PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#5126 Re: PlayStation 4 - all about

Post by emmir1 »

REDDEVILS wrote:Dobar popust na UK storeu za Pro Evolution Soccer 2019 :)
Image
https://store.playstation.com/en-gb/gri ... 08-DOTW2/1


Kako ide isporuka ?
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5127 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

emmir1 wrote:
REDDEVILS wrote:Dobar popust na UK storeu za Pro Evolution Soccer 2019 :)
Image
https://store.playstation.com/en-gb/gri ... 08-DOTW2/1


Kako ide isporuka ?
Drug ovo ti je online izdanje. Moras imati UK nalog, i dovoljno rapa na online walletu. Ako imas paypal mozes kupiti bonove za UK region
https://www.g2a.com/playstation-network ... 0067097020
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5128 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

Zna li neko jel izasao BiHPL patch za PES19? Ako nije, kada ce izaci i da li ce uopste izaci? Imao sam Patch za PES17. Ali negdje sam izgubio stranicu sa koje sam preuzeo, da provjerim. Hocu da sa Zeljom uzmem opet ligu prvaka :D :D :D :D
emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#5129 Re: PlayStation 4 - all about

Post by emmir1 »

Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5130 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

emmir1 wrote:Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
Što se PES-a 19 tiće ja sam sinoć uzeo na UK Store Ultimate Edition za 28KM. Ako imaš paypal obavezno uzmi. Doduse moras uzet 2 PSN koda od 10 funti. izadje te oko 53KM ( ali ti i ostane 8 funti, sa kojim mozes kupiti jos jednu igru). Što je opet jeftinije nego u prodavaonici.
emmir1
Posts: 4488
Joined: 07/06/2013 15:28

#5131 Re: PlayStation 4 - all about

Post by emmir1 »

TMovac wrote:
emmir1 wrote:Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
Što se PES-a 19 tiće ja sam sinoć uzeo na UK Store Ultimate Edition za 28KM. Ako imaš paypal obavezno uzmi. Doduse moras uzet 2 PSN koda od 10 funti. izadje te oko 53KM ( ali ti i ostane 8 funti, sa kojim mozes kupiti jos jednu igru). Što je opet jeftinije nego u prodavaonici.

Znači kupim za 28 km i ta dva koda i može se odmah igrat?

Hvala na odgovoru
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5132 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

emmir1 wrote:
TMovac wrote:
emmir1 wrote:Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
Što se PES-a 19 tiće ja sam sinoć uzeo na UK Store Ultimate Edition za 28KM. Ako imaš paypal obavezno uzmi. Doduse moras uzet 2 PSN koda od 10 funti. izadje te oko 53KM ( ali ti i ostane 8 funti, sa kojim mozes kupiti jos jednu igru). Što je opet jeftinije nego u prodavaonici.

Znači kupim za 28 km i ta dva koda i može se odmah igrat?

Hvala na odgovoru
Da, samo moras imati i UK akaunt, ako nemas mozes ga napraviti za par minuta. kupis dva PSN bona od 10 funti, ili jedan od 20 funti. svejedno. Posto je Ultimate edition 12 funti na store-u. A mozes uzeti i David Beckam edition za 9 funti. Za to ti je dovoljan 1 PSN bon od 10 funti. Jedan taj bon te izadje oko 28KM. Kada se pretvori u nase. Da mozes odmah igrati, samo naravno moras skinuti igru na konzolu. Meni je skinulo za 3 sata sinoc.

evo ti link, gdje mozes kupiti bon. Nadam se da imas paypal samo.
https://www.g2a.com/playstation-network ... 0067097020
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#5133 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Uzmi bon od 10 Fubti, ukucas ga na racun koji ti je UK, ako ga nemas napravis ga za par minuta
Sa tim kodom stanje na racunu ti je 10 funti, kupi ili obicnu ili Beckham izdanje i stavis da se skida
Sve zajedno 15min posla

Plati bon paypalom ili ako ga nemas mozes direktno karticom
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5134 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

PS4 Share wrote:Uzmi bon od 10 Fubti, ukucas ga na racun koji ti je UK, ako ga nemas napravis ga za par minuta
Sa tim kodom stanje na racunu ti je 10 funti, kupi ili obicnu ili Beckham izdanje i stavis da se skida
Sve zajedno 15min posla

Plati bon paypalom ili ako ga nemas mozes direktno karticom
jedno pitanje, jaran me zamolio da mu djetetu napravim PSN account i kupim par igara. Sto sam i uradio. Sad me zanima, da li smijem taj accaunt obrisati sa svoje konzole? a njemu poslati samo podatke za login, da se uloguje na svojoj PS4 konzoli i da skine igre.

