Peticija za ukidanje RS i Federacije

Temple
Posts: 67
Joined: 23/06/2004 11:48

#1 Peticija za ukidanje RS i Federacije

Post by Temple »

ASDS iz Zeneve koja nastavlja sa svojim diplomatskim aktivnostima pokrenula je i peticiju kojom se zahtijeva sljedece...

http://www.bosona.net
SemirSA
Posts: 18
Joined: 15/07/2004 09:57
Location: Sarajevo

#2

Post by SemirSA »

Jedini nacin da SVIMA ovdje bude bolje je da se ovaj narod osvijesti u cinjenici da samo zajedno mozemo dalje. I to bez nacionalnih torova. Dakle bez Federacije i bez RS.
A jedini nacin da ovdje bude minimum zajednistva je da se osude pocinioci SVIH ratnih zlocina. A znamo ko ih je najvise pocinio. I na kraju krajeva zlocin je zlocin.
No nasem tupom narodu je serviran nacionalizam koji je progutan i svi su sada na udici...zakaceni...trebat ce vremena da se otkaci....
Jer ni Srbe ni Hrvate ne cekaju rasirenih ruku ni u Beogradu ni u Zagrebu...shvatite da se ovdje ratovalo preko nasih ledja, kao i uvijek ranije. Shvatite da su ljudi ovdje zajedno zivjeli vijekovima...i postovali se...i da je ovaj rat uveden iz susjedstva. Rat koji su na zalost podrzali bosanski Srbi i Hrvati...zalosno ali nisu nas unistili, ni nas koji nismo i necemo da budemo ni SDS, ni HDZ, ni SDA. I nisu unistilu ovu zemlju i njenu vijekovnu tradiciju.

Podrzavam BiH bez entiteta, bez nacionalizma...
crazy
Posts: 86
Joined: 26/12/2003 00:00

#3

Post by crazy »

Evo Amadeus o cemu ti pricam.
Da li si na nekom srpskom forumu naisao na temu da oni podrzavaju ukidanje RS? To ti sve govori s kim mi ovdje zivimo. Sve kao Muslimani i Katolici ne valjaju, a mi smo prvi spremni da odustanemo od te jebene Federacije, a jok ne bi ta sumadijska srbadija pustila iz ruke ono malo tla bosanskog sto imaju :x
Renata
Posts: 4
Joined: 20/07/2004 19:10

#4

Post by Renata »

Ja sam Srpkinja i u potpunosti se slazem sa peticijom.
Dosta nas vise zezaju i smeju nam se dok mi patimo, vreme je da nesto uradimo.
Potpisacu peticiju i pozvati celu porodicu i prijatelje da urade slicno.

Renata Maksimovic
Superbalija
Posts: 59
Joined: 25/04/2004 16:40

#5

Post by Superbalija »

Kada ako bog da ujedinimo BiH onda jos vratiti nas Ustav iz 1991 i oziviti Republiku! :)
scott
Posts: 349
Joined: 04/01/2004 00:00

#6

Post by scott »

Renata wrote:Ja sam Srpkinja i u potpunosti se slazem sa peticijom.
Dosta nas vise zezaju i smeju nam se dok mi patimo, vreme je da nesto uradimo.
Potpisacu peticiju i pozvati celu porodicu i prijatelje da urade slicno.

Renata Maksimovic
sad mi trebamo povjerovati da si ti ona :roll:
Kron29
Posts: 39
Joined: 12/07/2004 20:06

#7

Post by Kron29 »

Renata wrote:Ja sam Srpkinja i u potpunosti se slazem sa peticijom...
Renata Maksimovic
Prije ce biti da je Renata nesto poput bojenog krumpira, :lol:
znate vec te muslimanske trikove :roll:
scott
Posts: 349
Joined: 04/01/2004 00:00

#8

Post by scott »

Kron29 wrote:
Renata wrote:Ja sam Srpkinja i u potpunosti se slazem sa peticijom...
Renata Maksimovic
Prije ce biti da je Renata nesto poput bojenog krumpira, :lol:
znate vec te muslimanske trikove :roll:
nije stvar muslimanskog nego ljudskog trika :-? sjedi jedan :(
neutralac
Posts: 266
Joined: 30/06/2003 00:00

#9

Post by neutralac »

