Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#5726 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

Kiki hoces li se izviniti javnosti sto si agitirao za SDA vladavinu agirirajuci za Platformu, Mirsad nece puno da nas jebe, on ce samo tamo gdje budu klackalice da prevagne na SDA stranu, imamo novog Plehu 2022. godine 😁

Istina je da je clanstvo Platforme mahom konzervativno, da im je SDA draza od NS, tako da Mirsad samo slusa svoje clanstvo, mozda i nije projekat 🤣😜
User avatar
Leverage
Posts: 9493
Joined: 27/05/2018 16:32

#5727 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Leverage »

Glavno je ovo "ako podrže njegov program" :lol:

Treba mu neko reći da su oni u koalicionom ugovoru spremni da potpišu apsolutno sve, to vladavina prava, to masovno zapošljavanje, to borba protiv korupcije, to ovo, to ono. A kad se dignu ruke i zauzmu pozicije onda sve po starom.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#5728 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

Leverage wrote: 23/05/2020 00:35 Glavno je ovo "ako podrže njegov program" :lol:

Treba mu neko reći da su oni u koalicionom ugovoru spremni da potpišu apsolutno sve, to vladavina prava, to masovno zapošljavanje, to borba protiv korupcije, to ovo, to ono. A kad se dignu ruke i zauzmu pozicije onda sve po starom.
PROGRAM KOJI NE POSTOJI D V I J E GODINE, STRANICA JEDNA NE POSTOJI 😁🤣
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#5729 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

MaksprotivMarksa wrote: 23/05/2020 00:31 Kiki hoces li se izviniti javnosti sto si agitirao za SDA vladavinu agirirajuci za Platformu, Mirsad nece puno da nas jebe, on ce samo tamo gdje budu klackalice da prevagne na SDA stranu, imamo novog Plehu 2022. godine 😁

Istina je da je clanstvo Platforme mahom konzervativno, da im je SDA draza od NS, tako da Mirsad samo slusa svoje clanstvo, mozda i nije projekat 🤣😜
Nemam se za sta izviniti. Sve vrijeme govorim da cu cekati sa izborom dok se Mirsad ne deklarise kao anti-SDA karika i svrsta na stranu opozicije koja prvi put u historiji pokazuje znakove jedinstva.

Mozda je vecerasnji istup dio strategije, ali ja svakako necu rizikovati sa svojim glasom. Ne bih mogao podnijeti da se moj glas sjedini sa SDA sektom.
last mohicans
Posts: 11951
Joined: 09/08/2012 23:19

#5730 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by last mohicans »

Ma nista od ovog profe, samo ce razvodniti glasove. Pa sta reče ako SDA bude imala nekog jakog kandidata, on ce mu dati podrsku.
convict
Posts: 2981
Joined: 10/02/2008 01:20

#5731 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by convict »

ovo me podsjeca na ono kad su se u americi sukobili bijeli supremacisti i borci za ljudska prava i trump kaze nesto tipa na obje strane ima dobrih ljudi.

ne, u sda ne postoje casni i posteni ljudi. postoji samo kriminalni olos, wannabe kriminalni olos koji ceka svoju priliku i njihovi simpatizeri koji mozda sami ne pljackaju, ali ce se vrlo rado obratiti tim kriminalcima za neko radno mjesto, tender ili slicnu uslugu.
last mohicans
Posts: 11951
Joined: 09/08/2012 23:19

#5732 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by last mohicans »

MaksprotivMarksa wrote: 23/05/2020 00:38
Leverage wrote: 23/05/2020 00:35 Glavno je ovo "ako podrže njegov program" :lol:

Treba mu neko reći da su oni u koalicionom ugovoru spremni da potpišu apsolutno sve, to vladavina prava, to masovno zapošljavanje, to borba protiv korupcije, to ovo, to ono. A kad se dignu ruke i zauzmu pozicije onda sve po starom.
PROGRAM KOJI NE POSTOJI D V I J E GODINE, STRANICA JEDNA NE POSTOJI 😁🤣
Haha, dobar fol, njegov program... Dobro mu Senad reče prevarit ce vas, to su šibicari. Moj profa ili se pravis blesav da si u zabludi ili stvarno lik ne zna gdje dosao.
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#5733 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by izvrsni direktor »

Ako procijeni da je sda dobar kandidat, priklonitce se njemu, s druge strane ako procijeni da neko od sda alternative ima sanse da pobijedi, priklonit ce se njemu. Sto se tice predizbornih koalicija, nece ni sa kim, nece da se svrstavaju nikome, sto se tice postizbornih koalicija, kaze da moze sa svakim, nije mu problem.
Ne cini li se vama da ce i sa crnim djavolom ako treba samo kako bi bio dio vladajucih? Tj, ne smrdi li vam ova taktika na sda taktiku?
User avatar
Leverage
Posts: 9493
Joined: 27/05/2018 16:32

