Pizzeria Mahir - Sarajevo

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#301 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Edin H. »

Tomahawk11 wrote:Što će reći, ova priča o nekoj pravoj mocareli - bullshit :mrgreen:

Zasto? :D

Je li mislis da je Mahir nece nabaviti?
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40830
Joined: 29/06/2011 23:39

#302 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by dječak sa šibicama »

Kamo srece da Mahir stavlja ikakvu mozzarellu :D

Krkne onog "dobiven iz biljne masti" sira sto kosta 4 marke kilogram, dobijes zgaravicu ne moze te kila sode bikarbone povratiti u zivot.

Sjecam se kad sam radio komercijalu, dodje ti gazda pizzerije i trazi najjeftiniji paradajz u konzervi, najjeftiniji sir, najjeftiniju salamu. Samo da je jeftino, za kvalitet ni ne pitaju.
Jedino buregdzije, uvijek traze dobro brasno :D po mogucnosti italijansko, najbolje se razvija.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#303 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Tomahawk11 »

Edin H. wrote:
Tomahawk11 wrote:Što će reći, ova priča o nekoj pravoj mocareli - bullshit :mrgreen:

Zasto? :D

Je li mislis da je Mahir nece nabaviti?
Ne, nego se razvukla priča kako nema prave mocarele, kako se stavlja jeftini žuti sir, isto da svi manje više jedu tu pravu mocarelu :-)
I ja sam za kvalitetniji sir, ali ta prava mocarela....to vjerovatno imaš u nekim vrhunskim restoranima, ove ostale picerije, gdje god bile....tu se ide na kvantitet ;-)
User avatar
Edin H.
Posts: 47031
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#304 Re: Pizzeria Mahir - Sarajevo

Post by Edin H. »

Tomahawk11 wrote:
Edin H. wrote:
Tomahawk11 wrote:Što će reći, ova priča o nekoj pravoj mocareli - bullshit :mrgreen:

Zasto? :D

Je li mislis da je Mahir nece nabaviti?
Ne, nego se razvukla priča kako nema prave mocarele, kako se stavlja jeftini žuti sir, isto da svi manje više jedu tu pravu mocarelu :-)
I ja sam za kvalitetniji sir, ali ta prava mocarela....to vjerovatno imaš u nekim vrhunskim restoranima, ove ostale picerije, gdje god bile....tu se ide na kvantitet ;-)
Ma da, potreban je kvalitetan sir, bez surogata.
Post Reply