Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#51 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

Ti ćeš meni govoriti o pokojnom Blažu i HOS-u? :-)
Momak smiješan si. Svaka ti čast što si ostao u Sarajevu kad je trebalo ali malo se previše prsiš i prozivaš.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#52 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Vjerujem ti sve što napišeš.Ako kažeš da si poznavao i Savu Kovačevića - neću se buniti.Tek tad ću znati s kim imam posla.
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#53 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

A šta je tu čudno? Ako sam bio hosovac da sam poznavao Blaža. Pa Blaž je bio ljudina koja je svakom hosovcu u ruke predao iskaznicu HOS-a. S nama sjedio, pričao. Ti si momak puno prepotentan a bez pokrića.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#54 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Sve ti vjerujem.Vraćamo se na temu.
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#55 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

Pa eto odgovori mi šta fali Blažu i jel zaslužio čin i obrazloži zašto je ili nije.
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#56 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

Pa kako Kraljević nije časni branitelj BiH? Znači samo ako pogineš od četnika si časni branitelj? Koji su to kriteriji i 'ko ih postavlja? Čovjek je ostavio obitelj i došao da se bori, izabrao pravu stranu barem sa vašeg Bošnjačkog gledišta. Stao uz cjelovitu BiH, borio se za nju skupa sa Armijom BiH, zbog toga izgubio glavu i sad nije častan? Kako to? Nije ovo moje subjektivno mišljenje već ne mogu dokučiti te kriterije. I još ga se proziva teroristom. Na osnovu čega? Da to nije možda subjektivno? Čuj terorista, jašta radi.
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#57 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

Sve ja to znam i slažem se s tobom ali prozivati čovjeka da nije branitelj i da je terorista je ipak malo previše. Na osnovu čega? Kraljevićev emigrantski i pravaški background je takav kakav jest i on ga je iskazao djelima. Čovjeku naklon do poda. Istinski heroj. Poštenjačina i ljudina. Idealista i gromada vjeruj mi. Šteta što nisu zabilježeni njegovi govori, posjete Dretelju, sastanci u Ljubuškom i Starčevićevom Domu. To je bio čovjek od riječi i morala, zato je izgubio glavu. Laka mu crna zemlja.
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#58 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by patriot_1 »

duga devetka wrote:Nisam eto ti me uputi. Zar taj punkt u Kruševu nije za Blaža bio prva linija? I nisu ga ubili hosovci već HVO. I Blaža i Juku sam lično poznavao tako da se okaniš upućivanja i šuplje priče.
Ima li što o Juki a da je realno napisano?Uglavnom sam čitao o njemu te kriminalac,te ubica,izdajnik itd.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#59 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Šta smatraš pod "realno" pisanje? Tragaš za nekakvom istinom a pišeš po forumu kako su "postrojbe Armije BiH srušile 294 katoličke crkve"?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#60 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by exliberal-ex »

Eh duga devetka I ti ga usra


Ko su bili Blazevic I Juka...psi rata, dok su trebali hranili su njihov ego, kad su presli preko zacrtane granice ...pisi kuci po odjelo
Juka je bio imenovan generalom, znam da je trazio da ima svoj kabinetu u predsjedistvu,PM kaze da je odbranio Alipasino.....mozda I jeste ali u isto vrijeme je I te kako trgovao sa "agresorskom" stranom...od prebacivanja civila do svojih auta....nemoj zaboravit kad je slao svoje u onim narandjastim kombinezonima na stup..zapoceo je rat tamo jer mu nije dat tal.
Sto se tice Blazevica, heroj kojem je bio cilj hrvatska na drini, ne bosna...hrvatska...pametnom dosta
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#61 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Mala ispravka.Nisu bili u narandžastim kombinezonima nego crnim...
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#62 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by exliberal-ex »

PM72 wrote:Mala ispravka.Nisu bili u narandžastim kombinezonima nego crnim...

