PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#5476 Re: PlayStation 4 - all about

Post by diablobih »

Ma kakav day one release, ceka se black friday za sve :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5477 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

diablobih wrote:Ma kakav day one release, ceka se black friday za sve :D
Ili to ili Days of Play :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5478 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Image
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5479 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Joj koliko sam uzivao u ovoj igri, dusu joj izvadio. Jedva cekam nastavak na next gen :-D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5480 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

arnes_king wrote:
Joj koliko sam uzivao u ovoj igri, dusu joj izvadio. Jedva cekam nastavak na next gen :-D
Stvarno je beton igra ! U depresiji sam bio kada sam je presao...
Ima li kakvih naznaka da ce bit' neki nastavak ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5481 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Ima!
Guerrilla Games is working on Horizon: Zero Dawn 2, and it could be a PS5 launch game
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5482 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tomahawk11 wrote:Ima!
Guerrilla Games is working on Horizon: Zero Dawn 2, and it could be a PS5 launch game
Sad ste me nafurali pa sam zvao druga da mi je posudi, ima on na disku. Zadnji put je igrao na obicnom PS4 i starom TV i izgledala je fenomenalna.

Hocu bas da vidim kakva ce biti na PS4 Pro i novom TV :-)

Najgore mi je sto nemam sejv, imao na drugoj konzoli, mogao bih new game +, ali nema veze takva je igra da cu krenuti iz pocetka onako malo da se zabavljam :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5483 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote:
Tomahawk11 wrote:Ima!
Guerrilla Games is working on Horizon: Zero Dawn 2, and it could be a PS5 launch game
Sad ste me nafurali pa sam zvao druga da mi je posudi, ima on na disku. Zadnji put je igrao na obicnom PS4 i starom TV i izgledala je fenomenalna.

Hocu bas da vidim kakva ce biti na PS4 Pro i novom TV :-)

Najgore mi je sto nemam sejv, imao na drugoj konzoli, mogao bih new game +, ali nema veze takva je igra da cu krenuti iz pocetka onako malo da se zabavljam :D
lucky you :!: :-?

Ma ja je svakako kontam još jednom od nule proći...možda tamo na zimu, vidjećemo.
Ili kad završim W3 :mrgreen:
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5484 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

Tomahawk11 wrote:Ima!
Guerrilla Games is working on Horizon: Zero Dawn 2, and it could be a PS5 launch game
Sad ste me nafurali pa sam zvao druga da mi je posudi, ima on na disku. Zadnji put je igrao na obicnom PS4 i starom TV i izgledala je fenomenalna.

Hocu bas da vidim kakva ce biti na PS4 Pro i novom TV :-)

Najgore mi je sto nemam sejv, imao na drugoj konzoli, mogao bih new game +, ali nema veze takva je igra da cu krenuti iz pocetka onako malo da se zabavljam :D

lucky you :!: :-?

Ma ja je svakako kontam još jednom od nule proći...možda tamo na zimu, vidjećemo.
Ili kad završim W3 :mrgreen:[/quote]

meni se nikako ne da odigrati Horizon. godinu se kanim. al eto nikako da se odvojim od DAYS GONE, vec je 4-ti put zaredom igram. mislim da sam postao ovisnik. nista drugo ne igram otkako je igra izasla. upravo sam zavrsio igru u Survival mode-u. i nije toliko tesko kako sam ocekivao.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5485 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:Ima!
Guerrilla Games is working on Horizon: Zero Dawn 2, and it could be a PS5 launch game
Jel ovo znaci da cemo morat kupiti PS5 da bi je igrali ?
Kako divan izgovor za opravdati zeni kupovinu nove igracke :mrgreen: Taman sam u medjuvremenu upgradeovao i tv na 55" 4k :mrgreen:
Tomahawk11 wrote:
Ma ja je svakako kontam još jednom od nule proći...možda tamo na zimu, vidjećemo.
Ili kad završim W3 :mrgreen:
A krenuo si igrat W3 ? Iiiiii, kakvi su utisci ? :)
Meni ostalo jos 3 questa do kraja B&W ekspanzije, cime zavrsavam komplet igru. Zao mi je zavrsiti pa sve odlazem
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5486 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

TMovac wrote:
meni se nikako ne da odigrati Horizon. godinu se kanim. al eto nikako da se odvojim od DAYS GONE, vec je 4-ti put zaredom igram. mislim da sam postao ovisnik. nista drugo ne igram otkako je igra izasla. upravo sam zavrsio igru u Survival mode-u. i nije toliko tesko kako sam ocekivao.
Citao sam recenzije i ne hvale je nesto pretjerano. Kontam radije kupiti The Last Of Us jer je na isti fol, a ima dosta bolje kritike
Jesi li igrao tu igru i kakvo je poredjenje sa Days Gone ?
henjin
Posts: 139
Joined: 18/05/2011 23:24

