Pernar i ludi Mladen Marić

Post Reply
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#1 Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Indigont »

Pernar priča sinoć Bošnjacima kod ludog Mladena Marića kako je Rusija super i kako nikome ne treba NATO i oni ga veličaju. NATO operacija "Operation Deliberate Force" guglajte, bombardirala je vojsku RS pred kraj rata, a Rusiju da se išta pitalo, BIH nikad ne bi bila država. Mi i ne zaslužujemo državu jer smo toliko maloumni da sebi autogolove dajemo. Znači država u kojoj su najveće šanse za novi rat od svih ex-Yu republika i njen narod sluša debila koji joj govori da ne treba u NATO, koji bi osigurao mir ovdje za sva vremena. Tragikomedija.

Operacija Namjerna sila (eng. Operation Deliberate Force) bila je zračna kampanja NATO saveza s ciljem onesposobljavanja vojnog arsenala bosanskih Srba u ratu u Bosni i Hercegovini. U operaciji koja je trajala od 30. kolovoza do 14. rujna 1995., sudjelovalo je osam savezničkih država, obavljeno je 3515 letova i izbačeno je 1026 bombi.
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#2 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Indigont »

Ko je naveo Bošnjake da počnu prezirati Ameriku?
1. Glupi Mladen Marić na nacionalnoj TV sa svojim zavjerama
2. Vehabije i islamisti koji je inače mrze
3. Srbi sa svojom propagandom koji je mrze jer su ih bombardirali dva puta, jednom u Bosni drugi put u Kosovu zbog zlocina prema Albancima

Dal su Bošnjaci uopće svjesni da u Americi živi jako mnogo uspješnih Bošnjaka? Da u St.Louis-u ima 70.000 Bošnjaka? Dal su svjesni da je USAID donirao 1,6 milijardi dolara Bosni u periodu nakon rata za obnovu infrastrukture, škola, sudova i kuća povratnika? Dal su Bošnjaci svjesni da se u svojoj mržnji prema Americi slažu sa najgorima od najgorih, Mladićem, Karadžićem, Šešeljom koji također mrze zapad i Ameriku?
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#3 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by broj dva »

Indigont wrote:Ko je naveo Bošnjake da počnu prezirati Ameriku?
1. Glupi Mladen Marić na nacionalnoj TV sa svojim zavjerama
2. Vehabije i islamisti koji je inače mrze
3. Srbi sa svojom propagandom koji je mrze jer su ih bombardirali dva puta, jednom u Bosni drugi put u Kosovu zbog zlocina prema Albancima

Dal su Bošnjaci uopće svjesni da u Americi živi jako mnogo uspješnih Bošnjaka? Da u St.Louis-u ima 70.000 Bošnjaka? Dal su svjesni da je USAID donirao 1,6 milijardi dolara Bosni u periodu nakon rata za obnovu infrastrukture, škola, sudova i kuća povratnika? Dal su Bošnjaci svjesni da se u svojoj mržnji prema Americi slažu sa najgorima od najgorih, Mladićem, Karadžićem, Šešeljom koji također mrze zapad i Ameriku?
---
Mozda vole USA lokalno (radi bombardovanja srbski polozaja) a mrze globalno radi Iraka, Irana, Afganistana, Palestine, Chilea, Kube, Vijetnama, Koreje..(nemam pregled svih US ratova tako da sam neke sigurno zaboravio, ne zamjerite mi)
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#4 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by KIseljak12 »

Indigont wrote:Ko je naveo Bošnjake da počnu prezirati Ameriku?
1. Glupi Mladen Marić na nacionalnoj TV sa svojim zavjerama
2. Vehabije i islamisti koji je inače mrze
3. Srbi sa svojom propagandom koji je mrze jer su ih bombardirali dva puta, jednom u Bosni drugi put u Kosovu zbog zlocina prema Albancima