Ko je nosio narandjaste...VP ?...sjecas se od onih deka napravljene uniforme...svjetle u mraku..I one tene Jasa ili kako su se vec zvale
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#63 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

To su bile "Seferove mandarine" kako su zvali VP.Imali su neke uniforme od deke - ciklama boje.A tene su se zvale jugosport - made in Stup. :lol: Imao sam i ja jedne,smrdile su noge iz njih kao da si upao u septičku.Mislim da nema vojnika ili policajca koji je živio ili ratovao ispod Socijalnog da nije imao te tene.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#64 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by exliberal-ex »

PM72 wrote:To su bile "Seferove mandarine" kako su zvali VP.Imali su neke uniforme od deke - ciklama boje.A tene su se zvale jugosport - made in Stup. :lol: Imao sam i ja jedne,smrdile su noge iz njih kao da si upao u septičku.Mislim da nema vojnika ili policajca koji je živio ili ratovao ispod Socijalnog da nije imao te tene.
Istina...nisam htjeo da to pisem al su poznate bile po smradu :lol:
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#65 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by patriot_1 »

PM72 wrote:Šta smatraš pod "realno" pisanje? Tragaš za nekakvom istinom a pišeš po forumu kako su "postrojbe Armije BiH srušile 294 katoličke crkve"?
Vidim,čovjek piše o njemu pozitivno,i kaže,osobno ga poznavao!Onda nije realno ono što sam ja o njemu čitao!
Što se tiče crkava,nije to moja izmišljotina,stavio sam link gdje se to da pročitati.To je bilo upućeno osobi koja tvrdi da ABH nije uopće rušila crkve!
Dakle,nek je dio od toga istina,onda on piše debelu laž!
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#66 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Odlično si ovo opisao.Valjalo je one silne klošare držati pod kontrolom a bilo je ,što ti reče,dobrih momaka i boraca.Iako sam ga znao (razmjenjivali smo pozdrave do rata) nisam ga volio sresti a pogotovo u uniformi MUP-a jer bi mi nešto rekao (vjerovatno ništa lijepo) a ja mu ne bih smio zucnuti u strahu da me ne ubije ako mu se tako prohtije.Što ti reče,ima sav moj respekt na organizovanju i ustrojavanju TO BiH na Alipašinom polju jer sama njegova prisutnost bila je dovoljna da četnici ne smiju krenuti iz Nedžarića.Sve ostalo,od šverca,lopovluka,maltretiranja svakog ko nije s njim,privatnih razmjena,saradnje sa četnicima,razvaljivanjem komandnog lanca Armije i slabljenja odbrane na Igmanu i kasnija izdaja i prelazak na stranu neprijatelja zaslužuje da ga se pomnoži sa nulom.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#67 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

patriot_1 wrote:
PM72 wrote:Šta smatraš pod "realno" pisanje? Tragaš za nekakvom istinom a pišeš po forumu kako su "postrojbe Armije BiH srušile 294 katoličke crkve"?
Vidim,čovjek piše o njemu pozitivno,i kaže,osobno ga poznavao!Onda nije realno ono što sam ja o njemu čitao!
Što se tiče crkava,nije to moja izmišljotina,stavio sam link gdje se to da pročitati.To je bilo upućeno osobi koja tvrdi da ABH nije uopće rušila crkve!
Dakle,nek je dio od toga istina,onda on piše debelu laž!
Ti si napisao i podržavaš laž kako je Armija BiH srušila 294 katoličke crkve.Ja sumnjam da ih i bilo toliko u BiH a kamoli da su jedinice Armije srušile i 10% te cifre.HVO je srušio 80 džamija i imaju podaci o tome.Čitaš kojekakve forume i gluposti koje veze s mozgom nemaju pa nam ovdje plasiraš te nebuloze.
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#68 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

patriot_1 wrote:
duga devetka wrote:Nisam eto ti me uputi. Zar taj punkt u Kruševu nije za Blaža bio prva linija? I nisu ga ubili hosovci već HVO. I Blaža i Juku sam lično poznavao tako da se okaniš upućivanja i šuplje priče.
Ima li što o Juki a da je realno napisano?Uglavnom sam čitao o njemu te kriminalac,te ubica,izdajnik itd.
Ne znam. Jednom sam s njim pričao. Bojao se za život u Sarajevu i radili su mu o glavi. Znam da je na početku rata stao na crtu četnicima sa svojom ekipom i da je bilo nekog sranja na Igmanu prije nego što je otišao. Za njegove mogu reći da su bili dobri borci. S Jukom nisam bio na 'ti' ali sa pokojnim Blažom sam baš bio dobar.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#69 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

Ako nije tajna,gdje si to sa njim pričao? U Mostaru ?
duga devetka
Posts: 111
Joined: 24/01/2016 04:17

#70 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by duga devetka »

U Čapljini. Zašto?
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#71 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by patriot_1 »

