Pismo Oslobodilačke vojske Iraka SAFFU

Alternativa0
Posts: 5
Joined: 13/06/2005 21:30

#76

Post by Alternativa0 »

Prica je bila o Arapima u Iraku, i "islamski" casopis navodi kako Bosnjaci idu da pucaju po Arapima!
U Iraku samo 18% Arapa je Sunni!!! I ova grupa je bila ona koja je NAJVISE PODRZAVALA I UZIVALA SADAMOVU MOC, i ova ista grupa je ona koja podrzava pobunjenistvo (kada ubiju Americke vojnike) i terorizam (kada ubiju Iracke stanovnike)!
smokljo
Posts: 117
Joined: 12/06/2005 15:57

#77

Post by smokljo »

A ko je Muhtad el-Sadr??? :-) :-) :-) :-)
Alternativa0
Posts: 5
Joined: 13/06/2005 21:30

#78

Post by Alternativa0 »

jedan obicni bijednik koji se izivljava ubijajuci neduzne Iracke civile!!!
JFK
Posts: 88
Joined: 03/06/2005 21:34

#79

Post by JFK »

U strahu sam da bi puno "cyber ratnika" sa ovog i ostalih foruma moglo da poslusa tvoj poziv, pa ode sa foruma, a ja onda nemam kome da smijem.
šifra
Posts: 11
Joined: 04/05/2005 01:59

#80

Post by šifra »

stvarno mislim da je svaki komentar o pripadnicima pokreta Džihad i njihovom djelu suvišan,
čovjek je postavio etičko pitanje slanja pripadnika naših oružanih snaga u irak!
nažalost,ispalo je kako je ispalo,da je ova "država" nakrivo nasađena i da svak na svoju stranu vuče,ipak nam je amerika i diktirala današnji ustav i život dejtonom
samim tim ne treba da iznenađuje što je moguće da doskorašnji "suborci" svih koji su se borili za ovu zemlju,sada budu na nišanima "dobrovoljaca deminera" i da sram padne na obraz isključivo Bošnjacima koji dozvole da se tako nešto desi.
još bih rekao da (ni)je sramota što ovaj narod ima prečeg posla od brige za irački narod koji je bio pod APSOLUTISTIČKIM režimom sadama huseina,koji ih nije pitao za vođenje vanjske politike prema Bosni i prema Srbiji i Slobi. Ipak isti ti momci koje danas napadate što su teroristi i mučitelji sopstvenog naroda,koliko jučer su nam prišli u pomoć da nas naši "ameri" ne bi istrebili sa lica ovoga dunjaluka,možda i njih neko zloupotrebljava u političke svrhe,ali se sjetite da je i nama izmanipulisano da i nas danas smatra koloniom i da smo i mi bili surovi prema domaćim izdajnicima.
Stoga budite malo solidarniji sa ljudima koji još ne daju obraz i iman za dolare
[/url]
ticmimicmi
Posts: 10
Joined: 15/06/2005 23:12

#81

Post by ticmimicmi »

Jos nam samo fali da Arapi pocnu da bacaju bombe po BiH.
|@|€[~]|
Posts: 84
Joined: 16/06/2005 01:44

#82

Post by |@|€[~]| »

bosniaque wrote:
pitt wrote:ma milina zivjeti.....jebo zene i njihova prava .....cuj one da glasaju i da voze aute...pa gdje to ima :D Sta fali lizat se sa amerima....sve dok ti se isplati? jebo ostalu bracu.....njih cemo uvoziti (ne dat papire ni pod razno) da rade oprljave poslove za nas....a mi cemo sjediti na guzovima i svima govorit da smo cuvari vjere i Allahu najmiliji.

nebi se slozio sa ovim gore o saudiji i demokratiji!
ali sto se tice glasanja dacu ti jedan primjer iz demokratske svicarske, i ovde zene smiju glasati tek od nekih 60-tih a u jednom svicarskom kantonu zene su tek dobile pravo glasa 1995, zamisli u jednoj modernoj demokratskoj evropi zene nisu smile glasati do 1995...nejse...nego nije to ni tako bitno jer nije u nekoj muslimanskoj zemlji pa zato prolazi bez da medije nest hoce da primjete!!! :? :roll:

et toliko o demokratiji u evropi!
Nisu 1995. već 1989. .
Smrt fasizmu
Posts: 126
Joined: 05/09/2004 18:51

