Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
shbc
Posts: 3325
Joined: 20/07/2012 12:13

#6301 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by shbc »

redhat wrote: 10/06/2020 13:44
shbc wrote: 10/06/2020 13:38
redhat wrote: 10/06/2020 11:08

Svi su taktičari i selektori iz fotelje i ispred tastature, kako ono kažu tuđim se najljepše gloginje mlati.
Ja ti na primjeru objasnio na Berniju Sandersu....amaterizam glasati po tvojoj logici. Što ćeš glasati za svoj izbor kad ima sigurica makar ona ne bila tvoj izbor, sigurica je.
I prava snaga SDA leži u mehanizmima i infrastrukturi stranke i tome da su premreženi kroz sve institucije, nikako u liku i djelu člana predsjedništva.
Nadzorni odbori, upravni udbori, općinska vijeća su rovovi gdje će se ta bitka voditi - Džaferović je tu skoro pa nebitan
Mali off. Iako se nacelno slazem s tobom i razumijem te, poredjenje sa Sandersom ti i nije najbolje. Sanders nije bio direktni protukandidat Trumpa i Clintonke, niti je ikada bio kandidat za predsjednika. On je bio kandidat da bude kandidat (kako ovo samo zvuci :mrgreen: ) Demokratske partije za predsjednika.
Moja premisa stoji, glasovi su se razvodnili na Sandersa ili Clintonku a jel trebalo je igrati na jačeg kandidata i podržati ga/ju jer se startu znalo da Bernie nema šansu. Ko je glasao za Bernija glasao je iz ubjeđenja, kako i treba da bude. Razmišljanje o manjem zlu je pogrešno.
Poređenje je dobro i stoji bez želje da uopšte ulazim u dublju analizu razlika punog predsjedničkog sistema kakav je američki sa našim parlamentarnim sistemom - a mogu :)
Nisu se razdvojili jer kada je Clintonka izasla na megdan Trumpu, Bernie vise nije bio opcija i nije bilo moguce glasati za njega uopste.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6302 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

shbc wrote: 10/06/2020 13:59 Nisu se razdvojili jer kada je Clintonka izasla na megdan Trumpu, Bernie vise nije bio opcija i nije bilo moguce glasati za njega uopste.
Top
Pročitaj šta sam ja napisao prije nego poletiš da komentarišeš :)
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6303 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

Za Vijeće glasaj za koga misliš da može proći 3% ali za Načelnike za Manje Zlo
Kod biranja za OV bitno je 3% a kod Načelnika da si Number Van
User avatar
shbc
Posts: 3325
Joined: 20/07/2012 12:13

#6304 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by shbc »

redhat wrote: 10/06/2020 14:12
shbc wrote: 10/06/2020 13:59 Nisu se razdvojili jer kada je Clintonka izasla na megdan Trumpu, Bernie vise nije bio opcija i nije bilo moguce glasati za njega uopste.
Top
Pročitaj šta sam ja napisao prije nego poletiš da komentarišeš :)
Razvodnili. Lapsus linguae. Poentu si skontao.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6305 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

