plakat

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply
sicx
Posts: 99
Joined: 13/07/2003 00:00

#1 plakat

Post by sicx »

Image
Slovenski grafit na plakatu srbske dive na Vilharjevi cesti v Ljubljani

:lol:
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#2

Post by stickitout »

Vidis ti to? Kanadjani joj ne dadose vizu a za Evropu dobi sengen!
Ah ti Slovenci-Europejci.
sicx
Posts: 99
Joined: 13/07/2003 00:00

#3

Post by sicx »

nisu jos slovenci u sengenu 8-)
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#4

Post by stickitout »

sicx wrote:nisu jos slovenci u sengenu 8-)
Cuj? do mene je onda! Znaci kad dobijes vizu za Sloveniju ne mozes dalje ili kad dobijes sengen ne mozes u Sloveniju? Dobra im je ta birokratija, nema sta! :D
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#5

Post by dinash »

vidio sam to. nije "dopisan" samo jedan plakat ...
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#6

Post by dinash »

stickitout wrote:
sicx wrote:nisu jos slovenci u sengenu 8-)
Cuj? do mene je onda! Znaci kad dobijes vizu za Sloveniju ne mozes dalje ili kad dobijes sengen ne mozes u Sloveniju? Dobra im je ta birokratija, nema sta! :D

sa slovenackom vizom ne mozes nigdje dalje od slovenije. sa sengenom mozes proci kroz sloveniju (trannzit). za ostalo treba pitati na ambasadi.

sengen i euro se u sloveniji ocekuju 2007.

mislim da ce ukidanje granicnih prelaza sa italijom i austrijom biti posebno proslavljeno.
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#7

Post by stickitout »

dinash wrote:
stickitout wrote:
sicx wrote:nisu jos slovenci u sengenu 8-)
Cuj? do mene je onda! Znaci kad dobijes vizu za Sloveniju ne mozes dalje ili kad dobijes sengen ne mozes u Sloveniju? Dobra im je ta birokratija, nema sta! :D

sa slovenackom vizom ne mozes nigdje dalje od slovenije. sa sengenom mozes proci kroz sloveniju (trannzit). za ostalo treba pitati na ambasadi.

sengen i euro se u sloveniji ocekuju 2007.

mislim da ce ukidanje granicnih prelaza sa italijom i austrijom biti posebno proslavljeno.
Aaaaaa, tako su oni to skontali! Znaci Evropa je sigurna od Cece :D
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#8

Post by bug »

dinash wrote:
stickitout wrote:
sicx wrote:nisu jos slovenci u sengenu 8-)
Cuj? do mene je onda! Znaci kad dobijes vizu za Sloveniju ne mozes dalje ili kad dobijes sengen ne mozes u Sloveniju? Dobra im je ta birokratija, nema sta! :D

sa slovenackom vizom ne mozes nigdje dalje od slovenije. sa sengenom mozes proci kroz sloveniju (trannzit). za ostalo treba pitati na ambasadi.

sengen i euro se u sloveniji ocekuju 2007.

mislim da ce ukidanje granicnih prelaza sa italijom i austrijom biti posebno proslavljeno.
sa sengenom ne mozes kroz sloveniju, moras opet imati slovenacku, tranzitnu.
buhtelj
Posts: 350
Joined: 13/02/2005 17:56

#9 Cecin plakat

Post by buhtelj »

Nija mi jasno kakave veze imaju Cecini plakati koji su inace po cijeloj jebenoj Ljubljani i Sloveniji sa vizom za Bosance....

Mislim, da Slovence boli kur*c za Cecu i za Srebrenicu,i za rat i mir na Balkanu i za Srbe i Muslimine i Arkana i Cecu.... bitno je da okrenu ultra Lovu od Cecinog koncerta jer ovdje (inace sam u ljubljani) zive manje vise (90%) bosanki seljaci i cobani, srpski cobani i seljaci a bogami Slovenci kojima se TURBO FOLK cini egzotican koji ce dati tih kurcevih 10.000 SIT (cca 100KM) za taj jebeni koncert....

To je poenta moji dragi zemljaci, kaja nema veze sa vizom.

Za sada to iz cudovite i moje lepe dezele :x
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#10 Re: Cecin plakat

Post by rei »

buhtelj wrote:Nija mi jasno kakave veze imaju Cecini plakati koji su inace po cijeloj jebenoj Ljubljani i Sloveniji sa vizom za Bosance....

Mislim, da Slovence boli kur*c za Cecu i za Srebrenicu,i za rat i mir na Balkanu i za Srbe i Muslimine i Arkana i Cecu.... bitno je da okrenu ultra Lovu od Cecinog koncerta jer ovdje (inace sam u ljubljani) zive manje vise (90%) bosanki seljaci i cobani, srpski cobani i seljaci a bogami Slovenci kojima se TURBO FOLK cini egzotican koji ce dati tih kurcevih 10.000 SIT (cca 100KM) za taj jebeni koncert....

To je poenta moji dragi zemljaci, kaja nema veze sa vizom.

Za sada to iz cudovite i moje lepe dezele :x


zar oni to slusaju :?
felichi
Posts: 884
Joined: 15/01/2005 17:48

#11

Post by felichi »

meni je gore to sto bi u sarajevu plakat ostao bez komentara
slovenci su barem dali do znanja
nedavno su mojim prijateljima u ljubljani napisali 4s na kolima bh reg. oznaka. inace su srbi iz bosne.
rei
Posts: 1101
Joined: 21/02/2005 12:40

#12

Post by rei »

felichi wrote:meni je gore to sto bi u sarajevu plakat ostao bez komentara
slovenci su barem dali do znanja
nedavno su mojim prijateljima u ljubljani napisali 4s na kolima bh reg. oznaka. inace su srbi iz bosne.
s obzirom ko' je na njemu ne vjerujem da bi i ostao , 8-)
User avatar
stickitout
Posts: 1744
Joined: 15/01/2005 23:58

#13 Re: Cecin plakat

Post by stickitout »

buhtelj wrote:Nija mi jasno kakave veze imaju Cecini plakati koji su inace po cijeloj jebenoj Ljubljani i Sloveniji sa vizom za Bosance....
:x
Niko nije ni pominjao Bosance i vizu!!! Ja sam se samo zapitao kako to da ceci Kanadjani ne daju vizu a Slovenci (koje boli k***c) dadose! Ako se izuzme cinjenica da je ceca udovica jednog maloumnog psihopate, opet im nije fazon jer U Sloveniji zivi mnogo ljudi sa porijeklom iz BiH i Ista ta Slovenija ima velike ekonomske interese u BiH.
Ma vala, kao sto neko rece, ako je pjevala u BiH neka pjeva i u Sloveniji za Bosance.
Post Reply