Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#51 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by denimb »

Una ragazza wrote:Pa onda je to utjeha a ne ljubav...mislim ova sad, zalosno...
A jbt, nemoj mi sada na moral udarati, i kontrirati svemu sto sam do sad cuo :-D

Nije zalosno uopce, citav svijet to radi, zasto bi kod mene bilo zalosno :-D
maxell_sarajevo
Posts: 2221
Joined: 08/02/2008 19:19

#52 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by maxell_sarajevo »

Zavolio je jer ima diplomu pravnog fakulteta, novu kucu na tri sprata (fasada 8cm) , novo auto, radi u jednoj austrijskoj firmi i zgodna plavusa je.Amin Bože :D
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#53 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by denimb »

maxell_sarajevo wrote:Zavolio je jer ima diplomu pravnog fakulteta, novu kucu na tri sprata (fasada 8cm) , novo auto, radi u jednoj austrijskoj firmi i zgodna plavusa je.Amin Bože :D
Jao nafake :D

Poklopi se, suti, i samo vici DA draga :lol:
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#54 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

denimb wrote:
Una ragazza wrote:Pa onda je to utjeha a ne ljubav...mislim ova sad, zalosno...
A jbt, nemoj mi sada na moral udarati, i kontrirati svemu sto sam do sad cuo :-D

Nije zalosno uopce, citav svijet to radi, zasto bi kod mene bilo zalosno :-D
M ne kontriram a zamisli da je obratno i da si ti u njenoj poziciji...i da ona govori ili pise okolo negativnosti o tebi...

I ne radi to citav svijet...neki radije biraju da budu kvalitetno sami i sretni sa drugim stvarima nego s bilo kim pa opet iznutra nezadovoljni..
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#55 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by denimb »

Una ragazza wrote:
denimb wrote:
Una ragazza wrote:Pa onda je to utjeha a ne ljubav...mislim ova sad, zalosno...
A jbt, nemoj mi sada na moral udarati, i kontrirati svemu sto sam do sad cuo :-D

Nije zalosno uopce, citav svijet to radi, zasto bi kod mene bilo zalosno :-D
M ne kontriram a zamisli da je obratno i da si ti u njenoj poziciji...i da ona govori ili pise okolo negativnosti o tebi...

I ne radi to citav svijet...neki radije biraju da budu kvalitetno sami i sretni sa drugim stvarima nego s bilo kim pa opet iznutra nezadovoljni..
Ma zna ona da je ne volim, jer je vidjela kakav sam kada volim i kakav sam prema njoj, ali postoji nesto u zenama sto ih vuce onome koji ih u mnogo stvari ignorise.
A dio mozga koji me konstantno vuce da razmisljam o stvarima koje mi ti govoris za sada uspjesno blokiram, a dokle cu vidjet cemo.

Da, ali ja sam jednostavno prihvatio da postoje razni oblici srece...vrijeme je tako pokazalo da nista nije savrseno...
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#56 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Mis mekinjas »

Dobro, ajte tamo na žene pitaju muškarce, ovdje se samo piše lijepo... :)
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#57 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

To si ti zakljucio na osnovu nje da sve vole omalovazavanje i ignorisanje??? E nisi ti dragi moj sreo onda normalne cure...
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#58 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by denimb »

Una ragazza wrote:To si ti zakljucio na osnovu nje da sve vole omalovazavanje i ignorisanje??? E nisi ti dragi moj sreo onda normalne cure...
Naravno da sreo jesam, ali ste u velikoj manjini. :-D

Nisam samo na osnovu nje zakljucio, okreni se malo oko sebe pa ces vidjeti da je zakljucak ispravan, opet kazem cast izuzetcima :-D
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#59 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

Oko mene su svi kao ja, ali nisam u Bosni...al bez obzira, upravo zbog takvih iskusatava kad naletite na normalne cure pirmjenite tu taktiku, misleci da kod svih prolazi...nije se jednom desilo al samo po kratkom postupku :)
User avatar
denimb
Posts: 2616
Joined: 27/03/2009 14:33

#60 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by denimb »

Una ragazza wrote:Oko mene su svi kao ja, ali nisam u Bosni...al bez obzira, upravo zbog takvih iskusatava kad naletite na normalne cure pirmjenite tu taktiku, misleci da kod svih prolazi...nije se jednom desilo al samo po kratkom postupku :)
Ufff, ipak nisam glup...za svaku vrstu djevojke postoji i odredjena taktika, ne ide se uvijek grlom u jagode :-D

Cuj "po kratkom postupku"...nesto takvo ne postoji, jer ne hebe lijep nego uporan :P
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#61 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

Nisi shvatio, nema veze... :-D
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#62 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Irish »

