Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#1776 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by vesela_sveska »

To sto te nikome ne spominjem ne znaci da sam te zaboravila, bas suprotno, jos mislim na tebe. Istina, ne kao prije, ali prisutan si. Iako nisam zeljela obiljezio si me, promjenio, natjerao da odrastem... Sada sam svjesna zlobe oko sebe i znam da jos o tome moram da ucim....
User avatar
medvjed23
Posts: 26819
Joined: 16/07/2010 13:49

#1777 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by medvjed23 »

ne znam da l u tome ima ljepote, al znam da ima istine: loše iskustvo je dobar učitelj
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1778 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...kistom spravljenim od pramenova kose, iscrtavam linije tvog tijela, umačem četkicu u dubine srca moga; povlačim linije, crtam obrise parka na hartiju bijelu; stara stabla i tragove mjesečine u krošnjama slikam, skrivene džepove što prekrivaju mape naših dodira; i klupa tu je, na kojoj te čekam, i otok šarenog cvijeća, iz mog srca izniklog
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1779 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...tražim te, kao što vatra vodu traži i hoće; tražim te, naslućujem u noćima i pronalazim u snovima; hoću da ti držim ruku, snažno da te zagrlim, svučem i da te milujem hoću; tražim te, da ti usne taknem, za vrat da te ugrizem; hoću kao voda, u ustima da ti klizim niz grlo, da uplovim u dušu tvoju i otvorim prozore sve, za smijeh; tražim te jaco, kao što vatra vodu traži; tražim te, a tako malo od tebe znam i imam, glas i osmjeh jedan tek,...i želju što je davno pobjegla u nebo iz očiju tvojih
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#1780 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by vesela_sveska »

...Ja sam samo netko koga je srela. Netko tko se zaljubio, iako je garantirao da nikada neće. Ne, na takav način. Ne, na takvom mjestu. Na kraju krajeva, ne u takvu djevojku. Ja sam samo netko tko joj je nudio zaborav. Daleko od svega. Netko kome je čak palo napamet da bi mogao provesti svoj život s njom. Daleko od svih. Netko tko ju je, za razliku od svih prije, gledao dugoročno. Zauvijek, možda. Ako mu dozvoli. Ako se usudi prepustiti, kao što sam se i ja prepustio njoj. Kada nije bitno kako ćemo i hoćemo li moći, nego zajedno smo. I to je jedino što je bitno. Kada nije bitno hoćemo li imati novaca i kako ćemo sklapati kraj s krajem. Nego zajedno smo i to je jedino što je bitno. Kada nije jebeno bitno odakle dolazimo i što smo sve i sa kim prošli, koliko puta bili povrijeđeni i sjebani, koliko puta odustali i rekli nikad više nego... zajedno smo. Jebeno smo zajedno. I to je jedino što je bitno. I to je jedino što imamo. I to nam je dovoljno. Meni više ne treba......
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1781 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by kiligonzales »

Ne bih da budem prost ali moram. Jbl su mi znanje i imanje ...
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#1782 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by kiligonzales »

Više te ne tražim jer dugo te nemam. Još pored stare ulice tvoje prođem i pogledom na te prozore sjetim se tebe. Ponekad te spomenem kao i neke ljubavi druge u tišinama svoga doma zbrajajući sebe rasutog u svojoj prošlosti. Kažu svaka propala prilika da stvari ucinimo boljim je neprilika. Eh ti si neprilika koje se rado sijecam. Nebih nista vratio ni popravljao jer covjek mora nastaviti dalje, ziv covjek moze sve...
sikstinajn
Posts: 1438
Joined: 15/01/2017 19:21

#1783 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by sikstinajn »

Druga ljubav

Bila je to ljubav
najvecha na svjetu
Sve u njenu korist
a na moju stetu

Ja bijah ..demobilisani borac
ona glumila je damu
Al' je otisla sa drugim
Jebem joj mamu
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#1784 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by cendlerbing »

eh
Last edited by cendlerbing on 21/02/2018 07:15, edited 1 time in total.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#1785 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Ramzess Veliki »

