PlayStation 4 - all about

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Son1
Posts: 1213
Joined: 24/07/2012 16:29

#3426 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Son1 »

beni-bu-man wrote:
Son1 wrote:Gdje uzeti 10USD kod, nema na amazonu, a na pcgamesupply mi ne odobravaju transakciju?
izvoli

https://www.g2a.com/en-us/search?query=psn%20usd
Hvala :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3427 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

Son1 wrote:
beni-bu-man wrote:
Son1 wrote:Gdje uzeti 10USD kod, nema na amazonu, a na pcgamesupply mi ne odobravaju transakciju?
izvoli

https://www.g2a.com/en-us/search?query=psn%20usd
Hvala :thumbup:
samo scrolaj malo dole nemoj ono prvo sto ti se nudi uzimat ti znaju biti najskuplji
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3428 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

HITMAN™ - Summer Pack (đabe na PSN-u)

'** Available for a Limited Time Only **

Welcome to Marrakesh, Morocco! A city of contrasts where old meets new.
Download the HITMAN Summer Pack and experience everything from Episode 3, including the campaign mission, Escalation Contracts, 20 levels of location mastery and 120+ challenges!

You’ll also get full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location.

The Summer Pack includes:
- 3 Campaign missions, including all cut-scenes
- 8 Escalation Contracts
- 120+ Challenges
- 24 Trophies
User avatar
Rampage
Posts: 3196
Joined: 07/08/2013 10:56

#3429 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Rampage »

Prodajem/mijenjam Wolfenstein The New Order i Assassin Unity.

Sarajevo lično a možemo se dogovoriti za dostavu i u ostale dijelove BiH :)

Obje igre su po 30 KM.
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4416
Joined: 21/02/2011 12:56

#3430 Re: PlayStation 4 - all about

Post by REDDEVILS »

arnes_king wrote:HITMAN™ - Summer Pack (đabe na PSN-u)

'** Available for a Limited Time Only **

Welcome to Marrakesh, Morocco! A city of contrasts where old meets new.
Download the HITMAN Summer Pack and experience everything from Episode 3, including the campaign mission, Escalation Contracts, 20 levels of location mastery and 120+ challenges!

You’ll also get full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location.

The Summer Pack includes:
- 3 Campaign missions, including all cut-scenes
- 8 Escalation Contracts
- 120+ Challenges
- 24 Trophies
Dali ukljucuje i prve dvije epizode tj, HITMAN™: Episode 1 - Paris i HITMAN™: Episode 2 - Sapienza
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3431 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Upravo završio Horizon Zero Dawn - i žao mi što se završilo :(
Kakva igra, kakva futuristička priča :thumbup: Izgleda će biti i nastavak :?
Bilo je dijelova gdje sam plakao, uđeš nespreman i nema nazad :mrgreen:
Neko ko je igrao GoW, ako je slična...?
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3432 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tomahawk11 wrote:Upravo završio Horizon Zero Dawn - i žao mi što se završilo :(
Kakva igra, kakva futuristička priča :thumbup: Izgleda će biti i nastavak :?
Bilo je dijelova gdje sam plakao, uđeš nespreman i nema nazad :mrgreen:
Neko ko je igrao GoW, ako je slična...?
I meni je bila fenomenalna, sa Frozen wilds sam imao 90 sati gejmpleja, imao bih jos ali morao dati dalje igru. I sve mi zao bilo sto sam je presao. Sada mi je cipovana konzola, da kako mogu vratiti stari save game presao bih je opet na new game +.

Trenutno igram GOW 4, i igram ga vec dugo, nikad kraja :D Meni je i GOW extra, sad da li je slicna to je teze odgovoriti :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#3433 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:Upravo završio Horizon Zero Dawn - i žao mi što se završilo :(
Kakva igra, kakva futuristička priča :thumbup: Izgleda će biti i nastavak :?
Bilo je dijelova gdje sam plakao, uđeš nespreman i nema nazad :mrgreen:
Neko ko je igrao GoW, ako je slična...?
Odlican je Zero Dawn fakat ! I mene je odusevila prica, mogli bi komotno film snimiti po njoj :thumbup:
Jesi uspio otkljucati ono stit-odijelo u kojem ti niko nista ne moze ? :mrgreen: Ja sam tu malo varao (izguglao upute :mrgreen: ), kroz igru skupljas 5 baterija na zastekanim loakcijama i onda pomocu tih baterija, nekad pred kraj igre, otvoris prostoriju u kojoj se nalazi stit-odijelo sa kojim si skoro nepobjediv (trpi sve napade par sekundi i onda moras malo da se sklonis da se rechargea) :)
Shiba
Posts: 233
Joined: 07/09/2013 20:59

