Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6376 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

De, znamo da PZP može ponegdje dobiti mandat DVA to je sve
Negdje gdje budu imali jake kandidate
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6377 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

Mnogo pričaju po FB da,
Ali negdje je potrebno 200 glasova da se udje u OV
Neko ko ima veću rodbinu i nešto love može to dobiti
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6378 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by General War »

MaliSeha wrote: 15/06/2020 14:19
putokaz1 wrote: 15/06/2020 13:58 De, znamo da PZP može ponegdje dobiti mandat DVA to je sve
Negdje gdje budu imali jake kandidate
Druže evo ti pa vidi kojom selekcijom se ta družina vodi.
Njima je glavna referenca da bi neko bio na listi dijeljenje postova po društvenim mrežama. :lol:
Ako ti misliš da se sa ovim pristupom (gdje je ocjena nekog kandidata količina njegovog/njenog botovanja)
može dogurat daleko neka ti bude,poštujem tvoje mišljenje. :thumbup:
Meni ovo izgleda tragikomično da selekciju potencijalnih kandidata vršiš na osnovu podijeljenih postova na društvenim mrežama.
Ne čudi mene da ovaj Kurtić koji pljuje me redovno(jer znam svaku njihovu sramotu) ovde takav pristup brani jer je svaku poziciju dobio na taj način.
Ali čudi me kad neko ko poznaje političke procese i razmišlja racionalno dolazi i opravdava takvu lakrdiju.
Image Image
:lol:
A ti iz savjesti si dosao trollat :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6379 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by General War »

putokaz1 wrote: 15/06/2020 15:05 Mnogo pričaju po FB da,
Ali negdje je potrebno 200 glasova da se udje u OV
Neko ko ima veću rodbinu i nešto love može to dobiti
Pa bolje da po fejsbuku pricaju sa narodom, nego da sjede u otetim zgradama i pricaju medjusobom
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6380 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

Neznam organizaciju
Jedino Profa njima donosi tzv Slučajne glasova
Da Na TK su ima relativno male šanse
Po Potrebi izmislit će ih SDA ili SDP gdje im bude trebala jedna ruka
Čuo sam za Samru,Sašu i još neke
Znači vi mislite da baš ni u jednoj od 13 TK Općina neće imati vijećnike
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#6381 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Nivelacija »

Koliko se o Tuzli prica i imaju li ista tu covjek pomisli grad koji odlucuje pobjednika od milion stanovnika..

Zasto niko ne spomene da su takodjer u Zenici nepostojeći. Tu je najveci broj glasaca nakon Sarajeva koji izadje na izbore.

Znaci dva najveca grada nakon Sarajeva nula.
U Zenici ih nema ni za protesta.

Eh sad sta ocekivati onda u Banja Luci ili nekim manjim mjestima. Nula.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#6382 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by putokaz1 »

Nisma član
Znam neke glasače PZP,ali njih je malo,nedovoljno za Prag
Da li PZP SDA igrač da odvuče bar jedan mandat nekakvoj ljevici ili drugoj Opoziciji
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#6383 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Kikibombona »

MaliSeha wrote: 14/06/2020 18:13
Dr Arsla wrote: 14/06/2020 16:47 Jel u Gračanici jedini ostao u PZP Reuf Baraković uz Seada Jahića :?:
Ostao je taj dvojac,njihov Šehić,njegova braća i šačica ucijenjenih osoba preko dječijih stipendija.
Otisao sam na nekog drugog lika kojeg poznajem, pogledah profil, kad nije to taj...

Al' vidjeh da Reuf slusa Judas Priest, sto znaci da ne moze biti los co'ek. :D

Ovako, vizuelno, cini se da Platformasi nisu seljadija, nema SDA-ovskih njusketina. :D
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6384 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

MaliSeha, neko, MaliSeha, neko. Preimenujte temu u MaliSeha pljuje po nečemu, valjda nema pametnijeg posla u životu. Ako ništa, svaka čast jako Ste maštoviti.
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6385 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

Image
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6386 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6387 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

Ok ako Vam ne trebaju dokazi i argumenti sve mi je jasno, a i svakoj normalnoj osobi. Nađite sebi život sačuvajte zdravlje.
User avatar
Leverage
Posts: 9469
Joined: 27/05/2018 16:32

#6388 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Leverage »

