Pink Floyd

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#276 Re: Pink Floyd

Post by Point. »

AcaLukas wrote:
Point. wrote:
AcaLukas wrote:Kada Stoja pjema o parama to je primitivno, kada Pink Floydsi pjevaju Money onda su umjetnici. Napaceni bosnje, samo nek je pljuvati nase

Hahahahahahahaha post godine. Jebala te Stoja, ako je ona nasa onda je Gilmore ultra bosnjo. Popusti nas bar na ovoj temi o Stoji i slicnim cajkama.
Pazi, nejebem ja Stoju ni dva posto nit je slusam, ali je cinjenica da ona i ti tkz. umjetnici iz Pink Floyda pjevaju o istim stvarima. Parama.
Nemam fakat zivaca odgovarati na ovo. Razlika izmedju recimo Stojinih para i pinkflojdovih je izmedju 200 miliona prodanih albuma. Ako ih vec moram usporedjivati.
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#277 Re: Pink Floyd

Post by dale cooper »

Koliko moraš biti glup da i pored svega za šta Pink Floyd slovi ne možeš da prepoznaš ironiju i sarkazam koji je toliko očigledan u pjesmi Money. Doduše moguće je da neki ljudi ne prepoznaju ove koncepte pa bukvalno shvataju stvari. A još vjerovatnije je da nemaju pojma o Pink Floydu.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#278 Re: Pink Floyd

Post by dezurni_ucenik »

Nevjerovatno je kako vas acalukas uspije istrolati ama bas na svakoj temi.
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#279 Re: Pink Floyd

Post by dale cooper »

dezurni_ucenik wrote:Nevjerovatno je kako vas acalukas uspije istrolati ama bas na svakoj temi.
Ma znam, ali baca tako dobre mamce. :mrgreen:
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#280 Re: Pink Floyd

Post by dezurni_ucenik »

dale cooper wrote:
dezurni_ucenik wrote:Nevjerovatno je kako vas acalukas uspije istrolati ama bas na svakoj temi.
Ma znam, ali baca tako dobre mamce. :mrgreen:


Znao sam se i ja primiti par puta. :-)
User avatar
smurf
Posts: 70206
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#281 Re: Pink Floyd

Post by smurf »

Bolje ispasti glup nego iz voza :facepalm:
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#282 Re: Pink Floyd

Post by tzipiripi »

AcaLukas wrote:
Point. wrote:
AcaLukas wrote:Kada Stoja pjema o parama to je primitivno, kada Pink Floydsi pjevaju Money onda su umjetnici. Napaceni bosnje, samo nek je pljuvati nase

Hahahahahahahaha post godine. Jebala te Stoja, ako je ona nasa onda je Gilmore ultra bosnjo. Popusti nas bar na ovoj temi o Stoji i slicnim cajkama.
Pazi, nejebem ja Stoju ni dva posto nit je slusam, ali je cinjenica da ona i ti tkz. umjetnici iz Pink Floyda pjevaju o istim stvarima. Parama.
:pisnuo: :vjezba: ... te kolač ... Razumiješ li uopšte ti šta oni pjevaju? Vidim da znaš šta znači Money, ali ....? Stoja i Pink Folyd pjevaju o istim stvarima :pisnuo: :vjezba: Bošnjo pljuje svoju Stoju ... :pisnuo: :vjezba: :pisnuo: :vjezba:
User avatar
AcaLukas
Posts: 835
Joined: 09/09/2014 20:25

#283 Re: Pink Floyd

Post by AcaLukas »

tzipiripi wrote:
AcaLukas wrote:
Point. wrote:

Hahahahahahahaha post godine. Jebala te Stoja, ako je ona nasa onda je Gilmore ultra bosnjo. Popusti nas bar na ovoj temi o Stoji i slicnim cajkama.
Pazi, nejebem ja Stoju ni dva posto nit je slusam, ali je cinjenica da ona i ti tkz. umjetnici iz Pink Floyda pjevaju o istim stvarima. Parama.
:pisnuo: :vjezba: ... te kolač ... Razumiješ li uopšte ti šta oni pjevaju? Vidim da znaš šta znači Money, ali ....? Stoja i Pink Folyd pjevaju o istim stvarima :pisnuo: :vjezba: Bošnjo pljuje svoju Stoju ... :pisnuo: :vjezba: :pisnuo: :vjezba:
"Nije sreca para puna vreca", davno je Dino Merlin ovo napiso ali ne, jebo Dinu Merlina nije iz Engleske, dajte nam Pink Floydse i onog dzubreta Eltona Johna.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#284 Re: Pink Floyd

Post by Point. »

Aca, prestani. Molim te.
User avatar
dale cooper
Posts: 28474
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#285 Re: Pink Floyd

Post by dale cooper »

:lol: :lol: :lol: Hahahaha koja trolčina. :mrgreen:
User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#286 Re: Pink Floyd

Post by tzipiripi »

AcaLukas wrote:
"Nije sreca para puna vreca", davno je Dino Merlin ovo napiso ali ne, jebo Dinu Merlina nije iz Engleske, dajte nam Pink Floydse i onog dzubreta Eltona Johna.
:pisnuo: :igra1: :pisnuo: :pisnuo:
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#287 Re: Pink Floyd

Post by klixoris »

'Bem ti nove generacije i tehnologiju... Sta sve nece uraditi... :-)
Comfortably numb na ipadu... :-)

User avatar
tzipiripi
Posts: 2208
Joined: 25/03/2011 09:01

#288 Re: Pink Floyd

Post by tzipiripi »

Kako pjesnik kaže Welcome to the machine ili "pjesma" o nekim novim zidovima... Nije vijest o muzici ali jest o onome o čemu pjeva stari boljševik...