PM72
Ti si napisao i podržavaš laž kako je Armija BiH srušila 294 katoličke crkve.Ja sumnjam da ih i bilo toliko u BiH a kamoli da su jedinice Armije srušile i 10% te cifre.HVO je srušio 80 džamija i imaju podaci o tome.Čitaš kojekakve forume i gluposti koje veze s mozgom nemaju pa nam ovdje plasiraš te nebuloze
.
Vidiš,meni je teško vjerovati da je HVO toliko džamija srušio kao i tebi (a bome i meni)da je ABH srušila toliko crkava!Nije bitno što ja ili ti misliš,uvjek je istina bitna.Ja sam našao podatke prije par godina,točan popis što srušenih što devastiranih crkava ali ga sad nemogu naći!
Kad sam taj link stavio,odmah sam se ogradio rekavši da neznam što je tu istina!
http://zupanovabila.com/lasvanski-kraj/
Ovdje ima nešto vezano samo uz jedan kraj!

Evo,ovdje je to bolje objašnjeno,tamo je pisalo "srušene" a zapravo jetrebalo pisati još "ili oštećene"!
Zanimljivo,Bakir Izetbegović tu kaže"Nijedna nije na području pod kontrolom ABH " a sad mi nije jasno,NEZNA ili namjerno LAŽE?Što ti misliš?

Dnevnik.ba objavio je slike nekoliko porušenih katoličkih vjerskih objekata iz područja u središnjoj Bosni gdje Bošnjaci jesu većina, a bili su i tijekom rata. Tako je, prema tim podatcima ukupno potpuno oštećeno, teško oštećeno ili uništeno 290 katoličkih crkava i vjerskih objekata. Od toga broja 8 crkvi je potpuno uništeno, 27 ih je teško oštećeno, a 39 oštećeno. Potpuno je uništeno 19 kapela, njih 23 su teško oštećene, a oštećene su 52. Župnih kuća i ostalih župnih objekata potpuno je uništeno 9, 19 ih je teško oštećeno, a oštećeno 21. Tijekom rata teško je oštećen jedan samostan, a dva su oštećena. Potpuno je uništeno i 8 groblja, njih 26 su teško oštećena, a oštećena su 34.

Prema dokumentiranim podacima iz knjige Slobodna Praljka „Srušene i oštećene katoličke crkve i vjerski objekti u BiH u ratu od 1991 do 1995. godine“ pod kontrolom Armije BiH tijekom ratnih sukoba 1993. godine u Jablanici je oštećena župna crkva Bezgrešnog začeća blažene Djevice Marije, crkva sv. Oštećena crkva sv. Ivana Krstitelja i franjevački samostan. U središnjoj Bosni, župa Bistrica – župna crkva sv. Terezije i župna kuća. Tijekom srpnja i kolovoza 1993. godine crkva je izravno pogođena topničkim projektilom i unutrašnjost je u cijelosti devastirana od strane postrojbi Armije BiH, Također u župi Bistrica – kuća časnih sestara Kćeri Božje ljubavi u potpunosti opljačkana i spaljena, a oštećena je kapela i groblje teško oštećeno. U Bugojanskoj općini, u župi Bristovo crkva je demolirana, ostali su samo zidovi, a groblje je uglavnom uništeno. Postrojbe Armije BiH u Bugojnu su podmetnuli su eksplozivnu napravu župnu crkvu sv. Ante Padovanskog, koja je uništila vitraje i vanjski zid. Također u Čaušlijama župa Bugojno –grobljanska kapela sv. Mihovila je opljačkana i teško oštećena, a sve nadgrobne ploče su porušene. Oštećene su i brojne crkve i vjerski objekti U središnjoj Bosni, na području pod kontrolom Armije BiH, u Donjem Vakufu, u Gronjem Vakufu-Uskoplju, Kiseljaku, Kaknju, Novom Travniku, Travniku, Vitezu, Zenici, Zavidovićima. U knjizi su pobrojane i poslikane sve porušene i oštećene crkve i vjerski objekti.
http://ramski-vjesnik.ba/clanak/izetbeg ... iri/66363/
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#72 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

duga devetka wrote:U Čapljini. Zašto?
Zato što znam poimenice ko je s njim bio u Mostaru a u Čapljini je možda bio onako - usput.izvini ali ti ne vjerujem mnogo.
PM72
Posts: 17742
Joined: 30/04/2012 16:54

