Pitanje za ženomrsce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
preselio na ahiret
Posts: 2739
Joined: 21/05/2021 01:40
Location: prvi saf

#476 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by preselio na ahiret »

sherbett wrote: 25/10/2021 22:32 Mogu ocevi biti jako dobri roditelji
Ali oni ne mogu odrzavati ono sto jedino zena moze

A i znamo svi da mater semper certa est :mrgreen:
kome mater?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#477 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by seln »

Mrzim zene. Oduvijek sam ih mrzio, otkako znam za sebe.
Kao beba sam mrzio mamu, sa svim onim njenim unjkavim njeznostima i paznjama.
Poslije sam zamrzio babe, tetke, ujne i ostalu mnogobrojnu zensku rodbinu.
Isle su mi na zivce sa "mashallah, ko je porastao", "jos malo,pa za zenidbe" i slicnim sranjima.
Sa pet-sest godina sam mrzio curice iz komsiluka i u svakoj prilici im cupao kikice.
U skoli sam mrzio skolske drugarice, bockao ih olovkom i prosipao mastilo po njihovim zadacnicama.
U pubertetu sam dozivio moju prvu pravu mrznju, sa djevojkom sa kojom sam imao moje prvo mrziteljsko iskustvo.
Boze, kako sam je mrzio! Pokusao sam da je ubijem seksom, ali nije islo, bila je mlada i vitalna.
Kasnije sam kroz zivot imao krace ili duze mrziteljske veze. Neke sam mrzio strasno, neke tek tako, da se nesto mrzi.
Onda sam se ozenio, djevojkom koju sam zamrzio ono bas do kraja. Nije to bila mrznja na prvi pogled, ali kako smo se bolje upoznavali, tako sam osjecao mrznju koja se pojavljuje u njenom prisustvu.
U braku mi se nekad javljala suluda ideja da zamrzim jos neku zenu, npr. zgodnu komsinicu ili kolegicu, ali sam uvijek sebi govorio: za mrznju imas zenu, a za ove mozes imati tek antipatiju.
I tako... mrzimo se ihaj-haj, jos malo pa dvadeset godina. A kcerke mrzim kako samo otac moze: uvijek gledam da se izgalamim na njih i da ih rastuzim izostankom poklona.
To je to... sad moram da radim. I usput da poprijeko gledam ljubaznu koleginicu koja mi uvijek pomogne oko sredjivanja termina.
Kako cu je samo rastuziti kad joj ne kupim cokoladu...
no_sikiriki
Posts: 17060
Joined: 11/12/2012 13:21

#478 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

seln wrote: 27/10/2021 08:31 Mrzim zene. Oduvijek sam ih mrzio, otkako znam za sebe.
Kao beba sam mrzio mamu, sa svim onim njenim unjkavim njeznostima i paznjama.
Poslije sam zamrzio babe, tetke, ujne i ostalu mnogobrojnu zensku rodbinu.
Isle su mi na zivce sa "mashallah, ko je porastao", "jos malo,pa za zenidbe" i slicnim sranjima.
Sa pet-sest godina sam mrzio curice iz komsiluka i u svakoj prilici im cupao kikice.
U skoli sam mrzio skolske drugarice, bockao ih olovkom i prosipao mastilo po njihovim zadacnicama.
U pubertetu sam dozivio moju prvu pravu mrznju, sa djevojkom sa kojom sam imao moje prvo mrziteljsko iskustvo.
Boze, kako sam je mrzio! Pokusao sam da je ubijem seksom, ali nije islo, bila je mlada i vitalna.
Kasnije sam kroz zivot imao krace ili duze mrziteljske veze. Neke sam mrzio strasno, neke tek tako, da se nesto mrzi.
Onda sam se ozenio, djevojkom koju sam zamrzio ono bas do kraja. Nije to bila mrznja na prvi pogled, ali kako smo se bolje upoznavali, tako sam osjecao mrznju koja se pojavljuje u njenom prisustvu.
U braku mi se nekad javljala suluda ideja da zamrzim jos neku zenu, npr. zgodnu komsinicu ili kolegicu, ali sam uvijek sebi govorio: za mrznju imas zenu, a za ove mozes imati tek antipatiju.
I tako... mrzimo se ihaj-haj, jos malo pa dvadeset godina. A kcerke mrzim kako samo otac moze: uvijek gledam da se izgalamim na njih i da ih rastuzim izostankom poklona.
To je to... sad moram da radim. I usput da poprijeko gledam ljubaznu koleginicu koja mi uvijek pomogne oko sredjivanja termina.
Kako cu je samo rastuziti kad joj ne kupim cokoladu...
:thumbup: :lol:
mali_balon
Posts: 11356
Joined: 12/09/2012 09:57

#479 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by mali_balon »

Image
no_sikiriki
Posts: 17060
Joined: 11/12/2012 13:21

#480 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by no_sikiriki »

Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#481 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

Marketing će sve uspjeti iskoristiti...
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#482 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by 88Sioux »

Niko ne mrzi ženu tako sveobuhvatno kao druga žena.

