PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
henjin
Posts: 139
Joined: 18/05/2011 23:24

#6851 Re: PlayStation 4 - all about

Post by henjin »

redhat wrote: 09/01/2020 13:15
henjin wrote: 09/01/2020 12:24
redhat wrote: 09/01/2020 09:28

Te tzv. otvorene ili google DNS adrese su obična ubleha i placebo efekat. Ni teoretski ne može DNS adresa učiniti vezu stabilnom ako ona nije stabilna od provajdera, ako 'provajderu "padaju paketi" (internet saobraćaj je paketan pošalji/primi, opload/download) to sto se ti igraš sa DNSom je nebitno, dobici mogu biti mali na pingu a ne na stabilnosti su u rangu statističke pogreške. Nešto promijeniš i u glavi imaš osjećaj da je bolje a u stvari dobitak 1-3% i upitno je da li je do toga a u većini situacija je odgovor mama prestala u susjednoj sobi gledati svoju omiljenu tursku seriju pa je meni u drugoj sobi bolji internet. Nije svrha DNSa da pegla konekciju, pogotovo ne ove naše sindikalne brzine koje se kreću u prosjeku u idealnim uslovima 50mbps, to je 8 mega paket po sekundi teoretski, u praksi da bogdom 4-5. Tako mala propustnost će raditi sa svakom DNS adresom. Mi imamo provajdere gdje se internet rapidno pokvari ako pada kiša, puše vjetar a snijeg i grmljavinu da ne spominjem.
Moguce da je tako al meni je barem pomoglo... Na telemachu 120Mbit konekciji, na PS4, prije DNS modifikacije mi se brzina vrtila u rasponu 54 do 67Mbit s tim sto me je uvijek bacalo u NAT 3 ali nakon promjene na ovaj dns mi je brzinu pomjerilo u diapazon 66 do 84Mbit i NAT 2... vise puta sam se zalio na stanje konekcije kod mene ali nazalost nikako da poprave... a po mom baxuzluku samo su mi oni i jos veci dushmani BHT dostupni...
Telemach je posebna kategorija, oni ti dadnu brzinu koju dogovoriš i onda te prate par mjeseci da vide kakav si korisnik. Ako si nezahtjevan i ako vide da ne zoves i ne tražiš ništa, onda ti lagano zavrnu pipu dok se ne počneš buniti. Pola njihovih korisnika su penzioneri kojima je bitno da FTV na rezoluciji 640x480 radi i ne kocka sliku. Tako da može ti se desiti da na papiru imaš 120 Mbps brzinu a da uredno vrtiš 30 mbps i onda ide pravimo se ludi, pa kako mjerite , pa koliko ste daleko od rutera, pa jel ispod stola ruter, sad cemo ga resetovati itd itd.
DNS u stvarnosti za ove brzine kojima mi raspolažemo ne bi smio da mijenja stvar....prespori smo mi za to
Monopol je cudo... koliko god da ih zovem oni i dalje ne popravljaju... na njihovu srecu nemam apsolutno nikakvog drugog izbora (BHT ne bi pa makar se morao vratit u kameno doba). Iskreno meni je najbitnije da mi je NAT TYPE popravilo jer mi je to pravilo najvise problema kod igranja igara jer sa TYPE 3 PSN ne da da igras online sa drugima... S obzirom da port forwarding nisam mogao podesavati na ruter jer telemah ti ne da ni wifi password kako treba a kamo li router admin pristup...
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6852 Re: PlayStation 4 - all about

Post by redhat »