MaliSeha wrote: 10/06/2020 16:48
redhat wrote: 10/06/2020 13:43
MaliSeha wrote: 10/06/2020 13:40 Nisam ja mislio ništa loše i nemoj da se uvrijediš.
Prenio sam ti ono što sam vidio i doživio.
Svako od nas ima različita iskustva dok sam ja ispravio ono što mislim da nije tačno i ono što nije odraz stanja na terenu.
Pogotovo ne sada kad se to sve manje više raspalo a imalo je potencijala da bude nešto veliko.
Ma kakvo vrijeđanje, bože sačuvaj. Potencijal je bio apsolutno, i to najgori mogući potencijal - NEISKORIŠTENI
Da je neiskorišten to stoji ali je svjesno neiskorišten sa neznanjem i sa ljudima koji su moralno dno.
Plus sama organizacija stranke je mirisala na Sda kuhinju jer jedino gdje sam čuo da kadrovska komisija vedri i oblači je u Sda dok u drugim
strankama ona ima više savjetodavnu ulogu.
Nama su jedan dan došli sa prijedlogom kojem bi Adolf Hitler ili onaj Kim Jong Un pozavidjeli.
Prijedlog se odnosio na formiranje kadrovske komisije na nivou regije gdje je Sead Jahić(jedan poznati preletač) došao sa idejom(vjerovatno iz vrha) da kadrovska komisija preuzme sve nadležnosti gradskih odbora.
U uredbama su naveli da kadrovska komisija treba da ima apsolutnu kontrolu nad gradskim i općinskim odborima,da predlaže i odobrava kandidate za funkcije unutar stranke,da predlaže i odobrava kandidate za izborne liste i da predlaže i automatski odobrava mnogo toga što se tiče postavljanja ljudi na brojne pozicije bez potrebe za konsultacijom sa bilo kim.
Plus za tu se kadrovsku ne bi glasalo već bi oni ovako "od oka" izabrali ko je dobar za tu poziciju.
Gradski odbori bi eventualnim usvajanjem takve diskriminatorske uredbe bili kao voštane figure koji bi postojali samo radi reda.
Normalno to je odbijeno,jer mu je trebala 100% -tna podrška regionalnog odbora koju nije dobio.
Simpatičan je bio podatak da je te interne akte predlagala osoba koja nije izabrana ni u jedan organ stranke i radila je to samo na osnovu toga
"jer je dobra sa Mirsom".
To ti dođe ono kao da si nekog s puta uzeo i doveo da ti predlaže kako da radiš i na koji način da operiraš.Totalno smiješno.
Pokušaj apsolutne autokratije je takođe bio jedan veliki problem navest ću ti primjera OO Visoko koji je bio jedan od prvih formiranih odbora
u BiH.
Ti ljudi su bili pravi entuzijasti,ulagali su svoj novac mjesecima u sve što se tiče stranke i na kraju su zbog toga što su se deklarisali da su kontra načelnice Amre Babić imali ogromne probleme.
Naime,Hadžikadić je privatno dobar s Amrom i imao je namjeru da se gradski odbor njoj šlihta samo na osnovu njihovih personalnih odnosa koji su nebitni jer ne možeš ti nijednom odboru naređivati kako da vodi svoju lokalnu politiku.
Vrh stranke treba da usaglašava principe bazirane na moralu,poštenju itd i to treba da ti bude vodič dok to na koji način će neki odbor voditi svoju lokalnu politiku i da li će biti uz nekoga ili protiv nekoga to je drugi par cipela.
To je totalno nedemokratski pristup da ti nekome s vrha izdaješ naredbe da li da podrži ovog ili onog političara jer stanje na terenu
i to ko valja ili ne valjda znaju ljudi na terenu.
Ne mogu ja npr znati šta se sada dešava u Goraždu ili Bihaću jer ne živim tu.Lokalci najbolje znaju kako je njima u određenim sredinama
kroz život.
Vrh stranke je uzeo sebi za pravo da se miješa u lokalnu politiku stranke čisto jer su ovi izdali saopštenje gdje je neko dobio presudu protiv načelnice.
Presuda je bila legitimna i oni su to pozdravili.
Prijetili su ovi iz Sarajeva čak i novinarima koji su izdali to saopštenje.
Ovi su ga ljudi popišali čim je došao u Visoko na sučeljavanje jer su bili razočarani tim autokratskim pristupom da njihov Go sudeći po tim postupcima uopšte nema nikakvu autonomiju da bilo šta zasebno odlučuje.
To je razlog istupanja cijelog tog odbora.
Ono što želim iz svega ovog da zaključiš da je Mirsad poprimio dosta klasičnih balkanskih osobina nažalost onih pogrešnih.
Autokratija,čuvanje leđa kumovima,slušanje mahalaških priči bez ikakvih dokaza,ne odgovaranje na poruke kad mu to ne odgovara i
što je na kraju najvažnije u javnosti si i pred medijima jedno dok si u stvarnosti nešto sasvim drugo.
Amater čovjek sa nejasnim namjerama i sa problemom ega koliko smo uspjeli vidjeti sa nedavnim istupima. Kako god ružna kombinacija, ja lično nikad nisam previše volio te ekstra fine i uglađene jer tuknu na vođe kulta a kod tih ekstra smirenih i kontrolisanih haos je u glavi - ali eto ovo je lična opaska i nema stvarni značaj.
Organe i kvazi organe stranke sam mu vidio iz prve ruke, kako se donose odluke isto tako. Sve je već poznato i jasno.
mobster
Posts: 63
Joined: 03/06/2019 22:30