#83 Pismo Oslobodilacke vojske Iraka

Post by Smrt fasizmu »

OVAKVE IDIOTSKE VIJESTI UNOSE SAMO MRZNJU MEDJU NARODE BOSNE I HERCEGOVINE.... SVE ONE, ZAGLUPLJENE, KOJI SVOJATAJU ARAPE KAO SVOJU BRACU TREBA POSLATI U ARAPSKE ZEMLJE PA NEKA SE TAMO PONASAJU PREMA ISLAMSKIM ZAKONIMA..
ZA OVAKVE U BOSNI USKORO NECE BITI MJESTA, I TO NE SAMO U BOSNI, NEGO NI U EUROPI.
OVAJ PRIMITIVNI, MEJTEFSKI, TEKST JE PLASIRAO NA FORUM VJEROVATNO NEKI LOJAVI SDA-MUDZAHEDIN KOJI SE NIMALO NE RAZLIKUJE OD KRMASTOG SDS-CETNIKA, ILI SMRDLJIVOG HDZ-USTASE...
Smrt fasizmu-Sloboda narodu!!!
Carl_Cox
Posts: 100
Joined: 13/07/2004 18:17

#84

Post by Carl_Cox »

Ja sam strogo protiv slanja nasih trupa u Irak, bili to demineri ili snajperisti to je apsurd za nas jer sakica tih placenika ce nam okaljati obraz kod (citaj smrt fasizmu) brace arapa.
smokljo
Posts: 117
Joined: 12/06/2005 15:57

#85

Post by smokljo »

Alternativa0 wrote:jedan obicni bijednik koji se izivljava ubijajuci neduzne Iracke civile!!!
Zaboravio si mu prisit pridjeve militantni, SIJITSKI, funadmentalni... :roll:
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#86

Post by nosara »

U Iraku su svi negativci osim nevinog svijeta, koji placa cijenu americke gluposti i arapske zaostalosti.

Nasi "politicari" su samo nepismena bagra kojoj drugi diktiraju sta ce i kako ciniti. Ali vi ste ih birali pa ako sutra neko gurne bombu u tramvaj nemojte pizdit.

Dole nacional-fasisticka stranka SDAHDZSDS!

Smrt fasizmu, drugovi i drugarice!
smokljo
Posts: 117
Joined: 12/06/2005 15:57

#87

Post by smokljo »

Sloboda narodu! :)
Ja vala nisam do sad nikog biro, anti planiram, vala nema se sta ni probrat, jedino mozda Lamija tanovic, ne znam.... :-)
LittleRedRidingHood
Posts: 8
Joined: 11/06/2005 05:08

#88

Post by LittleRedRidingHood »

risno wrote:Svaka cast mudzahidima Iraka, nek im Allah dz. pomogne protiv okupatora.

A sto se tice bosanskih trupa (placenika) u Iraku, nebi ni jednu suzu prolio da cujem sutra da im se nesto djesilo.

A ovi nasi politicari sto se ulizuju amerikancima su najgori od svih.
Pojma ti nemas. "Protiv okupatora"? Koga ti smatras okupatorom? Ovi majmuni koje ti toliko hvalis ubijaju SVOJ NAROD. Auto bombe su kukavicki potezi. Nemaju petlje da se pokazu i ratuju, nego postavljaju bombe, ubijaju civile, ubijaju svoju vojsku, policiju.... Cak su i nasoj BiH nabacili ljagu na ime sa onim sranjima sto su pravili po Vozucoj, Vitezu..... Nisu nam bili potrebni. Bas si smrad!
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#89

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

LittleRedRidingHood wrote:
risno wrote:Svaka cast mudzahidima Iraka, nek im Allah dz. pomogne protiv okupatora.

A sto se tice bosanskih trupa (placenika) u Iraku, nebi ni jednu suzu prolio da cujem sutra da im se nesto djesilo.