Dal su Bošnjaci uopće svjesni da u Americi živi jako mnogo uspješnih Bošnjaka? Da u St.Louis-u ima 70.000 Bošnjaka? Dal su svjesni da je USAID donirao 1,6 milijardi dolara Bosni u periodu nakon rata za obnovu infrastrukture, škola, sudova i kuća povratnika? Dal su Bošnjaci svjesni da se u svojoj mržnji prema Americi slažu sa najgorima od najgorih, Mladićem, Karadžićem, Šešeljom koji također mrze zapad i Ameriku?
:thumbup: :thumbup:

Pernar je ocigledno ruski agent, ubacen u doba kada se vaga ulazak nekih balkanskih zemalja u NATO. Koristi teoriju zavjere i slicne jeftine price da upeca nepismenu rulju.

Bosna i Hercegovina nema alternativu NATO-u, ko god misli drugacije je lud, slijep ili zlonamjeran. Naravno da osudjujem americki vilsonijanizam/intervencionizam koji je primjenjen i gdje treba i gdje ne treba (citav bliski istok, arapsko proljece,...), ali mi se jos vise gadi ruski intervencionizam.

BiH ne moze nezavisno, mora odabrati stranu. Koju vi birate?
broj dva
Posts: 4549
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#5 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by broj dva »

Ne sjecam se imena filma, gledao sam kao djete. Ali se sjecam scene, neki "partizan" (ili ono bi komunista) govori " Draze mi je rusko govno od americke torte" Komentar je ostavio utisak na mene, valjda svojom iracionalnoscu koju sam i kao djete lako shvatio - bolje torta nego govno, zar ne bitno ko je pravi.
A trenutno rusi serviraju vise govana, manje torte tako da...
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#6 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by sunceKOtepsija »

opet se ide sa izvrtanjem cinjenica, pernar je kritikovao koristenje osiromasenog uranijuma kojim je zagadena zemlja i na kosovu i u bosni i hercegovini-.upravu je da masa naroda ne cita dalje od naslova
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#7 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Collins »

Izrekao je laž oko bombardiranja Kosova uranijem budući da je dokazano da je to laž.

Tvrdio je prije neki dan da je kod Banja luke pobijeno 35 hrvatskih vojnika od strane Amerikanaca iako bi to valjda bio friendly fire itd.
Kao građanin Hrvatske podržavam ga u obračunu sa Zuroffom i židovima, pun mi je kurac toga da meni jedan Zuroff dolazi iz apartheid države i napada npr Hasanbegovića i svi mu ližu jajca, tu ga podržavam apsolutno.

Što se tiče većine podržavam ga, pogotovo oko bliskog istoka ali ne mislim da to ima veze sa Amerikancima, više sa silama koje su oko Amerikanaca
User avatar
sunceKOtepsija
Posts: 6841
Joined: 14/06/2015 14:44

#8 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by sunceKOtepsija »

ko je dokazao? amerikanci izvrsili istragu, ma daj
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#9 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Truba »

kako možete to gledati
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#10 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Indigont »

Pernar se sastajao i slikao sa Dverima, radikalnim srpskim nacionalistima. On se svjesno ili nesvjesno uklapa u mantru "ko nas bre zavadi" i apologetiku srpskih nacionalista. Zato ga i obožava Malagurski, glavni apologet srpskog nacionalizma.

Bošnjacima realno EU i NATO čuvaju državu kakvu takvu, a da je po Rusiji ne bi bili država uopće, pa oni nisu bili protiv Dodikovog referenduma nedavno, a neće biti ni protiv odcjepljenja, dok su svi zapadni zvaničnici upozorili da je referendum nelegalan i opasan.
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#11 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Collins »

Indigont wrote:Pernar se sastajao i slikao sa Dverima, radikalnim srpskim nacionalistima. On se svjesno ili nesvjesno uklapa u mantru "ko nas bre zavadi" i apologetiku srpskih nacionalista. Zato ga i obožava Malagurski, glavni apologet srpskog nacionalizma.
Pernar je meni po priči HČSP-ovac a bio je i njihov član, Hrvatska treba to iskoristiti.

