Plati pa peci čimbur

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#26

Post by sulesavic »

dzenanbeg wrote:"Zenica radi da se Sarajevo gradi,nekom cimburijada a nekom Olimpijada!!!"

Jestel culi ovo?sto nas pitari zajebaju,nesto mi naumpade nakon otvaranja ove teme...
©to ih doziva¹, crni dzenanbeze?!
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#27

Post by dzenanbeg »

ma ne dozivam ih nego je ovo fakat istina,al sta ces glavni grad su,svugdje se mrze glavni gradovi pa i kod nas :D :zzzz:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#28

Post by Oi »

dzenanbeg wrote:ma ne dozivam ih nego je ovo fakat istina,al sta ces glavni grad su,svugdje se mrze glavni gradovi pa i kod nas :D :zzzz:
dzenanbeze¨!
koliko ti je godina?!
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#29

Post by dzenanbeg »

zasto?
nineac
Posts: 3605
Joined: 03/03/2004 00:00
Location: preko bare

#30

Post by nineac »

Mislim da ti je Oi postavio sasvim korektno pitanje poslije takvih komentara!
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#31

Post by Oi »

dzenanbeg wrote:zasto?
zato sto postavljas pitanja koja mogu prouzrokovati samo bespotrebnu svadju na relaciji zenica-sarajevo! takvih stvari sam se nagledao i naslusao u zivotu i stvarno mislim da im ovdje nije mjesto! svaka rasprava na taj fazon zavrsi glupim "cyber-krvoprolicem"!

ziv i zdrav ti meni bio i vjeruj mi da ima puno puno drugih tema o kojima vrijedi raspravljati!!!
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#32

Post by dzenanbeg »

Ma upravu si ali nemam namjeru to da prouzrokujem,nego sam nako dodao bezveze nakon teme o cimburijadi,ma zaboravite!

Pozdrav!
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#33

Post by dzenanbeg »

Za pokretaca teme: Vidis da je Huso covjek,ne moze mu ni Avaz nista,a kamoli ti!

Forum Zeničana jučer je na adrese "odabranih" lokalnih medija uputio Saopštenje povodom sastanka održanog 29. januara (!?), na kojem se govorilo o organizovanju ovogodišnje Čimburijade. Nakon što je "Dnevni avaz" objelodanio da se na skupu govorilo o mogućnosti naplaćivanja korištenja gradskog zemljišta, u cilju sprečavanja nelegalne i "divlje" prodaje svega i svačega, što je Čimburijadu pretvorilo u vašar u centru grada, Forum Zeničana je jučer uputio "demantij" u kojem potvrđuje sve navode teksta. Kašnjenje saopštenja od deset dana Foumovci opravdavaju "da se radilo o konsultativnom radnom sastanku na kojem nisu trebali biti novinari, niti sa kojeg je trebalo informisati javnost". Međutim, "pritisnut" od javnosti Forum navodi da "nema nikada, pa ni ovog puta razloga da od javnosti krije podatke". U međuvremenu, funkcioneri Foruma pokušali su ( i nisu uspjeli) da od novinara izdejstvuju "odakle je procurila informacija i ko je dao Avazu", da bi na kraju uradili po njih najgore moguće - potvrdili je saopštenjem.
dr.iver
Posts: 981
Joined: 02/05/2006 12:33

#34

Post by dr.iver »

Vidim, ali kakav to je pitanje :lol:
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#35

Post by genija »

jest ovaj navalio na tog husu vise .. .... sta ti je ba dzenanbeg ? skini se sa nacelnika vise tema je tolikoo za :zzzz:
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#36

Post by sulesavic »

Nije do Huse toliko koliko je do toga ¹to dr.iver ne voli, a dzenanbeg voli.
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#37

Post by genija »

ma zaboli mee upravo ona velika moja stvar i za husu i ostale nek svi idu u pm vise
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#38

Post by sulesavic »

Al je lep ovaj svet, ovde trava onde cvet
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#39

Post by amrino »

sulesavic wrote:Al je lep ovaj svet, ovde trava onde cvet
...ovdje potok ovdje cvijet... :D
dzenanbeg
Posts: 73
Joined: 06/01/2007 14:52
Location: Zenica

#40

Post by dzenanbeg »

Bas je lijepo biti glup...
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#41