#5734 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Leverage »

convict wrote: 23/05/2020 01:45 ovo me podsjeca na ono kad su se u americi sukobili bijeli supremacisti i borci za ljudska prava i trump kaze nesto tipa na obje strane ima dobrih ljudi.

ne, u sda ne postoje casni i posteni ljudi. postoji samo kriminalni olos, wannabe kriminalni olos koji ceka svoju priliku i njihovi simpatizeri koji mozda sami ne pljackaju, ali ce se vrlo rado obratiti tim kriminalcima za neko radno mjesto, tender ili slicnu uslugu.
Šta god dobrih ljudi ima u SDA, oni ne odlučuju apsolutno ni o čemu.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#5735 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

Kikibombona wrote: 23/05/2020 00:45
MaksprotivMarksa wrote: 23/05/2020 00:31 Kiki hoces li se izviniti javnosti sto si agitirao za SDA vladavinu agirirajuci za Platformu, Mirsad nece puno da nas jebe, on ce samo tamo gdje budu klackalice da prevagne na SDA stranu, imamo novog Plehu 2022. godine 😁

Istina je da je clanstvo Platforme mahom konzervativno, da im je SDA draza od NS, tako da Mirsad samo slusa svoje clanstvo, mozda i nije projekat 🤣😜
Nemam se za sta izviniti. Sve vrijeme govorim da cu cekati sa izborom dok se Mirsad ne deklarise kao anti-SDA karika i svrsta na stranu opozicije koja prvi put u historiji pokazuje znakove jedinstva.

Mozda je vecerasnji istup dio strategije, ali ja svakako necu rizikovati sa svojim glasom. Ne bih mogao podnijeti da se moj glas sjedini sa SDA sektom.
Ma to je najvaznije, samo nemoj bacati glas, a to sta ti mislis o Mirsadu je tvoja stvar 😁
User avatar
Arachnoidea
Posts: 713
Joined: 30/11/2019 00:22

#5736 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Arachnoidea »

Toliko sam vjerovao u ovog covjeka i ideju koju je donio sa sobom na pocetku svog politickog djelovanja a ustvari to je vise bila jedna prazna iluzija sto se nazalost na kraju i pokazalo. On je jednostavno jedan demagog koji je u ulicnu borbu usao ne sa rukavicama nego sa rukavicama u odijelu astronauta.

Ta njegova prica o tome da ce on podrzati SDA kandidata ako je "castan i posten" je takav samar svima kojima pred ocima isti ruse i unistavaju ovu drzavu u jednom UZPu sa HDZom i SNSDom da se to ne moze rijecima opisati.

Ima more toga sto bi se moglo napisati na ovo izlaganje ali mi je trenutno najsvjezija ona rasprava sa Pecaninom nakon izbora kad mu je rekao da su glasovi koji su otisli njemu sprijecili da u Predsjednistvu imamo ljevicarski tandem na sto se profa poprilicno zapalio. Glas za njega i njegovu organizaciju je indirektan glas za zelene pa zivi bili pa vidjeli.
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#5737 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by cadburry »

Cuj castan i posten kandidat u SDA :-) Pa da je castan i posten, ne bi bio u SDA.

Vitalni nacionalni interes Bosnjaka je sto prije poslati ovo leglo kriminala i nemorala u opoziciju. Da su zlatni, 30 godina skoro neprekidne vlasti jedne stranke nije dobro, a kamoli kad je SDA u pitanju. To je dobro i za SDA da se kroz nekih 8-10 godina u opoziciji pokusa ocistiti od kriminalaca, interesdzija i zlocinaca kakvi trenutno upravljaju njome.
User avatar
Arachnoidea
Posts: 713
Joined: 30/11/2019 00:22

#5738 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Arachnoidea »

I ta prica o programima i nekakvim koalicijskim sporazumima pa potpisali bi 15 sporazuma i programa da naberu te dvije tri rukice koje im zafale :twisted:
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#5739 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by izvrsni direktor »

Kaze ima dobrog i kvalitetnog kadra u sda, ako je dobar i kvalitetan sta radi onda u stranci koja je glavni krivac za preko 20 godina kriminala i korupcije, preko 20 godina rada na unistavanju sadasnjosti i buducnosti, glavni krivci za stanje u kojem se drustvo nalazi, unistavanje obrazovanja, zdravstva, kulture
Od pocetka se znalo da je ovaj sda igrac, neki nisu vjerovali, nadam seda vam je sad jasno
El_comadante
Posts: 7916
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#5740 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by El_comadante »

onda je ovaj njegov potez dobra reklama NiP i Konakovića jer su oni jedini jasno i glasno rekli NE SDA.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#5741 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Revolucionar ★ »