henjin wrote: 09/01/2020 13:26
redhat wrote: 09/01/2020 13:15
henjin wrote: 09/01/2020 12:24
Moguce da je tako al meni je barem pomoglo... Na telemachu 120Mbit konekciji, na PS4, prije DNS modifikacije mi se brzina vrtila u rasponu 54 do 67Mbit s tim sto me je uvijek bacalo u NAT 3 ali nakon promjene na ovaj dns mi je brzinu pomjerilo u diapazon 66 do 84Mbit i NAT 2... vise puta sam se zalio na stanje konekcije kod mene ali nazalost nikako da poprave... a po mom baxuzluku samo su mi oni i jos veci dushmani BHT dostupni...
Telemach je posebna kategorija, oni ti dadnu brzinu koju dogovoriš i onda te prate par mjeseci da vide kakav si korisnik. Ako si nezahtjevan i ako vide da ne zoves i ne tražiš ništa, onda ti lagano zavrnu pipu dok se ne počneš buniti. Pola njihovih korisnika su penzioneri kojima je bitno da FTV na rezoluciji 640x480 radi i ne kocka sliku. Tako da može ti se desiti da na papiru imaš 120 Mbps brzinu a da uredno vrtiš 30 mbps i onda ide pravimo se ludi, pa kako mjerite , pa koliko ste daleko od rutera, pa jel ispod stola ruter, sad cemo ga resetovati itd itd.
DNS u stvarnosti za ove brzine kojima mi raspolažemo ne bi smio da mijenja stvar....prespori smo mi za to
Monopol je cudo... koliko god da ih zovem oni i dalje ne popravljaju... na njihovu srecu nemam apsolutno nikakvog drugog izbora (BHT ne bi pa makar se morao vratit u kameno doba). Iskreno meni je najbitnije da mi je NAT TYPE popravilo jer mi je to pravilo najvise problema kod igranja igara jer sa TYPE 3 PSN ne da da igras online sa drugima... S obzirom da port forwarding nisam mogao podesavati na ruter jer telemah ti ne da ni wifi password kako treba a kamo li router admin pristup...
Šta će popravljati išta, još će ti poskupiti par puta u godini i podignuti troškove održavanja infrastrukture :)
nekome
Posts: 2879
Joined: 17/05/2011 10:41

#6853 Re: PlayStation 4 - all about

Post by nekome »

@henjin trebao bi imati admin pristup ruteru, ja imam. Nazovi ih i trazi. A sto se telemacha tice, iako se moze naci puno kritika, prestanem kad se sjetim torture sa bhtelekomom. Placao 10 Mbit imao nekvalitetnih 5 Mbit.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6854 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

nekome wrote: 09/01/2020 15:23 @henjin trebao bi imati admin pristup ruteru, ja imam. Nazovi ih i trazi. A sto se telemacha tice, iako se moze naci puno kritika, prestanem kad se sjetim torture sa bhtelekomom. Placao 10 Mbit imao nekvalitetnih 5 Mbit.
Ja vec skoro dvije godine imam Moja TV net 4 paket + HD paket kanala na 3 TV uredjaja i brzinom 50/8. Samo jednom imao problem gdje su morali dolaziti i to rijesili za 2-3 dana, ostalo u 99% vremena mi zakucano 50/8 i ne pamtim kad sam vidio varijacije.

PS4 mi povezan preko WiFi i na online igranju mi ping varira od 20-60ms, najvise se vrti oko 30ak ms.


P.S. Nikad nisam morao raditi port forwarding niti sam imao problema sa NAT-om.
r_faruk
Posts: 4669
Joined: 20/01/2003 00:00

#6855 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

arnes_king wrote: 09/01/2020 16:18
nekome wrote: 09/01/2020 15:23 @henjin trebao bi imati admin pristup ruteru, ja imam. Nazovi ih i trazi. A sto se telemacha tice, iako se moze naci puno kritika, prestanem kad se sjetim torture sa bhtelekomom. Placao 10 Mbit imao nekvalitetnih 5 Mbit.
Ja vec skoro dvije godine imam Moja TV net 4 paket + HD paket kanala na 3 TV uredjaja i brzinom 50/8. Samo jednom imao problem gdje su morali dolaziti i to rijesili za 2-3 dana, ostalo u 99% vremena mi zakucano 50/8 i ne pamtim kad sam vidio varijacije.

PS4 mi povezan preko WiFi i na online igranju mi ping varira od 20-60ms, najvise se vrti oko 30ak ms.