Uhh...sto ga volim???
Odlagala sam da napisem jer bojim se da sve sto bih napisala ne bi bilo dovoljno a nikako ne zelim da na bilo koji nacin umanjim ili izostavim ni jedan dio njegovog bica u koje sam se zaljubila..a kako godine prolaze..volim ga sve jace :-)
Volim ga prvenstveno jer je moj najbolji drug, jarancina...oslonac u zivotu... moj odgajatelj :-)
Volim ga jer je muskarac u pravom smislu te rijeci, jer je divan muz, divan otac bebe koja je jos uvijek u tibi (a on vec uveliko zivi tu ulogu).. :-)
Volim ga jer uvijek ima rjesenje za sve probleme...
Volim ga jer je osjecajan a u isto vrijeme hrabar ko zmaj :-D
volim njegovo lavlje srce i sto bi dao sve za svoju porodicu..sto se uz njega osjecam sigurno.. :-)
Volim ga sto je divan sin svojoj majci, divan brat sestri, zet, prijatelj :-)
Volim ga jer zna pruziti ljubav onima kojima treba :)
Volim ga jer je darezljiv i otvorem prema svima..
Ma zapravo...samo Bog dragi zna koliko i zasto ga volim iako se svakodnevno trudim da i on to zna i da nikada ni na jedan trenutak to ne zaboravi :)
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#63 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Irish »

ps.. nemojte molim vas kvariti ovu temu :roll:
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#64 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

Joj gdje ga nadje tako savrsenog??? :)
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#65 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Irish »

Una ragazza wrote:Joj gdje ga nadje tako savrsenog??? :)
Ama to je bila cista sudbina :-D U pravo vrijeme na pravom mjestu sa odredjenim spletom okolnosti :-) a bili smo djeca :-)
sada...100 godina poslije (cini mi se)..ja ni ne pamtim period prije njega :roll: :D
Una ragazza
Posts: 398
Joined: 25/02/2011 23:23

#66 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Una ragazza »

Ajoj to je tako lijepo...samo sretnicima se potrefi bas prava uzajamna ljubav i sve da ide kako treba...

Bas mi je drago kad cujem da jos ima takvih slucajeva... :)
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#67 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Op3r4t0r »

Mis mekinjas wrote:Volim što mi je rekao, kad je bio mali da je mislio da u radijatoru žive vukovi...
Volim ga jer baca prljave čarape na naslon od fotelje...
Volim ga jer je pokazao da nema savjesti....
Volim ga jer je strašljiv....
Volim ga jer me se bojao....
Volim ga jer nema pojma šta hoće....
Volim ga jer ne razmišlja o posljedicama svojih djela, jer nema mozga....
Volim ga jer nikada nije rekao da mu je žao....
Ja cudnog insana vela havle :lol: :lol: :lol:
User avatar
cek
Posts: 5065
Joined: 29/11/2010 22:37
Location: na zvucniku

#68 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by cek »

Volim ga jer znam da me voli :D

dosta :run:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#69 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Mis mekinjas »

Op3r4t0r wrote:
Mis mekinjas wrote:Volim što mi je rekao, kad je bio mali da je mislio da u radijatoru žive vukovi...
Volim ga jer baca prljave čarape na naslon od fotelje...
Volim ga jer je pokazao da nema savjesti....
Volim ga jer je strašljiv....
Volim ga jer me se bojao....
Volim ga jer nema pojma šta hoće....
Volim ga jer ne razmišlja o posljedicama svojih djela, jer nema mozga....
Volim ga jer nikada nije rekao da mu je žao....
Ja cudnog insana vela havle :lol: :lol: :lol:
Da ga ne znaš, i on ima zid kao ti.... :D :roll:
User avatar
samo malo reloaded
Posts: 471
Joined: 15/05/2011 13:12
Location: negdje daleko, u zemlji snova...

#70 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by samo malo reloaded »

maxell_sarajevo wrote:Zavolio je jer ima diplomu pravnog fakulteta, novu kucu na tri sprata (fasada 8cm) , novo auto, radi u jednoj austrijskoj firmi i zgodna plavusa je.Amin Bože :D
Ko da gledam, na drugom i trecem spratu zive joj braca, ko od brda odvaljeni.

