Pet Shop

Za sve koji vole ta divna stvorenja...

Moderator: anex

Post Reply
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#1 Pet Shop

Post by žuti »

Pozdrav raja,

Koji pet shop u gradu/državi preporučujete? Gdje je najveci izbor po vama i najbolje cijene.
Posebno me zanimaju dog accessories i sve što ide u vezi s njima.... :D

http://www.victorymascotts.com/wp-conte ... ries-1.jpg
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#2 Re: Pet Shop

Post by žuti »

Gdje nabavljate robu petoljubci ?? :D
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#3 Re: Pet Shop

Post by pakica_ »

agricom, refin pet shop na ciglanama i u koreji, svijet ljubimaca, zoo centar grbavica.. jbg, imas ih kamaru :D agricom je najjeftiniji za ogrlice, povodce, zdjele, igracke, zvakalice za cuke i sl. al' nije Bog zna kakav izbor, jer su vise usmjereni ka biljkama :lol:
žuti
Posts: 562
Joined: 11/04/2011 13:04

#4 Re: Pet Shop

Post by žuti »

pakica_ wrote:agricom, refin pet shop na ciglanama i u koreji, svijet ljubimaca, zoo centar grbavica.. jbg, imas ih kamaru :D agricom je najjeftiniji za ogrlice, povodce, zdjele, igracke, zvakalice za cuke i sl. al' nije Bog zna kakav izbor, jer su vise usmjereni ka biljkama :lol:
Hvala a znaš li mozda gdje ima veleprodaja, sa posebnim naglaskom na dog accessories...... :)
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#5 Re: Pet Shop

Post by pakica_ »

e jbg sad.. to fakat ne znam.. guglaj :D
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#6 Re: Pet Shop

Post by BadSanta »

Trebam macu voditi veterinaru i potrebna mi je ona prenosiva kućica sa vratašcima(ne znam pravilan naziv) da je odvedem.
Gdje bih je mogla nabaviti po najjeftinijoj cijeni?hvala
User avatar
kakav nered
Posts: 640
Joined: 29/06/2009 16:45

#7 Re: Pet Shop

Post by kakav nered »

BadSanta wrote:Trebam macu voditi veterinaru i potrebna mi je ona prenosiva kućica sa vratašcima(ne znam pravilan naziv) da je odvedem.
Gdje bih je mogla nabaviti po najjeftinijoj cijeni?hvala
mislim da je u agricomu najjeftinije...koštaju oko 30ak KM mislim... ja sam svoju davno kupila, ima sigurno 4 godine, pa se više ni ne sjećam... ali ako ti neće trebati stalno i ako imaš od koga bolje posudi... meni se moja isplatila, ali ja stalno putujem s macama... bar dva puta mjesečno... dok moji prijatelji čije mace trebaju box samo jednom godišnje do veterinara i nazad uzmu od mene kad im treba...
User avatar
Mate Simmons
Posts: 1204
Joined: 20/02/2013 19:21
Location: Negdje gdje sam sam..

#8 Re: AW: Pet Shop

Post by Mate Simmons »

Nisam veliki ljubitelj kućnih ljubimaca,ali...što ih mučite s tim glupostima?
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#9 Re: Pet Shop

Post by pakica_ »

BadSanta wrote:Trebam macu voditi veterinaru i potrebna mi je ona prenosiva kućica sa vratašcima(ne znam pravilan naziv) da je odvedem.
Gdje bih je mogla nabaviti po najjeftinijoj cijeni?hvala
u pennyju je oko 20 KM
pakica_
Posts: 6200
Joined: 22/08/2011 17:23
Location: rajvoSa

#10 Re: AW: Pet Shop

Post by pakica_ »

Madea Simmons wrote:Nisam veliki ljubitelj kućnih ljubimaca,ali...što ih mučite s tim glupostima?
sta ces onda na ovom pdfu? pun mi vas je k**ac, vas koji "niste ljubitelji" koji dolazite ovamo da dizete tenzije.. zaobidji fino ono cega nisi ljubitelj i zdra'o djaci!
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#11 Re: AW: Pet Shop

Post by lavorpunvode »

pakica_ wrote:
Madea Simmons wrote:Nisam veliki ljubitelj kućnih ljubimaca,ali...što ih mučite s tim glupostima?
sta ces onda na ovom pdfu? pun mi vas je k**ac, vas koji "niste ljubitelji" koji dolazite ovamo da dizete tenzije.. zaobidji fino ono cega nisi ljubitelj i zdra'o djaci!
pa cuj sto ce ovdje, da se rasipaju altruizmom, da nas navode na pravi put i tako to :lol:
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#12 Re: Pet Shop

Post by una_bo »

pakica_ wrote:
BadSanta wrote:Trebam macu voditi veterinaru i potrebna mi je ona prenosiva kućica sa vratašcima(ne znam pravilan naziv) da je odvedem.
Gdje bih je mogla nabaviti po najjeftinijoj cijeni?hvala
u pennyju je oko 20 KM
dobro da si mi rekla, mi imamo ovo: Image

platili smo je 50 KM, ali evo već godinama nam služi savršeno, kupljena je u svijetu ljubimaca, iako sam istu vidjela čini mi se za 37 KM u onom pet shopu u gradu.
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#13 Re: Pet Shop