P.S. Nikad nisam morao raditi port forwarding niti sam imao problema sa NAT-om.
BH telecom se pravo popravio. Ja takodjer koristim moja tv net par godina i nikakvih problema nemam. A ta lokacija je na selu...
Drug Clan
Posts: 738
Joined: 05/01/2020 20:32

#6856 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Drug Clan »

channel10 wrote: 08/01/2020 21:46 Tek sam sve obavio oko registracije i htio da udjem u play store da vidim kakvih igrica ima, kad nece nista da otvori. Vrti po par minuta da bilo sta otvori. Kad je otvorilo napokon, izbaci neke free igre. Kad sam i tu usao nakon minut, izbaci fortnite. Kliknem na nju i to otvaralo 5 minuta. Kad je otvorilo, kliknem da igram free i nista se ne desava. Ima nekoliko opcija, izmedju ostalo ima da je to free tesko cca 7 gb, ali nigdje nema download. Izadejm iz toga, sad opet ulazi dvije minute u store. Izgubih jedno pola sata zivota niusta :)

Provjerio brzinu neta, rekoh da nije to cim toliko otvara samo ulaz, kad ona 45Mbps.. Da Bog sacuva :)

Kao da je do neta, ali eto provjerio sam brzinu. Moze li biti do konzole?
Ovo se i meni stalno desava i kad ugasim konzolu pa je ponovo pokrenem par minuta radi sve kako treba i onda opet blokira
User avatar
FoolControl
Posts: 155
Joined: 10/10/2018 02:02

#6857 Re: PlayStation 4 - all about

Post by FoolControl »

Ja sam primijetio kod sebe da svaki puta kad neće da otvori Store, uradim test konekcije na PS-u i nakon toga uđe od prve. Primijetio sam isto da kad stavim konzolu u 'rest mode', nakon paljenja opet loaduje kad ulazim u store, ponovim ovu proceduru što sam napisao i uđe bez problema. Kao da mrežnu karticu stavlja u 'sleep mod' ako primijeti da se ništa ne skida u pozadini i neke opcije jednostavno neće da aktiviraju ili ti ga 'probude' istu.

ps. NAT2 mi pokazuje i 60-80+ brzinu
User avatar
mobsterc
Posts: 2311
Joined: 01/04/2007 21:57
Location: Sarajevo

#6858 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mobsterc »

Neki mobiteli znaju smetati wifi mrezi, nekakvi konflikti se desavaju, spojite kablom pa provjerite je li isto...
Koje su verzije konzole?
Last edited by mobsterc on 10/01/2020 09:30, edited 1 time in total.
aadam
Posts: 183
Joined: 25/11/2019 14:50

#6859 Re: PlayStation 4 - all about

Post by aadam »

FoolControl wrote: 10/01/2020 08:49 Ja sam primijetio kod sebe da svaki puta kad neće da otvori Store, uradim test konekcije na PS-u i nakon toga uđe od prve. Primijetio sam isto da kad stavim konzolu u 'rest mode', nakon paljenja opet loaduje kad ulazim u store, ponovim ovu proceduru što sam napisao i uđe bez problema. Kao da mrežnu karticu stavlja u 'sleep mod' ako primijeti da se ništa ne skida u pozadini i neke opcije jednostavno neće da aktiviraju ili ti ga 'probude' istu.

ps. NAT2 mi pokazuje i 60-80+ brzinu
Iz nekog razloga sonijevi serveri filtriraju svaku IP adresu sa balkana.
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#6860 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Ironman_88 »

PS store i općenito njihovi serveri su poprilično šlepavi sami od sebe, tako je oduvijek bilo, u dosta slučajeva nije internet konekcija kriva.
Korisnici su već zaboravili da je PS Plus svojevremeno uveden ponajviše sa izgovorom da je potreban novac za unapređenje infrastrukture, ali sve su to mršavi pomaci dosad i zbog toga treba zvocati Sony-u.
Danas nekako prevladava mišljenje da je PS Plus = mjesečne gratis igrice + poneki popust, svako negodovanje u vezi PS Plus bude obično vezano za to dvoje, a u stvari je to samo mali bonus sa strane.
PS Plus plaćamo zbog održavanja i unapređenja infrastrukture, a u vezi iste postoji ogroman prostor za napredak od strane Sony-a.
zdruzdjo
Posts: 5186
Joined: 16/08/2009 00:27