Lijep pozdrav svima ... :oops:
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1786 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...dovoljan je jedan pogled samo da porušiš moj svijet; opet si me razoružala samo jednim treptajem svoga oka i pao sam opet na osmjeh tvoj; dovoljan je jedan susret samo i zadrhtim opet, što nisi u zagrljaju mom; dovoljan je jedan pogled samo da suza se zbuni u oku mom
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1787 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...sanjao sam te, u zatvorenoj nekoj sobi tamnoj; došla si bosonoga i sa tankom haljinom bijelom na sebi; tamo, pored prozora na mjesečini, gledao sam kako puštaš kosu na ramena da ti lijepo pada; u zatvorenoj sobi nekoj, mala stolica pored kreveta, vruć vjetar i igra jednog tijela u strasti toj; sanjao sam te, očima nepokretnim gledao, ustima otvorenim i nijemim dozivao
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1788 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...bio je jedan sasvim običan dan; jedan običan utorak, jedna sasvim obična ulica, i neka poznata sasvim obična lica; i sve to u bašti jednog sasvim običnog starog cafea; a, bio je sasvim običan dan i neka sasvim obična priča, gomila sasvim običnih dobro poznatih lica i neka sasvim obična i dobro poznata muzika; bio je to jedan sasvim običan dan, u jednom malom, po svemu sasvim običnom mjestu,...i svi su dani sasvim obični, u tom malom, sasvim običnom mjestu...otkad tebe nije
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1789 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...odavno već duša ne iznjedri pjesmu za zoru rumenu, za tebe nasmijanu; već danima je uvučena u zavjet ćutanja, da ne tumači sumnje i bezbrojne jauke sve; noćima već, bori se avetima nesanice i tumači sumnje tvoje daleke sreće; i ove noći, pod bremenom sjećanja, moja duša brani riječima ćutanja...da napišu riječi neke nove pjesme
User avatar
Anestezija
Posts: 22549
Joined: 29/01/2010 04:59
Location: Sjever

#1790 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Anestezija »

Imala je momka al mi je zapala za oci,mladja od mene ,jedna od najljepsih cura u ovoj mjesnoj zajednici a i šire,a meni su uvijek govovrili ti cure nasmij jer nemamo para za kola haj reko,a gledala je i ona mene,ni pet ni sest ja njoj cekam te u 10 da prosetamo,kad stvarno eto je iskesila se,i malo po malo pocnemo hodat,cijelo jedno ljeto smo izlazili,ja ko tetrijeb lud ona i hoce i nece ,necu vise pisat nismo ostali zajedno a moglo je to bit i drugacije.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1791 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...noći su, naopake, i sve su praznije i mutnije; i novi dan je bio spas i nova noć je bila spas; dan je spas od noći, noć od dana; zaspao bih umoran i uvijek se budio umoran; noći su još uvijek naopake, prazne i mutne; na kraju, ostale su iscjeđene tempere, kojima sam bojio svijet oko sebe,...razbacane oko njenog tijela izgubljenog u provaliji nesporazuma
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#1792 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Nastasia »

