Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Locked
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#1 Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

Ne znam dal Travnik spada u isti kanton kao i Zenica, ali zanima me dal neko zna kako se krece koeficijent nastavnika i profesora u Osnovnim i srednjim skolama? Samo mi recite koeficijent i vrijednost boda ili startnu /fixnu osnovicu pa cu ja dalje znat.
User avatar
Kraljica_Suza
Posts: 898
Joined: 05/03/2009 16:48
Location: Graškograd

#2 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by Kraljica_Suza »

kriticarka_nikova wrote:Ne znam dal Travnik spada u isti kanton kao i Zenica,
To ti imas nesto zavrseno?
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#3 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

Kraljica_Suza wrote:
kriticarka_nikova wrote:Ne znam dal Travnik spada u isti kanton kao i Zenica,
To ti imas nesto zavrseno?
nisam duzna da znam koji grad kojem kantonu pripada.

ima li neko da zna odgovor?

plate u Ze i Tr, kolike su?
User avatar
alen_zenica
Posts: 428
Joined: 23/01/2008 17:33
Location: zenica
Contact:

#4 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by alen_zenica »

kriticarka_nikova wrote:
Kraljica_Suza wrote:
kriticarka_nikova wrote:Ne znam dal Travnik spada u isti kanton kao i Zenica,
To ti imas nesto zavrseno?
nisam duzna da znam koji grad kojem kantonu pripada.

ima li neko da zna odgovor?

plate u Ze i Tr, kolike su?

u zenici je plata nastavnika koji tek pocinje raditi 680 km i topli 8 km

osnovica 400, koeficijent 1,7
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#5 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

alen_zenica wrote:

u zenici je plata nastavnika koji tek pocinje raditi 680 km i topli 8 km

osnovica 400, koeficijent 1,7
zahvaljujem.
zna li neko odgovor za Travnik?
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#6 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by Chischo »

kriticarka_nikova wrote:
Kraljica_Suza wrote:
kriticarka_nikova wrote:Ne znam dal Travnik spada u isti kanton kao i Zenica,
To ti imas nesto zavrseno?
nisam duzna da znam koji grad kojem kantonu pripada.

ima li neko da zna odgovor?

plate u Ze i Tr, kolike su?
Travnik je sjediste Srednjo-bosanskog kantona a Zenica Zenicko-dobojskog. Kao prosvjetni radnik (pretpostavljam da si to) morala bi ovo znati.
Plate u osnovnom i srednjem obrazovanju u Travniku(SBK) su za oko 10-15% nize nego u Zenici(ZDK). Cao.
s@mson
Posts: 894
Joined: 23/03/2007 10:50

#7 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by s@mson »

Boze dragi kakvi su nam nastavnici i ucitelji...
Mojoj djeci ti neces biti ni jedno ni drugo, zato ne dolazi u Zenicu niti u Zenicko-dobojski kanton...
User avatar
Truba
Posts: 81801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#8 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by Truba »

sta vam je ljudi

magistri ne znaju gdje je doboj

i tako te ludosti
stalno slušam :roll: :roll: :roll: :roll:
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#9 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

Sta vam je? Pa mene uopste ne zanima gdje je Doboj, gdje je Travnik, gdje je Busovaca, kojem kantonu pripada Vitez, ...sta me boli briga za tim, mene zanima zarada, pa moze bit i na Marsu, ko da ja to moram znat. Pa pola vas sto se kofrcite i fol ismijavate znate geografiju od Ilidze do Bembase, a da negovorim o tome koliko ste svijeta vidjeli i koliko vase znanje ima sadrzaja po naucnom pitanju ili po pitanju edukacije.

