Pismo podrske Iliji Jurisicu

Post Reply
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#1 Pismo podrske Iliji Jurisicu

Post by FFK as Lucy01 »

Zoome, moze l' ovo na "ne propusti". Danke :D

Molim vas da potpisete pismo podrske Iliji Jurisicu, Tuzlaku kojeg su Srbijanske vlasti zatvorile i protiv kojeg jos nije poveden sudski postupak niti mu je sudjeno za ono za sta se optuzuje. Ilija Jurisic je bio pripadnik Tuzlanskog MUP-a, i branio svoj grad, kao i svaki BiH patriota. Nije bio u poziciji da donosi odluke, ali je uhapsen pod tuzbom o toboznjim zlocinima nad regularnim pripadnicima JNA, koji su se zatekli u koloni na Brcanskoj Malti u Tuzli, 15. Maja. Uhapsen je na teritoriji Srbije iako je gradjanin BiH. Ovo pismo izrazava podrsku Iliji, ali i pokazuje nasu frustraciju ponasanjem Srbijanske vlasti i sto je jos gore, vlasti BIH koje do ovog dana nije poduzela nikakve drasticne korake i time stavila do znanja susjednoj drzavi da se ne moze tako ponasati.

Ovim pismo takodje stavljamo do znanja Iliji da nismo zaboravili njegov doprinos borbi za nezavisnu BiH i ravnopravan zivot i tretman svih njenih stanovnika, bez obzira koliko je to danasnja, aktuelna vlast zaboravila.

http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#2

Post by uvjek dobar gost »

Lucy svaka čast.... no mislim da nije dovoljno ... iako sam se i ja tuspasio...

Masovni bojkot svega iz Srbije... masovni protesti... jer zaista svako od nas bi mogao biti predmet istrage... optuženik... od strane vlasti Srbije pa i RS-a

POozivam sve ljude čestite Bosance i Hercegovce da se oglase... jer danas je to Ilija J. a sutra ko zna ko...?????
User avatar
karabaja-x
Posts: 2051
Joined: 02/02/2007 04:54
Location: mangala mangala (ako ste a big fish in a small pond, morate adoptirat a low key profile)

#3

Post by karabaja-x »

ne daj se ilija, u ovim teskim vremenima, ima nas jos, koji su uz tebe, koji pamte tvoju plemenitost

"govoris mi o ideji, o patriotizmu generacije, da li je to skup interesa nekorisnih ljudi, ili nesto vrijedno robije, razgovarajmo o slobodi, sjecas li se..." -azra
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#4 Re: Pismo podrske Iliji Jurisicu

Post by dacina_curica »

User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#5

Post by danas »

up...

ja iz nekog razloga ne mogu da pristupim sa posla... :roll: cim dodjem kuci.... :)
nezeljeni nadimak
Posts: 435
Joined: 18/08/2007 23:39

#6

Post by nezeljeni nadimak »

Svaka cast, ali za pocetak, pored ovoga treba pokrenuti i siroku kampanju bojkota srpskih proizvoda.

Ilija nije sam, iako mu to korumpirani politicari stalno porucuju!
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#7

Post by danas »

ja to svakako ne kupujem, a ostale ne mogu goniti sta da kupuju... :roll:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#9

Post by danas »

ako mogu forumasi poslati mozda ovaj link svojim prijateljima, poznanicima, clanovima porodice...
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#10

Post by fukara_tz »

User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#11

Post by dacina_curica »

sad sam poslala mail svoj raji i familiji..... :)

i stavila sam link na jos jedan forum :)

idemo dalje
http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#12

Post by fukara_tz »

ropx wrote:Kako vas nije sramota podržavati čovjeka koji je kriv za onolike mlade živote koji su poubijani na najmonstrouzniji način.Kod vas izgleda ko je ubio srbina narodni heroj???Koji ste vi jadnici...
Hvala sto nam dizes temu :kiss:

http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#13

Post by fukara_tz »

Lucy jel se mogu brisati komentari na peticiji vidim imamo ubaceni elemenat iz Srbije komentar pod rednim brojem 52 :)
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#14