#3434 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Shiba »

Tomahawk11 wrote:Neko ko je igrao GoW, ako je slična...?
Sve što je Horizon odradio dobro, GOW je uradio još bolje. Da se razumijemo, smatram da je HZD fenomenalna igra, završio sam je 3 ili 4 puta, napucao sva oružja, skupio sve armore, uganjao platinum i tako to. ALI, ruku na srce, GOW je bolja igra kako god okreneš. Svijet je življi, uvjerljiviji, iza svakog ćoška ima nešto interesantno, likovi su upečatljivi i pamtljivi, manje generički, "kastomizacija" opreme je daleko razrađenija i ima daleko više opcija nego u HZD. Pored toga, ne pamtim kad sam zadnji put u nekoj igri koristio zabavnije oružje od one njegove sjekire. Tako jednostavna stvar a tako zadovoljavajuća, neopisiv je merak kad baciš sikiru nekom između rogova i "pozoveš" je da se vrati.

TLDR:
HZD je beton igra. GOW je armirani beton.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3435 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:Upravo završio Horizon Zero Dawn - i žao mi što se završilo :(
Kakva igra, kakva futuristička priča :thumbup: Izgleda će biti i nastavak :?
Bilo je dijelova gdje sam plakao, uđeš nespreman i nema nazad :mrgreen:
Neko ko je igrao GoW, ako je slična...?
Odlican je Zero Dawn fakat ! I mene je odusevila prica, mogli bi komotno film snimiti po njoj :thumbup:
Jesi uspio otkljucati ono stit-odijelo u kojem ti niko nista ne moze ? :mrgreen: Ja sam tu malo varao (izguglao upute :mrgreen: ), kroz igru skupljas 5 baterija na zastekanim loakcijama i onda pomocu tih baterija, nekad pred kraj igre, otvoris prostoriju u kojoj se nalazi stit-odijelo sa kojim si skoro nepobjediv (trpi sve napade par sekundi i onda moras malo da se sklonis da se rechargea) :)
Ja sam sve otkljucao bez i malo varanja. Nisam htio niti u jednom trenutku da se potpomazem nego sam uzivao da kompletiram cijelu igru sam :D Iako ti u Frozen Wilds nastavku i ne znaci toliko jer imaju oni uredjaji koji ga onesposobljavaju.

A igrao sve na Very Hard, kasnije kad je dosao update i na Ultra Hard, tako da i sa tim stitom 2 udarca i mrtav si :D


Meni je opet HZD bio bocu zanimljiviji od GOW jer je svijet vise otvoren i zbog same atmosfere igre.


Last edited by arnes_king on 18/07/2018 11:52, edited 1 time in total.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#3436 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Qoom »

Ako može preporuka gdje kupiti konzolu (novu) sa dva gamepada i koliko bi okvirno bilo para?

Neko je spomenuo da može piraterija pa molim potvrdu navedenog?

Hvala :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3437 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

Qoom wrote:Ako može preporuka gdje kupiti konzolu (novu) sa dva gamepada i koliko bi okvirno bilo para?

Neko je spomenuo da može piraterija pa molim potvrdu navedenog?

Hvala :thumbup:
Pro ili obicnu verziju ?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3438 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:
Odlican je Zero Dawn fakat ! I mene je odusevila prica, mogli bi komotno film snimiti po njoj :thumbup:
Jesi uspio otkljucati ono stit-odijelo u kojem ti niko nista ne moze ? :mrgreen: Ja sam tu malo varao (izguglao upute :mrgreen: ), kroz igru skupljas 5 baterija na zastekanim loakcijama i onda pomocu tih baterija, nekad pred kraj igre, otvoris prostoriju u kojoj se nalazi stit-odijelo sa kojim si skoro nepobjediv (trpi sve napade par sekundi i onda moras malo da se sklonis da se rechargea) :)
Jesam, slučajno sam nabasao na onu pećinu (ili nisam ne znam više, čini mi se da je to bila side story koju sam preskočio :? ), elem, upadnem ja u onaj bunker i imao od ranije već jednu ćeliju (pokupio je,a nisam znao za šta je), ali mi falila još jedna da uđem tamo gdje je odijelo.
Kako na mapi i nema baš lokacija gdje su ćelije, pogledao sam samo gdje budu i onda se vraćaj (najgore što sam već bio gore na onoj planini, sad se vrati ponovo :-) :mrgreen: ), ali u svakom slučaju je bilo zanimljivo ganjati sve to i onda ovo odijelo, za Final Fight dušu dalo :-D