#73 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by PM72 »

patriot_1 wrote:PM72
Ti si napisao i podržavaš laž kako je Armija BiH srušila 294 katoličke crkve.Ja sumnjam da ih i bilo toliko u BiH a kamoli da su jedinice Armije srušile i 10% te cifre.HVO je srušio 80 džamija i imaju podaci o tome.Čitaš kojekakve forume i gluposti koje veze s mozgom nemaju pa nam ovdje plasiraš te nebuloze
.
Vidiš,meni je teško vjerovati da je HVO toliko džamija srušio kao i tebi (a bome i meni)da je ABH srušila toliko crkava!Nije bitno što ja ili ti misliš,uvjek je istina bitna.Ja sam našao podatke prije par godina,točan popis što srušenih što devastiranih crkava ali ga sad nemogu naći!
Kad sam taj link stavio,odmah sam se ogradio rekavši da neznam što je tu istina!
http://zupanovabila.com/lasvanski-kraj/
Ovdje ima nešto vezano samo uz jedan kraj!

Evo,ovdje je to bolje objašnjeno,tamo je pisalo "srušene" a zapravo jetrebalo pisati još "ili oštećene"!
Zanimljivo,Bakir Izetbegović tu kaže"Nijedna nije na području pod kontrolom ABH " a sad mi nije jasno,NEZNA ili namjerno LAŽE?Što ti misliš?

Dnevnik.ba objavio je slike nekoliko porušenih katoličkih vjerskih objekata iz područja u središnjoj Bosni gdje Bošnjaci jesu većina, a bili su i tijekom rata. Tako je, prema tim podatcima ukupno potpuno oštećeno, teško oštećeno ili uništeno 290 katoličkih crkava i vjerskih objekata. Od toga broja 8 crkvi je potpuno uništeno, 27 ih je teško oštećeno, a 39 oštećeno. Potpuno je uništeno 19 kapela, njih 23 su teško oštećene, a oštećene su 52. Župnih kuća i ostalih župnih objekata potpuno je uništeno 9, 19 ih je teško oštećeno, a oštećeno 21. Tijekom rata teško je oštećen jedan samostan, a dva su oštećena. Potpuno je uništeno i 8 groblja, njih 26 su teško oštećena, a oštećena su 34.

Prema dokumentiranim podacima iz knjige Slobodna Praljka „Srušene i oštećene katoličke crkve i vjerski objekti u BiH u ratu od 1991 do 1995. godine“ pod kontrolom Armije BiH tijekom ratnih sukoba 1993. godine u Jablanici je oštećena župna crkva Bezgrešnog začeća blažene Djevice Marije, crkva sv. Oštećena crkva sv. Ivana Krstitelja i franjevački samostan. U središnjoj Bosni, župa Bistrica – župna crkva sv. Terezije i župna kuća. Tijekom srpnja i kolovoza 1993. godine crkva je izravno pogođena topničkim projektilom i unutrašnjost je u cijelosti devastirana od strane postrojbi Armije BiH, Također u župi Bistrica – kuća časnih sestara Kćeri Božje ljubavi u potpunosti opljačkana i spaljena, a oštećena je kapela i groblje teško oštećeno. U Bugojanskoj općini, u župi Bristovo crkva je demolirana, ostali su samo zidovi, a groblje je uglavnom uništeno. Postrojbe Armije BiH u Bugojnu su podmetnuli su eksplozivnu napravu župnu crkvu sv. Ante Padovanskog, koja je uništila vitraje i vanjski zid. Također u Čaušlijama župa Bugojno –grobljanska kapela sv. Mihovila je opljačkana i teško oštećena, a sve nadgrobne ploče su porušene. Oštećene su i brojne crkve i vjerski objekti U središnjoj Bosni, na području pod kontrolom Armije BiH, u Donjem Vakufu, u Gronjem Vakufu-Uskoplju, Kiseljaku, Kaknju, Novom Travniku, Travniku, Vitezu, Zenici, Zavidovićima. U knjizi su pobrojane i poslikane sve porušene i oštećene crkve i vjerski objekti.
http://ramski-vjesnik.ba/clanak/izetbeg ... iri/66363/
Vjerovao ti meni ili ne,nisam uopšte čitao šta postiraš.Kao prvo,nemaš pojma ni o čemu nego svoje znanje crpiš da stranica koje također nemaju pojma.Nisi relevantan sagovornik i zato te preskačem.
patriot_1
Posts: 2639
Joined: 09/05/2015 20:49

#74 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by patriot_1 »

="PM72
Vjerovao ti meni ili ne,nisam uopšte čitao šta postiraš.Kao prvo,nemaš pojma ni o čemu nego svoje znanje crpiš da stranica koje također nemaju pojma.Nisi relevantan sagovornik i zato te preskačem.
Bakir kaže "Nisu uopće rušili" ovi kažu da jesu!
Nije teško pogoditi tko je rekao istinu!
User avatar
pirpa
Posts: 3832
Joined: 22/02/2012 18:16

#75 Re: Pitanja u vezi rata koji je bio od 92-95 godine.