Takodjer obzirom da sam se razocarao u neke igre, a ne mogu se prodati jer su mi vezane uz akaunt, planirao sam od sada za svaku igru koju kupim, praviti poseban akaunt. U slucaju da mi se ne svidi ili mi dopizdi da je mogu prodati i tako malo dopuniti budjet za nove igre.. one koje budu bas mrak kupim samo ponovo na svom stalnom akauntu. Eh sad zanima me koliko se akaunta moze aktivirati na 1 konzoli? znam da moze biti 16 na 1 konzoli, ali sam negdje citao da samo 7 komada smije biti aktivirano tj napravljeno preko 1 konzole, a ostali moraju biti guest akaunti. pa me zanima jel to istina? ili moze neogranicen broj, ono tipa napravim akaunt, igram igru, kasnije prodam akaunt ( samim time i igru ), obrisem sa konzole, napravim novi i tako u krug.
Last edited by TMovac on 04/03/2019 12:23, edited 2 times in total.
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#5135 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mbenz »

Raja igra li iko Battlefield V online , interesuje me koliko moze ljudi igrati online u jednoj partiji cini mi se pravo intresantan, trenutno igram cod ww2 i tu je max 7na 7 ili 8 na 8 nebitno . Uglavnom dosadio mi malo i vec sam 2 puta resetovo level od 55 pa bih presao na battl. I ako ima ko slucajno da je igrao i jednu i drugu da malo uporedi. pozz
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#5136 Re: PlayStation 4 - all about

Post by gilla »

mbenz wrote:Raja igra li iko Battlefield V online , interesuje me koliko moze ljudi igrati online u jednoj partiji cini mi se pravo intresantan, trenutno igram cod ww2 i tu je max 7na 7 ili 8 na 8 nebitno . Uglavnom dosadio mi malo i vec sam 2 puta resetovo level od 55 pa bih presao na battl. I ako ima ko slucajno da je igrao i jednu i drugu da malo uporedi. pozz
64 igraca. Conquest i grand operacije. 32vs32. Imas modove gdje je manji broj igraca, uglavnom sve ti pise.

BF je svijet za sebe u odnosu na cod.
gilla
Posts: 463
Joined: 21/03/2008 13:53

#5137 Re: PlayStation 4 - all about

Post by gilla »

TMovac wrote:
emmir1 wrote:Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
Što se PES-a 19 tiće ja sam sinoć uzeo na UK Store Ultimate Edition za 28KM. Ako imaš paypal obavezno uzmi. Doduse moras uzet 2 PSN koda od 10 funti. izadje te oko 53KM ( ali ti i ostane 8 funti, sa kojim mozes kupiti jos jednu igru). Što je opet jeftinije nego u prodavaonici.
Postoje za UK kodovi od 5 i 15 funti.
User avatar
TMovac
Posts: 1192
Joined: 07/03/2010 00:39

#5138 Re: PlayStation 4 - all about

Post by TMovac »

gilla wrote:
TMovac wrote:
emmir1 wrote:Gdje kupujete dzojstik i pes 2019

Treba da idem kupit pa zna li neko gdje je povoljno
Što se PES-a 19 tiće ja sam sinoć uzeo na UK Store Ultimate Edition za 28KM. Ako imaš paypal obavezno uzmi. Doduse moras uzet 2 PSN koda od 10 funti. izadje te oko 53KM ( ali ti i ostane 8 funti, sa kojim mozes kupiti jos jednu igru). Što je opet jeftinije nego u prodavaonici.
Postoje za UK kodovi od 5 i 15 funti.
Jebiga ja sam nasao samo ovaj od cenera. Tako da sam uzeo dva po cenera i uzeo igru.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18677
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#5139 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SmokingMan »