Pogledao sam trailer GOW, hm, recimo borba sa zmajem ili čak borba i sa ljudima, nije mi bila realnija od ovih u HZD, ali dobro, kako nisam igrao GOW, nisam kompetentan. Vidjećemo, ako i kad dođe pod ruku.
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#3439 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Qoom »

beni-bu-man wrote:
Qoom wrote:Ako može preporuka gdje kupiti konzolu (novu) sa dva gamepada i koliko bi okvirno bilo para?

Neko je spomenuo da može piraterija pa molim potvrdu navedenog?

Hvala :thumbup:
Pro ili obicnu verziju ?
Recimo pro
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3440 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

Qoom wrote:
beni-bu-man wrote:
Qoom wrote:Ako može preporuka gdje kupiti konzolu (novu) sa dva gamepada i koliko bi okvirno bilo para?

Neko je spomenuo da može piraterija pa molim potvrdu navedenog?

Hvala :thumbup:
Pro ili obicnu verziju ?
Recimo pro
have fun, ja jedva naso u sarajevu PRO verziju u targetu za 8 glava , mozda su se mendjuvremenu pojavile u sancta domenica, univerzalno itd.....
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3441 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote:
I meni je bila fenomenalna, sa Frozen wilds sam imao 90 sati gejmpleja, imao bih jos ali morao dati dalje igru. I sve mi zao bilo sto sam je presao. Sada mi je cipovana konzola, da kako mogu vratiti stari save game presao bih je opet na new game +.

Trenutno igram GOW 4, i igram ga vec dugo, nikad kraja :D Meni je i GOW extra, sad da li je slicna to je teze odgovoriti :D
Je li Frozen Wilds samo ekstenzija ili kompletna priča?
Qoom
Posts: 1690
Joined: 17/10/2012 12:36

#3442 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Qoom »

beni-bu-man wrote:have fun, ja jedva naso u sarajevu PRO verziju u targetu za 8 glava , mozda su se mendjuvremenu pojavile u sancta domenica, univerzalno itd.....
Piraterija?
Šta je sa običnom?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3443 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

Pro nema više ni BH Telecom u ponudi.
U Sankti piše 799,00, sad da li imaju na stanju, ne znam. Čak ima i crna i bijela ponuđena.
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#3444 Re: PlayStation 4 - all about

Post by klixoris »

Tomahawk11 wrote:
klixoris wrote:
Tomahawk11 wrote:
Odlican je Zero Dawn fakat ! I mene je odusevila prica, mogli bi komotno film snimiti po njoj :thumbup:
Jesi uspio otkljucati ono stit-odijelo u kojem ti niko nista ne moze ? :mrgreen: Ja sam tu malo varao (izguglao upute :mrgreen: ), kroz igru skupljas 5 baterija na zastekanim loakcijama i onda pomocu tih baterija, nekad pred kraj igre, otvoris prostoriju u kojoj se nalazi stit-odijelo sa kojim si skoro nepobjediv (trpi sve napade par sekundi i onda moras malo da se sklonis da se rechargea) :)
Jesam, slučajno sam nabasao na onu pećinu (ili nisam ne znam više, čini mi se da je to bila side story koju sam preskočio :? ), elem, upadnem ja u onaj bunker i imao od ranije već jednu ćeliju (pokupio je,a nisam znao za šta je), ali mi falila još jedna da uđem tamo gdje je odijelo.
Kako na mapi i nema baš lokacija gdje su ćelije, pogledao sam samo gdje budu i onda se vraćaj (najgore što sam već bio gore na onoj planini, sad se vrati ponovo :-) :mrgreen: ), ali u svakom slučaju je bilo zanimljivo ganjati sve to i onda ovo odijelo, za Final Fight dušu dalo :-D