Pa bio je i sa Markom Milačićem koji je inače unuk Puniše Račića koji je pucao 1929 u Skupštini u Beogradu na Hrvate.
Danas je rusofil i priča mu je sjebana i Hrvatskoj ne odgovara da ima stranog agenta na svom tlu jer se vidi da mu netko nešto piše
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2598
Joined: 16/05/2015 12:49

#12 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by SpecialOffer »

Black swan wrote:kako možete to gledati
:thumbup:
TomANDJerry
Posts: 1155
Joined: 21/09/2012 18:23

#13 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by TomANDJerry »

Ono sto je meni nevjerovatno da Mladen Maric na FTV ima emisiju .... mislim to je drzavna televizija i donekle je ogledalo drzavne politike.

Zamislite vi americku drzavnu televiziju na kojoj neka budala svaki dan tvrdi da je Srebrenica laz , da su muslimani pucali sami na sebe u Sarajevu , da je sve zavjera ... e pa to isto postoji samo sto ta emisija nije Americka nego nasa , ta budala nije americka nego nasa i tvrdi da su amerikanci sami sebe ubijali 11 septembra itd itd

Imas ti to pravo govoriti i ja cu biti prvi protiv toga ako ti neko zabrani , ali ne na drzavnoj televiziji ... osnuj privatni i bavi se svojim budalastinama
User avatar
Truba
Posts: 81760
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#14 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Truba »

reagirala je američka abasada x puta
ba ono prevazilazi granice dobrog ukusa
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#15 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by KB9 »

dva debila

maric konacno naso kompanjona po izgorenosti
de balzac
Posts: 1298
Joined: 15/10/2012 14:47

#16 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by de balzac »

broj dva wrote:Ne sjecam se imena filma, gledao sam kao djete. Ali se sjecam scene, neki "partizan" (ili ono bi komunista) govori " Draze mi je rusko govno od americke torte" Komentar je ostavio utisak na mene, valjda svojom iracionalnoscu koju sam i kao djete lako shvatio - bolje torta nego govno, zar ne bitno ko je pravi.
A trenutno rusi serviraju vise govana, manje torte tako da...
"Otac na službenom putu" :)
Collins
Posts: 72
Joined: 20/11/2016 07:29

#17 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Collins »

U Hrvatskoj ga dosta ljudi podržava...
User avatar
Pandakonda
Posts: 4384
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#18 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Pandakonda »

Našla se dva vjerna gledaoca Davida Ickea :-)
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#19 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by palermo »

TomANDJerry wrote:Ono sto je meni nevjerovatno da Mladen Maric na FTV ima emisiju .... mislim to je drzavna televizija i donekle je ogledalo drzavne politike.

Zamislite vi americku drzavnu televiziju na kojoj neka budala svaki dan tvrdi da je Srebrenica laz , da su muslimani pucali sami na sebe u Sarajevu , da je sve zavjera ... e pa to isto postoji samo sto ta emisija nije Americka nego nasa , ta budala nije americka nego nasa i tvrdi da su amerikanci sami sebe ubijali 11 septembra itd itd

Imas ti to pravo govoriti i ja cu biti prvi protiv toga ako ti neko zabrani , ali ne na drzavnoj televiziji ... osnuj privatni i bavi se svojim budalastinama
Apsolutno. I to dvadeset godina istu emisiju na kojoj vrti istu priču. I što je najtragičnije mnogi smatraju tu nazovi emisiju nečim najboljim na ovoj našoj televiziji.
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#20 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by handžar88 »

Indigont wrote:Pernar priča sinoć Bošnjacima kod ludog Mladena Marića kako je Rusija super i kako nikome ne treba NATO i oni ga veličaju. NATO operacija "Operation Deliberate Force" guglajte, bombardirala je vojsku RS pred kraj rata, a Rusiju da se išta pitalo, BIH nikad ne bi bila država. Mi i ne zaslužujemo državu jer smo toliko maloumni da sebi autogolove dajemo. Znači država u kojoj su najveće šanse za novi rat od svih ex-Yu republika i njen narod sluša debila koji joj govori da ne treba u NATO, koji bi osigurao mir ovdje za sva vremena. Tragikomedija.