Žena je ženi vuk.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#483 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by moonca »

vuchice... :oops: :lol:

. da, samo iz razloga, jer se ne mogu kontrolisati...
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#484 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by S4mpion »

Kad god sam se prest'o družit' s nekim likovima, koji su ispali debili, to druženje je samo prestalo, svelo se na ništa, bez neke drame i izvlačenja ratnih sjekira.

Kad se dvije drugarice prestanu družit', narednih nekoliko godina idu noževi u leđa, iskorištava se svaka informacija koja je, u povjerenju, iznesena u tom prijateljstvu. :mrgreen:
Guadalajara
Posts: 32809
Joined: 24/04/2019 18:10
Contact:

#485 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Guadalajara »

Šerbo, da me nisi šta tračala? :mrgreen:
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#486 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by yooper »

no_sikiriki wrote: 24/10/2021 14:32 Ponukana pisanjima raznih forumaša, moram da postavim sljedeće pitanje - zašto ulazite u veze/brakove sa ženama ako ih mrzite/ne podnosite/smatrate ih "nižim rodom"?

Razumijem da imate seksualne potrebe, ali to se može riješiti sa nekim neformalnim vezama koje su isključivo za seks ili sa prostitutkama.

Koliko vidim veliki broj forumaša gleda na žene kao proračunate osobe, hladnokrvne, manipulatorke, sponzoruše, prefrigane, praznoglave, isključivo seksualne objekte, itd. itd... Nikako kao na ravnopravna ljudska bića s kojima vam možda može biti lijepo, u nekom normalnom smislu, kao neko s kim možete biti, zaboga, jer je i vama i njoj dobro za razgovor, socijalizaciju, intimnost itd. Kao neki partneri, a ne kao neki odnos gdje ste vi nešto "jadni zakinuti" jer je ona ovakva ili onakva, i gdje kao ona isključivo ima neku "korist" od vas.

Znam da će mnogi od vas reći da se "samo šalite" s kojekakvim komentarima, ali ja sam od onih što vjeruje u onu "u šali pa privali", tako da bih stvarno voljela čuti koje su to vaše motivacije za biti u vezi s nekim, ako zapravo ne podnosite žene, niti većinu stvari vezanih za njih.

Da li ste stvarno lično imali tako loša iskustva sa ženama u životu, da je to preraslo u neku mržnju usput, ili?
Ja ne mrzim žene, ja njih volim 😁😁.
A ove što mrze žene, e njih mrzim.

Svoju ženu opet volim najviše.

Žao mi je ljudi koji mrze žene.
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#487 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by ExNihilo »

Ko normalan može mrziti žene. :D Evo jedna lijepa andrićevska o ženama iz njegovih ranih spisateljskih dana.
Žene, vaše ruke bijele lome dušu moju kao hljeb. Ritam vašeg hoda i nerazumljiv sjaj očiju vaših klikte u mojoj duši, buče i vrište, zbunjuju mi misli i ne daju usnuti.

Pokreti vaši i glasovi, ujutro, dok nosite prijesne hljebove ili stojite naslonjene na česmu, ispune me svega i još u noćnim snovima žive u fantastičnim oblicima i veličini.

Žene, ja ne znam kome ste vi bili blaga kiša jutarnja, ali u naš život ulazite kao pljusci nošeni vihorima. Preko vaših bijelih tjelesa pjeni se bučno život naš, zaustavlja se u virove i pada strmoglavce.

Tu mudrost nije lijek, ni starost ne pomaže, i kad sve umukne, vaš je glas još u bilu krvi moje.

Šta znači talasava linija vašeg tijela? I ta nijema, bijela, raspjevana ljepota koju nemirno lovimo kao djeca leptira?

Žene, u očima vašim sja ulomak jednog ljepšeg neba..
Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#488 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

yooper wrote: 29/10/2021 00:19

Ja ne mrzim žene, ja njih volim 😁😁.
A ove što mrze žene, e njih mrzim.

Svoju ženu opet volim najviše.

Žao mi je ljudi koji mrze žene.
Ti voliš jednu ženu, ima nas koji volimo sve žene.
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#489 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by yooper »

Hawkiz wrote: 29/10/2021 00:24
yooper wrote: 29/10/2021 00:19

Ja ne mrzim žene, ja njih volim 😁😁.
A ove što mrze žene, e njih mrzim.

Svoju ženu opet volim najviše.

Žao mi je ljudi koji mrze žene.
Ti voliš jednu ženu, ima nas koji volimo sve žene.
Volim i ja sve žene ali svoju najviše.
Velika je to razlika vjeruj.