#5487 Re: PlayStation 4 - all about

Post by henjin »

klixoris wrote:
TMovac wrote:
meni se nikako ne da odigrati Horizon. godinu se kanim. al eto nikako da se odvojim od DAYS GONE, vec je 4-ti put zaredom igram. mislim da sam postao ovisnik. nista drugo ne igram otkako je igra izasla. upravo sam zavrsio igru u Survival mode-u. i nije toliko tesko kako sam ocekivao.
Citao sam recenzije i ne hvale je nesto pretjerano. Kontam radije kupiti The Last Of Us jer je na isti fol, a ima dosta bolje kritike
Jesi li igrao tu igru i kakvo je poredjenje sa Days Gone ?
To su dva razlicita svijeta igri... TLOU je linearna igra gurana naracijom... Days Gone je open world igra u kojoj je primarni fokus na mehanikama ambijentalnim osjecajem... ona ima ponekih, hajmo reci, poteskoca na pocetku, dok se covjek ne uzivi u nju... ali definitivno je igra koja vrijedi svake marke... onaj osjecaj haste koji dobijes kada prvi put naletis na hordu... neopisiv!
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5488 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

klixoris wrote:
TMovac wrote:
meni se nikako ne da odigrati Horizon. godinu se kanim. al eto nikako da se odvojim od DAYS GONE, vec je 4-ti put zaredom igram. mislim da sam postao ovisnik. nista drugo ne igram otkako je igra izasla. upravo sam zavrsio igru u Survival mode-u. i nije toliko tesko kako sam ocekivao.
Citao sam recenzije i ne hvale je nesto pretjerano. Kontam radije kupiti The Last Of Us jer je na isti fol, a ima dosta bolje kritike
Jesi li igrao tu igru i kakvo je poredjenje sa Days Gone ?
Ja sam igru preorderovo i to je velika sreca. Da sam cekao recenzije, vjerojatno je ne bih kupio. A to bi bila ogromna pogreska. Recenzije su vjerojatno pisali oni koji su odigrali tek nekoliko sati igre. Igrao sam naravno i The last of us ( remastered verziju ). Najlakse receno Days gone je spoj The last of us i Red dead Redemption 2. Neki cak porede i sa Walking dead serijom ( ali nju nisam gledao, tako da ti ne mogu potvrditi da li je to istina ). Meni licno je Days gone bolja igra od The last of us ( mada je svakako i The last of us odlicna igra i neces pogrijesiti ukoliko je odigras ), ali meni su detalji bolje odradjeni u days gone, kao i sama prica. Recimo jedan od primjera: vidjeti hordu kako se krece, kako piju vodu na jezeru. Jednostavno je u istom trenutku i jezivo i velicanstveno.
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#5489 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Ahahahaah Days Gone je smjesten u Oregon, haha. U komsiluku haha
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5490 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

Od sinoc je otvoren prvi izazov odnosno challenge na Days Gone. Nije potrebno ( barem za sada ) imati PS PLUS za igranje izazova. Narednih 12 sedmica, svakog petka ce bti otkljucavan novi izazov. Prstenje, skinovi i bedzevi osvojeni tokom izazova moci ce se koristiti i u Story mode-u
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5491 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

klixoris wrote: A krenuo si igrat W3 ? Iiiiii, kakvi su utisci ? :)
Meni ostalo jos 3 questa do kraja B&W ekspanzije, cime zavrsavam komplet igru. Zao mi je zavrsiti pa sve odlazem
Ma kakvi, nisam ga još ni instalirao :mrgreen:

Ih, nisi uzeo TLOU na popustu? Sa plaćaj punu cijenu kad si džek :mrgreen:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5492 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:
klixoris wrote: A krenuo si igrat W3 ? Iiiiii, kakvi su utisci ? :)
Meni ostalo jos 3 questa do kraja B&W ekspanzije, cime zavrsavam komplet igru. Zao mi je zavrsiti pa sve odlazem
Ma kakvi, nisam ga još ni instalirao :mrgreen:

Ih, nisi uzeo TLOU na popustu? Sa plaćaj punu cijenu kad si džek :mrgreen:
Ma ja kupujem igricu kada zavrsim onu koju igram. Ne pratim te popuste :oops:
Zavrsio W3, barem sve questove, pa gledam sta sljedece da kupim. Gledao sam malo trailere za TLOU, ne svidja mi se naprdzivanje i dijalozi, vise sam za varijantu manje price vise krvi :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5493 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:
klixoris wrote: A krenuo si igrat W3 ? Iiiiii, kakvi su utisci ? :)
Meni ostalo jos 3 questa do kraja B&W ekspanzije, cime zavrsavam komplet igru. Zao mi je zavrsiti pa sve odlazem
Ma kakvi, nisam ga još ni instalirao :mrgreen:

Ih, nisi uzeo TLOU na popustu? Sa plaćaj punu cijenu kad si džek :mrgreen:
Ma ja kupujem igricu kada zavrsim onu koju igram. Ne pratim te popuste :oops:
Zavrsio W3, barem sve questove, pa gledam sta sljedece da kupim. Gledao sam malo trailere za TLOU, ne svidja mi se naprdzivanje i dijalozi, vise sam za varijantu manje price vise krvi :mrgreen:
Vjeruj da krvi ima i previše, kad te Bloater jednom raskine, ima da se uhelaćiš :mrgreen:
Za TLOU ti je najbitnije da ne odustaneš, recimo, kad dođeš u situaciju da imaš malo ili nimalo municije, a trebaš riješiti neprijatelja koji je prilično naoružan ili mutiran :mrgreen:
Uglavnom, kad zagrizeš, ode to.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5494 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:
Vjeruj da krvi ima i previše, kad te Bloater jednom raskine, ima da se uhelaćiš :mrgreen:
Za TLOU ti je najbitnije da ne odustaneš, recimo, kad dođeš u situaciju da imaš malo ili nimalo municije, a trebaš riješiti neprijatelja koji je prilično naoružan ili mutiran :mrgreen:
Uglavnom, kad zagrizeš, ode to.
Odo onda veceras kupiti, mislim da je sad oko 20 USD.
Na*ebo si ako ne bude valjala :brusli: :mrgreen:
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5495 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:
Vjeruj da krvi ima i previše, kad te Bloater jednom raskine, ima da se uhelaćiš :mrgreen:
Za TLOU ti je najbitnije da ne odustaneš, recimo, kad dođeš u situaciju da imaš malo ili nimalo municije, a trebaš riješiti neprijatelja koji je prilično naoružan ili mutiran :mrgreen:
Uglavnom, kad zagrizeš, ode to.
Odo onda veceras kupiti, mislim da je sad oko 20 USD.
Na*ebo si ako ne bude valjala :brusli: :mrgreen:
Ja jos nisam cuo za nekog niti sam vidio na internetu nekoga da je za TLOU napisao da ne valja :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5496 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Pišem iz ličnog iskustva, ja sam bio odustao kod onih drotova u ruševini, znači trebam ih pobiti sa 3 metka :-) :mrgreen:
I skupljala prašinu neko vrijeme, al što kažeš, gdje god pogledam, svi hvale jedna od najboljih igara ikad i ja krenem opet...i pređem je ravno tri puta :mrgreen:
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5497 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:
klixoris wrote: A krenuo si igrat W3 ? Iiiiii, kakvi su utisci ? :)
Meni ostalo jos 3 questa do kraja B&W ekspanzije, cime zavrsavam komplet igru. Zao mi je zavrsiti pa sve odlazem
Ma kakvi, nisam ga još ni instalirao :mrgreen:

Ih, nisi uzeo TLOU na popustu? Sa plaćaj punu cijenu kad si džek :mrgreen:
Ma ja kupujem igricu kada zavrsim onu koju igram. Ne pratim te popuste :oops:
Zavrsio W3, barem sve questove, pa gledam sta sljedece da kupim. Gledao sam malo trailere za TLOU, ne svidja mi se naprdzivanje i dijalozi, vise sam za varijantu manje price vise krvi :mrgreen:
ako hoces krvi, uzmi Days Gone. Ona obiluje i krvlju i pricom. Pogotovo ako volis open world. Meni licno je Days Gone bolji od TLOU. Ali svakako koju god da uzmes neces pogrijesiti.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5498 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

TMovac wrote: ako hoces krvi, uzmi Days Gone. Ona obiluje i krvlju i pricom. Pogotovo ako volis open world. Meni licno je Days Gone bolji od TLOU. Ali svakako koju god da uzmes neces pogrijesiti.
Upravo kupio TLOU. Taman da malo pojeftini Days Gone dok zavrsim TLOU (meni igrica traje dugo jer nemam puno vremena za igranje)
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#5499 Re: PlayStation 4 - all about

Post by febo_acm »

ja čekam fifu 20 :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5500 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

febo_acm wrote:ja čekam fifu 20 :D
FIFA ko FIFA, malo došminkaju, al u principu sve isto :D

Gdje nam je klixoris, umlatili ga clickeri :lol: :oops:
Post Reply