#6861 Re: PlayStation 4 - all about

Post by zdruzdjo »

redhat wrote: 09/01/2020 13:15
Telemach je posebna kategorija, oni ti dadnu brzinu koju dogovoriš i onda te prate par mjeseci da vide kakav si korisnik. Ako si nezahtjevan i ako vide da ne zoves i ne tražiš ništa, onda ti lagano zavrnu pipu dok se ne počneš buniti. Pola njihovih korisnika su penzioneri kojima je bitno da FTV na rezoluciji 640x480 radi i ne kocka sliku. Tako da može ti se desiti da na papiru imaš 120 Mbps brzinu a da uredno vrtiš 30 mbps i onda ide pravimo se ludi, pa kako mjerite , pa koliko ste daleko od rutera, pa jel ispod stola ruter, sad cemo ga resetovati itd itd.
DNS u stvarnosti za ove brzine kojima mi raspolažemo ne bi smio da mijenja stvar....prespori smo mi za to

Zato hadzo zapusti par torenata svaki dan po 7-8 giga I da vidis kako przi brzina. nema da sam nezahtjevan.
I kad sam zvao odmah naglasavam: mjerim preko LAN-a ne preko wifi I mjerim prema vasem serveru na speedtest, restartovao sam ruter dva puta I nema potrebe vise da ga vi restartujete jer bude ok sat-dva pa opet, I ne koristim uopste wifi sa vaseg rutera jer je slab I ugasen je wifi skroz na njemu. Odmah ih razoruzas tako da nema prostora da ti baca ubleha pricu.

Tako da od deklarisanih 150 mbps nakuca na 146 mbps u trku.



I hajde da upitam ovako. Onako u par crta mi bacite.
kako hoda ovo sa prodajama igara u "digitalnom obliku"? jel se mozemo "utaliti" za igru ja I haver npr pa da je imamo obojica. ali, to je samo moje razmisljanje.
User avatar
TMovac
Posts: 1188
Joined: 07/03/2010 00:39

#6862 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

zdruzdjo wrote: 10/01/2020 10:29
redhat wrote: 09/01/2020 13:15
Telemach je posebna kategorija, oni ti dadnu brzinu koju dogovoriš i onda te prate par mjeseci da vide kakav si korisnik. Ako si nezahtjevan i ako vide da ne zoves i ne tražiš ništa, onda ti lagano zavrnu pipu dok se ne počneš buniti. Pola njihovih korisnika su penzioneri kojima je bitno da FTV na rezoluciji 640x480 radi i ne kocka sliku. Tako da može ti se desiti da na papiru imaš 120 Mbps brzinu a da uredno vrtiš 30 mbps i onda ide pravimo se ludi, pa kako mjerite , pa koliko ste daleko od rutera, pa jel ispod stola ruter, sad cemo ga resetovati itd itd.
DNS u stvarnosti za ove brzine kojima mi raspolažemo ne bi smio da mijenja stvar....prespori smo mi za to

Zato hadzo zapusti par torenata svaki dan po 7-8 giga I da vidis kako przi brzina. nema da sam nezahtjevan.
I kad sam zvao odmah naglasavam: mjerim preko LAN-a ne preko wifi I mjerim prema vasem serveru na speedtest, restartovao sam ruter dva puta I nema potrebe vise da ga vi restartujete jer bude ok sat-dva pa opet, I ne koristim uopste wifi sa vaseg rutera jer je slab I ugasen je wifi skroz na njemu. Odmah ih razoruzas tako da nema prostora da ti baca ubleha pricu.

Tako da od deklarisanih 150 mbps nakuca na 146 mbps u trku.



I hajde da upitam ovako. Onako u par crta mi bacite.
kako hoda ovo sa prodajama igara u "digitalnom obliku"? jel se mozemo "utaliti" za igru ja I haver npr pa da je imamo obojica. ali, to je samo moje razmisljanje.
Moze naravno. Ti njegov account stavis kao primarni, a on tvoj. i obojica imate sve igre.

evo ti video upustvo

sto se neta tice, meni jako rijetko pada ispod 100mbs. Vecinom mi je 280mps na kompu i 150-220 mps na PS4
r_faruk
Posts: 4669
Joined: 20/01/2003 00:00

#6863 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Ironman_88 wrote: 07/01/2020 12:03
zavrsih Prey, igra je :thumbup: ostalo mi par misija nezavrsenih (kill the imposter cook, love tree i jos par, ali Dahl mi pobio one moje kolege, je*i ga, January mi rekao da Dahl blefira, ja poslusao, nakon sto ih je pobio nisu mi vise neke misije bile dostupne)
imao sam 38h gameplay-a :) :D pola igre na nightmare presao, ostatak na story i easy modu.

