peglativitet

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#101 Re: peglativitet

Post by lady midnight »

dacina_curica wrote:potaknuta temom lepog nam Saiana :D na susjednom poTforumu zadubih se u razmisljanje i skontah da nismo ovo pitale: Drage moje, DALI vas je pegla ikad prevarila? :? :sad: .......Ako jeste kako ste se ponasale? Jeste li joj oprostile (i zasto) ili je sutnule u srot gdje joj i mjesto :oops: (ja bih naravno tako postupila :oops: ).......DALI pegla nakon jednog ispada moze biti ponovo vjerna ili pisete propalo? :?

ja se licno drzim savjeta jedne mudre forumasice koja tvrdi da one sekunde kad pegla osjeti nagon za peglanjem necije druge kosulje vrijeme je da se krene dalje.....izbaci i nju i dasku joj njenu :x i pravac prodavnica.....kupi bolju :oops: ...naravno kupi domacu :!: :!: :!: :oops: :D

ne znam shta bih ti rekla, ako mene moja prevari, onda ce biti da je do toga shto josh stoji neispakovana u coshku i onako kupi prashinu, josh u originalnoj ambalazhi :lol: :lol:
mislim ozbiljno: kupila peglu u septembru kad sam doselila, nisam je josh nijednom upotrijebila :-) :-) a poshto sam znala da ce mi biti tako, dasku za peglanje nisam nikako ni kupovala :D :D

mada se i meni chini da ova tema ima slichnosti sa onom koju je pokrenuo saio the second :D nimalo me ne chudi da te njegovo ulje inspiriralo za post na ovoj temi :D :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#102 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

lady midnight wrote:ne znam shta bih ti rekla, ako mene moja prevari, onda ce biti da je do toga shto josh stoji neispakovana u coshku i onako kupi prashinu, josh u originalnoj ambalazhi :lol: :lol:
mislim ozbiljno: kupila peglu u septembru kad sam doselila, nisam je josh nijednom upotrijebila :-) :-) a poshto sam znala da ce mi biti tako, dasku za peglanje nisam nikako ni kupovala :D :D

mada se i meni chini da ova tema ima slichnosti sa onom koju je pokrenuo saio the second :D nimalo me ne chudi da te njegovo ulje inspiriralo za post na ovoj temi :D :D
mozda je vrijeme da je otpakujes :oops: .....ne treba ti daska vele da se moze samo prostrti peskir na pod ili krevet i tako peglati :oops: :D .....

Saio II me je zadeverao svojom temom :( .....mislim da me ulje vara :cry: :( :sad: :cry: :( :sad:

ja sam juce peglala 3 puna sata.....ruke mi otpale :-)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#103 Re: peglativitet

Post by Tesssa »

ja prevaru ne oprastam kako god da se okrene :oops: Cim sumnjam u istu vrijeme je da se okrene novi list :oops:

Jos treba da mi ostane koji dio iz propale veze sa peglom :oops: sta bi onda :?
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#104 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

Tesssa wrote:ja prevaru ne oprastam kako god da se okrene :oops: Cim sumnjam u istu vrijeme je da se okrene novi list :oops:

Jos treba da mi ostane koji dio iz propale veze sa peglom :oops: sta bi onda :?
Isto pitanje sam sebi postavila na pocetku ove teme :oops:
dacina_curica wrote:Mene ipak najvise brine ovo: sta mislite o pegli koja ima kamenac iz propale prethodne upotrebe? Da li postoji nada da se njen seksipil restaurira ili je propao slucaj? :? :? :? :-)
ja zaista ne znam kako bih reagovala u ovoj situaciji..... :-? ......ohhhhhhhhh, dileme :-? :roll: :?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#105 Re: peglativitet

Post by pitt »

a jeste li ikad probale da podmazete peglu djevicanskim uljem? :D :D :D : D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#106 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

pitt wrote:a jeste li ikad probale da podmazete peglu djevicanskim uljem? :D :D :D : D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: aman jarabi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: koja perverzija :shock:
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#107 Re: peglativitet

Post by Tesssa »

fuj :oops: :x
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#108 Re: peglativitet

Post by pitt »

dacina_curica wrote:
pitt wrote:a jeste li ikad probale da podmazete peglu djevicanskim uljem? :D :D :D : D
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: aman jarabi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: koja perverzija :shock:
neka vala......nek se i vama nesto moze zgaditi :D :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#109 Re: peglativitet

Post by mamica papucarka »

a sta ako z peglom progorite muzeve hlace i to na guzici da prostite :lol:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#110 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

mamica papucarka wrote:a sta ako z peglom progorite muzeve hlace i to na guzici da prostite :lol:
pa mamice to zavisi od pegle :oops: ......mislim ako si peglala (i progorila) hlace sexy peglom onda ce se to muzu vjerovatno svidjeti jer si ostavila sexy otisak ili rupu na njegovoj gu*i sto ga moze samo uciniti privlacnijim svakodnevnim peglacicama :oops: .....naravno ako ti je pegla ohrndana ili ne d'o Bog Hrdjava onda muzu ni na oci nemoj ici :oops: :-) ......takve rupe ili sare su krajne nepozeljne :oops: .....svaka "self-respecting" peglacica zna da je velicina i kvalitet rupe na turu direktno proporcionalna velicini i kvalitetu pegle (naravno pegle, sta li ste vi bezobraznice odmah pomislile) :-) ......naravno ako zelis prikriti los kvalitet pegline ploce mozes to pokusati ekstra dobrim stirkanjem mada ne postoji garanija za uspjeh :oops:

molim te javi nam kako se zavrsilo :oops: jako se brinem :oops: :cry: :lol:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#111 Re: peglativitet