A ovi nasi politicari sto se ulizuju amerikancima su najgori od svih.
Pojma ti nemas. "Protiv okupatora"? Koga ti smatras okupatorom? Ovi majmuni koje ti toliko hvalis ubijaju SVOJ NAROD. Auto bombe su kukavicki potezi. Nemaju petlje da se pokazu i ratuju, nego postavljaju bombe, ubijaju civile, ubijaju svoju vojsku, policiju.... Cak su i nasoj BiH nabacili ljagu na ime sa onim sranjima sto su pravili po Vozucoj, Vitezu..... Nisu nam bili potrebni. Bas si smrad!
Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali kada skontas i partizani su nemilosrdno tamanili domace izdajnike, dizali vozove i pruge u zrak...
Slicno je radio pokret otpora u okupiranoj Francuskoj.
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#90

Post by Murat Sabanovic »

sto ce neko na njima dobro zaraditi
demineri.............
amerikanci traze bosance za deminere ,pa gdje to ima?
oni su tamo zbog drugog razloga a ne zbog deminiranja terena.
LittleRedRidingHood
Posts: 8
Joined: 11/06/2005 05:08

#91

Post by LittleRedRidingHood »

Murat Sabanovic wrote:sto ce neko na njima dobro zaraditi
demineri.............
amerikanci traze bosance za deminere ,pa gdje to ima?
oni su tamo zbog drugog razloga a ne zbog deminiranja terena.
Oni su u Iraku ne zbog deminiranja minskih polja nego zbog unistavanja drugih, uglavnom improvizovanih explozivnih naprava.
LittleRedRidingHood
Posts: 8
Joined: 11/06/2005 05:08

#92

Post by LittleRedRidingHood »

Slazem se sa vecinom sto si rekao, ali kada skontas i partizani su nemilosrdno tamanili domace izdajnike, dizali vozove i pruge u zrak...
Slicno je radio pokret otpora u okupiranoj Francuskoj.


Kakvo je to poredjenje? Obicni ljudi u Iraku ispadose da su domaci izdajnici koje ovi majmuni svakodnevno ubijaju u Iraku? Teroriste ti poredis s pokretom otpora.... :-x Pa pogledaj sta kaze ticmimicmi par postova iznad.... I on je svjestan da su to teroristi koji su u stanju postaviti bombu negdje u Bosni. Teroristi i kukavice eto sta su... A ne "braca" arapi.
Za Carl_Cox, ja ne znam gdje je tvoj otac sve putovao, ali ja medju arapima nemam brace
:P :lol: :lol:
B&W
Posts: 8
Joined: 17/06/2005 09:16
Location: Sarajevo

#93

Post by B&W »

Nasi su u Iraku i to je gotovo. Tamo su ih poslali oni koje smo "MI" birali na izborima. Iskreno, protiv sam odlaska nasih momaka u Irak. Ali izgleda je neko od nas morao. I u ovom casu umjesto da damo podrsku toj grupici ljudi koji predstavljaju BiH mi pljujemo po njima. Tamo je isti broj srba, hrvata i bosnjaka, i oni su BiH, dio svijeta, htijeli mi to ili ne.
Ako nista drugo podrzimo ih kao nasu reprezentaciju. Oni rade castan posao i nisu otisli nikoga da ubijaju.
O tih vehabijskih sranja glava nas je bolila u ratu, a i sad nas boli. Kao bosnjak i borac Armije BiH podrzavam nase momke
Elitni vojnik
Posts: 184
Joined: 04/03/2005 09:50
Location: Sarajevo

#94

Post by Elitni vojnik »

Posto sam upoznat sa ovim zelim samo da napravim malu tehnicku korekciju. Jedinica koja je upucena u Irak nije bas deminerska vec jedinica za uklanjanje neeksplodiranih ubojnih sredstava. Problem koji se pojavio u Iraku je gomila neeksplodiranih bombi. Zadatak ove jedinice je npr kada ameri napadnu neki grad gdje su pobunjenici (npr Faludja) nakon tih sukoba ostane dosta neeksplodiranih bombi, raketa, raznih mina i slicno i prije nego sto se stanovnistvo vrati ova jedinica ce izvrsiti "ciscenje". Jedinica ce takodjer vrsiti unistavanje zaliha Irackog naoruzanja koje je ostalo.
Post Reply