User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#289 Re: Pink Floyd

Post by Better Man »

12.09.2015. godine David Gilmour započinje svoju evropsku turneju nastupom u Pulskoj areni.
chino
Posts: 689
Joined: 21/11/2002 00:00

#290 Re: Pink Floyd

Post by chino »

E ovo ti je za muštuluka :thumbup: :thumbup: :izet:
User avatar
ELECTRIC CLOUDS
Posts: 313
Joined: 06/12/2016 19:56

#291 Re: Pink Floyd

Post by ELECTRIC CLOUDS »

Image
User avatar
Izmedju CVile i DMalte
Posts: 951
Joined: 15/08/2005 08:23

#292 Re: Pink Floyd

Post by Izmedju CVile i DMalte »


samo ganja :evil:
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#293 Re: Pink Floyd

Post by Rexi1 »

Znam da je tema stara milijardu godina, al zar nema da se jos nesto napise o njima..:))) ja sam bukvalno ovisan o njihovoj muzici :-D :-D
User avatar
Thorgerson
Posts: 8545
Joined: 15/04/2015 11:26

#294 Re: Pink Floyd

Post by Thorgerson »

Rexi1 wrote:Znam da je tema stara milijardu godina, al zar nema da se jos nesto napise o njima..:))) ja sam bukvalno ovisan o njihovoj muzici :-D :-D
Ma bolje neka se ne pise. :D

Slusaj i uzivaj.

Meni je najgore sto nista drugo ne slusam osim njih... :lol: Pa eto...ponekad ono kontam jesam li normalan.
Rexi1
Posts: 208
Joined: 04/04/2015 15:56

#295 Re: Pink Floyd

Post by Rexi1 »

Thorgerson wrote:
Rexi1 wrote:Znam da je tema stara milijardu godina, al zar nema da se jos nesto napise o njima..:))) ja sam bukvalno ovisan o njihovoj muzici :-D :-D
Ma bolje neka se ne pise. :D

Slusaj i uzivaj.

Meni je najgore sto nista drugo ne slusam osim njih... :lol: Pa eto...ponekad ono kontam jesam li normalan.
I vise nego normalan, ne brini haha
User avatar
ELECTRIC CLOUDS
Posts: 313
Joined: 06/12/2016 19:56

#296 Re: Pink Floyd

Post by ELECTRIC CLOUDS »

...
emric
Posts: 1211
Joined: 21/03/2018 18:03

#297 Roger Waters podržao bojkot Eurosonga: Ne idite u Izrael dok tamo ginu nevini ljudi

Post by emric »

Bio i ostao veliki gospodin.
Legendarni muzičar i član rock benda “Pink Floyd”, Roger Waters pozvao je sve učesnike ovogodišnjeg Eurosonga koji se održava u Izraelu, da bojkotuju ovo takmičenje u znak protesta zbog ubijanja nedužnih palestinskih civila.

Waters je apelovao na takmičare da se odreknu učešća na ovogodišnjem takmičenju kako bi iskazali nezadovoljstvo izraelskom politikom koja je prema njegovom mišljenju kriva za gnusne zločine i progon Palestinaca sa svojih vjekovnih ognjišta.

Waters je pohvalio izjavu irskog predstavnika na Eurosongu, Conana Osirisa koji je istakao kako nije siguran da li će otputovati u Izrael kako bi predstavljao svoju zemlju.

- On može da pokaže solidarnost sa 189 nenaoružanih demonstranata koje su ubili izraelski snajperi samo prošle godine, uključujući 35 djece- izjavio je Waters što je izazvalo gnjev kod velikog broja izraelskih građana koji su saglasni kako bi nekadašnji član “Pink Floyda” trebao biti proglašen nepoželjnom osobom u Izraelu.
Image
User avatar
ferratilis
Posts: 7278
Joined: 25/11/2013 16:48

#298 Re: Pink Floyd

Post by ferratilis »

Momak od 4. godine uci svirati, samouk. Naucio je kroz godine sve instrumente i video editing i ovo je rezultat. Fakat nevjerovatan talenat. Dosta dobrih covera Floyda se moze pronaci na youtube-u, ali ovo je nivo vise. :thumbup: Sorry ako je off, ali mislim da fanovi Floyda ovo trebaju pogledati.

User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#299 Re: Pink Floyd

Post by insomnia78 »

Kakav off. Na pravom mjestu
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#300 Re: Pink Floyd

Post by Point. »

Odlično :thumbup:

Da dodam i Brit Floyd, meni najbolji tribute bend. Ubiše ljudi.
Post Reply