Pjevacice

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#76 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

:lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#77 Re: Pjevacice

Post by supercali »

pecpec wrote:
supercali wrote:Pa otkud znas da mozda bas ti vrhovi sto strse nije to sto ona najvise voli sa t9m frizurom?
Ja kad zavezem kosu u pundju ili kako se vec zove ostanu mi "repovi" da vise i meni su upravo ti repovi nekako najbolji iako sa strane lici na neuredno i visak
Sto ne metnes viklere da ne vezes u punđu,malo promjenis?
Ne pada mi napamet
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#78 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

Nasla mene kritikovat da ne citam :lol: :lol:

u sta gledas mala :D
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#79 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

supercali wrote:
cendlerbing wrote:Nismo pisale o tome "kako ona najviše voli da joj izgleda frizura" nego svoje mišljenje.
Pa ovdje dolazimo do onoga ja mogu reci svoje misljenje a ti kad kazes svoje a ne svidja se tebi ne valja
Ne svidja mi se i to je to a sada govoriti sta je bolje dal malo skratiti malo slijepiti i sl je suvisno osim nametanja svog misljenja
Vidis kako je lako biti dvolican
Sto je najgore,danas kad dodje do suprotnih misljenja,na forumu,cesto krenu podjebavanja sa jedne strane i pokusaj dominacije.Tesko da neko prihvati misljenje koje se sa njegovim kosi.Ne znam zbog cega su ljudi tako nesretni pa jedva cekaju na forumu da nekog nakace ako ne misle kao on-ona.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#80 Re: Pjevacice

Post by supercali »

Ma ok je ne prihvatati kad se zna sa sigurnoscu
Na mozes kroz titovu ici u oba smjera i to se zna nemam sta prihvatati drugacije
Al jel bolja ova frizura ili ona je li ispravno na ovaj ili onaj nacin raditi nesto sto daje rezultate ne moze niko biti u pravu 100%
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#81 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

To i pricam,obicno od banalnih tema-prica pocinju fajtovi ovde.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#82 Re: Pjevacice

Post by cendlerbing »

pecpec wrote:
supercali wrote:
cendlerbing wrote:Nismo pisale o tome "kako ona najviše voli da joj izgleda frizura" nego svoje mišljenje.
Pa ovdje dolazimo do onoga ja mogu reci svoje misljenje a ti kad kazes svoje a ne svidja se tebi ne valja
Ne svidja mi se i to je to a sada govoriti sta je bolje dal malo skratiti malo slijepiti i sl je suvisno osim nametanja svog misljenja
Vidis kako je lako biti dvolican
Sto je najgore,danas kad dodje do suprotnih misljenja,na forumu,cesto krenu podjebavanja sa jedne strane i pokusaj dominacije.Tesko da neko prihvati misljenje koje se sa njegovim kosi.Ne znam zbog cega su ljudi tako nesretni pa jedva cekaju na forumu da nekog nakace ako ne misle kao on-ona.
Baš mi jučer jedan forumaš rekao kako su mi ispucali vrhovi i da mi je vrijeme šišati, ja pogledam, kad hej baš, e rekoh, hvala ti koji si mi rekao, ko zna kad bih ja to sama vidjela.
Ponekad su korisni savjeti drugih. Probaj nekad. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#83 Re: Pjevacice

Post by supercali »

Da ostanemo na temi nekome se svidja ella nekome ne
Neko se pali na rihanu neko ne
Neko se mozda pali i na onu serifovic ko zna
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#84 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

Ja cesto poslusam druge ,ako kad daju neki savjet te ako smatram da moze pomoci,sto da ne.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#85 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

supercali wrote:Da ostanemo na temi nekome se svidja ella nekome ne
Neko se pali na rihanu neko ne
Neko se mozda pali i na onu serifovic ko zna
Takoje,mozda se neko pali na seju kalaca
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#86 Re: Pjevacice

Post by supercali »

cendlerbing wrote:
Baš mi jučer jedan forumaš rekao kako su mi ispucali vrhovi i da mi je vrijeme šišati, ja pogledam, kad hej baš, e rekoh, hvala ti koji si mi rekao, ko zna kad bih ja to sama vidjela.
Ponekad su korisni savjeti drugih. Probaj nekad. :D
Ti nesto sasvim drugo pominjes
Ispucali vrhovi sa ovim nemaju nikakve veze
Naravno da cu ti reci poderala ti se majica imas mrlju na jakni i sl al ti necu nikad reci sto nosis tu bijelu jaknu ne valja ti ne stoji ti
Boli me briga sto je nosis
Mogu reci samo ne svidja mi se jakna i taj stil ili sta vec

Shvatas poentu?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#87 Re: Pjevacice

Post by cendlerbing »

Tvoj osjećaj za poentu se razlikuje od mog i to smo već utvrdili te mislim da ni ova rasprava neće nam donijeti nikakvo novo saznanje, kao ni ona prošla. Iz tog razloga sam probala otjerati diskusiju na šalu, iako mi se stvarno desilo to što sam napisala. :D