Kad joj rukom obaviješ butinu i podigneš je oko svojih kukova nasred podija, to je boja njene haljine. Kad ti šapuće, to je boja koja ti se razlije obrazima dok ti dahom golica vrat. To je boja koju ližeš sa njene usne kad joj željom usne krvare. Tragovi koje želiš da ostavi po cijelom tvom tijelu dok vodite ljubav, te su boje. Kao boja koja iz tebe ispliva na površinu, kad ti položi dlan preko srca. Boja njenih jagodica dok prstima crta tajne mape na tvojim leđima do najskrivenijeg blaga u njenoj nutrini, koje je također iste boje. To je boja tvoga daha dok gledaš kako joj na obrazima plešu sjene trepavica. Kada polomiš sve na komade, to je boja koja isparava iz tebe. Dok vrištite iz sve snage, to je boja koja reže zrak. Kad te gleda, to je boja njenog pulsa. Kad je gledaš u oči posljednji put, to je boja koja ti blijedi iz srca dok se spušta u koljena. To nije boja koju ćeš vidjeti dok bude odlazila.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1793 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...budim se iz zamišljenog sna, tražim te i nježno izgovaram tvoje ime...nema te; pred očima mi razvučene, iskrivljene slike samoće i praznine; bez reda i smisla uskačem u krpice i bježim napolje; čudna, potmula buka dopire do mojih ušiju; nepoznati glasovi lukavo, mehko i šaputavo pokušavaju da probiju zid ćutanja i odbijanja; stara breza iz dvorišta pita za oči najljepše, i na odgovor ćutanja tužno objesi svoje grane sve; krenem dalje, a povjetarac me sjeti i za osmjeh blag tvoj pita; nastavljam dalje i bježim,...dok se lavina tuge i bola nemilosrdno obrušava na moje grudi
sikstinajn
Posts: 1438
Joined: 15/01/2017 19:21

#1794 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by sikstinajn »

....
Last edited by sikstinajn on 16/04/2019 17:40, edited 1 time in total.
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1795 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...idem dalje, hodam; daljina, vuče me uz sebe, kao kad snijeg pada; i sve je jednostavno i sve je čini se lahko; a ja, svijet da razumem ne umijem; i noć je tako svjetla, zvijezde se na nebu igraju i čujem ih kako mi namiguju; tu su, čujem i osjećam ih; i tebe i tvoj sjaj još osjećam,...tu si u oku i u srcu mom si
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1796 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...nova je noć, i ja i ti smo novi; nova je i moja radost slabostima našim, željama i nadanjima svim; stegnuti čvrsto jedno uz drugo, zamišljamo neki novi svijet; i dok raj cmizdri tiho u svakom pokretu olovke i stihu nesretnog pjesnika, uz miris kafe i dim, skoro izgorjele cigarete zamišljamo neki novi i bolji svijet; nova je noć,...ti, ja i raj u pjesmi bez tuđih i stranih želja
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1797 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...trebam ti, tako krhkoj i tananoj; da te vodim, snažnim rukama da te čuvam, da ti dam potporu i oslonac da ti budem; treba ti moje sve; trebam ti ja da ti oči svežem i da pobjegnem s tobom, tamo negdje daleko; trebam ti i trebaš mi...da letimo zajedno na rubu mašte i stvarnosti
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1798 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

"Edita! Sada već znam i njeno ime. Podigao sam lice uvis i sa uzdahom duboke čežnje izustio: Edita! Prišao sam prozoru, koji se zamaglio od novembarskog mraza i prstom još u rukavicama, ispisao na oknu krupnim slovima EDITA. Išao sam iz jednog ugla sobe u drugi u zanosu sreće..." L.Z.
User avatar
Female_Sa
Posts: 343
Joined: 10/06/2008 08:10

#1799 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by Female_Sa »

Nakon toliko godina i danas te volim kao i prvi put kada sam te ugledala, volim te ludo, strasno..Nakon toliko godina i danas bih ja sa tobom hodala zagrljena ulicom dok pada kiša, ljubila se dugo sa tobom u parku, sa nestrpljenjem cekala kad cemo se sresti.. I sve bih ja sa tobom ponovo jer ti si meni i danas "moje sve" iako se pored tebe već dugo osjecam kao jedno veliko "nista".
User avatar
al_akhisari
Posts: 1887
Joined: 25/07/2008 10:28

#1800 Re: Pišite, pišite lijepo.... o svojim ljubavima......

Post by al_akhisari »

...kad mislim o tebi, uvijek razmišljam o tvojim usnama; i pitam se uvijek koga ću vidjeti kad te ponovo sretnem; da li ćeš biti nečija tudja i daleka žena, sa dobropoznatim crtama lica; ili možda samo meni poznata vedra, vesela i posebna, samo moja pricalica; kad razmišljam o tebi, ne mogu, a da ne mislim o usnama tvojim i mojim
Post Reply