Kakav je to ugledni profesor koji ide na SDA sijelo?
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6389 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

Pročitajte tekst.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#6390 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by MaksprotivMarksa »

Seha nema potrebe da se vrtis u krug sa pricom jer si sve dokazao, svako ko je zelio da se informira se informirao, Platforma je stranka na razini BOSS-a, na vrijeme raskrinkana srecom, mozda nekoga negdje i prevare za jedan mandat u skupstinama kantona, to ce biti za jedan mandat i to je to, nece imati ni zapazen broj vijecnika, neozbiljni su, nemaju program, ne rade na programu, 2 godine se bave odgovorima na svaku kritiku, uvijek i iskljucivo bavljenjem osobom koja nesto pise, a ne napisanim, sam predsjednik im je rekao da je dosta toga napisanog istina, a oni i dalje tvrdili da to nije tako, na forumu od 100 ljudi 3 ih podrzava, prije 18 mjeseci kada sam ja pisao o Jahicima, Avdakovicima, Hadrovicima i drugim pulenima podrzavalo ih je 50 od 100, sami su sebe ogolili i pokazali sta je istina, tamo gdje bude prilike ce to uraditi i na stetu gradjana, a clanstvo i botovi nisu krivi, mnogi od njih vjeruju profesoru, bas kao sto sam mu ja vjerovao, ti, Kiki, mnogi drugi, covjek je bio jasan na kojoj je strani i na tome mu hvala.

Volio bih da momci i djevojke iz Platforme postave ovdje program kojim ce promijeniti stanje u drzavi, program, par stranica, ne trazi se mnogo za dvije godine, zar ne ? 😁

Malo ekonomije, zdravstva, mladih, sporta, kulture, neka vizija, nesto, bilo sta ?

I ako neko zeli mozemo se naci na zoomu sa profesorom, svi mi neistomisljenici, bivse Iskre, pa da saopcimo profesoru argumente i cujemo njegove odgovore, eto ako lazu svi koji su napisali neku kritiku predlozite to profesoru, sve snimimo i objavimo pa neka neupuceni ljudi sude, mada nema potrebe jer nikoga Platforma ne zanima, ali eto jedna sansa da profesor dokaze da su desetine ljudi zli lazovi, a on iskren i dobar, moze i prica o programu, da vidimo poznaje li profesor uredjenje drzave koju zeli da mijenja, poznaje li osnove politickih pojmova, zna li koje su nadleznosti odredjenih grana vlasti, pa javite 😁❤ ovo vam je sjajna sansa da dokazete da je sve laz, a i da je profesor obrazovan u politickom smislu ❤
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#6391 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by horkesh »

Velika doza razočarenja za stranku koja nikad nije izašla na izbore.
Troko
Posts: 79
Joined: 23/11/2015 22:22

#6392 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Troko »



Ma ajde, jopet preuzimanje odgovornosti sa SDA

Image

Image
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6393 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by high_volume »

Troko wrote: 15/06/2020 23:14 Image
Ako je ovdje riječ o političkoj promociji, onda je M. Hadžikadić zloupotrijebio položaj vjerskih zajednica i prekršio zakon.
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6394 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

high_volume wrote: 15/06/2020 23:24
Troko wrote: 15/06/2020 23:14 Image
Ako je ovdje riječ o političkoj promociji, onda je M. Hadžikadić zloupotrijebio položaj vjerskih zajednica i prekršio zakon.
Nešto mi tu profesor mršav. Ah da, stara slika, možda neko pravo na vjeroispovijest?
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6395 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by high_volume »

ForBosnia wrote: 16/06/2020 00:05
high_volume wrote: 15/06/2020 23:24
Troko wrote: 15/06/2020 23:14 Image
Ako je ovdje riječ o političkoj promociji, onda je M. Hadžikadić zloupotrijebio položaj vjerskih zajednica i prekršio zakon.
Nešto mi tu profesor mršav. Ah da, stara slika, možda neko pravo na vjeroispovijest?
Kakva je god, i svejedno od kada je, ovako nisko nije ni Izetbegović koristio džamije ni vjernike u svoju političku promociju
Bazinga1234
Posts: 7582
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#6396 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Bazinga1234 »

Moramo preuzeti odgovornost... obožavam ovu rečenicu.
User avatar
ForBosnia
Posts: 53
Joined: 31/03/2020 19:42