Posto se BiH sastoji od RS i Federacije, dal' istovremeno ukidanje oba ova dijela znaci ukidanje BiH?Peticija je (ne) djelo KOS-a.
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#10

Post by Dragan Paunovic »

Daj ba pun mi je k***c vise svega, koje su ti to nebuloze.
Hocu da zivim i da zivimo, ja sam Bosanski Srbin i potpisujem peticiju!
Samo zajedno mozemo stati na put ovom sranju.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14340
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#11

Post by DaysleepeR »

Mene ja samo strah da se mi svi ne razocaramo, da bas Federacija bude ta koja ce kociti ukidanje entiteta, jer smo svi svjedoci koliko poslanici federalnog parlamenta vole svoje pausale i raznorazne naknade.

Zar je iko toliko naivan da misli da bi se oni toga odrekli (sami sebi dali otkaz) radi jednistvene BiH?

Ja cisto sumnjam.

A peticiju uvijek potpisujem.
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#12

Post by Dragan Paunovic »

U svakom slucaju mi zivimo jedni kraj drugih i samo mozemo vidjeti da nas neko vuce za nos, imamo i mi dusu i boli isto..?

Ovo vise nije stvar patriotizma, prosla je ta zeza, neko nas je dobro naguzio, neka ide u k***c, a najbolji nacin da to sprijecimo jeste da sacuvamo jedinu zemlju koju imamo.

Cini mi se da cemo se ujediniti pod nogama drugih, neka nas gaze j****m nas ja, neka nas gaze, gledajmo se i cutimo.

Dosta vise ba, SDS je go**o a nije bolja ni HDZ ni SDA, ako cemo svi po svojoj zemlji srati koja nam je druga?

Ima jedna stvar koju moramo ukapirati, je*e nas mafija koja se ne pita kako se zove ko, dok mi sirotinja to moramo...

OK JA SAM DRAGAN PAUNOVIC I BOSANAC SAM!

Puk'o sam i pukli su me svi, e vise me nece niko!
Sayed
Posts: 103
Joined: 25/05/2004 21:43

#13

Post by Sayed »

Dragan Paunovic wrote:U svakom slucaju mi zivimo jedni kraj drugih i samo mozemo vidjeti da nas neko vuce za nos, imamo i mi dusu i boli isto..?

Ovo vise nije stvar patriotizma, prosla je ta zeza, neko nas je dobro naguzio, neka ide u k***c, a najbolji nacin da to sprijecimo jeste da sacuvamo jedinu zemlju koju imamo.

Cini mi se da cemo se ujediniti pod nogama drugih, neka nas gaze j****m nas ja, neka nas gaze, gledajmo se i cutimo.

Dosta vise ba, SDS je go**o a nije bolja ni HDZ ni SDA, ako cemo svi po svojoj zemlji srati koja nam je druga?

Ima jedna stvar koju moramo ukapirati, je*e nas mafija koja se ne pita kako se zove ko, dok mi sirotinja to moramo...

OK JA SAM DRAGAN PAUNOVIC I BOSANAC SAM!

Puk'o sam i pukli su me svi, e vise me nece niko!
Ako je sve to istina, bilo bi lijepo kad bi svi to prihvatili, moramo postovat tlo na kojem zivimo, a znamo kako se i zove, vec oko hiljadu godina. (ma nije tolko ni vazno, na kraju krajeva) :roll:

Al ne mogu odolit a da te ne pitam :D za koga navijas na utakmici kvalifikacija za svjetsko prvensto, BiH-SCG? :D
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#14

Post by Dragan Paunovic »

50 Salihovic Fahrudin salihovic f.@ ch.net Svicarska
Vasa poruka: Raduju me pogledi i razmisljanja dosada upsanih, kratko bih dodao:sve sto je nerazumom ucinjeno mozemo samo razumom vratiti.


Ne vjerujem ocima, ovaj covjek je bio predsjednik ratnog predsjednistva Srebrenice, ma ljudi ovo pise prvi covjek SREBRENICE ??


Place mi se ba, place, kako za koga navijam,

ma za

BOSNU I HERCEGOVINU BA!
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#15

Post by Dragan Paunovic »

Evo nasao sam kasetu plavog orkestra :( :(

Sad cu je slusat, a ko mi je oteo mater mu j**at!

