Peticija za Danisa

Post Reply
User avatar
harač
Posts: 5274
Joined: 13/02/2006 13:30

#2 Re: Peticija za Danisa

Post by harač »

boki071 wrote:
Ovo sa Danisom je tolika glupost i toliko ispolitizirano da ne mogu da shvatim da je na to nasjeo... al hajd
pa genije dragi i cilj je da bude ispolitizirano, jer ulazi u politiku da bude političar i da osnuje političku stranku... punu političara
User avatar
Narandza
Posts: 48
Joined: 17/06/2005 18:51
Location: Kalesija

#3

Post by Narandza »

nije sam....a sit je govana koje nam dijele ovi sto su na vlasti, isto kao svi mi..
strujnik
Posts: 340
Joined: 28/02/2003 00:00

#4

Post by strujnik »

Vidim i u Danima, Dino Mustafic kaze da ce se pridruziti Danisu.
Ja ne sumnnjam u Danisove dobre namjere, ali sumnjam u neki veliki uspjeh njegove stranke. U razgvoru za Oslobodjenje nije navo precizno koje ce ljude okupiti oko sebe, to mogu biti propali politicari koji ce vidjeti priliku da iskoriste Danisovu popularnost da se opet negdje docepaju kakve fotelje ili skupstinske klupe.
Zao mi je, volio bih vise da se Danis pridruzio nekoj lijevo orijentiranoj opciji.
agent_47
Posts: 23
Joined: 15/02/2008 19:07

#5

Post by agent_47 »

Kod nas ima previse politicara tako da je Danis visak.

Bolje za njega da odustane od te stranke i da se pridruzi nasim protestima :D tako bi bolje pomogao i sebi i i svima nama.
to_the_roots
Posts: 159
Joined: 27/05/2005 16:47

#6

Post by to_the_roots »

nista od toga. al nek mu je sa srecom, naravno. ovo je, bar na papiru, demokratska drzava, pa zasto i danis ne bi smio imat svoju stranku.
juli
Posts: 43
Joined: 14/01/2008 13:33

#7

Post by juli »

naravno da nije problem sto danis pravi stranku, ko je sve u ovoj zemlji pravio stranke... ali jeste problem kada vlasnik medija, dana u ovom slucaju, koji za sebe tvrdi da je nezavisan potpisuje peticiju za osnivanje politicke stranke. a mi i dalje treba da vjerujemo da "nezavisno" pljuje (jer, drugi se opis za to ne moze upotrijebiti) po sdp-u i lagumdziji kojem zele ukrasti glasace i glasove. moj nece. u moju kucu socijaldemokraciju nije donio glavozan iz bijelog polja.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#8

Post by ahmed&nedzad »

juli wrote:naravno da nije problem sto danis pravi stranku, ko je sve u ovoj zemlji pravio stranke... ali jeste problem kada vlasnik medija, dana u ovom slucaju, koji za sebe tvrdi da je nezavisan potpisuje peticiju za osnivanje politicke stranke. a mi i dalje treba da vjerujemo da "nezavisno" pljuje (jer, drugi se opis za to ne moze upotrijebiti) po sdp-u i lagumdziji kojem zele ukrasti glasace i glasove. moj nece. u moju kucu socijaldemokraciju nije donio glavozan iz bijelog polja.
LOL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Post Reply