Pelješki most - ko koga zeza

Post Reply
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4351 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

General War wrote: :lol:
...i ne kaze se ukrao, vec otudzio :mrgreen:
Vidis kako znas kad se zainteresujes. :mrgreen:
Otudžio!? Možda jednog dana ako pobijedi gradžanska opcija.
Za sada još uvijek ono fašističko ''otuđio'' :)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4352 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:
General War wrote: :lol:
...i ne kaze se ukrao, vec otudzio :mrgreen:
Vidis kako znas kad se zainteresujes. :mrgreen:
Otudžio!? Možda jednog dana ako pobijedi gradžanska opcija.
Za sada još uvijek ono fašističko ''otuđio'' :)
Ma ne, mislio sam na komentar ovo strucnjaka, sto mu medijacija i arbitraza nesto prerazlicito...sta je ovo sve vrsni poznavaoci jezika i pravopisa. :-)
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4353 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

Sve je to meni jasno, ali moramo čuvati dignitet ovog foruma. Mislim, kad se već korigiraju tekstovi sugovornika.
Usput, i taj izraz ''prerazličito'' nije baš najsretnije rješenje.
Keca bi dobio da si učenik po hrvatskom federalnom programu, a gore znam....sve prolazi i sve je ispravno, i četverica i četvorica.

Vego pustimo to.
Ja sam mišljenja da će Neum izgradnjom mosta napokon odahnuti od prometnog kaosa, a s druge strane dovršenjem ceste Stolac-Neum će tek tada nastupiti pravi turistički bum u općini. u svakom slučaju win-win situacija za lokalno stanovništvo.
Jebat ga, barbe iz ostrožačkog pomorskog društva misle jedno, mještani drugo, i hajd' ti tu budi pametan.
džakailibu
Posts: 616
Joined: 08/05/2013 11:37

#4354 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by džakailibu »

Iz svakog hafisovog posta tukne fasizam. Doslovno iz svakog.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4355 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

Pa jest. Samo za razliku od većine ordinirajućih šovinista koji se javljaju na pojedinim temama, ja svoje guram suptilno, ali veoma kvalitetno, složit ćeš se.
Nema u mene onih gluposti južni srbin, UZP-ejci, genocidaši, kamenjari, škutori, manjina, tenkom opleti, ha bu....pa to zna odvaliti svaki bubnjar s pilećim mozgom ili čakijaš sa skele.
džakailibu
Posts: 616
Joined: 08/05/2013 11:37

#4356 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by džakailibu »

Ta ekipa se ne racuna.oni to iz neznanja i nemoci. Ali ti, e to vec implicira rasizam tipa oni onamo su crnomanjasti itd itd.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4357 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

džakailibu wrote:Ta ekipa se ne racuna.oni to iz neznanja i nemoci. Ali ti, e to vec implicira rasizam tipa oni onamo su crnomanjasti itd itd.
P dobro. Onu prizemnu ekipu što raspolaže s fondom 50-60 riječi manje-više sam stavio u filter. I nije mi žao, obzirom da njihov intelektualni kapacitet ne može podržati bilo kakav suvisli dijalog i sav taj njihov...hajdemo ga opet nazvati ''intelektualni'' kapacitet mogu jedino usmjeriti na vrijeđanje sugovornika.
A što se tiče ovoga. Pa, pogledaj malo gore, i ono ispravljanje izraza ''ukrao'' u ''otuDŽio''. E sad, po ovom ovdje važećem vrijednovanju i to spada u kategoriju fašizma (inače, stvarno ste pretjerali s tom riječju, i već je postala pomalo smiješna).
Dalje, meni je spominjanje Irske u vezi teme o pelješkom mostu također jedan vid fašizma. Sukladno ovdašnjoj definiciji fašizma to znači: vi ćete otići u Irsku, džaba vam most.
Normalno takva vrsta dijaloga zahtijeva i istovjetan pristup.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#4358 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Lincoln-Burrows »

Fašizam, rasizam, aparthejd itd nije odavno bilo, to ovdje dođe izgleda ko dobar dan
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4359 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:Sve je to meni jasno, ali moramo čuvati dignitet ovog foruma. Mislim, kad se već korigiraju tekstovi sugovornika.
Usput, i taj izraz ''prerazličito'' nije baš najsretnije rješenje.
Keca bi dobio da si učenik po hrvatskom federalnom programu, a gore znam....sve prolazi i sve je ispravno, i četverica i četvorica.

Vego pustimo to.
Ja sam mišljenja da će Neum izgradnjom mosta napokon odahnuti od prometnog kaosa, a s druge strane dovršenjem ceste Stolac-Neum će tek tada nastupiti pravi turistički bum u općini. u svakom slučaju win-win situacija za lokalno stanovništvo.
Jebat ga, barbe iz ostrožačkog pomorskog društva misle jedno, mještani drugo, i hajd' ti tu budi pametan.
Najbolji nacin ocuvanja digniteta ovog foruma je svesti lafinu na najmanju mjeru, i ne skrivati se iza semantike kako bi se probala sakriti sustina (koju je doticni forumas sam otkrio uz moju pomoc). a ako je po Cmolji suditi, tu si stalno na nekom popravnom, ali neka te.
A glede i unatoc mosta kao objekta, kada budem vidio da stanovnici i njihovo dobro pogranicnih gradova u Hrvatskoj diktiraju vanjsku politiku drzavnih organa Hrvatske, svakako cu se sloziti s tobom...ali i ti i ja znamo da to tako ne ide.
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#4362 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by problemnatravunu »

:facepalm:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4363 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komsic- ... /190710109

Regionalni centar za istraživanje hajkula.
Ovaj potez će otvoriti stotine novih radnih mjesta.
Moj susjed Ferdo je pasionirani istraživač i skupljač slika grenlandskih tuljana. Ima li kakve šanse da mu se nekako srijedi prijem u Komše. Možda i taj susret urodi nekim konkretnim rezultatima i budućom suradnjom?
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#4364 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by The 51st State »

eto dje su pare za spas aluminija, radnici na peljesac, trkom.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4365 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
baglama
Posts: 987
Joined: 13/11/2010 16:09

#4366 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by baglama »

Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.


