PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#4651 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

ps4 share, hvala drug.

Dakle, u tom slučaju bih imao 3 naloga, US, UK, IND.

UK samo za PES.
IND samo za PS Plus pretplatu
US je li na njega i dalje kupiujem igre?
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4652 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Pauza wrote:ps4 share, hvala drug.

Dakle, u tom slučaju bih imao 3 naloga, US, UK, IND.

UK samo za PES.
IND samo za PS Plus pretplatu
US je li na njega i dalje kupiujem igre?
Mozes tako, ma ti mozes imati 16 naloga prijavljenih na ps4 tako da ne brini

A za kupovinu igre svaki put se skontaj, kod mene je vecina igara na drugom nalogu npr. Us nalog fife, Us nalog nba, UK nalog ufc, de nalog mafia 3 itd..

Pa npr. Ako hocu da prodam/poklonim/Shareujem igru onda samo taj jedan nalog i jedna igra je u pitanju
Ako ces skupljati igre onda uzimaj na istom nalogu slobodno

PES te ispadne oko 41 KM, prijatelj neki dan uzimao 20 funti kod na offgamersu
Azijska pretplata je manje od 30 dolara, varira svaki put je drugacije cijena nekad 27 nekad 26 i sl.
Americka te ispadne oko 50tak dolara jer uvijek na bon od 50 dolara se moze naci fi popust od 5+dolara
Jedina kao mala mana azijske je sto budu drugacije nekad igre za PS Plus korisnike, ali jbg preko 40km se ustedi, bukvalno ustedis toliko da mozes uzeti pes
Kuvet
Posts: 610
Joined: 22/05/2012 11:58

#4653 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Kuvet »

Da vidim jesam li shvatio :D kupio sam nba2k19 preko cdkeya( nadam se da nece povuci cd key :D). Znaci, evo, hocu da kupim opet preko US acc.(Nemam paypal). Ovako, uzmem 100USD PSN GIFT CARD, napunim wallet sa 100 dolara i onda odem na ps us store i onda ukucam code na igre koje hocu da kupim?
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4654 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Kuvet wrote:Da vidim jesam li shvatio :D kupio sam nba2k19 preko cdkeya( nadam se da nece povuci cd key :D). Znaci, evo, hocu da kupim opet preko US acc.(Nemam paypal). Ovako, uzmem 100USD PSN GIFT CARD, napunim wallet sa 100 dolara i onda odem na ps us store i onda ukucam code na igre koje hocu da kupim?
Zbunio si me totalno ali hajde ivako
1. Kupis dopunu da li 100 ili 30 dolara koliko je igra nevazno
2. Dobijes kod od 12 cifri, ides na ps store na svoj racun i pod reedem code ukucas i imas taj iznos na racunu
3. Dodas nba 2k19 u korpu za kupovinu i ides check out i kupio si igru
Kuvet
Posts: 610
Joined: 22/05/2012 11:58

#4655 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Kuvet »

PS4 Share wrote:
Kuvet wrote:Da vidim jesam li shvatio :D kupio sam nba2k19 preko cdkeya( nadam se da nece povuci cd key :D). Znaci, evo, hocu da kupim opet preko US acc.(Nemam paypal). Ovako, uzmem 100USD PSN GIFT CARD, napunim wallet sa 100 dolara i onda odem na ps us store i onda ukucam code na igre koje hocu da kupim?
Zbunio si me totalno ali hajde ivako
1. Kupis dopunu da li 100 ili 30 dolara koliko je igra nevazno
2. Dobijes kod od 12 cifri, ides na ps store na svoj racun i pod reedem code ukucas i imas taj iznos na racunu
3. Dodas nba 2k19 u korpu za kupovinu i ides check out i kupio si igru
Haha, znaci to je to. Add to cart i to je to. Hvala. Zivioz
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#4656 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

Nigdje ne mogu da nađem PS Plus pretplatu od godinu dana za Aziju. Napravio sam nalog u Indoneziji. Ima samo na 3 mjeseca ali to se ne isplati.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... n-plus-sea
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#4657 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mbenz »

ljudi igra li iko kolov bjuti ww2 :) :) :) ja sam se razocaro u singleplayer, presao je za 6-7 sati igranja , ali igram multiplayer pa ako ima ko bujrum :)
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4658 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Pauza wrote:Nigdje ne mogu da nađem PS Plus pretplatu od godinu dana za Aziju. Napravio sam nalog u Indoneziji. Ima samo na 3 mjeseca ali to se ne isplati.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... n-plus-sea
Nema trenutno na stanju
https://www.offgamers.com/buynow/playst ... promo.html
Ne znam sacekaj par dana vjerovatno sve rasprodali