Frajer je doslovno sam sebe pokopao. Sustina njegove odvale je da ko god pobijedi, de fakto je i dobar kandidat, pa ce ga Platforma podrzat :-) Autogol i u ovo malo medijskog prostora sto je osigurao. Umjesto da se bez dileme ogradi od bilo kakvog šurovanja sa SDA, da razjasni put, plan i politiku stranke, lik prakticno otvara sirom ruke za koketiranje sa svima. Iz svega je evidentno sljedece - Platforma je stranka koja zudi za nekim oblikom vlasti, ali svjesni su da su organizaciono, infrastrukturno, i naposlijetku , rejtingom u javnosti daleko ispod mogucnosti da to samostalno ostvare. To ce bit kolaps stranke svakako
User avatar
MarshalDodik
Posts: 1330
Joined: 20/11/2018 16:45

#5742 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MarshalDodik »

Kako postize onakvu frizuru ?
Samo on i Trump imaju onakvu dlaku.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9220
Joined: 31/03/2007 00:07

#5743 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Bosanski_kralj »

Velika je sreća što je ovo ovako javno priznao, pa je naivcima tipa Kiki otvorio oči.
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#5744 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Vidal89 »

Revolucionar ★ wrote: 23/05/2020 10:41 Frajer je doslovno sam sebe pokopao. Sustina njegove odvale je da ko god pobijedi, de fakto je i dobar kandidat, pa ce ga Platforma podrzat :-) Autogol i u ovo malo medijskog prostora sto je osigurao. Umjesto da se bez dileme ogradi od bilo kakvog šurovanja sa SDA, da razjasni put, plan i politiku stranke, lik prakticno otvara sirom ruke za koketiranje sa svima. Iz svega je evidentno sljedece - Platforma je stranka koja zudi za nekim oblikom vlasti, ali svjesni su da su organizaciono, infrastrukturno, i naposlijetku , rejtingom u javnosti daleko ispod mogucnosti da to samostalno ostvare. To ce bit kolaps stranke svakako
Kako ce se ogradit od neceg sto ga je postavilo i dalo mu zadatak?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10960
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#5745 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Prpa.ba »

Evo primjer jednog sa platnog spiska koji to pokusava: https://www.klix.ba/vijesti/bih/demokra ... /200522081
Demokratska fronta: Na lokalnim izborima sigurno nećemo sa SDA
Zakleo se skociti sa nebodera ako iznevjeri. :lol:
User avatar
xoklix
Posts: 2408
Joined: 16/01/2018 16:07

#5746 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by xoklix »

Kako je ovaj lik došao iz Amerike ako su letovi obustavljeni ?
izvrsni direktor
Posts: 9321
Joined: 20/12/2018 16:11

#5747 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by izvrsni direktor »

Preplivao
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#5748 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

Bosanski_kralj wrote: 23/05/2020 12:16 Velika je sreća što je ovo ovako javno priznao, pa je naivcima tipa Kiki otvorio oči.
Jah, Kiki naivac... :D

Kikijev glas se NIKAD nije sjedinio sa SDA. Kiki nikad nije glasao za SDP, DF i slicne aktere koji su koalirali sa SDA. Jesi li ti? ;-)

...

Ja sam i sada podrzao Platformu kao novu snagu jer nisam partijski vojnik. Do sada sam sve glasove dao za NS iako sa njima nema ama bas nikakve veze. Glasao sam zato sto je u njihovim rukama moj glas najsigurniji, zato sto znam da nece biti sjedinjen sa SDA.

Lijepo sam rekao da cu vidjeti stav Platforme uoci lokalnih izbora. Rekao sam da moj glas mogu ocekivati SAMO ako budu formalno dio anti-SDA bloka zajedno sa NS, SDP i NiP. Posto kazu da nece biti, sa njima sam definitivno zavrsio.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72764
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5749 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Velkoski »

kad se sjetim rasprava na ovoj temi prije dvije godine... :lol:
neon-x
Posts: 595
Joined: 18/07/2012 19:13

#5750 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by neon-x »

Profesor je bio odlican. Jos jednom potvrdio da je jedina politicka figura koja vjeruje u nekakve ideale i principe. Pravo je malo cudo vidjeti politicara koji zaista pokusava biti objektivan i racionalan a ne dodvoravati se glasacima i popularnom misljenju. Naravno da se to nece svidjeti ovdje forumasima koji su ostrasceni i zele taborsku politiku, ali vjerujem da ima dobar dio ljudi koji takodje pokusavaju biti objektivni i odlucivati razumom a ne emocijama, koji ce to prepoznati i nagraditi ga na izborima.
Locked