Kako se kod vas vrti Anthem? :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5140 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Krenuo sa igranjem Witcher 3 Full Edition i mogu reci da je odlican ! :thumbup: Jako puno igrice za razumnu cijenu. Ima bas dosta materijala za igranje danima, a ne satima. Jedina zamjerka su predugi dijalozi, mada je i to zanimljivo za one koji bas zele upoznati pricu. Igram ko manijak vec 5 dana i tek sam naceo Velen regiju. I da, maznuo sam onu vjesticu Keiru Metz :oops:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8751
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5141 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

klixoris wrote:Krenuo sa igranjem Witcher 3 Full Edition i mogu reci da je odlican ! :thumbup: Jako puno igrice za razumnu cijenu. Ima bas dosta materijala za igranje danima, a ne satima. Jedina zamjerka su predugi dijalozi, mada je i to zanimljivo za one koji bas zele upoznati pricu. Igram ko manijak vec 5 dana i tek sam naceo Velen regiju. I da, maznuo sam onu vjesticu Keiru Metz :oops:
samo cu ti reci jedno ZAVIDIM ti. :lol:
Ja bih sad ovako nesto ali samo TW3 da obrise pa da krenem ponovo:

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5142 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

klixoris wrote:Krenuo sa igranjem Witcher 3 Full Edition i mogu reci da je odlican ! :thumbup: Jako puno igrice za razumnu cijenu. Ima bas dosta materijala za igranje danima, a ne satima. Jedina zamjerka su predugi dijalozi, mada je i to zanimljivo za one koji bas zele upoznati pricu. Igram ko manijak vec 5 dana i tek sam naceo Velen regiju. I da, maznuo sam onu vjesticu Keiru Metz :oops:
Opa...čekaj, baš ''maznuo'' :mrgreen:
Nisam ja to još ni instalirao, probao igrati Far Cry 5, nervira me malo je reći :twisted:
Odigram po neku FIFE, vidim za to treba vremena :zzzz:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5143 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:
klixoris wrote:Krenuo sa igranjem Witcher 3 Full Edition i mogu reci da je odlican ! :thumbup: Jako puno igrice za razumnu cijenu. Ima bas dosta materijala za igranje danima, a ne satima. Jedina zamjerka su predugi dijalozi, mada je i to zanimljivo za one koji bas zele upoznati pricu. Igram ko manijak vec 5 dana i tek sam naceo Velen regiju. I da, maznuo sam onu vjesticu Keiru Metz :oops:
Opa...čekaj, baš ''maznuo'' :mrgreen:
Nisam ja to još ni instalirao, probao igrati Far Cry 5, nervira me malo je reći :twisted:
Odigram po neku FIFE, vidim za to treba vremena :zzzz:
Maznuo, điđi miđi, :izet: , virtuelno umočio, koji izraz ti paše :mrgreen:

FarCry 5 je bezveze... Isto kao četvorka, samo drugi likovi... I ja sam na silu prešao i neću vala kupovati druge nastavke. Probaj Witcher 3, odličan je fakat :thumbup:, a možda i šta umočiš :mrgreen:
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8751
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5144 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

Kad smo vec kod witchera :D (@arnese slobodno preskoci :lol: )



Ima nekih glasina o REMASTER trilogiji W1, W2 i W3 za PS4 i kasnije PS5. :D
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5145 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

SanskiBiser wrote:Kad smo vec kod witchera :D (@arnese slobodno preskoci :lol: )

http://www.youtube.com/watch?v=nQoAkpsZ1Iw

Ima nekih glasina o REMASTER trilogiji W1, W2 i W3 za PS4 i kasnije PS5. :D
:lol: :lol: :lol: Evo preskacem zadnje 2-3 stranice jer se samo o tome pise :mrgreen: Kako je krenulo navuci cete me da je i ja ponovo nabavim :lol:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5146 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

arnes_king wrote:
SanskiBiser wrote:Kad smo vec kod witchera :D (@arnese slobodno preskoci :lol: )

http://www.youtube.com/watch?v=nQoAkpsZ1Iw

Ima nekih glasina o REMASTER trilogiji W1, W2 i W3 za PS4 i kasnije PS5. :D
:lol: :lol: :lol: Evo preskacem zadnje 2-3 stranice jer se samo o tome pise :mrgreen: Kako je krenulo navuci cete me da je i ja ponovo nabavim :lol:
Meni je u prvih sat-dva igranja bio onako, cak sam mislio da cu odustati od igranja... Ali kako je igra odmicala, tako sam sve vise zagrizao. Sada je razvlacim maksimalno, da je ne zavrsim prebrzo - ne napustam regiju dok ne pocistim sve questove, ugovore i neotkrivene lokacije na mapi. Vec neko vrijeme me main questovi guraju da idem iz Velena u Novigrad, ali ja necu jos da idem - ima jos dosta toga za pocistiti po Velenu :mrgreen:
Last edited by klixoris on 06/03/2019 13:35, edited 1 time in total.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#5147 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Ima li iko preporuke za PS4 Pro kako poboljsati wifi konekciju? Na svim uredjajima mi dobar internet preko wifi a na PS4 Pro katastrofa. Rijetko zna raditi normalno pa se moze igrati online ali cesce zeza.