Mozes ako nista uzeti 14 dana racun sa ebaya to oni aktiviraju onaj trial pa prodaju za dolar :D
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#4659 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mbenz »

PS4 Share wrote:
Pauza wrote:Nigdje ne mogu da nađem PS Plus pretplatu od godinu dana za Aziju. Napravio sam nalog u Indoneziji. Ima samo na 3 mjeseca ali to se ne isplati.

https://www.offgamers.com/game-card/con ... n-plus-sea
Nema trenutno na stanju
https://www.offgamers.com/buynow/playst ... promo.html
Ne znam sacekaj par dana vjerovatno sve rasprodali

Mozes ako nista uzeti 14 dana racun sa ebaya to oni aktiviraju onaj trial pa prodaju za dolar :D


evo uzeo drugi put :) :) ljepota 0.99$ a vidio sam da ima i 0.70S :) :)
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#4660 Re: PlayStation 4 - all about

Post by djama »

Gdje je trenutno najbolja akcija za uzeti ps4 (1tb sa nekom igrom) ? ovo po SA sam vec pregledao I svugdje je sve isto :)
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#4661 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

@mbenz

evo uzeo drugi put :) :) ljepota 0.99$ a vidio sam da ima i 0.70S :) :)[/quote]


Ja ovo ne mogu da nađem. Mogu li te zamoliti da mi pošalješ link sa ebaya. :thumbup:
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#4662 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mbenz »

Pauza wrote:@mbenz

evo uzeo drugi put :) :) ljepota 0.99$ a vidio sam da ima i 0.70S :) :)

Ja ovo ne mogu da nađem. Mogu li te zamoliti da mi pošalješ link sa ebaya. :thumbup:[/quote]

https://www.ebay.com/itm/PS-PLUS-14-DAY ... 3858899231

evo ti moj diler :) :) , provjeren samo zavisi nekad kad nije online malo sacekas ali bi trebao do kraja dana poslati, ulgavnom vjerovatno znas proceduru , napravis novi nalog na ps4 sto ti on posalje u poruci na ebay, stavis primarni profil taj sto si dobio i onda lagano sa svog profila igras online. Sano mapomena ako ti acc koji posalje ne bude aktivan ps plus, samo udjes i ti ga aktiviras
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#4663 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

NEma više tih od 14 dana,

ovaj sam kupio 1,50 dolara https://www.ebay.com/itm/28-DAYS-PlaySt ... 3604669560
User avatar
mbenz
Posts: 982
Joined: 18/06/2013 16:26

#4664 Re: PlayStation 4 - all about

Post by mbenz »

Pauza wrote:NEma više tih od 14 dana,

ovaj sam kupio 1,50 dolara https://www.ebay.com/itm/28-DAYS-PlaySt ... 3604669560
Neznam moze li biti da nema, jer on napravi accaunt na kojem imas gratis 14 dana, ti si sad u principu kupio 2 takva accaunta sa po 14 dana, ili mozda nece da prodaje vise samo 1. uglavnom eto ga :)
User avatar
valter.ba
Posts: 1767
Joined: 29/04/2008 09:55

#4665 Re: PlayStation 4 - all about

Post by valter.ba »

djama wrote:Gdje je trenutno najbolja akcija za uzeti ps4 (1tb sa nekom igrom) ? ovo po SA sam vec pregledao I svugdje je sve isto :)
Imas u Technomagu danas za 432 KM uz penzionerski cek :arrow: . Nazovi i vidi u kojoj radnji imaju na stanju. Imas i od tere. Znaci zadnja subota u mjesecu za penzose 10% jeftinije :thumbup:
r_faruk
Posts: 4685
Joined: 20/01/2003 00:00

#4666 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

Ja sam uzimao konzolu 24.12 u mobilmedia radnji.... Bila zadnja konzola. U tehnomagu nisu imali nikako ovih jeftinijih konzola. Cijena bila 479KM.