Vratimo mi nasu zemlju svi zajedno, nek se bagra pocne srat u gace!!
User avatar
Pooll
Posts: 4980
Joined: 01/08/2003 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#16

Post by Pooll »

Dragan Paunovic wrote:Evo nasao sam kasetu plavog orkestra :( :(

Sad cu je slusat, a ko mi je oteo mater mu j**at!

Vratimo mi nasu zemlju svi zajedno, nek se bagra pocne srat u gace!!
Tako je ;)
sekula1
Posts: 42
Joined: 20/03/2004 14:46
Location: australija

#17 Dragan Paunovic

Post by sekula1 »

Dragan Paunovic mogu ja reci da sam kinez ili svak da ovde pise da je ovaj ili onaj ja ne potpisujem niti cu
Sayed
Posts: 103
Joined: 25/05/2004 21:43

#18 Re: Dragan Paunovic

Post by Sayed »

sekula1 wrote:Dragan Paunovic mogu ja reci da sam kinez ili svak da ovde pise da je ovaj ili onaj ja ne potpisujem niti cu
Kad li ce ovaj Bosnjo doc pameti? :-)

Jebo ga mis, jes` zajeban :D Neda se tvrda glava bosanska :D
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#19

Post by Dragan Paunovic »

:-) :-)

Jucer sam bio sa 100 Srba, danas mi je reklo 10 od njih da su presli u Bosance.

Ma nema ba zivota bez stare BiH.


:x BiH Ba koje Govno Federacija i RS, to je sranje muci me ba stomak od toga, hajmo da ukidamo to sranje.

Moje je zito u BiH, moja je voda u BiH, moje je mlijeko sa polja BiH, moje cvijece raste u BiH, moja je ljubav Samira iz Zenice sa kojom sam na MSN vec 13 mjeseci, moja je BiH Ba.

Mater vam jebem Fasisti, nemogu ba da spavam muci me sve ovo, hocu da se probudim bez straha, bez mogucnosti za rat, hocu ba da sam Bosanac sa 5 maraka u dzepu, ali necu da me neko zajebava vise.

Necu Ba i nemojte me zajebavat vise.


Bosna i Hercegovina


JEBO FEDERACIJU I RS
Dragan Paunovic
Posts: 7
Joined: 20/07/2004 23:02

#20

Post by Dragan Paunovic »

71 Matić Igor [email protected] Sarajevo
Vasa poruka: Samo bih zelio pohvaliti ovkvu akciju, svaka cast, i zelio bih napomenuti da nisu samo džamije uništene i nije se svo zlo nanjelo samo muslimanima nego i ostalim narodima koji žive u BiH, Puno pozdrava, BOSANAC, Igor Matić


Zivio ti meni Igore, u pravu sam ba, sta vam je koji vam je, hajmo svi zajedno!!!
scott
Posts: 349
Joined: 04/01/2004 00:00

#21

Post by scott »

tu si sasvim u pravu :( nema dileme :-?
ali se procetualno(po broju zrtava) nemoze izjednacavati :roll: barem ja tako mislim :shock:
Renata
Posts: 4
Joined: 20/07/2004 19:10

#22

Post by Renata »

:( Hajmo mi da pocnemo zivjeti, valjda je to razlog za kompromise, a jedan od najpostenijih je ukidanje proizvoda rata, a to je slazem se sa Draganom sadasnja BiH.

Vratimo je na staro.To je najmanji i prvi korak ka razumjevanju.
Realista
Posts: 28
Joined: 06/06/2004 08:09

#23

Post by Realista »

Mozda bi jedan nacin naprijed bio da se seljacima i onima koji nisu rodjeni u mjestima preko 5000 stanovnika oduzme pravo glasa na 15 godina, a za to vrijeme srediti sve stvari po Bosni.
Pozdrav normalnim ljudima i glasajte za koga hocete na izborima, samo nemojte za nacionalne stranke.
sekula1
Posts: 42
Joined: 20/03/2004 14:46
Location: australija

#24 Dragan Paunovic

Post by sekula1 »

Dragan Paunovic tako su nasi stari oprostili sta je bilo od 41 do 45 pa opet 91 do 95 samo me zanima dragane gdje si bio za vrijeme rata
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#25

Post by manijak1 »

Koji stari Sekula :D :D jel' oni dobitnici u ratu a gubitnici u miru ?
Slažem se Sekula s tobom , u jednom samo , Daleko je Sunce .
Post Reply