Playstation 3 kontrola

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Sitijevac2011

Playstation 3 kontrola

Post by Sitijevac2011 » 09/08/2011 09:46

Pozdrav ekipa,

evo guglah ali ne nadjoh (sta je sa aoristom nesretnice) uglavnom. Imam ideju da otvorim manju igraonu iskljucivo PS3, obzirom da ja necu moci raditi tamo, zaposlio bi nekog onako iz mase ili od poznanika. E tu dolazi jedan problem, kako kontrolisati vrijeme izdavanja, odnosno kako upratiti koliko je koristena odredjena konzola tokom dana. Da li postoji neki log unutar same konzole da se moze upratiti vrijeme koje je utroseno na njoj. Drugim rijecima, kako da kontrolisem da me ne zavali doticna osoba za "kolicinu" vremena izdavanja/novca. Kamere jos nisu u opciji, to ce doci nakon sto pocne objekat zaradjivati za rezije i platu.

Hvala unaprijed !

Decerto
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.

Re: Playstation 3 kontrola

Post by Decerto » 09/08/2011 13:14

Pa najbolje bi bilo da odes po drugim klubovima i raspitas se.Kazes vlasniku da ne otvaras svoju igraonu u blizini tako da mu neces pravit konkurenciju i zamoli ga da ti objasni kako,sta ;-)

arnes_king
Has thanked: 18 times
Been thanked: 5 times

Re: Playstation 3 kontrola

Post by arnes_king » 11/08/2011 21:35

Ako ce ti konzole biti "cipovane" to jest sa CFW, a vjerujem da hoce jer mozes igrica nabacati na njih naravno bez kupovine :$ i ne unistavas blu-ray citace niti diskove igrica, te jos mnogo drugih prednosti xD vjerujem da postoji vec homebrew aplikacija za to jer nema sta nisu vec napravili .

Provjeri na ovoj stranici da li ima sta slicno : http://www.ps3hax.net/index.php

Post Reply