Pi kriptovaluta

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#101 Re: Pi kriptovaluta

Post by Dinostula »

Horcrux wrote: 14/03/2023 23:55
Vilin wrote: 13/03/2023 12:23 14.03 cemo svi biti vjernici, da li ce se doista desiti taj otvoreni mainnet.Imam dojam da pi coin hoce da napravi neku revoluciju na trzistu, e sad pitanje je da li ce Pi biti najveca prevara 20ih i kriptovaluta inace ili ce zasjati kao zvijeda vodilja, sta vi mislite da li ce Kokkalis idalje odugovlaciti sa otvaranjem, je li sve ovo dobro zapakovana i enkapsulirana marketinska prica za mazanje ocima ili je ovo ustvari algoritam koji ce biti standardiziran na trzistu i dobiti dobar glas kod naroda :? :? :?
I cime vas je danas pocatio Kokkalis?
Cisti scam ovo ce u nedogled trajati dokle mu bude odgovaralo i onda ce se sve ugasiti samo od sebe.
Vilin
Posts: 9
Joined: 22/11/2015 10:26

#102 Re: Pi kriptovaluta

Post by Vilin »

I cime vas je danas pocatio Kokkalis?
[/quote]

Masovni Kyc kao da je sudnji dan tobe jarabi, sad se ceka samo se ceka da se nesto skuha, Pi se jos nije skuhao, kad ce ne znamo bogme.
Ja sam doduse imao i preko 1k komada, a sada samo 10 komada.Realno govoreci ako ikad bude nesto to ce oni smutiti kao neki poeni i tako, npr. ovi pijevi sto smo svi mi izrudali vrijedit ce 0.1 ili 0.01 "pravi pi", a opet taj pi ce biti ispod 0.1 dolar recimo tako, sad nije poenta koliko ce biti ali ce biti regulisan broj cirkulatornih pijeva kroz navedeni sistem, jer da nije tako mnogi bi bili bogati i davali bi otkaze na poslu, e sad pravo pitanje je:"Da li je u ***** interesu Kokkalisu da otvara granicu i da lansira OFICIJALNO vec jednom taj Pi Network na trzise, a ako mu nije u interesu onda ce naci jos neki izgovor i pricu za mazanje ocima, ja licno jos se nadam da ce pi zaziviti jer postoji jos desetine miliona ljudi koji visu verifikovani, mnogi ce biti spaljeni i sprzeni, pusten je taj MASOVNI KYC, pratim dalje desavanja...
Vilin
Posts: 9
Joined: 22/11/2015 10:26

#103 Re: Pi kriptovaluta

Post by Vilin »

I da da se nadovezem na ovoga druga kolegu sto kaze da je cisti scam, i jest i nije brat moj ne mozes znati dok ne dozivis, mislis li ti da kada se sve ovo ugasi da nece Kokkalisu prijetiti zatvor mozda ili cemu se lazi obiti o glavu, mislis da se klijenti nece okrenuti protiv njega, njegov community.Realnij bi zvucao onda scenariji Tera Lune ili FTX-a ali i to je procitano kao knjiga.Mozda ce se sve ovo zavrsiti ako nekome Loli ne dopizdi i nedigne tuzbu protiv Kokkalisa, sad mogu misliti Kokkalisa da se misli koje smo mi budale i laici, kakvi idioti.Ali takav scenario je vrlo moguc.
Dendrlix
Posts: 1108
Joined: 09/05/2005 14:14
Location: Sarajevo

#104 Re: Pi kriptovaluta

Post by Dendrlix »

Nakon prebacivanja određenog broja pi-a u wallet da li treba nešto uraditi da se iznos "transferable balance to mainet" nakon toga prebaci u wallet? Dakle, migriran sam u mainet, ali nakon toga imam nešto pi-a koji su "transferable". Kako prebaciti ove Pi-e?
Horcrux
Posts: 1296
Joined: 24/04/2016 13:22