Pogledao sam trailer GOW, hm, recimo borba sa zmajem ili čak borba i sa ljudima, nije mi bila realnija od ovih u HZD, ali dobro, kako nisam igrao GOW, nisam kompetentan. Vidjećemo, ako i kad dođe pod ruku.
Pa tako sam i ja, sta me odmah ruzite da sam bas varao :mrgreen: Slucajno skontao odijelo i onda sam po internetu gledao koje su lokacije gdje cu skupiti preostale baKterije pa se vracao po njih :thumbup:

beni-bu-man wrote: have fun, ja jedva naso u sarajevu PRO verziju u targetu za 8 glava , mozda su se mendjuvremenu pojavile u sancta domenica, univerzalno itd.....
Ima PS4 Pro u Importanne centru, u izlogu radnje sto prodaje razne IT stvarcice. Cijena 799 KM. Radnja je odmah u prizemlju, pored pokretnih stepenica koje vode u podrum :thumbup:
A ko ima nekoga vani, ima akcija na Amazonu Prime Day, PS4 Pro za 270 EUR. Jucer mi buraz (zivi vani) javio :thumbup:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17400
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#3445 Re: PlayStation 4 - all about

Post by beni-bu-man »

Qoom wrote:
beni-bu-man wrote:have fun, ja jedva naso u sarajevu PRO verziju u targetu za 8 glava , mozda su se mendjuvremenu pojavile u sancta domenica, univerzalno itd.....
Piraterija?
Šta je sa običnom?
S piraterijom pojma ja nemam kupujem sve legala preko stora
obicne cvrke pogledaj malo po tim stranicama koliko se krecu target, sancta , univerzalno, pik profil : ps3games (provjeren coek) :mrgreen:
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3446 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Tomahawk11 wrote:
arnes_king wrote:
I meni je bila fenomenalna, sa Frozen wilds sam imao 90 sati gejmpleja, imao bih jos ali morao dati dalje igru. I sve mi zao bilo sto sam je presao. Sada mi je cipovana konzola, da kako mogu vratiti stari save game presao bih je opet na new game +.

Trenutno igram GOW 4, i igram ga vec dugo, nikad kraja :D Meni je i GOW extra, sad da li je slicna to je teze odgovoriti :D
Je li Frozen Wilds samo ekstenzija ili kompletna priča?
Dodatne misije, koje se nadovezuju na glavnu pricu, novi roboti, likovi, oruzja, leveli, skilovi itd itd ako nisi onda obavezno odigraj, imas bar 20-ak sati jos :D
Last edited by arnes_king on 18/07/2018 12:20, edited 1 time in total.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#3447 Re: PlayStation 4 - all about

Post by arnes_king »

Qoom wrote:
beni-bu-man wrote:have fun, ja jedva naso u sarajevu PRO verziju u targetu za 8 glava , mozda su se mendjuvremenu pojavile u sancta domenica, univerzalno itd.....
Piraterija?
Šta je sa običnom?
Moras nabaviti konzolu da joj verzija nije veca od 5.07, ali bolje da je 5.05 ili niza. Samo na njima se moze odraditi exploit preko kojeg poslije mozes svasta.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#3448 Re: PlayStation 4 - all about

Post by Tomahawk11 »

arnes_king wrote: Dodatne misije, koje se nadovezuju na glavnu pricu, novi roboti, likovi, oruzja, leveli, skilovi itd itd ako nisi onda obavezno odigraj, imas bar 20-ak sati jos :D
:thumbup:
User avatar
ferratilis
Posts: 7223
Joined: 25/11/2013 16:48

#3449 Re: PlayStation 4 - all about

Post by ferratilis »

Da li je ikako moguce igrati Red Dead Redemption 1 na PS4?
ifus
Posts: 244
Joined: 02/10/2009 00:09

#3450 Re: PlayStation 4 - all about

Post by ifus »

beni-bu-man wrote:
Son1 wrote:Gdje uzeti 10USD kod, nema na amazonu, a na pcgamesupply mi ne odobravaju transakciju?
izvoli

https://www.g2a.com/en-us/search?query=psn%20usd
Hvala i od mene. Ista situacija - na Amazonu više nema ovih vaučera, na PCgamesupply ne prolazi transakcija, jedino ovdje može. Samo što ovi naplate 2,40$ provizije na vaučer od 20$.
Post Reply