Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#6401 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Styling »

A sta, ovi se jos nisu ugasili? :roll:
User avatar
Nezavisni_lik
Posts: 3
Joined: 16/06/2020 21:07
Location: Zenica

#6402 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Nezavisni_lik »

Styling wrote: 16/06/2020 19:33 A sta, ovi se jos nisu ugasili? :roll:
Nisu se ugasili ali će se ugasiti poslije lokalnih izbora sigurno.Pogledajte level komunikacije njegovih botova i sve će vam biti jasno.
Neće takvi dugo potrajati.
User avatar
Spartan17
Posts: 205
Joined: 08/03/2017 17:48

#6403 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by Spartan17 »

Ima li moderacije na ovoj temi, ja većih bljuvotina odavno ne vidjeh na jednoj temi, i to sve na ličnoj osnovi, uvrede i slično. Jadno. Ova tema je zrela da se zaključa, Pzp je već sada politički otpad i nije više vrijedno rasprave :run:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6405 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by General War »

MaksprotivMarksa wrote: 15/06/2020 22:39 Seha nema potrebe da se vrtis u krug sa pricom jer si sve dokazao, svako ko je zelio da se informira se informirao, Platforma je stranka na razini BOSS-a, na vrijeme raskrinkana srecom, mozda nekoga negdje i prevare za jedan mandat u skupstinama kantona, to ce biti za jedan mandat i to je to, nece imati ni zapazen broj vijecnika, neozbiljni su, nemaju program, ne rade na programu, 2 godine se bave odgovorima na svaku kritiku, uvijek i iskljucivo bavljenjem osobom koja nesto pise, a ne napisanim, sam predsjednik im je rekao da je dosta toga napisanog istina, a oni i dalje tvrdili da to nije tako, na forumu od 100 ljudi 3 ih podrzava, prije 18 mjeseci kada sam ja pisao o Jahicima, Avdakovicima, Hadrovicima i drugim pulenima podrzavalo ih je 50 od 100, sami su sebe ogolili i pokazali sta je istina, tamo gdje bude prilike ce to uraditi i na stetu gradjana, a clanstvo i botovi nisu krivi, mnogi od njih vjeruju profesoru, bas kao sto sam mu ja vjerovao, ti, Kiki, mnogi drugi, covjek je bio jasan na kojoj je strani i na tome mu hvala.

Volio bih da momci i djevojke iz Platforme postave ovdje program kojim ce promijeniti stanje u drzavi, program, par stranica, ne trazi se mnogo za dvije godine, zar ne ? 😁

Malo ekonomije, zdravstva, mladih, sporta, kulture, neka vizija, nesto, bilo sta ?

I ako neko zeli mozemo se naci na zoomu sa profesorom, svi mi neistomisljenici, bivse Iskre, pa da saopcimo profesoru argumente i cujemo njegove odgovore, eto ako lazu svi koji su napisali neku kritiku predlozite to profesoru, sve snimimo i objavimo pa neka neupuceni ljudi sude, mada nema potrebe jer nikoga Platforma ne zanima, ali eto jedna sansa da profesor dokaze da su desetine ljudi zli lazovi, a on iskren i dobar, moze i prica o programu, da vidimo poznaje li profesor uredjenje drzave koju zeli da mijenja, poznaje li osnove politickih pojmova, zna li koje su nadleznosti odredjenih grana vlasti, pa javite 😁❤ ovo vam je sjajna sansa da dokazete da je sve laz, a i da je profesor obrazovan u politickom smislu ❤
Volio bih i ja da svako iz dosadasnje opozicije i i pozicije predstavi program...nemaaa...sve se svodilo na: jel tako nano??
Uvjek sam govorio nema veceg neprijatelja od razocaranog prijatelja...sve ce uciniti da te sjebu...tako vidim ove prijasnje borce za hadzikadiju se pretvorili u najvece protivnike...samo sto razlog je ocajan.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6406 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by General War »

Styling wrote: 16/06/2020 19:33 A sta, ovi se jos nisu ugasili? :roll:
:lol:
Gledaj ti ove svoje preletace da se ne ugase...napuhala se zaba misli da je vo.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#6407 Re: Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Post by General War »

Leverage wrote: 15/06/2020 21:17 Kakav je to ugledni profesor koji ide na SDA sijelo?
Pa bolje na sjelo nego bivsa SDP opozicija u stranku na celu sa Bijedicem...rekao sam ti davno koliko je SDP i DF truho sa ubacenim elementima i ova opozicija koja je bivsi kadar SDA...znate li koliko je smijesno vas citat kada Hadzikadiju gurate u kolo da sarmu proba a kadrovi vam se najeli vec i kadaifa zavrsavajuci sofru sto je SDA prostrla.
Locked