#6397 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by ForBosnia »

high_volume wrote: 16/06/2020 00:08
ForBosnia wrote: 16/06/2020 00:05
high_volume wrote: 15/06/2020 23:24

Ako je ovdje riječ o političkoj promociji, onda je M. Hadžikadić zloupotrijebio položaj vjerskih zajednica i prekršio zakon.
Nešto mi tu profesor mršav. Ah da, stara slika, možda neko pravo na vjeroispovijest?
Kakva je god, i svejedno od kada je, ovako nisko nije ni Izetbegović koristio džamije ni vjernike u svoju političku promociju
Znači politička promocija prije političkog aktivizma. Zanimljivo
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#6398 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by high_volume »

ForBosnia wrote: 16/06/2020 00:12
high_volume wrote: 16/06/2020 00:08
ForBosnia wrote: 16/06/2020 00:05

Nešto mi tu profesor mršav. Ah da, stara slika, možda neko pravo na vjeroispovijest?
Kakva je god, i svejedno od kada je, ovako nisko nije ni Izetbegović koristio džamije ni vjernike u svoju političku promociju
Znači politička promocija prije političkog aktivizma. Zanimljivo
Oprosti, ne shvatih da je ovdje, zapravo, Hadžikadić pričao kako je adaptirao svoj stan u USA i da je kupio neko zemljište u njihovom džematu, pa ga kultivira :lol:
Troko
Posts: 79
Joined: 23/11/2015 22:22

#6399 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Troko »

A znas kako to kad si daleko od domaje, vise konzervativno gledas, koja ilahija i kasida, malo politike one tvrdje nacionalne, jer nema odbora i organizacije gdje nije bio, a svaka od njih je bila izrazito muslimanska bosnjacka. Nije mogla biti neka normalna bosanska kul organizacija. Mora i u sred Amerike i nacija i religija u naslov. Sve se to ima pravo na takvo djelovanje, ali me nesto ova Bosna naucila da su takvi obicno konzervativni tipovi.
A onda doletis u BiH i odjednom gej prava, prozapadno, progres.

Stara je to prica o prodavanju progresije napacenim domicilcima. Takokrekuc, dosao profesor da nama neobrazovanoj stoci sitnog zuba ukaze na neke stvari, pa se neskromno proglasio progresom, ali ne samo progresom, nego cijelom platformom za bilo kakav progres. Ko odbije profu taj nije progresivan! Nema u tome nista duboko kolonijalno i omalovazavajuce za mene. Uvijek sam cekao jednog ovakvog, da mi objansi progres i postizbornu koaliciju.

Zato mi je ova slika draga, jer na njoj profesor upravo dzematu objasnjava da dva muskarca mogu imati dijete. Snagom svog znanja on ih ubjedjuje u to. NIje to bilo obicno udvaranje dzematu, to je bilo emancipiranje! Nije profa kao drugi, gdje drugi demagogiju prosipaju, tu profa iskri prosvjetiteljstvo.

Blagonaklono gledam na jos jednog spasitelja iz reisovog sinjela, jer bas mi je takav trebao, niti sumnjam u ovo njegovo prebracanje. Za on je Amerikanac, a tamo je i islam drugaciji i dozvoljava serijatsko gej vjencanje. A ne smeta gej, svaka cast ko dosljedno istrpi autovanje, ali hipokrizija je vec odvec neprogresivna i suvise balkanska. Kako jedan takav jenki da bude tako licemjerno raspolozen u zavisnosti od geolokacije? Jesu li to ti kompleksni adaptivni sistemi?

Neki zli glasovi govore da je profi propao biznis, jos pod stare dane zafalilo. Naravno da nije. Profa je iz preimucstva sve prodao i dosao da nas uzdigne. On nas voli, sve nas voli kao djecu svoju.
super_bayern
Posts: 1337
Joined: 14/05/2014 12:42

#6400 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by super_bayern »