Na zalost trenutno nemam nikakav nacin da spojim kablom, imam vise wifi mreza i sve sam pokusavao ali rezultati su ocajni. Najmanji signal na jednoj mrezi je oko 64-68% a na drugoj je skoro zakucan ali nista ne pomaze.

Moram napomenuti i da su mi svi uredjaji 2.4Ghz i da nemam 5GHz ruter.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#5148 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

arnes_king wrote:Ima li iko preporuke za PS4 Pro kako poboljsati wifi konekciju? Na svim uredjajima mi dobar internet preko wifi a na PS4 Pro katastrofa. Rijetko zna raditi normalno pa se moze igrati online ali cesce zeza.

Na zalost trenutno nemam nikakav nacin da spojim kablom, imam vise wifi mreza i sve sam pokusavao ali rezultati su ocajni. Najmanji signal na jednoj mrezi je oko 64-68% a na drugoj je skoro zakucan ali nista ne pomaze.

Moram napomenuti i da su mi svi uredjaji 2.4Ghz i da nemam 5GHz ruter.
A da uzmeš sebi dodatni ruter i povežeš ga LAN kablom sa ruterom od Telecoma ? Ja sebi namjeravam uzeti gogabitni ruter i povezati ga sa ovim od BHT i onda sve uređaje spojiti LAN kablom na gogabitni ruter :)
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#5149 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

REDDEVILS wrote:
arnes_king wrote:Ima li iko preporuke za PS4 Pro kako poboljsati wifi konekciju? Na svim uredjajima mi dobar internet preko wifi a na PS4 Pro katastrofa. Rijetko zna raditi normalno pa se moze igrati online ali cesce zeza.

Na zalost trenutno nemam nikakav nacin da spojim kablom, imam vise wifi mreza i sve sam pokusavao ali rezultati su ocajni. Najmanji signal na jednoj mrezi je oko 64-68% a na drugoj je skoro zakucan ali nista ne pomaze.

Moram napomenuti i da su mi svi uredjaji 2.4Ghz i da nemam 5GHz ruter.
A da uzmeš sebi dodatni ruter i povežeš ga LAN kablom sa ruterom od Telecoma ? Ja sebi namjeravam uzeti gogabitni ruter i povezati ga sa ovim od BHT i onda sve uređaje spojiti LAN kablom na gogabitni ruter :)
Sta ces sa gigabitnim ruterom ako ga na kraju spojis sa ruterom BHTelecom koji je sporiji od toga ? Na kraju ce ti brzina biti ona koja je max za BH Telecom ruter. Bezveze ces baciti pare. A i da BH Telecom ruter podrzava gigabit, opet ti internet konekcija nije tolika, i dalje imas usko grlo :mrgreen:
Jedino rjesenje za wifi problem je spajanje PS4 direktno kablom na ruter i dalje od toga ne ide
User avatar
SanskiBiser
Posts: 8751
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#5150 Re: PlayStation 4 - all about

Post by SanskiBiser »

arnes_king wrote:Ima li iko preporuke za PS4 Pro kako poboljsati wifi konekciju? Na svim uredjajima mi dobar internet preko wifi a na PS4 Pro katastrofa. Rijetko zna raditi normalno pa se moze igrati online ali cesce zeza.

Na zalost trenutno nemam nikakav nacin da spojim kablom, imam vise wifi mreza i sve sam pokusavao ali rezultati su ocajni. Najmanji signal na jednoj mrezi je oko 64-68% a na drugoj je skoro zakucan ali nista ne pomaze.

Moram napomenuti i da su mi svi uredjaji 2.4Ghz i da nemam 5GHz ruter.

Podesi na svojim ruterima samo da ti rade u N modu i probaj tj. testiraj nakon toga...

Mozes uzeti neki najjeftiniji ruter 2.4 ghz samo da podrzava repetitor mod i njega podesis da radi u repetitor modu sa glavnim ruterom i spojis ga mreznim kablom na PS4 i treba da radi sve odlicno ako vec ne mozes vuci mrezni kabl sa glavnog rutera. TPLINK TLWR740N polovan mozes naci za 15 KM na OLX i odradice ti posao. Powerline adapter bi ti isto mogao pomoci ali to je vec investicija.
Post Reply