Post by pirpa »

duga devetka wrote:Spusti ti. Ti prozivaš a ne ja. I ne, nisi mi rekao i ne trebaš umotavat u celofan. Čovjeka si prozvao da je bolesnik. Za tebe jest, za mene nije i amen. A i Kraljevića isto. Jel on zaslužio činove? Šta njemu fali?

Juka + Ćelo - 28. 2. 1993
Juka: Hoćemo li šta poslovati?
Ćelo: Samo reci...
Juka: Prvo, poslao sam ti uniforme i čaja za onu bolest..
Ćelo: Primio! Reci kad je slatko.
Juka: Poslao sam ti onoga k'o što si tražio!
Ćelo: Ko prvi krene dole, ja ću napisati šta mi treba, da odradimo posao što prije.
Juka: Ja sam ti posl'o so, za to bi mi trebao poslati pare! A za ostalo bi se dogovorili.
Ćelo: Dobro, čim ja dobijem to ovdje, kako i šta ide, odmah ti šaljem za sljedeću turu.
Juka: Kažu da ide po 600-700 gram. Ja sam to računao po 500 i onda bi to bilo 50.000 DM. To nisam platio, ostao sam dužan!
Ćelo: Šefica će biti obaviještena, biće upućena u to, ja ću joj sve reći šta i kako. Sljedeću turu ti šaljem za koji dan.
Juka: Uz'o sam na obraz s Nisvetom. Ako bude sve regularno, onda ćeš dobiti puno više. Litar skoro!!!
Ćelo: Nema problema. Jesi dobio ono?
Juka: Jesam, a ono ako bi ti litar slao ili pola litra, to je bruka razumiješ? Ti znaš koliko je to, a sve je čisto. Dok ti to možeš sa malterom izmiješati pa da to bude bruka.
Ćelo: Vidjeću ja koliko se može od litre glicerina napraviti punjenja pa ću ti objasniti sve.
Juka: To čisto vrijedi više nego kad miješaš. Čisto vrijedi duplo. Gledaj da se ne obrukaš, prvo vidi boju para, pa onda.
Ćelo: Dobićeš sve samo dok ja to dobijem. Ostalo ti šaljem odmah.
Juka: Dobro samo ti vidi za gotovinu da imaš što više.
Ćelo: Nema problema. Što se tiče gotovine, imam jedno 10, može li proći?!
Juka: Kako može proći? Znaš li ti koliko ti treba? Treba ti milion!!!

Ćelo: Rekao sam deset, nisam precizirao čega...
Juka: Dobro i to što kažeš. Ali ako ćeš to da radiš, onda ti trebaju milioni! Ali ja mislim da bez 500. 000 ne možeš ništa ni pomisliti.
Ćelo: Pa ja mislim da sad imam 500 hiljada keša. Dogovorit ćemo se.
Juka: Gledaj kako ćeš i šta ćeš...

....

Ćelo: Ja ću pokriti što se tiče finansija, samo da ja dobijem prvi dio da vidim kako može proći, a onda ću ti ja ostali dio finansija poslati.
Juka: Ja ti odmah završavam maksimalno!
Ćelo: Znam ja sve cijene, znam ja to dole, al' nisam htio raditi.
Juka: Evo ja ću ti reći. Jedan sto pedeset razumiješ. Ako odmah, daje, a ako čekaš, onda dvjesto, znaš. Jedan!
Ćelo: Puno je to.
Juka: Gdje je puno, to je bilo i u miru.
Ćelo: Slušaj, ja sam tebe učio ovom zanatu. Ja te učio, to si prvi put vidio od mene.
Juka: Pa ja to nikad nisam ni radio. Nego ste vi to uvijek sa malterom imali.
Ćelo: Nemoj onda mene učiti mom zanatu. Pusti ti mene da ja radim.
Juka: Pusti, pusti, ali ja sad znam koliko je sad to 600-700.
Ćelo: Jeste, al' čiji je rizik???
Juka: Dobro, ima i toga. Dobro, ja sam dao instrukcije, biće to sporazum neki.
Ćelo: Dobro, ja čekam franko.
Juka: Franko dolazi ujutro.
Post Reply