Nek je sa srecom!
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#71 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by fatamorgana »

User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#72 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by bijela »

ova je bila naša :)

User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#73 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Mis mekinjas »

volim ga jer voli ovu... :roll:
User avatar
Durga
Posts: 351
Joined: 14/01/2011 13:56
Location: Kod Kafke na obali

#74 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Durga »

Kad me pitaju što ga volim, ja kazem ne znam i nasmijem se. Kad me pitaju sta te je privuklo kod njega, ja kazem ne znam i nasmijem se. I dok se smijem,prolaze mi u glavi sati nasih razgovora,naseg smijeha. On je bio tu sve vrijeme, cekao me, pazio me, branio me i nasmijavao me. Do prije godinu dana nisam ni znala da krije osjecaje takve naravi prema meni, jer ja to i ne primjecujem inace, meni su svi muskarci drugari i mozda dvoje troje ljubavnici :D Tako sam i njega gledala,kao druga, prijatelja... Sve do noci kada je on rekao da sam ja Ta.... Naravno u prvom trenutku to je bio šok za mene, nisam to ocekivala, ne tada i ne od njega. Rekla sam ok i otišla. Nismo se ni culi ni vidjeli tri mjeseca, sve do dana kada je on sjedio i pio kafu, ja mu prišla i rekla Cao, on naravno uzvrati i nasmija se. Kao da nikada niceg nije bilo, kao da se prvi put srecemo i gledamo se ocima ljudi koji su zeljni jedno drugog. Nalazimo se to vece i naravno pricamo,govori mi kako sam se udebljala i uz smiejsak dodaje da je to sto njega nije bilo u blizini, ja se naravno pušem, lafo ljutim se i ljubim ga. Ljubim ga i ne mislim...ooooo kako sam ga ljubila....ko keruša kakva :D
Znaš kad nekome pripadaš u potpunosti, kad ga gledaš i znas da se tvoj horizont zavrsava u njegovim ocima, kada tvoje rijeci sa njegovim zarezima imaju smisla. Znaš one trenutke kada si sam i umoran od zivota, dolazi on i ljubite kao da nikoga prije nije ljubio. Eh to sam voljela kod njega. Razišli smo se, zbog godina(on malo stariji), zbog posla. Zato sto zeli da ne protracim svoje godine. Ja sam otišla,zato sto me ta ljubav izludjivala, ta potreba za njim me je uništavala, ta potreba da on lezi i ja da ga ljubim, a on da se smije ciki Mirsi sa Bistrika, prica mi viceve, a ja ga ljubim i samo ljubim...... Sada vec par mjeseci nismo par, cujemo se, njemu je dobro,meni isto tako. Mozda za godinu, dvije opet probamo. Oh kako cu ga samo ljubitiiiiiiiiiii
User avatar
Irish
Posts: 1229
Joined: 17/02/2010 19:58

#75 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Irish »

Durga wrote:Kad me pitaju što ga volim, ja kazem ne znam i nasmijem se. Kad me pitaju sta te je privuklo kod njega, ja kazem ne znam i nasmijem se. I dok se smijem,prolaze mi u glavi sati nasih razgovora,naseg smijeha. On je bio tu sve vrijeme, cekao me, pazio me, branio me i nasmijavao me. Do prije godinu dana nisam ni znala da krije osjecaje takve naravi prema meni, jer ja to i ne primjecujem inace, meni su svi muskarci drugari i mozda dvoje troje ljubavnici :D Tako sam i njega gledala,kao druga, prijatelja... Sve do noci kada je on rekao da sam ja Ta.... Naravno u prvom trenutku to je bio šok za mene, nisam to ocekivala, ne tada i ne od njega. Rekla sam ok i otišla. Nismo se ni culi ni vidjeli tri mjeseca, sve do dana kada je on sjedio i pio kafu, ja mu prišla i rekla Cao, on naravno uzvrati i nasmija se. Kao da nikada niceg nije bilo, kao da se prvi put srecemo i gledamo se ocima ljudi koji su zeljni jedno drugog. Nalazimo se to vece i naravno pricamo,govori mi kako sam se udebljala i uz smiejsak dodaje da je to sto njega nije bilo u blizini, ja se naravno pušem, lafo ljutim se i ljubim ga. Ljubim ga i ne mislim...ooooo kako sam ga ljubila....ko keruša kakva :D
Znaš kad nekome pripadaš u potpunosti, kad ga gledaš i znas da se tvoj horizont zavrsava u njegovim ocima, kada tvoje rijeci sa njegovim zarezima imaju smisla. Znaš one trenutke kada si sam i umoran od zivota, dolazi on i ljubite kao da nikoga prije nije ljubio. Eh to sam voljela kod njega. Razišli smo se, zbog godina(on malo stariji), zbog posla. Zato sto zeli da ne protracim svoje godine. Ja sam otišla,zato sto me ta ljubav izludjivala, ta potreba za njim me je uništavala, ta potreba da on lezi i ja da ga ljubim, a on da se smije ciki Mirsi sa Bistrika, prica mi viceve, a ja ga ljubim i samo ljubim...... Sada vec par mjeseci nismo par, cujemo se, njemu je dobro,meni isto tako. Mozda za godinu, dvije opet probamo. Oh kako cu ga samo ljubitiiiiiiiiiii
:shock: :lol: :lol:
Post Reply