Imal kakva dobra pucacina za single player?
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#4667 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Mustang1 »

mbenz wrote:
Pauza wrote:@mbenz

evo uzeo drugi put :) :) ljepota 0.99$ a vidio sam da ima i 0.70S :) :)

Ja ovo ne mogu da nađem. Mogu li te zamoliti da mi pošalješ link sa ebaya. :thumbup:
https://www.ebay.com/itm/PS-PLUS-14-DAY ... 3858899231

evo ti moj diler :) :) , provjeren samo zavisi nekad kad nije online malo sacekas ali bi trebao do kraja dana poslati, ulgavnom vjerovatno znas proceduru , napravis novi nalog na ps4 sto ti on posalje u poruci na ebay, stavis primarni profil taj sto si dobio i onda lagano sa svog profila igras online. Sano mapomena ako ti acc koji posalje ne bude aktivan ps plus, samo udjes i ti ga aktiviras[/quote]
I ja od ovog uzimam, prije radi ps now samo a sada i zbog ps plus. Cak nedavno mi isteklo a na kartici nema feninga :D i javim mu se kazem ako moze poslati uplatim mu za 2 dana, i on poslao :D Regularan je lik
r_faruk
Posts: 4685
Joined: 20/01/2003 00:00

#4668 Re: PlayStation 4 - all about

Post by r_faruk »

r_faruk wrote:Ja sam uzimao konzolu 24.12 u mobilmedia radnji.... Bila zadnja konzola. U tehnomagu nisu imali nikako ovih jeftinijih konzola. Cijena bila 479KM.

Imal kakva dobra pucacina za single player?
U creed-u, scc, konzola i joystick 479KM.
djama
Posts: 1796
Joined: 19/07/2013 20:52

#4669 Re: PlayStation 4 - all about

Post by djama »

Pazario i to spiderman limited edition :)
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#4670 Re: PlayStation 4 - all about

Post by hekaton »

Kupio igru na amazon.com upisao kod i kad pristipam sajtu sa pca vidim ugru u media dijelu...na konzoli je nema...regija akaunta je croatia...jesam li zajebo :(
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#4671 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

hekaton wrote:Kupio igru na amazon.com upisao kod i kad pristipam sajtu sa pca vidim ugru u media dijelu...na konzoli je nema...regija akaunta je croatia...jesam li zajebo :(
Moras napraviti US PSN racun da bih igrao tu igru jer ima reginalno ogranicenje ja trenutno imam US i UK PSN racun a primarni mi je US zbog jeftiniji igri :)
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#4672 Re: PlayStation 4 - all about

Post by hekaton »

REDDEVILS wrote:
hekaton wrote:Kupio igru na amazon.com upisao kod i kad pristipam sajtu sa pca vidim ugru u media dijelu...na konzoli je nema...regija akaunta je croatia...jesam li zajebo :(
Moras napraviti US PSN racun da bih igrao tu igru jer ima reginalno ogranicenje ja trenutno imam US i UK PSN racun a primarni mi je US zbog jeftiniji igri :)
Napravio sam novi akaount, novi email i sad je adresa US Aljaska.
Ali sad ne kontam kako da je prebacim na taj akaunt sa onog prvog koji je Hr.
Igra je RED DEAD REDEMPTION 2
Ovdje ga vidim u ovom media dijelu
https://i.postimg.cc/vZVwzjvc/Screensho ... Chrome.jpg
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4418
Joined: 21/02/2011 12:56

#4673 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

hekaton wrote:
REDDEVILS wrote:
hekaton wrote:Kupio igru na amazon.com upisao kod i kad pristipam sajtu sa pca vidim ugru u media dijelu...na konzoli je nema...regija akaunta je croatia...jesam li zajebo :(
Moras napraviti US PSN racun da bih igrao tu igru jer ima reginalno ogranicenje ja trenutno imam US i UK PSN racun a primarni mi je US zbog jeftiniji igri :)
Napravio sam novi akaount, novi email i sad je adresa US Aljaska.
Ali sad ne kontam kako da je prebacim na taj akaunt sa onog prvog koji je Hr.
Igra je RED DEAD REDEMPTION 2
Ovdje ga vidim u ovom media dijelu
https://i.postimg.cc/vZVwzjvc/Screensho ... Chrome.jpg
Vjerovatno Imas na HR racunu PS plus preplatu pa njega postavi kao primarnog na PS4 i onda ces imati sve igre koje posjedujes na HR racunu i na US racunu.
Kod mene je US primarni a secundarni UK :)
PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#4674 Re: PlayStation 4 - all about

Post by PS4 Share »

Svaki stavi na primarni, ne dijelis racun da bi negdje bio sekundarni tj. Gost, svaki racun kao primarni postavi
I inace uvijek svaki racun stavite kao primarni

I ona slika sa kojeg je ono racuna hr ili US?
User avatar
Pauza
Posts: 674
Joined: 03/06/2016 11:00

#4675 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Pauza »

Evo braća azijati opet restartovali jeftinu PS pretplatu, 29 dolara, pa kome treba neka uzme... isplati se, a fercera odlično. Hvala kolegama forumašima na savjetovanju :thumbup: :thumbup: :thumbup:

https://www.offgamers.com/buynow/playst ... promo.html
Post Reply