prica vrhunska, misije vrhunske, radnja razradjena do nevjerovatnih detalja, mogucnosti glavnog lika :thumbup:
nisam ni jedan typhon neuromod aktivirao.

igra pruza strasno puno mogucnosti, moras zauzeti jedan stav i ici u tom smjeru. volio bih da sam jos neke stvari isprobao, npr typhon neuromod, ali sam hakovao i popravljao one tripode i ostale dzidze sto su mi pomagale da pobijem one vanzemOljce :) pa nisam htio da se i od oruzja krijem...

sve u svemu, bas sam uzivao u ovom. dosao mi je i DLC mooncrash, ne znam kakva ce biti. probacu je danas ili sutra
User avatar
FoolControl
Posts: 155
Joined: 10/10/2018 02:02

#6864 Re: PlayStation 4 - all about

Post by FoolControl »

mobsterc wrote: 10/01/2020 09:27 Neki mobiteli znaju smetati wifi mrezi, nekakvi konflikti se desavaju, spojite kablom pa provjerite je li isto...
Koje su verzije konzole?
Spojeno preko kabla i ista stvar, a model je ps4 pro cuh-7216b

ps. Da li je neko od vas probao dodati paypal acc kao opciju plaćanja na ps acc-u ?? Neko je prethodno napisao da samo treba odabrati USA regiju (ne traži verifikaciju adrese) prilikom kreiranja paypal acc-a i onda se kao može dodati u opciju za plaćanje.

edit: Ovo iznad sa paypalom radi (PROVJERENO)
Last edited by FoolControl on 10/01/2020 19:45, edited 2 times in total.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#6865 Re: PlayStation 4 - all about

Post by bunk »

Cujem zvizdeci zvuk kad radi ps4 pro.
Da li je u pitanju prasina i jel ovo ovako dobar nacin?
exampLe.
Posts: 1980
Joined: 26/05/2009 21:30

#6866 Re: PlayStation 4 - all about

Post by exampLe. »

.
Drug Clan
Posts: 738
Joined: 05/01/2020 20:32

#6867 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Drug Clan »

TMovac wrote: 08/01/2020 16:01
channel10 wrote: 08/01/2020 15:46 Da li mogu staviti svoj broj telefona jer cini mi se kod one ponude za upis broja, oni su vec upisali vjerovatno pozivni za Portland Oregon :D ?

@Tomahawk11 , znaci ne mogu platiti drito sa paypal racuna igricu koja kosta recimo 20 dolara nego ipak moram kupovati te gift kartice?

Hajde da vas ne tusim vise(a ovo se ponavlja po ko zna koji put, kako ko kupi PS4), jos cu malo kasnije prosvrljati po temi da nadjem to sto mi sve treba.

Hvala obojici :) :thumbup:
Nažalost ne mozeš plačati direkt sa paypala ( jer ti nije bankovna kartica američka ). Tako da moraš kupovati GIFT kartice. Ja kupujem na ove dvije stranice.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... rk-card-us

https://www.g2a.com/category/gift-cards ... rds&id=894

Što se broja tiće samo nadzes pozivni za BiH u opcijama i ukucas svoj broj i to je to.
Pored g2a.com i offgemers.com ja kupujem i na

https://uk.online-gold.de/Playstation-Network/

https://www.ebay.com/usr/gamezone-world

Image

100% su pouzdani :thumbup:
User avatar
Ironman_88
Posts: 1096
Joined: 20/03/2017 17:11

#6868 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Ironman_88 »

r_faruk wrote: 10/01/2020 12:55
Ironman_88 wrote: 07/01/2020 12:03
zavrsih Prey, igra je :thumbup: ostalo mi par misija nezavrsenih (kill the imposter cook, love tree i jos par, ali Dahl mi pobio one moje kolege, je*i ga, January mi rekao da Dahl blefira, ja poslusao, nakon sto ih je pobio nisu mi vise neke misije bile dostupne)
imao sam 38h gameplay-a :) :D pola igre na nightmare presao, ostatak na story i easy modu.

prica vrhunska, misije vrhunske, radnja razradjena do nevjerovatnih detalja, mogucnosti glavnog lika :thumbup:
nisam ni jedan typhon neuromod aktivirao.