Operacija Namjerna sila (eng. Operation Deliberate Force) bila je zračna kampanja NATO saveza s ciljem onesposobljavanja vojnog arsenala bosanskih Srba u ratu u Bosni i Hercegovini. U operaciji koja je trajala od 30. kolovoza do 14. rujna 1995., sudjelovalo je osam savezničkih država, obavljeno je 3515 letova i izbačeno je 1026 bombi.
Jesi li kad cuo za slobodu govora? To ti tvoji amerikanci toliko propagiraju a kada to vidimo i cujemo svima vam smeta.. ako ti sse ne svidja nemoj slusati to je valjda sloboda slusanja..
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#21 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 15/12/2016 00:15, edited 1 time in total.
User avatar
Indigont
Posts: 453
Joined: 30/12/2010 15:07
Location: https://poslovice.org/
Contact:

#22 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by Indigont »

Mladen Marić vodi conspiracy show pod izlikom "vanjskopolitički magazin", to je lažno reklamiranje. A i narod ga plaća, to ne pripada na državnoj televiziji. Treba pokrenuti peticiju protiv njega.

Inače znaš ko još mrzi EU i Ameriku? Fašisti! Pitaj bilo kojeg.
handžar88
Posts: 1895
Joined: 06/04/2013 11:51

#23 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by handžar88 »

Indigont wrote:Mladen Marić vodi conspiracy show pod izlikom "vanjskopolitički magazin", to je lažno reklamiranje. A i narod ga plaća, to ne pripada na državnoj televiziji. Treba pokrenuti peticiju protiv njega.

Inače znaš ko još mrzi EU i Ameriku? Fašisti! Pitaj bilo kojeg.
I ocigledno da ima ljudi koji to gledaju i koji cijene to je kako bi inace emisija opstala 15 godina? I sta ti bi to sad zabranio jer se tebi ne svidja :lol: dobar si mylo cenzura ovo ono :thumbup:
KIseljak12
Posts: 1371
Joined: 11/12/2012 16:14

#24 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by KIseljak12 »

handžar88 wrote:
Indigont wrote:Mladen Marić vodi conspiracy show pod izlikom "vanjskopolitički magazin", to je lažno reklamiranje. A i narod ga plaća, to ne pripada na državnoj televiziji. Treba pokrenuti peticiju protiv njega.

Inače znaš ko još mrzi EU i Ameriku? Fašisti! Pitaj bilo kojeg.
I ocigledno da ima ljudi koji to gledaju i koji cijene to je kako bi inace emisija opstala 15 godina? I sta ti bi to sad zabranio jer se tebi ne svidja :lol: dobar si mylo cenzura ovo ono :thumbup:
Mladen Maric, njegova emisija i slicne pojave su mi super, te nikada ne bih bio za zabranjivanje. Oni upravo predstavljaju slobodu govora, skupa sa svima drugim koji malo drugacije govore. To sto se ja ne slazem s njima i mislim da im je prica glupa nema nikakve veze sa slobodom govora.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#25 Re: Pernar i ludi Mladen Marić

Post by palermo »

handžar88 wrote:
Indigont wrote:Mladen Marić vodi conspiracy show pod izlikom "vanjskopolitički magazin", to je lažno reklamiranje. A i narod ga plaća, to ne pripada na državnoj televiziji. Treba pokrenuti peticiju protiv njega.

Inače znaš ko još mrzi EU i Ameriku? Fašisti! Pitaj bilo kojeg.
I ocigledno da ima ljudi koji to gledaju i koji cijene to je kako bi inace emisija opstala 15 godina? I sta ti bi to sad zabranio jer se tebi ne svidja :lol: dobar si mylo cenzura ovo ono :thumbup:
Ima, to i jeste žalosno.

A ne bi nitko zabranio njemu da priča, samo ne bi trebalo da se javni tj.državni kanal koristi za ovakve, kao što kolega reče, conspiracy show
Post Reply