#105 Re: Pi kriptovaluta

Post by Horcrux »

epik wrote: 06/02/2021 23:01
zemomak wrote: 06/02/2021 22:44 pa i minovace se, samo polako, kad se zatvori cifra od 100 miliona rgeistrovanih korisnika preko moba, onda ce se prebacit na rudarenje preko kompa i dockera...
U testnoj fazi je rudarenje preko kompa i dockera. Do kraja godine bi trebalo da udje u 3. Fazu izlazenje na berzu kada ce biti potrebno mnogo vise od telefona. Ja sam se instalirao aplikaciju prije 6 mjeseci, kada je bilo 5 ili 6 miliona registrovanih korisnika... Pi je pokrenut 2019... Vrijednost Pi coina je bila 0 sada je vec 0,02 $.... To je na prvi pogled smjesno, ali vrijednost raste, a samim tim se i mreza korisnika ubrzano razvija...
U kojoj je sad fazi PI? Kolika mu je vrijednost?
Kuvet
Posts: 612
Joined: 22/05/2012 11:58

#106 Re: Pi kriptovaluta

Post by Kuvet »

Hoce li biti sta? Svaki dan kliknem. :D
User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#107 Re: Pi kriptovaluta

Post by Dinostula »

Kuvet wrote: 26/10/2023 13:24 Hoce li biti sta? Svaki dan kliknem. :D
Bice bice za jedno 20 godina. :oops:
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#108 Re: Pi kriptovaluta

Post by emotivac »

Ma ja ga izbrisao, počele me notifikacije smarati, a vala i ne ulazim u njega više :D
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#109 Re: Pi kriptovaluta

Post by PlusSA »

Ko je prošao KYC i prebacio pare na novčanik mogao je tj može se uzeti 1Pi 0,24-0,29$ :thumbup:
Nije loše nisam nikad lakše izvukao pare jest malo petljanija oko prodaje ali može se utopiti.

Ko bude prodavao nek se javi u p.p uputit cu ga na pravi put tj ljude koji placaju ovo :D

Idemo druga app slican fazon, pa ko nije utrpao se evo invite

Here is my referral code for Star Network. Use the referral code to boost: 160588. Download at https://download.starnetwork.io/

invite kode je 160588
User avatar
PlusSA
Posts: 3175
Joined: 13/07/2011 16:51

#110 Re: Pi kriptovaluta

Post by PlusSA »

Evo još jedne nove app za coine..

Na svjetskom tržištu pojavila se nova aplikacija ATHENE za mining, koja je već u opticaju preprodaje.
Aplikacija ima tek 100k skidanja sa app storea, što znači da je sada pravo vrijeme za svakog tko želi da uđe u aplikaciju kako bi od samog starta dobivao više poena, jer kad se uključi više ljudi iz svijeta stopa rudarenja se smanjuje kao i za svaku sličnu aplikaciju.
Potrebno je jednom dnevno kliknuti da se poeni skupljaju i nakon odrađenog KYC-a može se prodavati (nema dugog čekanja kao kod pi-a).

Trenutna cijena se kreće oko 9$ na 1000 athene
Trenutna cijena 1000 GEMS je oko 1-2$ koje isto dobivate majnanjem

1000gems = 600 ath
gemovi se automatski prebacuju u ath početkom svakog mjeseca


LINK ZA ATHENU: https://play.google.com/store/apps/deta ... athene.app

REFERAL CODE ZA BONUS:

7459e71ae3
ajdamo
Posts: 1054
Joined: 02/07/2016 17:11
Location: Hercegovina Kalifornija
Grijem se na: Sunce
Vozim: Dvotočkaš

#111 Re: Pi kriptovaluta

Post by ajdamo »

User avatar
Dinostula
Posts: 3600
Joined: 30/04/2009 19:10
Location: Sarajevo
Contact:

#112 Re: Pi kriptovaluta

Post by Dinostula »

Sta kaze lik sad mogu citavu porodicu da sahranim.Nema nista gore nego druge ljude ubjedjivati da zarade i uzmu pare.Ja sam se lomio da ljudima objasnim da se na netu ozbiljna lova online moze uzeti i na kraju odustao.Svi bi laku i brzu paru.
Post Reply