Pitati cu te kad zavolis jednu najviše😀
Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#490 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

yooper wrote: 29/10/2021 00:30
Hawkiz wrote: 29/10/2021 00:24

Ti voliš jednu ženu, ima nas koji volimo sve žene.
Volim i ja sve žene ali svoju najviše.
Velika je to razlika vjeruj.

Pitati cu te kad zavolis jednu najviše😀
I ja volim jednu najviše. A onda, za sat, drugu volim najviše. I tako,svaki put volim tu jednu najviše.

To ti je kao prestanak pušenja. Svaki put kada ugasiš cigaretu, prestao si pušiti. Svaki put.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#491 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by moonca »

:oops: vidi Hakiza. sharmera.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#492 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by topss »

Jedna zanimljiva stvar za razmisljanje.

Zene govore kako zele jednakost. Da nema razlika medju spolovima. I onda traze muskarca koji ce materijalno da bolje stoji od njih (barem one koje mogu birati, ne racunamo one koje su sa 35 hvatale zadnji voz). Traze krupnijeg i jaceg muskarca od sebe (jebiga, ako bude u opasnosti nek se on zrtvuje za nju). Obicno traze i nesto starijeg koji je ostvareniji od nje i ima bolji status u drustvu.

Slobodno mi recite ako sam nesto slagao. :oops:
yooper
Posts: 72
Joined: 20/02/2021 22:33

#493 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by yooper »

moonca wrote: 29/10/2021 00:35 :oops: vidi Hakiza. sharmera.
Tipični ženomrzac.
Čim vidi drugu ženu ovu prvu zaboravi i tako ukrug.
Šta taj dnevno razočara žena.Ih
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#494 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by moonca »

Ove ispod 35. . ne znaju jesu li posle ili doshle... one imaju spisak. :oops: :lol:
User avatar
ExNihilo
Posts: 17073
Joined: 23/01/2008 07:05
Location: In the sheltering shade of the forest

#495 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by ExNihilo »

topss wrote: 29/10/2021 00:39 Jedna zanimljiva stvar za razmisljanje.

Zene govore kako zele jednakost. Da nema razlika medju spolovima. I onda traze muskarca koji ce materijalno da bolje stoji od njih (barem one koje mogu birati, ne racunamo one koje su sa 35 hvatale zadnji voz). Traze krupnijeg i jaceg muskarca od sebe (jebiga, ako bude u opasnosti nek se on zrtvuje za nju). Obicno traze i nesto starijeg koji je ostvareniji od nje i ima bolji status u drustvu.

Slobodno mi recite ako sam nesto slagao. :oops:
Čim si generalizirao, slagao si.
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#496 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by topss »

ExNihilo wrote: 29/10/2021 00:43
topss wrote: 29/10/2021 00:39 Jedna zanimljiva stvar za razmisljanje.

Zene govore kako zele jednakost. Da nema razlika medju spolovima. I onda traze muskarca koji ce materijalno da bolje stoji od njih (barem one koje mogu birati, ne racunamo one koje su sa 35 hvatale zadnji voz). Traze krupnijeg i jaceg muskarca od sebe (jebiga, ako bude u opasnosti nek se on zrtvuje za nju). Obicno traze i nesto starijeg koji je ostvareniji od nje i ima bolji status u drustvu.

Slobodno mi recite ako sam nesto slagao. :oops:
Čim si generalizirao, slagao si.
Na forumasice se ne odnosi. Govorimo o ostalim zenama.
Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#497 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

yooper wrote: 29/10/2021 00:42
moonca wrote: 29/10/2021 00:35 :oops: vidi Hakiza. sharmera.
Tipični ženomrzac.
Čim vidi drugu ženu ovu prvu zaboravi i tako ukrug.
Šta taj dnevno razočara žena.Ih
Kako ti znaš da su razočarane?
Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#498 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

topss wrote: 29/10/2021 00:44
ExNihilo wrote: 29/10/2021 00:43

Čim si generalizirao, slagao si.
Na forumasice se ne odnosi. Govorimo o ostalim zenama.
Jer, naravno, forumašice nisu žene. Pa jel'?
topss
Posts: 368
Joined: 10/11/2020 02:38

#499 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by topss »

Hakiz wrote: 29/10/2021 00:45
topss wrote: 29/10/2021 00:44

Na forumasice se ne odnosi. Govorimo o ostalim zenama.
Jer, naravno, forumašice nisu žene. Pa jel'?
Forumasice su posebne. :oops:
Hakiz
Posts: 40303
Joined: 30/07/2015 20:01

#500 Re: Pitanje za ženomrsce

Post by Hakiz »

topss wrote: 29/10/2021 00:47
Hakiz wrote: 29/10/2021 00:45

Jer, naravno, forumašice nisu žene. Pa jel'?
Forumasice su posebne. :oops:
Za specijalne ustanove, je li :twisted:

:mrgreen:
Post Reply