Post by mamica papucarka »

nije ni primijetio :cry:
Sta mislite da li je do pegle, ili do hlaca :lol:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#112 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

mamica papucarka wrote:nije ni primijetio :cry:
Sta mislite da li je do pegle, ili do hlaca :lol:
mamice najvaznije je da nije do gu*ice :D :D :D :D :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#113 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

opala nam tema a meni treba pomoc podhitno :shock: :-)

juce ujutro dok sam peglala nove tole :mrgreen: (usput da se pohvalim da sam se ponovila :-) ) osjetim da mi je daska za peglanje malo "omeksala" :shock: .....jednostavno ona povrsina za peglanje omlitavila, no support whatsoever :-) :-) :-) ......Mislim daska je par godina stara, koristi se redovno, minimum jednom, dvaput sedmicno, nikad nije imala ovih problema :sad: ...Kad najednom juce, bez ikakvog povoda, tesko razocarenje :shock: :-? :cry: .......JELI do mene? :cry: :sad: ......ne znam sta da radim, jako gotivim ovu dasku :( , nije bas bila ni jeftina i nije mi bas sada do velikih izdataka :x .....DALI da samo kupim novu presvlaku i da se pretvaram kao da se nista nije desilo ili da ipak posegnem za drugom? :? .....pomagajte

vita jela, zelen bor, cekam brzi odgovor :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#114 Re: peglativitet

Post by mamica papucarka »

dacina_curica wrote:opala nam tema a meni treba pomoc podhitno :shock: :-)

juce ujutro dok sam peglala nove tole :mrgreen: (usput da se pohvalim da sam se ponovila :-) ) osjetim da mi je daska za peglanje malo "omeksala" :shock: .....jednostavno ona povrsina za peglanje omlitavila, no support whatsoever :-) :-) :-) ......Mislim daska je par godina stara, koristi se redovno, minimum jednom, dvaput sedmicno, nikad nije imala ovih problema :sad: ...Kad najednom juce, bez ikakvog povoda, tesko razocarenje :shock: :-? :cry: .......JELI do mene? :cry: :sad: ......ne znam sta da radim, jako gotivim ovu dasku :( , nije bas bila ni jeftina i nije mi bas sada do velikih izdataka :x .....DALI da samo kupim novu presvlaku i da se pretvaram kao da se nista nije desilo ili da ipak posegnem za drugom? :? .....pomagajte

vita jela, zelen bor, cekam brzi odgovor :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :-)
cim je ona omlitavila, batali ti to :mrgreen:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#115 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

haman mi se valja u nabavku nove :x .....ovaj put kupim vecu :oops: :lol: :lol: :lol: :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#116 Re: peglativitet

Post by mamica papucarka »

dacina_curica wrote:haman mi se valja u nabavku nove :x .....ovaj put kupim vecu :oops: :lol: :lol: :lol: :-)
Vecu obavezno, sta ce ti mala :oops: :mrgreen:
imaju sad ove daske na kojima mozes peglad oko 3 m ponjave :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#117 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

da, da, naravno vecu :oops: :-) :-) :-) I stabilniju :shock: :? :lol: :-)

nego kakve su te plaho velike? :oops: Nesto evropsko? :? ......I naravno gdje se to moze kupiti? :oops: (ne treba meni, treba jednoj kolegici :oops: )
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#118 Re: peglativitet

Post by Tesssa »

velicina pegle nije bitna :oops: bitno je da je tehnicki ispravna :D :D :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#119 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

A sta ako je "snjura" malo naceta (zeko gricno malo :-) )? :? ......Da je koristim il' da i nju mijenjam? :shock:

signed: concerned user :cry:
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#120 Re: peglativitet

Post by Tesssa »

mijenjat :oops:
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#121 Re: peglativitet

Post by dacina_curica »

ma odsad sve nosim na hemijsko :oops: :shock: :x :lol: :lol: :lol:
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#122 Re: peglativitet

Post by lady midnight »

dacina curice, ja bih ti preporuchila da vishe ne kupujesh dasku za peglanje... shta ce ti to, bezze, samo se peglash :oops: :-), a kad-tad ce ionako opet omlitaviti :-) iskoristi kuhinjski stol kad zatreba, all-in-one, ha jah... a i prerushavanje kuhinjskog stola za potrebe peglanja ima svoje chari koje doprinose boljem rezultatu :D :D

nego mene interesuje, prichate li vi sa svojom peglom :D i koliko dirty talk utiche na intenzitet peglanja :D :D :D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#123 Re: peglativitet

Post by Tesssa »

pa meni je to nekako nezgodno :skoljka:

al ono sto mene zanima je kakve su ove uvozne pegle :oops: takodje me zanima kad bi se najavio neki turbo model da ce izac za 2 god, da li biste ga cekali :? :oops: :D
User avatar
TiDamJa
Posts: 161
Joined: 31/10/2007 12:07
Location: Sarajevo

#124 Re: peglativitet

Post by TiDamJa »

ja nemam peglu.... :-) al' bas nikakvu
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#125 Re: peglativitet

Post by anais_nin »

Tesssa wrote:pa meni je to nekako nezgodno :skoljka:

al ono sto mene zanima je kakve su ove uvozne pegle :oops: takodje me zanima kad bi se najavio neki turbo model da ce izac za 2 god, da li biste ga cekali :? :oops: :D

pa naraFno :oops: vjerna sam ko Lesi :D :evil: mislim ipak je to TURBO model :D a danas je sve sto je turbo IN :D
vidim da je vecini ovde najveca dilema kada ostaviti peglu :roll: kada je zamjeniti novijim ili boljim modelom :oops: sta kada vasa pegla pocinje da ispoljava neobicne simptome tipa mjaukanja :( :sad:
Post Reply