PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#177 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Nadzorna_ploca »

Kaze Edo na mecu Bamberga i Bayerna 'Potpuno pomracenje uma' :lol:
Koji car :lol:
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#181 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Cavendish »

Ako je vjerovati srbijanskim medijima NBA od naredne sezone seli na Arenu Sport. Sada vjerovatno Telekom Srbije je otkupio prava za cijeli region a ne samo za Srbiju. Međutim postoji mogućnost da NBA bude emitovana i na O2 što iskreno se nadam manje vjerovatno. U svakom slučaju uslisene su naše molbe Bogu da nakon mnogo godina ponovo Edin prenosi najbolju košarku na svijetu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#182 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

tesko da ce on prenositi bas svaku nba tekmu,na arenasportu,na sportklubu radojević i plavšić što se nba tice su vrsni poznavaoci,osobito radojević
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#183 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Cavendish »

kakavdanakneiskustvu wrote:tesko da ce on prenositi bas svaku nba tekmu,na arenasportu,na sportklubu radojević i plavšić što se nba tice su vrsni poznavaoci,osobito radojević
sad pitanje je koiliko ce uopste prenosa biti, nije ni da je Sk prenosio nesto mnogo barem sto se tice regularnog dijela sezone. a sto kazes komentatori NBA lige na SK su vise nego dobri nego mene radije vise to sto imam AS a nemam SK :)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#184 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

kako god,biti ce uzivanje pratiti nba uz avdica
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#185 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Cavendish »

Vjerujem da nije lahko biti komentator derbija partizan-cz. Ali su me Edin i Kole jučer malo razocarali. Onako prešutjeti korake ne nakon jednog nego nakon 5-6 ponavljanja meni je neshvatljivo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#186 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by Tomahawk11 »

Tu njegovu političku (da ne kažem poltronsku) korektnost dok prenosi njihove utakmice sam uvijek primjećivao.
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#187 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by al-em »

Dobili su jednom batine zbog dernjave i objektivnosti, mislim da je cibona ili cedevita dobila nekog usred beograda, pa su skontali da im se ne isplati.

Ako su prenosili real barca sinoc, sigurno je tu bilo vise naboja, mogu misliti kad je kerol pogodio za pobjedu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#188 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Dobili su jednom batine zbog dernjave i objektivnosti, mislim da je cibona ili cedevita dobila nekog usred beograda, pa su skontali da im se ne isplati.

Ako su prenosili real barca sinoc, sigurno je tu bilo vise naboja, mogu misliti kad je kerol pogodio za pobjedu.

avdić i kostić dobili batine???
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#189 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by al-em »

Poznatiji kao edin i kole.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#190 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Poznatiji kao edin i kole.

nebitno,oni dobili batine?
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#191 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by al-em »

Ja bolan, jesi upratio dernjavu sad na kraju elklasika?
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#192 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by van Basten »

Meni je Edin pao u ocima prije nekih mjesec dva kad se prikladnom objavom sa neskrivenim odusevljenjem prisjetio vrlo bitne godisnjice osvajanja titule prvaka Evrope KK partizan iz ni manje ni vise nego 1992god :shock:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#193 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Ja bolan, jesi upratio dernjavu sad na kraju elklasika?

nisam gledao
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#194 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

van Basten wrote:Meni je Edin pao u ocima prije nekih mjesec dva kad se prikladnom objavom sa neskrivenim odusevljenjem prisjetio vrlo bitne godisnjice osvajanja titule prvaka Evrope KK partizan iz ni manje ni vise nego 1992god :shock:

a dobro,zivi i radi u srbiji vec prilicno vremena,mora malo prilagoditi pricu njihovom uhu,ja kad sam cuo da je partizan osvojio,bilo mi krivo
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#195 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by van Basten »

kakavdanakneiskustvu wrote:
van Basten wrote:Meni je Edin pao u ocima prije nekih mjesec dva kad se prikladnom objavom sa neskrivenim odusevljenjem prisjetio vrlo bitne godisnjice osvajanja titule prvaka Evrope KK partizan iz ni manje ni vise nego 1992god :shock:

a dobro,zivi i radi u srbiji vec prilicno vremena,mora malo prilagoditi pricu njihovom uhu,ja kad sam cuo da je partizan osvojio,bilo mi krivo
Ma jasno je to meni... Mi smo bar poznati da smo spremni pogaziti dosta toga za neki licni sicar, pa bio to posao sami. Zato mu npr nisam zamjerio sto se smjeskao i zelio nam sreCne praznike tamo oko NG i Bozica na tim spotovima, ali slaviti euforicno na svom privatnom profilu bilo kakve uspjehe bilo kojeg kluba iz Srbije u periodu 1992-95 je po meni ipak previse
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#196 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

van Basten wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
van Basten wrote:Meni je Edin pao u ocima prije nekih mjesec dva kad se prikladnom objavom sa neskrivenim odusevljenjem prisjetio vrlo bitne godisnjice osvajanja titule prvaka Evrope KK partizan iz ni manje ni vise nego 1992god :shock:

a dobro,zivi i radi u srbiji vec prilicno vremena,mora malo prilagoditi pricu njihovom uhu,ja kad sam cuo da je partizan osvojio,bilo mi krivo
Ma jasno je to meni... Mi smo bar poznati da smo spremni pogaziti dosta toga za neki licni sicar, pa bio to posao sami. Zato mu npr nisam zamjerio sto se smjeskao i zelio nam sreCne praznike tamo oko NG i Bozica na tim spotovima, ali slaviti euforicno na svom privatnom profilu bilo kakve uspjehe bilo kojeg kluba iz Srbije u periodu 1992-95 je po meni ipak previse

na kojem profilu?
User avatar
van Basten
Posts: 7516
Joined: 21/09/2006 02:59

#197 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by van Basten »

Ne znam sad... Nisam arhivirao na zalost... Jel bio fb njegov ili kakav profilni nalog na nekom sajtu... Ugl isao je komentar sa masom ushicenih smajlija kako je danas 27.godisnjica od osvajanja titule za partizan.
al-em
Posts: 3115
Joined: 01/03/2014 00:26

#199 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by al-em »

Mozda je edin enciklopedija na fb, al ne vodi to on, to jee fan stranica.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58446
Joined: 03/08/2010 19:04

#200 Re: PETICIJA ZA EDINA AVDIĆA ZA KOMENTATORA

Post by kakavdanakneiskustvu »

al-em wrote:Mozda je edin enciklopedija na fb, al ne vodi to on, to jee fan stranica.


da,nema veze on sa tim
Post Reply