Pitanje za indeks?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
Atridij

Pitanje za indeks?

Post by Atridij » 28/05/2012 23:13

Ove godine krećem na Ekonomski Fakultet Sarajevo (ako prodem prijemni tj :D) i intresuje me ko ispunjava predmete u indeksu?

Veterani UNSA.BA isto pricaju o nekim potpisima pa bih cjenio objašnjenje tu :O

Cijenio bi odgovor neke (buduce )kolege ili ako su indeksi isti preko citavog UNSA bilo koji student bi mi mogao pomoci :-D

Stavrno bih cijenio svaku pomoć :sax:

perfect_guy

Re: Pitanje za indeks?

Post by perfect_guy » 28/05/2012 23:19

kad dođu na red ispiti, upišeš naziv predmeta, a onda profesor kasnije potpiše ocjenu.

Baby-blue

Post by Baby-blue » 02/06/2012 13:37

Na EFSA nema potpisa, koliko ja znam, a trenutno sam II godina :) Na kraju indexa, gdje su ti podaci o ispitima, upises naziv predmeta i datum polaganja, a profesor upisuje ocjenu :) i btw. Sretno :D

azdralovic
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Post by azdralovic » 02/06/2012 14:15

onu prvu stranu gdje bi trebao da dobijes potpise od profesora za prisustvo (stranica poslije imena i prezimena) popunjava studentska sluzba prilikom ovjere semestra ...

sto se tice stranice sa ocjenama, neki profesori traze da se upise naziv predmeta i datum na samom polaganju testa, dok kod ostalih to upisujes pred upis ocjena... sad opet neki traze da odmah upises ocjenu a neki insistiraju da to budu iskljucivo oni... tako da nista ne popunjavaj dok ti se ne kaze ;)

Salah ad-Din

Post by Salah ad-Din » 02/06/2012 14:53

Ja sam na pravu, i onu stranicu poslije imena popunjavamo mi, upisuje se predmet, ime nastavnika i broj casova, a studentska to ovjeri. A gdje su ocjene, to se upisuje pred ispit, kada budes znao, datum polaganja ;)

azdralovic
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Pitanje za indeks?

Post by azdralovic » 03/06/2012 00:48

Salah ad-Din wrote:Ja sam na pravu, i onu stranicu poslije imena popunjavamo mi, upisuje se predmet, ime nastavnika i broj casova, a studentska to ovjeri. A gdje su ocjene, to se upisuje pred ispit, kada budes znao, datum polaganja ;)
Na efsa je samo razlika sto se ne upisuje nista na tu prvu stranicu, nego tu studentska popise predmete i stavi pecat i to je to... Nema potpisa od profesora i slicno

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Salah ad-Din

Post by Salah ad-Din » 03/06/2012 00:57

azdralovic wrote:
Salah ad-Din wrote:Ja sam na pravu, i onu stranicu poslije imena popunjavamo mi, upisuje se predmet, ime nastavnika i broj casova, a studentska to ovjeri. A gdje su ocjene, to se upisuje pred ispit, kada budes znao, datum polaganja ;)
Na efsa je samo razlika sto se ne upisuje nista na tu prvu stranicu, nego tu studentska popise predmete i stavi pecat i to je to... Nema potpisa od profesora i slicno

Sent from my iPad using Tapatalk HD
Ma svej je to isto, samo sto je nasa studentska malo polijena :D
Najmanji problem ce ti biti popunjavati index , ne brini oko toga, samo ti uci, index ce se popuniti :D

Post Reply