Post by amrino »

dzenanbeg wrote:Bas je lijepo biti glup...
Jel'? Haj bas mi je drago da ti se svidja... :D
ZE u srcu
Posts: 25
Joined: 11/02/2007 18:30

#42

Post by ZE u srcu »

Za seljakljuke koji se desavaju na cimburijadi treba da se plati,pa i vi svi koji to gledate a nista ne radite treba da platite!
zenicanin100%
Posts: 53
Joined: 13/03/2007 23:28

#43

Post by zenicanin100% »

ehhh evo i ja da se javim... cimburijada je jedna radiciaj grada zenice kao sto znate da vas ja sad negusim ovdje.. pa prema tome nije fino u jednu ruku naplacivati cimburijadu jer bi sigurno manje raje doslo i nebi bilo to to ( razumjemo se )... a sa druge strane ipak mislim da je i dobra to ideja jer stvarno puno seljaka sidje da se izivljava dole poslje ostane kao da je atomska puka na kamberovica polju.. ali kada skontamo mi zar im nemozemo ugoditi jedan dan u godini neka se izivljavaju pa neka onda idu gore mozda nesidju u toku godine 2 puta u grad.. znaci moje misljenje da netreba naplacivati cimburijadu... ali sigurno kazem da se treba malo kulturnije ponasati.. pozdrav svim dobrim ljudima.... ( a za sarajlije i pitare nebi ih dozivao i nemam 5-6 godina ali za sarajlije a pogotovo za pitare mislim neka se raspravljaju sa nema kada odrastu ) poz.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#44

Post by _BosanaC »

zenicanin100% wrote:( a za sarajlije i pitare nebi ih dozivao i nemam 5-6 godina ali za sarajlije a pogotovo za pitare mislim neka se raspravljaju sa nema kada odrastu ) poz.
:? :roll: :shock:
User avatar
Oi
Posts: 745
Joined: 23/07/2006 15:03
Location: tajna lokacija

#45

Post by Oi »

zenicanin100% wrote:ehhh evo i ja da se javim... cimburijada je jedna radiciaj grada zenice kao sto znate da vas ja sad negusim ovdje.. pa prema tome nije fino u jednu ruku naplacivati cimburijadu jer bi sigurno manje raje doslo i nebi bilo to to ( razumjemo se )... a sa druge strane ipak mislim da je i dobra to ideja jer stvarno puno seljaka sidje da se izivljava dole poslje ostane kao da je atomska puka na kamberovica polju.. ali kada skontamo mi zar im nemozemo ugoditi jedan dan u godini neka se izivljavaju pa neka onda idu gore mozda nesidju u toku godine 2 puta u grad.. znaci moje misljenje da netreba naplacivati cimburijadu... ali sigurno kazem da se treba malo kulturnije ponasati.. pozdrav svim dobrim ljudima.... ( a za sarajlije i pitare nebi ih dozivao i nemam 5-6 godina ali za sarajlije a pogotovo za pitare mislim neka se raspravljaju sa nema kada odrastu ) poz.

ako ti hoces doci s drustvom na kembridz, sjesti, pojesti cimbur i popiti pice (koje si donio sa sobom) - to ti niko nece naplatiti!

ali naplatit ce onima koji budu napravili "instant kafane i restorane", ustvari nece ni njima, jer nece dobiti dozvolu da prodaju hranu i pice.
User avatar
trinaesti
Posts: 1106
Joined: 30/01/2005 20:26

#46

Post by trinaesti »

Zenicani, Zenicanke!
Jos sedam dana - Sljedece srijede! Kamberovica polje! svi ste pozvani!

Docekajmo proljece uz tradicionalni čimbur!
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#47

Post by SaraLe »

trinaesti wrote:Zenicani, Zenicanke!
Jos sedam dana - Sljedece srijede! Kamberovica polje! svi ste pozvani!

Docekajmo proljece uz tradicionalni čimbur!
Hvala na pozivu :D ali sam zauzeta taj dan :)
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#48

Post by in medias res »

uhhh majko mila.....kako ce to izgledati ovaj put......
jos srijeda.....pravi pijačni dan...... :? :-)
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#49

Post by amrino »

Ja radim... :(
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#50

Post by amrino »

Kako je prosla Cimburijada? Hajde- izvjestavajte...
Post Reply