#6306 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by mobster »

Svaka cast za transparentnost, a i namjeru koju si imao pri pocetku kad si se ukljucio u rad PZP. Vidim da mi dosta prijatelja po FB polaze nade u profesora i nije mi jasno kako vise nismo skontali tu ublehu koja nam se prodaje po n-ti put. Poslacu im ovaj tvoj post da imaju jedan uvid u nacin rada profesora i ljudi koje je okupio oko sebe u nekim lokalnim sredinama, a siguran sam da tvoj OO nije izuzetak od pravila vec da je tako sirom BiH i odbora PZP ...
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6307 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

Da smo mi uređena zemlja kao što nismo, i da imamo pismene političke stranke kao što nemamo nekome bi moglo pasti na pamet da pita profu da li je platio porez na donacije i naplaćene članarine svog članstva koje su direktno njemu išle. Da ne bude zabune u registru pravnih lica je i registrovan kao "Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić"

Ali mi nismo uređeno ni društvo ni politički prostor :)
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6308 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

MaliSeha wrote: 11/06/2020 14:31
mobster wrote: 11/06/2020 13:40 Svaka cast za transparentnost, a i namjeru koju si imao pri pocetku kad si se ukljucio u rad PZP. Vidim da mi dosta prijatelja po FB polaze nade u profesora i nije mi jasno kako vise nismo skontali tu ublehu koja nam se prodaje po n-ti put. Poslacu im ovaj tvoj post da imaju jedan uvid u nacin rada profesora i ljudi koje je okupio oko sebe u nekim lokalnim sredinama, a siguran sam da tvoj OO nije izuzetak od pravila vec da je tako sirom BiH i odbora PZP ...
Nismo mi jedini GO koji se raspao nemoj da te to zavara.Evo na Tuzlanskom kantonu samo imaju Tuzlu i onu budaletinu iz Banovića koja sa sobom ima dva čovjeka a na fbu piše da ima općinski odbor ali nikad nije taj odbor u njegovoj bolesnoj glavi imao osnivačku skupštinu. :lol: :lol: :lol:
Živinice su kompletne izašle čim smo informisali ljude šta se radi i priložili im dokaze.
U Gračanici od 8 članova,7 dalo ostavke plus 2 člana regionalnog odbora iz Gračanice.
OO Visoko je kompletno izašlo i to odavno razloge sam već naveo.
Izašli su i Zavidovići,Zenica se raspala prije nego je i počela jer je skupština namještena baš kao i kod nas.
Predsjednica regija Bosna dala ostavku,Ilidža izašla,Novi Grad itd..
Svako ima pravo da vjeruje Hadžikadiću ili ne vjeruje ali će vremenom uvidjeti ovo što smo mi.
@redhat Druže mi smo tražili da nam dostave procenat koji će GO Gračanica dobiti kao povrat ako npr svi uplatimo članarine na vrijeme da bi imali npr za naših aktivnosti.
Nikad ništa nismo dobili kao povratnu informaciju.
To ti govori samo po sebi da se članarine netransparentno troše i idu u nečiji privatni džep a ne na glavni račun Platforme za progres.
Takođe pitali smo zbog čega je stranka financirala Seada Jahića dvije godine a od njega nikakve koristi na terenu nije bilo?
Jer smo vidili da je rashod bio preko 100 000 KM na putovanja,dnevnice,organizaciju tribina itd.
Stranka koja radi transparentno nikad ne bi smjela da krije od članstva te podatke.
I ove rashode i koliko je Jahić dobio otkrili smo slučajno i odmah reagovali.
Međutim,nismo dobili odgovore kao i za mnoge naše upite.
Jos par mjeseci strpljenja pa ce se profa baviti kucnim budžetom porodice Hadžikadić ako se i tu pita štogod :)
Spektakluk
Posts: 174
Joined: 08/11/2013 10:14

