Placena IPTV lista

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#1 Placena IPTV lista

Post by taureg71 »

Sta mislite o tome/??? oko 12-14 KM mjesecno...da li ste imali iskustva ?? HVALA :cry:
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2 Re: Placena IPTV lista

Post by avaks »

Mislim da su to sve ublehe i da ti radi od danas do sutra, nemaš nikakvu garanciju...
Lično mi se sviđa fazon i da znam da će raditi odmah bi uzeo pola godine jer svi nude dobre kanale, pogotovo sport ali da mi sutra pođe buffering ili da mi ne radi nešto kada mi baš treba :run:
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#3 Re: Placena IPTV lista

Post by taureg71 »

avaks wrote:Mislim da su to sve ublehe i da ti radi od danas do sutra, nemaš nikakvu garanciju...
Lično mi se sviđa fazon i da znam da će raditi odmah bi uzeo pola godine jer svi nude dobre kanale, pogotovo sport ali da mi sutra pođe buffering ili da mi ne radi nešto kada mi baš treba :run:
pa moze se uplatiti mjesec za mjesec...necu sigurno unaprijed toliko placat
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#4 Re: Placena IPTV lista

Post by febo_acm »

Kome treba neka se javi na pm. Ja uzimam od lika 6 mjeseci i nikad nije bilo problema. Od prethodnog dealera je bila losa roba :D ovaj je ok skroz.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#5 Re: Placena IPTV lista

Post by avaks »

taureg71 wrote:
avaks wrote:Mislim da su to sve ublehe i da ti radi od danas do sutra, nemaš nikakvu garanciju...
Lično mi se sviđa fazon i da znam da će raditi odmah bi uzeo pola godine jer svi nude dobre kanale, pogotovo sport ali da mi sutra pođe buffering ili da mi ne radi nešto kada mi baš treba :run:
pa moze se uplatiti mjesec za mjesec...necu sigurno unaprijed toliko placat
A većinom je dosta povoljnije pa zato kontam, ako je 12KM mjesec a da ti za 50KM pola godine vala isplati se :mrgreen:
Kako god evo imaš ponudu pa se javi.
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#6 Re: Placena IPTV lista

Post by belami1111 »

avaks wrote:Mislim da su to sve ublehe i da ti radi od danas do sutra, nemaš nikakvu garanciju...
Lično mi se sviđa fazon i da znam da će raditi odmah bi uzeo pola godine jer svi nude dobre kanale, pogotovo sport ali da mi sutra pođe buffering ili da mi ne radi nešto kada mi baš treba :run:
Slabo misliš. Svakome ko hoće takvo nešto najbolje je tražiti test liniju vikendom..subota nedjelja tad je najopterećenije i znaće odma da li ima puno bufera.
Isto tako plaćati najviše do 3 mjeseca... :D
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#7 Re: Placena IPTV lista

Post by taureg71 »

uzeo ima 3 dana, prezadovoooljaaaan, za 12 km odlicnooooo
User avatar
erotica
Posts: 851
Joined: 08/09/2011 17:56

#8 Re: Placena IPTV lista

Post by erotica »

taureg71 wrote:uzeo ima 3 dana, prezadovoooljaaaan, za 12 km odlicnooooo
Provjeri večeras dok bude liga prvaka i haj na pp poslalji od koga si uzeo da uzmem na test
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#9 Re: Placena IPTV lista

Post by jasko__ »

Može li preporuka nekog ko pruza kvalitetnu IPTV listu..cijena par maraka gore dole, nebitno
User avatar
dembele
Posts: 2760
Joined: 19/06/2014 09:15

#10 Re: Placena IPTV lista

Post by dembele »

Momak iz Makedonije koga mozes naci na Sultanovic forumu a zove se Saso Daniel. Placa se preko paypal i mislim da moze mjesecno 7 eura. Ubjedljivo najjaca lista na ovim prostorima
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#11 Re: Placena IPTV lista

Post by jasko__ »

dembele wrote:Momak iz Makedonije koga mozes naci na Sultanovic forumu a zove se Saso Daniel. Placa se preko paypal i mislim da moze mjesecno 7 eura. Ubjedljivo najjaca lista na ovim prostorima
Imas li neki direktni kontakt..valja ga sad nac na forumu :thumbup:
User avatar
dembele
Posts: 2760
Joined: 19/06/2014 09:15

#12 Re: Placena IPTV lista

Post by dembele »

Hajde poslacu ti na pp. Uglavnom prvo ces dobiti test listu na 24h
jasko__
Posts: 1160
Joined: 13/11/2009 21:18

#13 Re: Placena IPTV lista

Post by jasko__ »

dembele wrote:Hajde poslacu ti na pp. Uglavnom prvo ces dobiti test listu na 24h
Moze moze, znam da ide na 24h..hvala ti
User avatar
nagibSA
Posts: 896
Joined: 19/10/2017 01:21

#14 Re: Placena IPTV lista

Post by nagibSA »