MaliSeha wrote: 15/06/2020 23:26 Znaš u čemu je kvaka @MaksprotivMarksa ?
To što ovi likovi misle da Sda tek tako objavi na svojoj zvaničnoj stranici da je primila određeni broj profesora na svoj sastanak.
Oni kontaju da Sda tek tako daje reklamu nekim "nestranačkim" profesorima?
Ja sam zbog Sda kadroviranja u prosvjeti izgubio na desetine dobrih prijatelja koji su otišli u Eu trbuhom za kruhom jer se zbog ovakvih stranačkih kadrova kao što je Aljo Mujčić nisu mogli zaposliti na tuzlanskom univerzitetu jer nisu bili niti su željeli biti članovi Sda.Čak ti ljudi imaju i bolje reference od njega za obavljanje posla na univerzitetu.
99.9 % prosvjetnog kadra na Tk je Sda i tu ne možeš upasti da radiš ako nisi član te stranke to neka bude jasno svima koji to opravdavaju.
Veoma naivan pristup prvo od ovih koji pokušavaju nešto da demantuju pa tek onda od Alje koji je naložio da to ova naivna djeca rade.
Meni je iskreno žao ove djece jer su potrošna roba u raljama sitnih kokošara i da imam uticaja ja bi ovoj djeci našao posao samo da se ovako ne ponižavaju.
Ovo zaista kažem iskreno ne trudeći se da ponizim bilo koga.Shvatam razloge učlanjenja u platformu od nekih uistinu.
Ti ljudi misle da su oni promjena a u biti samo su isto što imamo jer da su drugačiji oni ne bi radili ovo što danima objašnjavam da rade već čak iako pogriješe bili bi spremni ispravljati svoje greške .
Shvatam ja da se kadrovski može pogriješiti ali da ne želiš svoje greške da ispraviš i na taj način dokažeš da se razlikuješ od drugih ublehaša koje već imamo u politici,to ne mogu.
Mnogi pišu da botujem za drugu stranku a to je uistinu notorna laž jer sam jedan od prvih u svom podneblju ustao kad je trebalo i podržao Hadžikadića.
Nisam član nijedne stranke niti to planiram ikada više da budem upravo jer su mi ovi ubili volju za bilo kakvim daljim političkim angažmanom.
Taj čovjek me je svojim postupcima razočarao i nikada nisam očekivao da je u biti takva osoba koja štiti i opravdava ono što nas je kao društvo koletivno ukopalo.Zatvorio je oči pred jasnim dokazima samo da bi zadovoljio interese svog druga Jahića i to mu ne halalim kao ni drugi nedužni ljudi koje je nasukao sa svojim lažima.
Gledao sam maloprije par botova piše tamo na fbu da je moj odbor napustio stranku zbog "ličnih interesa".
Varate se,mi smo u platformi svi redom imali dobre pozicije neki su bili predsjednici odbora,neki su bili u skupštinama tako da vam ta priča ne pije vode.
Otišli smo isključivo zbog neprincipijelnosti,laži i kriminala unutar stranke gdje se grešni ljudi koji trebaju biti izbačeni nagrađuju boljim pozicijama a marginaliziraju se oni koji se bore za vladavinu zakona i poštovanja statuta stranke.
Nikakve mi materijalne koristi nismo imali od platforme samo smo imali materijalnu štetu i bačen novac u bunar.
Svoj smo novac davali da bi se brojne aktivnosti sprovele,svojim smo stvarima opremali kancelariju i za to nikad nismo ništa tražili zauzvrat.
Platforma kao stranka nikad nam nije nijednu jedinu marku dala za sprovođenje bilo kakvih aktivnosti.
Sve što je bilo tu bilo je naše i krajnje je bijedno pisati da smo ikada bilo šta u toj stranci ganjali kad nam je ta stranka jedino uzela a nikad ništa nije dala.
Uzela nam je vrijeme i novac ali i preko toga bi prešli niti bi bilo kada tražili bilo kakvo refundiranje samo da su bili pošteni u svom djelovanju.
Eto toliko od mene na tu temu izvinjavam se svim normalnim ljudima ako sam bio naporan spominjajući konstantno te ljude koji iskreno nisu više vrijedni spomena.
Ne zamjerite tu sam bio samo da se neke stvari razjasne.Laži i izmišljotine prezirem,volim voditi konstruktivnu raspravu sa jasnim argumentima i normalnim ljudima.Pojedini botovi koji to spuštaju na personalne uvrede zaista nisu više vrijedni komentara.Svako dobro. :thumbup:
Onaj osjećaj kad sam sebi dupe poljubiš, dva puta na jednoj stranici.
Samo sam ovaj potez čekao.
Za neupućene, radi se o istoj osobi, botu (ne po profesiji) po karakteru.
Locked