#6309 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Spektakluk »

A sta je s Tuzlom? Koja je struja tu umijesala prste?
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#6310 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

Kad vam je Maks pricao branili ste svoje heroje, vidim sad se vrte i gore stvari 😂

Dobar je Mirso, ne zna on 😂😂
Spektakluk
Posts: 174
Joined: 08/11/2013 10:14

#6311 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Spektakluk »

Znaci profa ne zna, ali narod zna :)
User avatar
512MB
Posts: 10515
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#6312 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by 512MB »

Gorke suze lijem :)
User avatar
Veigar
Posts: 2346
Joined: 07/01/2020 12:17

#6313 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Veigar »

Žao mi je a obećavao je.
super_bayern
Posts: 1337
Joined: 14/05/2014 12:42

#6314 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by super_bayern »

MaliSeha wrote: 11/06/2020 23:53 Koliko je nisko spremno da se ide da bi se skupio koji čovjek za protestnu šetnju u Tuzli i promovisala se ta njihova strančica svjedoči i ova slika.
Da se ogradim,jesam za proteste ali ne za ove gdje će neko koristiti nečiju bol,nesreću i okolnosti da bi promovisao sebe i svoju stranku.
Ovo mi se toliko gadi što na konto toga žele da nahvataju nekoliko ljudi da vam ne mogu opisati.
I sve to se radi i glumi da bi na kraju protestnu šetnju svojatali i lagali okolo "da su ljudi došli da podrže njih a ne da se bore protiv nepravde".
Boli njih uho za bilo kim njima je bitno da se nabije reklama za stranku taman i preko tuđih leđa.
Vi procijenite sami je li ovakva zloupotreba nečije nesreće pogodno tlo za reklamu bilo koje stranke.
Danas sam napisao svom prijatelju a napisat ću i ovde da me je uistinu stid samog sebe što sam bio ikada dio nečeg ovakvog gdje se ide ovako nisko zarad jeftine promocije.
Image
Nemam riječi kojim bih opisao ove tvoje bljuvotine koje kucaš poput pokvarene ploče.
Poklopi se ušima botino ona raspala, imaj malo barem časti i poštovanja prema žrtvi.
Drugi si profil napravio i pišeš romane, opet.
Sa oba profila iste slike i nebuloze postavljaš. @O'zone uprati ga malo ako imaš vremena.
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#6315 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by redhat »

Ja ipak moram prokomentarisati jednu stvar koja me fascinira stvarno.
Profesor je akademik, svjetski čovjek, tip top pojava vizuelno, kulturan i uglađen a uspio je u godinu i pol dana najveći šljam okupiti oko sebe.
Znači kad vidim nivo komunikacije i bljuvačine njegovih pristalica, dođe mi da se prijavim na forum srpske stranke obnove - ogranak Šabac čisto malo da se kulturno uzdignem. Shvatate li vi da je ok imati drugo mišljenje od vašeg, to nije razlog za fizički obračun.
Ljudi jestel vi svjesni da činite čovjeku medvjeđu uslugu ako vaš mentalni sklop uopšta shvata taj koncept, SDA podmladak djeca cvijeća za vas.
kritikos
Posts: 784
Joined: 12/01/2018 09:17

#6316 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by kritikos »

Prema dosadašnjem radu, koliko sam mogao upratiti njegov pristup i djelovanje su svojstveni klasičnim američkim sektama.
User avatar
shbc
Posts: 3325
Joined: 20/07/2012 12:13

#6317 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by shbc »

Ja jos uvijek cekam tu neku platformu, revolucionarne ideje, programe i sve ostalo sto ga navodno cini drugacijim i konkretnim. I nijedna pristalica Hadzikadica mi jos ne dade odgovor na to :mrgreen:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9205
Joined: 31/03/2007 00:07

#6318 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Bosanski_kralj »

Ništa od programa, radi se o klasičnom kukavičjem jaju i ublehi.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#6319 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Prpa.ba »

Kaze protest je svih gradjana, pa kad se pojave gradjani iz drugih opcija, onda ide prica kako oni uzurpiraju protest, a kada se broji prisutne, onda svi oni podrzavaju Profu. :lol:

U retrospektivi se fino vidi kako su iz Cetvorke uspjeli izvuci maksimum iz nimalo ugodne situacije i navodjenja na klizak i opasan teren protesta. Ipak, i dalje nisam zadovoljan - demokratija je i dalje protuzakonito odgodjena i SDA sa partnerima uzurpira demokratski proces, a osim parlamentarnog djelovanja Nase stranke i Nezavisnog bloka, nista drugo nije poduzeto. Jedno je izbjegavati ulazak u valjanje u blatu sa SDA i partnerima, drugo je pustiti da se bit same demokratije u BiH rjesava sama od sebe i intervencijom MZ.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#6320 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by El_comadante »

protesti u Sarajevu su opet 27.06. ali ovaj put samo PzP bez opozicije. da vidimo realnu snagu.
Dr Arsla
Posts: 1177
Joined: 05/01/2013 16:16

#6321 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Dr Arsla »

MaliSeha wrote: 11/06/2020 14:31
mobster wrote: 11/06/2020 13:40 Svaka cast za transparentnost, a i namjeru koju si imao pri pocetku kad si se ukljucio u rad PZP. Vidim da mi dosta prijatelja po FB polaze nade u profesora i nije mi jasno kako vise nismo skontali tu ublehu koja nam se prodaje po n-ti put. Poslacu im ovaj tvoj post da imaju jedan uvid u nacin rada profesora i ljudi koje je okupio oko sebe u nekim lokalnim sredinama, a siguran sam da tvoj OO nije izuzetak od pravila vec da je tako sirom BiH i odbora PZP ...
Nismo mi jedini GO koji se raspao nemoj da te to zavara.Evo na Tuzlanskom kantonu samo imaju Tuzlu i onu budaletinu iz Banovića koja sa sobom ima dva čovjeka a na fbu piše da ima općinski odbor ali nikad nije taj odbor u njegovoj bolesnoj glavi imao osnivačku skupštinu. :lol: :lol: :lol:
Živinice su kompletne izašle čim smo informisali ljude šta se radi i priložili im dokaze.
U Gračanici od 8 članova,7 dalo ostavke plus 2 člana regionalnog odbora iz Gračanice.
OO Visoko je kompletno izašlo i to odavno razloge sam već naveo.
Izašli su i Zavidovići,Zenica se raspala prije nego je i počela jer je skupština namještena baš kao i kod nas.
Predsjednica regija Bosna dala ostavku,Ilidža izašla,Novi Grad itd..
Svako ima pravo da vjeruje Hadžikadiću ili ne vjeruje ali će vremenom uvidjeti ovo što smo mi.
@redhat Druže mi smo tražili da nam dostave procenat koji će GO Gračanica dobiti kao povrat ako npr svi uplatimo članarine na vrijeme da bi imali npr za naših aktivnosti.
Nikad ništa nismo dobili kao povratnu informaciju.
To ti govori samo po sebi da se članarine netransparentno troše i idu u nečiji privatni džep a ne na glavni račun Platforme za progres.
Takođe pitali smo zbog čega je stranka financirala Seada Jahića dvije godine a od njega nikakve koristi na terenu nije bilo?
Jer smo vidili da je rashod bio preko 100 000 KM na putovanja,dnevnice,organizaciju tribina itd.
Dakle,trošiš novac od donacija za stranku na svoje havere i nebitne ljude dok ovamo s druge strane teretiš ljude(kao ove iz Visokog) da
plaćaju sebi kiriju za kancelariju i sve ostalo.
Stranka koja radi transparentno nikad ne bi smjela da krije od članstva financijske podatke.
I ove rashode i koliko je Jahić dobio otkrili smo slučajno i odmah reagovali.
Međutim,nismo dobili odgovore kao i za mnoge naše upite.
Pa Šeha dokle ćeš više šaltati stranke a i profile :?: Promijenio si sve stranke, pokušao ući u Općinsko vijeće preko raznih stranaka.Nisi uspio ni kao noslilac liste. Po fb si u više navrata najavljivao povlačenje iz politike jer si razočaran itd. Onda konačno nakon xy pokušaja ulaziš u Općinsko vijeće kao kandidat SZBIH i onda im okrećeš leđa i ulaziš u PZP. Nekim ljudima je obraz đon a ti si očigledan primjer :evil:
super_bayern
Posts: 1337
Joined: 14/05/2014 12:42