Morel se preko emaila kontaktirati, nisam na tom forumu.

https://image.ibb.co/bN3Hyz/123.png
Samso
Posts: 527
Joined: 06/11/2018 21:18

#15 Re: Placena IPTV lista

Post by Samso »

Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#16 Re: Placena IPTV lista

Post by irac300 »

Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
Ne mogu se ove besplatne liste porediti sa plaćenim.
Samso
Posts: 527
Joined: 06/11/2018 21:18

#17 Re: Placena IPTV lista

Post by Samso »

irac300 wrote:
Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
Ne mogu se ove besplatne liste porediti sa plaćenim.
Nisam koristio placene ali sam prezadovoljan ovim listama koje se nalaze u sklopu Green Builda
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#18 Re: Placena IPTV lista

Post by irac300 »

Samso wrote:
irac300 wrote:
Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
Ne mogu se ove besplatne liste porediti sa plaćenim.
Nisam koristio placene ali sam prezadovoljan ovim listama koje se nalaze u sklopu Green Builda
Jesam ja, zato i kažem, jer imam Balkan Green. :D Neusporedivo.
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#19 Re: Placena IPTV lista

Post by PlusSA »

Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw

Nema ga ni na Samsung Smart TV tizenu :thumbup:
jarobot
Posts: 3051
Joined: 13/06/2016 20:07

#20 Re: Placena IPTV lista

Post by jarobot »

Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
Ima i na IOS proguglaj malo !!! :D
Samso
Posts: 527
Joined: 06/11/2018 21:18

#21 Re: Placena IPTV lista

Post by Samso »

jarobot wrote:
Samso wrote:Instaliraj Kodi i Green build pa ti nece trebat nikakva placena lista.

Kodi radi na svim platformama osim iOS

https://youtu.be/Kno9IZsZJtw
Ima i na IOS proguglaj malo !!! :D
Ma ima ali nije u app store pa je malo peglanje
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#22 Re: Placena IPTV lista

Post by tovarish »

Da malo aktiviramo temu i da se o iptv listama ne piše po drugim temama.

Imam jedno pitanje vezano za iptv aplikacije. Planiram kupiti još jednu listu od kineza i interesuje me da li postoji neka aplikacija u kojoj mogu biti aktivne dvije liste odjednom i da u odabrane/favourites kanale mogu ubacivati kanale iz obje liste.

Pored toga, postoji li mogućnost da te odabrane kanale u aplikaciji ja sortiram po kategorijama kako meni odgovara.

Trenutno koristim iptv smarters.
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#23 Re: Placena IPTV lista

Post by splinter »

tovarish wrote: 28/02/2020 10:47 Da malo aktiviramo temu i da se o iptv listama ne piše po drugim temama.

Imam jedno pitanje vezano za iptv aplikacije. Planiram kupiti još jednu listu od kineza i interesuje me da li postoji neka aplikacija u kojoj mogu biti aktivne dvije liste odjednom i da u odabrane/favourites kanale mogu ubacivati kanale iz obje liste.

Pored toga, postoji li mogućnost da te odabrane kanale u aplikaciji ja sortiram po kategorijama kako meni odgovara.

Trenutno koristim iptv smarters.
Jel koristiš android box ili?
Recimo na mob možeš u IPTV ( tako se zove app) krhat listi koliko hoćeš. Jesi li probao IPTV Extreme ili recimo instaliraš više app na jednu staviš jednu a na drugu drugu listu
User avatar
tovarish
Posts: 3508
Joined: 26/05/2008 23:57

#24 Re: Placena IPTV lista

Post by tovarish »

splinter wrote: 28/02/2020 10:56
tovarish wrote: 28/02/2020 10:47 Da malo aktiviramo temu i da se o iptv listama ne piše po drugim temama.

Imam jedno pitanje vezano za iptv aplikacije. Planiram kupiti još jednu listu od kineza i interesuje me da li postoji neka aplikacija u kojoj mogu biti aktivne dvije liste odjednom i da u odabrane/favourites kanale mogu ubacivati kanale iz obje liste.

Pored toga, postoji li mogućnost da te odabrane kanale u aplikaciji ja sortiram po kategorijama kako meni odgovara.

Trenutno koristim iptv smarters.
Jel koristiš android box ili?
Recimo na mob možeš u IPTV ( tako se zove app) krhat listi koliko hoćeš. Jesi li probao IPTV Extreme ili recimo instaliraš više app na jednu staviš jednu a na drugu drugu listu
Koristim android tv box.

Tu opciju za dvije aplikacije sam skontao kao rezervnu opciju, ali radije bih volio nešto kao što sam ranije opisao.
Last edited by tovarish on 28/02/2020 11:15, edited 2 times in total.
splinter
Posts: 7444
Joined: 08/10/2011 12:28

#25 Re: Placena IPTV lista

Post by splinter »

Mislim da ima opcija za Smartesrs iptv da se dodaju liste, pogledaj tutorial negdje,
Post Reply