. Sad me zanima mogu li ja pristupiti kecu i DLC misijama iz drugog dijela?
Moras kupiti te dodatke da bi mogao. Vidim i ti si fan hitmana. :zoka:
Zoooka
Posts: 4890
Joined: 14/04/2022 13:22

#8150 Re: PlayStation 5 - all about

Post by Zoooka »

mc-twin wrote: 06/02/2023 22:39
Zoooka wrote: 06/02/2023 18:55 Imam ovaj Hitman 2, pokupio nekad kad je bio na PS +. Sad me zanima mogu li ja pristupiti kecu i DLC misijama iz drugog dijela?
Moras kupiti te dodatke da bi mogao. Vidim i ti si fan hitmana. :zoka:
Sad su izgleda sklonili sa Storea sve i stavili Hitman: World of assassination samo koji obuhvata sva tri dijela igre. Mislio sam da tipa ako imam dvojku da mogu igrati misije keca, ali sam se prevario.

Jesam, to mi je dok sam bio mladji bila najdraza igra :mrgreen:
Post Reply