igra pruza strasno puno mogucnosti, moras zauzeti jedan stav i ici u tom smjeru. volio bih da sam jos neke stvari isprobao, npr typhon neuromod, ali sam hakovao i popravljao one tripode i ostale dzidze sto su mi pomagale da pobijem one vanzemOljce :) pa nisam htio da se i od oruzja krijem...

sve u svemu, bas sam uzivao u ovom. dosao mi je i DLC mooncrash, ne znam kakva ce biti. probacu je danas ili sutra
Mooncrash nisam igrao, ali mislim da sam čitao da je princip skroz drugačiji, stil igre se razlikuje u mnogočemu od glavne igrice, mislim da imaš neki team čak, sa različitim likovima možeš igrati? Ne sjećam se tačno, podavno sam čitao o tome.

Drago mi je da si uživao, kao da čitam svoje utiske nakon što sam je prešao. :D
Taman dok se slegnu utisci, eto i novog System Shocka koji bi trebao ići u sličnom smjeru kao Prey, iako sa malo većim fokusom na horor kako mi se čini.

User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6869 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Ima li iko da je planirao nabaviti novi Dragonball Z: Kakarot?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6870 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote: 13/01/2020 13:24 Ima li iko da je planirao nabaviti novi Dragonball Z: Kakarot?
Jesi to hljeba ti već sve odigrao :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6871 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tomahawk11 wrote: 13/01/2020 13:26
arnes_king wrote: 13/01/2020 13:24 Ima li iko da je planirao nabaviti novi Dragonball Z: Kakarot?
Jesi to hljeba ti već sve odigrao :D
Nisam, ali ne fali mi puno :mrgreen: Death Stranding zavrsio, Star Wars sam sigurno blizu kraja, RE2 sam blizu kraja, jedino Days Gone nisam pretjerano igrao.

Nije stvar u tome, stvar je sto volim Dragonball i to moram svakako imati i igrati :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#6872 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote: 13/01/2020 13:28
Tomahawk11 wrote: 13/01/2020 13:26
arnes_king wrote: 13/01/2020 13:24 Ima li iko da je planirao nabaviti novi Dragonball Z: Kakarot?
Jesi to hljeba ti već sve odigrao :D
Nisam, ali ne fali mi puno :mrgreen: Death Stranding zavrsio, Star Wars sam sigurno blizu kraja, RE2 sam blizu kraja, jedino Days Gone nisam pretjerano igrao.

Nije stvar u tome, stvar je sto volim Dragonball i to moram svakako imati i igrati :D
Aha...ma kontam kad sve završi, ja nisam nidokle :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6873 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tomahawk11 wrote: 13/01/2020 13:29
arnes_king wrote: 13/01/2020 13:28
Tomahawk11 wrote: 13/01/2020 13:26

Jesi to hljeba ti već sve odigrao :D
Nisam, ali ne fali mi puno :mrgreen: Death Stranding zavrsio, Star Wars sam sigurno blizu kraja, RE2 sam blizu kraja, jedino Days Gone nisam pretjerano igrao.

Nije stvar u tome, stvar je sto volim Dragonball i to moram svakako imati i igrati :D
Aha...ma kontam kad sve završi, ja nisam nidokle :D
Ma jok, imam ja jos igre koliko hoces, pogotovo sa Days Gone. Star Wars sam mogao do sada i zavrsiti ali malo istrazujem sa strane, zabavno mi pa odugovlacim. A igram ih naizmjenicno, kako sam kad nagodan za koju :lol: Potrefilo se da sam ostao duze sam kuci nego sto sam mislio pa imam svaki dan vremena za igrati.
Tabakmalac
Posts: 604
Joined: 26/12/2019 23:32

#6874 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tabakmalac »

DBZ Kakarot izgleda moćno samo mu je trenutna cijena mlogo kume :)
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#6875 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tabakmalac wrote: 13/01/2020 13:56 DBZ Kakarot izgleda moćno samo mu je trenutna cijena mlogo kume :)
Zato i pitam ima li neko da misli kupiti, ima nacina da se utalimo popola, a ima nacina i da se kupi svakako upola cijene pa i to podijeli :)
Post Reply