#6322 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by super_bayern »

MaliSeha wrote: 12/06/2020 07:51
super_bayern wrote: 12/06/2020 01:49
MaliSeha wrote: 11/06/2020 23:53 Koliko je nisko spremno da se ide da bi se skupio koji čovjek za protestnu šetnju u Tuzli i promovisala se ta njihova strančica svjedoči i ova slika.
Da se ogradim,jesam za proteste ali ne za ove gdje će neko koristiti nečiju bol,nesreću i okolnosti da bi promovisao sebe i svoju stranku.
Ovo mi se toliko gadi što na konto toga žele da nahvataju nekoliko ljudi da vam ne mogu opisati.
I sve to se radi i glumi da bi na kraju protestnu šetnju svojatali i lagali okolo "da su ljudi došli da podrže njih a ne da se bore protiv nepravde".
Boli njih uho za bilo kim njima je bitno da se nabije reklama za stranku taman i preko tuđih leđa.
Vi procijenite sami je li ovakva zloupotreba nečije nesreće pogodno tlo za reklamu bilo koje stranke.
Danas sam napisao svom prijatelju a napisat ću i ovde da me je uistinu stid samog sebe što sam bio ikada dio nečeg ovakvog gdje se ide ovako nisko zarad jeftine promocije.
Image
Nemam riječi kojim bih opisao ove tvoje bljuvotine koje kucaš poput pokvarene ploče.
Poklopi se ušima botino ona raspala, imaj malo barem časti i poštovanja prema žrtvi.
Drugi si profil napravio i pišeš romane, opet.
Sa oba profila iste slike i nebuloze postavljaš. @O'zone uprati ga malo ako imaš vremena.
Ovde jedina botina koja se blamira si ti.
Očigledno se bojiš istine pa uvijek ideš off topic bez ikakvog validnog argumenta i dokaza kao i svaki Aljin pacijent.
Jadan si i providan ali budi siguran da ću doći u Tuzlu ili Banoviće gdje god pa ćemo ja i ti popričat.Znam ko si tako da u kolibu.
Stranka ti je ogrezla u kriminalu i zaista vrijeme ti je da nađeš novi smisao svom životu i naravno posao.
Vi ste ovde jedini koji nemate poštovanja prema žrtvi čim je koristite za svoju reklamu.
Pali ste nisko da niže pasti ne možete.
Ali ni skupljanje na osnovu nedužnih vam neće pomoći jer ste politički mrtvi ali se ja kao ni oni čestiti ljudi iz Visokog koje ste financijski oštetili,neće smiriti dok vas ne pokažemo u pravom svjetlu.Onakvom kako ste i zaslužili.
Rekao sam ti i na onom profilu, reći ću ti i na ovom, nauči se gramatici seljo, pa onda možeš dobiti dozvolu da mi ponavljaš priče.
Volio bih da se baš obratiš osobi u Tuzli ili Banovićima za koju me smatraš, da ti jednu vaspitnu uputi, ali sumnjam da ti izlaziš iz sobe.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#6323 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

shbc wrote: 12/06/2020 08:30 Ja jos uvijek cekam tu neku platformu, revolucionarne ideje, programe i sve ostalo sto ga navodno cini drugacijim i konkretnim. I nijedna pristalica Hadzikadica mi jos ne dade odgovor na to :mrgreen:
Bude lajv na fejsbuku nedjeljom 😂 prica Mirso o kulturnom i ugladjenom drustvu ❤
Spektakluk
Posts: 174
Joined: 08/11/2013 10:14

#6324 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Spektakluk »

https://radiokameleon.ba/2020/06/12/sut ... K9D2AXOZw0

Bilo bi neodgovorno pozivati na masovne proteste dok korona uzima maha.
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11512
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#6325 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by japin_mutapi »

Hadžikadić je u politici ono što je Sem Osmanagić u arheologiji i historiji.
Locked