Post by una_bo »

žuti wrote:
pakica_ wrote:agricom, refin pet shop na ciglanama i u koreji, svijet ljubimaca, zoo centar grbavica.. jbg, imas ih kamaru :D agricom je najjeftiniji za ogrlice, povodce, zdjele, igracke, zvakalice za cuke i sl. al' nije Bog zna kakav izbor, jer su vise usmjereni ka biljkama :lol:
Hvala a znaš li mozda gdje ima veleprodaja, sa posebnim naglaskom na dog accessories...... :)
ebay pa biraj :)
petshop1
Posts: 3
Joined: 05/02/2013 12:47

#14 Re: Pet Shop

Post by petshop1 »

žuti wrote:Pozdrav raja,

Koji pet shop u gradu/državi preporučujete? Gdje je najveci izbor po vama i najbolje cijene.
Posebno me zanimaju dog accessories i sve što ide u vezi s njima.... :D

http://www.victorymascotts.com/wp-conte ... ries-1.jpg
http://www.pet-shop.ba/site/index.php?& ... &Itemid=29
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#15 Re: Pet Shop

Post by KatarinaKosaca »

Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:
User avatar
febo_acm
Posts: 10239
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#16 Re: Pet Shop

Post by febo_acm »

KatarinaKosaca wrote:Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:

:D Prije nekoliko dana je ta hrana bila dole na Mojmilu u pet shopu.

@edit
Nisam sad 100% siguran da je bilo na Mojmilu, ali znam da su mi je nudili i pričali o njoj. Ja tražio za štenad i rekli mi ima i za štenad i za odrasle... Samo da malo još skontama gdje je to bilo :skoljka:
petshop1
Posts: 3
Joined: 05/02/2013 12:47

#17 Re: Pet Shop

Post by petshop1 »

KatarinaKosaca wrote:Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:
probajte ovu:http://www.carocroc.nl/carocroc-large-breed-2716.html :thumbup:
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#18 Re: Pet Shop

Post by una_bo »

KatarinaKosaca wrote:Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:
mi kupujemo na otoci, kod otvorene pijace (pet shop pored prodavnice CDova). tamo sigurno ima, a možeš i na kilu uzeti.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#19 Re: Pet Shop

Post by KatarinaKosaca »

una_bo wrote:
KatarinaKosaca wrote:Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:
mi kupujemo na otoci, kod otvorene pijace (pet shop pored prodavnice CDova). tamo sigurno ima, a možeš i na kilu uzeti.
Hvala. Na koncu sam kupila u Fisu, ali ću onda tamo.. Nisam ni znala za taj per shop
igor_80
Posts: 25
Joined: 19/01/2011 21:33

#20 Re: Pet Shop

Post by igor_80 »

Pozdrav,

Interesuje me gdje se moze nabaviti antiparazitik za macke Stronghold ili Advocate?
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#21 Re: Pet Shop

Post by KatarinaKosaca »

igor_80 wrote:Pozdrav,

Interesuje me gdje se moze nabaviti antiparazitik za macke Stronghold ili Advocate?
Mislim da ima u veterinarskoj apoteci na Grbavici. U zgradi gdje je Kapri
igor_80
Posts: 25
Joined: 19/01/2011 21:33

#22 Re: Pet Shop

Post by igor_80 »

KatarinaKosaca wrote:
igor_80 wrote:Pozdrav,

Interesuje me gdje se moze nabaviti antiparazitik za macke Stronghold ili Advocate?
Mislim da ima u veterinarskoj apoteci na Grbavici. U zgradi gdje je Kapri
Hvala puno na odgovoru, sutra cu otici tamo da vidim da li imaju :)
User avatar
una_bo
Posts: 628
Joined: 14/04/2010 15:50

#23 Re: Pet Shop

Post by una_bo »

KatarinaKosaca wrote:
una_bo wrote:
KatarinaKosaca wrote:Naši pet šopovi su čudo :-) :-) Tražim royal canin adult za odrasle i velike pse, kao da tražim nojevo jaje.. :roll:
mi kupujemo na otoci, kod otvorene pijace (pet shop pored prodavnice CDova). tamo sigurno ima, a možeš i na kilu uzeti.
Hvala. Na koncu sam kupila u Fisu, ali ću onda tamo.. Nisam ni znala za taj per shop
nisam ni ja, ali slučajno ušla neki dan. super mi je što se može na kilu kupiti, jer je nama 3 kile previše i onda se ta hrana osuši i one neće da jedu zaboga!, ovako uzmemo kilu i traje mjesec sigurno, i sve tako :) a imaju 4 vrste royala u ponudi, na kilu. cijena je 12 km, a mislim da je za velike pse malo skuplja.
Post Reply