Haj, živio.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#88 Re: Pjevacice

Post by Zejnep »

pecpec wrote:
supercali wrote:
cendlerbing wrote:Nismo pisale o tome "kako ona najviše voli da joj izgleda frizura" nego svoje mišljenje.
Pa ovdje dolazimo do onoga ja mogu reci svoje misljenje a ti kad kazes svoje a ne svidja se tebi ne valja
Ne svidja mi se i to je to a sada govoriti sta je bolje dal malo skratiti malo slijepiti i sl je suvisno osim nametanja svog misljenja
Vidis kako je lako biti dvolican
Sto je najgore,danas kad dodje do suprotnih misljenja,na forumu,cesto krenu podjebavanja sa jedne strane i pokusaj dominacije.Tesko da neko prihvati misljenje koje se sa njegovim kosi.Ne znam zbog cega su ljudi tako nesretni pa jedva cekaju na forumu da nekog nakace ako ne misle kao on-ona.

Jao :-)
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#89 Re: Pjevacice

Post by mad_max_ba »

joj ella

vala ima glasčinu i btw uopšte nisam znao kako izgleda :D
kind a cute :D
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#90 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

Zejnep wrote:
Jao :-)
Jao sta?Desilo mi se do sada x puta da me pojedinci zbog suprotnog misljenja docekaju na noz,manje vise vecina tema na forumu je takva i do toga dodje,ne znam samo zasto jauces,mozda te nesto boli ili ne citas forumske teme?Svaki skoro dan na forumu ban zbog svađe.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#91 Re: Pjevacice

Post by supercali »

Cendlerko ispucali ti vrhovi i vrhovi ti strse su dvije razlicite situacije
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#92 Re: Pjevacice

Post by zoomba »

pecpec wrote:
Zejnep wrote:
Jao :-)
Jao sta?Desilo mi se do sada x puta da me pojedinci zbog suprotnog misljenja docekaju na noz,manje vise vecina tema na forumu je takva i do toga dodje,ne znam samo zasto jauces,mozda te nesto boli ili ne citas forumske teme?Svaki skoro dan na forumu ban zbog svađe.
Kad im rusis njihov savrseni svijet, i vracas u realu.. nekom kome je forum sve u zivotu, naravno da ce se grcevito boriti.. rijetko ko ovde ce postovati tudje misljenje..
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#93 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

Tacno,zalosno jbg.
User avatar
aveos
Posts: 1672
Joined: 28/02/2012 08:42

#94 Re: Pjevacice

Post by aveos »

Lila Bacic..nema dalje,motaj kablove :izet: :izet: :izet:

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#95 Re: Pjevacice

Post by Sanjarko »

Nikad cuo za nju. Reklamira se na instagramu pravo. :thumbup:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#96 Re: Pjevacice

Post by supercali »

Prvi put i vidim i cujem za nju
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#97 Re: Pjevacice

Post by Zejnep »

pecpec wrote:
Zejnep wrote:
Jao :-)
Jao sta?Desilo mi se do sada x puta da me pojedinci zbog suprotnog misljenja docekaju na noz,manje vise vecina tema na forumu je takva i do toga dodje,ne znam samo zasto jauces,mozda te nesto boli ili ne citas forumske teme?Svaki skoro dan na forumu ban zbog svađe.
" jao" jer si opisao svoje ponašanje., na forumu. Kad shvatiš da vrijeđanje nekog nije isto što i iznošenje svog, različitog, mišljenja, onda ćemo pričati.
User avatar
alijagoro
Posts: 3328
Joined: 06/03/2008 18:02

#98 Re: Pjevacice

Post by alijagoro »

aveos wrote:Lila Bacic..nema dalje,motaj kablove :izet: :izet: :izet:

Image
Dobra riba jebote.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#99 Re: Pjevacice

Post by pecpec »

Zejnep wrote:
pecpec wrote:
Zejnep wrote:
Jao :-)
Jao sta?Desilo mi se do sada x puta da me pojedinci zbog suprotnog misljenja docekaju na noz,manje vise vecina tema na forumu je takva i do toga dodje,ne znam samo zasto jauces,mozda te nesto boli ili ne citas forumske teme?Svaki skoro dan na forumu ban zbog svađe.
" jao" jer si opisao svoje ponašanje., na forumu. Kad shvatiš da vrijeđanje nekog nije isto što i iznošenje svog, različitog, mišljenja, onda ćemo pričati.
Mozda malo cudan smisao za salu imam ali vrijeđanje nikako.Sto te imam vrijeđat kad mi nista uradila nisi.Ne samo ti nego bilo ko.Kad vidim provokaciju e onda i ja mjenjam plocu.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#100 Re: Pjevacice

Post by Zejnep »

I ja se pitam. Nejse.
Post Reply