Kakve veze ima sto ne znam kojem kantonu pripada Travnik? Pola Bosne jos ne zna sta je Republika S. a sta Federacija, pa ja sad moram znat kojem kantonu pripada Travnik koji se tu negdje granici sa Ze-D. kantonom...mislim stvarno bez tog znanja bila sam u mraku.
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#10 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

Sta vam je? Pa mene uopste ne zanima gdje je Doboj, gdje je Travnik, gdje je Busovaca, kojem kantonu pripada Vitez, ...sta me boli briga za tim, mene zanima zarada, pa moze bit i na Marsu, ko da ja to moram znat. Pa pola vas sto se kofrcite i fol ismijavate znate geografiju od Ilidze do Bembase, a da negovorim o tome koliko ste svijeta vidjeli i koliko vase znanje ima sadrzaja po naucnom pitanju ili po pitanju edukacije.

Kakve veze ima sto ne znam kojem kantonu pripada Travnik? Pola Bosne jos ne zna sta je Republika S. a sta Federacija, pa ja sad moram znat kojem kantonu pripada Travnik koji se tu negdje granici sa Ze-D. kantonom...mislim stvarno bez tog znanja bila sam u mraku.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32198
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#11 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by Bobi »

Kako to mislis da ne trebas znati? Trazis posao u Travniku i treba u prijavi da napises adresu...hm...koji li je kanton :D.OOOoooooOooOooooo :D.
User avatar
kriticarka_nikova
Posts: 2669
Joined: 04/02/2006 23:30

#12 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by kriticarka_nikova »

Bobi wrote:Kako to mislis da ne trebas znati? Trazis posao u Travniku i treba u prijavi da napises adresu...hm...koji li je kanton :D.OOOoooooOooOooooo :D.
Ti izgleda nisi nikad u zivotu poslo pismo?
Razumijem. Dijete mobilne/internet generacije, o da, naravno da razumijem.
amar_tesanj
Posts: 42
Joined: 29/04/2008 15:50

#13 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by amar_tesanj »

kriticarka_nikova wrote:Sta vam je? Pa mene uopste ne zanima gdje je Doboj, gdje je Travnik, gdje je Busovaca, kojem kantonu pripada Vitez, ...sta me boli briga za tim, mene zanima zarada, pa moze bit i na Marsu, ko da ja to moram znat. Pa pola vas sto se kofrcite i fol ismijavate znate geografiju od Ilidze do Bembase, a da negovorim o tome koliko ste svijeta vidjeli i koliko vase znanje ima sadrzaja po naucnom pitanju ili po pitanju edukacije.

Kakve veze ima sto ne znam kojem kantonu pripada Travnik? Pola Bosne jos ne zna sta je Republika S. a sta Federacija, pa ja sad moram znat kojem kantonu pripada Travnik koji se tu negdje granici sa Ze-D. kantonom...mislim stvarno bez tog znanja bila sam u mraku.
Itekako ima veze, slabo da ces ti dobro zaradjivat na duge staze to ti garantujem... Provale ljudi to nesikiraj se, opste znanje je najbitnije pogotovo u obrazovanju. Licno sam dozivio da na putu iz Sarajeva na Hvar, na sat vremena poslije Lasvanske petlje, Asistent na fakultetu, pita kad ce vise ta Zenica. I jos mu problem objasniti da uopste necemo vidjeti Zenicu. :-)
HiBreeD
Posts: 329
Joined: 23/01/2007 17:05
Location: Travnik

#14 Re: Plate u Travniku ili Ze-D kantonu

Post by HiBreeD »

Ne znam kolike su plate u skolstvu ni u Travniku, ni u Zenici, a i da znam ne bih ti rekao, jer si, blago receno, pretjerala u postavljanju svojih glupavih tema kojima zelis saznati koliko je vremenski, kilometrima ili kako si vec ti zamislila, udaljena Zenica od Travnika, kolike su cijene stanova, rentanja istih...i to sve sjedeci u svojoj stolici, bez da upotrijebis npr. google, pa koristeci mozdane vijuge, saznas na kolikoj su razdaljenosti i geografskoj poziciji ova dva grada...vec si dosla ovdje i jos se hvalis svojim elementarnim neznanjem, dobro su ti ljudi rekli, jadna djeca koju ces ti uciti necemu, ziva bila ako mozes zaobidji Travnik, ovdje ima i previse takvih poput tebe, nadobudnih, supljih elemenata...ostaj zdravo, zito ti rodilo
Locked