Post by FFK as Lucy01 »

fukara_tz wrote:Lucy jel se mogu brisati komentari na peticiji vidim imamo ubaceni elemenat iz Srbije komentar pod rednim brojem 52 :)
Potpis izbrisan :kravata: .
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#15

Post by FFK as Lucy01 »

User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#16

Post by dacina_curica »

UP
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#18 Re: Pismo podrske Iliji Jurisicu

Post by jefferson »

Lucy01 wrote:Zoome, moze l' ovo na "ne propusti". Danke :D

Molim vas da potpisete pismo podrske Iliji Jurisicu, Tuzlaku kojeg su Srbijanske vlasti zatvorile i protiv kojeg jos nije poveden sudski postupak niti mu je sudjeno za ono za sta se optuzuje. Ilija Jurisic je bio pripadnik Tuzlanskog MUP-a, i branio svoj grad, kao i svaki BiH patriota. Nije bio u poziciji da donosi odluke, ali je uhapsen pod tuzbom o toboznjim zlocinima nad regularnim pripadnicima JNA, koji su se zatekli u koloni na Brcanskoj Malti u Tuzli, 15. Maja. Uhapsen je na teritoriji Srbije iako je gradjanin BiH. Ovo pismo izrazava podrsku Iliji, ali i pokazuje nasu frustraciju ponasanjem Srbijanske vlasti i sto je jos gore, vlasti BIH koje do ovog dana nije poduzela nikakve drasticne korake i time stavila do znanja susjednoj drzavi da se ne moze tako ponasati.

Trebala si ovo i na engleskom uraditi, pa da mozemo poslati svim prijateljima a ne samo bosancima.
Mozes li ovo preurediti?

Ovim pismo takodje stavljamo do znanja Iliji da nismo zaboravili njegov doprinos borbi za nezavisnu BiH i ravnopravan zivot i tretman svih njenih stanovnika, bez obzira koliko je to danasnja, aktuelna vlast zaboravila.

http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#19

Post by fukara_tz »

Lucy ako mognes koriguj ona slova s kvacicama sto raja tipka pa izadju hijeroglifi....i komentar broj 74


http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#20

Post by jefferson »

Jebiga ja citiro a nigdje mi poruke.
Mozes li na engleskom to korigovati da mozemo svim prijateljima slati?
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#21

Post by rajvosa^ »

Brisi #74, majmun se natakario
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#22 Re: Pismo podrske Iliji Jurisicu

Post by _BosanaC »

Lucy01 wrote:Zoome, moze l' ovo na "ne propusti". Danke :D

Molim vas da potpisete pismo podrske Iliji Jurisicu, Tuzlaku kojeg su Srbijanske vlasti zatvorile i protiv kojeg jos nije poveden sudski postupak niti mu je sudjeno za ono za sta se optuzuje. Ilija Jurisic je bio pripadnik Tuzlanskog MUP-a, i branio svoj grad, kao i svaki BiH patriota. Nije bio u poziciji da donosi odluke, ali je uhapsen pod tuzbom o toboznjim zlocinima nad regularnim pripadnicima JNA, koji su se zatekli u koloni na Brcanskoj Malti u Tuzli, 15. Maja. Uhapsen je na teritoriji Srbije iako je gradjanin BiH. Ovo pismo izrazava podrsku Iliji, ali i pokazuje nasu frustraciju ponasanjem Srbijanske vlasti i sto je jos gore, vlasti BIH koje do ovog dana nije poduzela nikakve drasticne korake i time stavila do znanja susjednoj drzavi da se ne moze tako ponasati.

Ovim pismo takodje stavljamo do znanja Iliji da nismo zaboravili njegov doprinos borbi za nezavisnu BiH i ravnopravan zivot i tretman svih njenih stanovnika, bez obzira koliko je to danasnja, aktuelna vlast zaboravila.

http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#23

Post by fukara_tz »

Potpiso clan SDP Tuzla znaci dobili su obavijest good :oops:

http://www.thepetitionsite.com/1/podrska-Iliji-Jurisicu
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#24

Post by fukara_tz »

_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#25

Post by _BosanaC »

Post Reply