Ako sad ne napravimo luku I prugu u ova dva tri Dana kad su ujaci zabavljeni aluminijom necemo nikad
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#4367 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by exliberal-ex »

Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
Zajebanciju na stranu prije ce kinezi napravit most nego sto ce hrvatska pocet sa izgradnjom brzih cesta....navodno na Peljescu nisu jos ni svu zemlju otkupili, izbor izvodjaca je pao jer su se neki bunuli...mislim opsta zajebancija .
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4368 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
Komso i hajkule su najavili tuzbu, cim preCednik sidje sa trona...znaci ide tuzba i komso pusca hajkule da grizu kineze kad vec nemamo ratnih brodova :mrgreen:
Namazan ovaj Komso... :evil:
User avatar
mayab
Posts: 27180
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#4369 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by mayab »

exliberal-ex wrote:
Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
Zajebanciju na stranu prije ce kinezi napravit most nego sto ce hrvatska pocet sa izgradnjom brzih cesta....navodno na Peljescu nisu jos ni svu zemlju otkupili, izbor izvodjaca je pao jer su se neki bunuli...mislim opsta zajebancija .
Nažalost, Hrvatska nije puno odmakla od BiH, kako god to ne izgledalo tako, ali upravo kad čitam ovo kino oko početka gradnje pristupnih cesta za pelješački most, zgražam se kako su i oni nesposobni i korumpirani, nedo im Bog da imaju "konstitutivne Srbe,legitimne Hrvate , tursko amanetske Bosniake " i slično :lol: ili još tih beha specijaliteta, na šta bi to tek tada ličilo :run:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4370 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

General War wrote:
Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
Komso i hajkule su najavili tuzbu, cim preCednik sidje sa trona...znaci ide tuzba i komso pusca hajkule da grizu kineze kad vec nemamo ratnih brodova :mrgreen:
Namazan ovaj Komso... :evil:
Ma ja, proletiti će tih 7 godina što si rek'o Klas keks. A dotle će im se taman oslađati most.
Stvarno je namazan. A rekao bi čovjek na prvu ruku za njega pijandura neuka i bezobrazna. A ono plan smislilo.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4371 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:
General War wrote:
Hafis wrote:Ma jebo most,to ti ga je ionako nešto ustaško.
Treba se brinuti za hajkule i ostale vodene hajvane u našem moretu.
Komso i hajkule su najavili tuzbu, cim preCednik sidje sa trona...znaci ide tuzba i komso pusca hajkule da grizu kineze kad vec nemamo ratnih brodova :mrgreen:
Namazan ovaj Komso... :evil:
Ma ja, proletiti će tih 7 godina što si rek'o Klas keks. A dotle će im se taman oslađati most.
Stvarno je namazan. A rekao bi čovjek na prvu ruku za njega pijandura neuka i bezobrazna. A ono plan smislilo.
:-?
Njet, mislio sam kad preCednik sidje sa trona predsjednika predsjednistva, neces se tako dugo nacekati, prije skijaske sezone...ne pratis fudbal, preCednik ti je to vec najavio :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4372 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

General War wrote: Njet, mislio sam kad preCednik sidje sa trona predsjednika predsjednistva, neces se tako dugo nacekati, prije skijaske sezone...ne pratis fudbal, preCednik ti je to vec najavio :mrgreen:
A to. Znači plan je još pakleniji.
Znači, čim super hik zajaše na mjesto predsjedavajućeg, kako sutra podiže se tužba za most.
Boga molim da angažira svoje čuvene savjetnike, jar ako bude išao preko Bakirove pravne ekipe, zajebat će se u startu, još na samom šalteru.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4373 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:
General War wrote: Njet, mislio sam kad preCednik sidje sa trona predsjednika predsjednistva, neces se tako dugo nacekati, prije skijaske sezone...ne pratis fudbal, preCednik ti je to vec najavio :mrgreen:
A to. Znači plan je još pakleniji.
Znači, čim super hik zajaše na mjesto predsjedavajućeg, kako sutra podiže se tužba za most.
Boga molim da angažira svoje čuvene savjetnike, jar ako bude išao preko Bakirove pravne ekipe, zajebat će se u startu, još na samom šalteru.
Sta ces mestre, zlo nikad ne dolazi samo...em manjak turista, em mudjahedini prave cestu prema neumu, em "luminij" samo cigani hoce...sad i smucar se naklatio...jos i morske bestimlje hoce da uzgaja :mrgreen:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#4374 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by Hafis »

Jebeno, jašta. fina Bosna: marka pivo, marka burek, cener lože u golfa, 50 feniga za listić binga. a još him ga Komšo ne vadi :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#4375 Re: Pelješki most - ko koga zeza

Post by General War »

Hafis wrote:Jebeno, jašta. fina Bosna: marka pivo, marka burek, cener lože u golfa, 50 feniga za listić binga. a još him ga Komšo ne vadi :thumbup:
Evo ja u Brelama placam djetu 12 kuna Ledo sladoled koji je u bosni marka isti taj, pa ti vidi ko je naguzen.
Post Reply