pegla za kosu??

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#1 pegla za kosu??

Post by lolita_xx »

da li neko od vas pegla kosu?? daj preporucite mi koja pegla dobro ispravlja kosu??????
User avatar
sekiracija
Posts: 1004
Joined: 07/06/2003 00:00

#2

Post by sekiracija »

Vidio sam na TV schop rotirajuci fem,koji besprijekorno ispravlja(pegla)kosu.
:D I ja svasta gledam :lol:
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#3

Post by maccarona »

pa pegla :roll:

tako u mojoj fAmeliji :D:D:D
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#4

Post by Tesssa »

ovo ce zvucati smijesno, ali meni je najbolja ona od 5 maraka kod Kineza, a probala sam razno razne, od profesionalnih do ovih kineskih.

Inace imam veoma tanku dlaku, tako da mi se kosa brzo osteti, , a od ove kineske nista :D
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#5

Post by lolita_xx »

dinchy84 wrote:ovo ce zvucati smijesno, ali meni je najbolja ona od 5 maraka kod Kineza, a probala sam razno razne, od profesionalnih do ovih kineskih.

Inace imam veoma tanku dlaku, tako da mi se kosa brzo osteti, , a od ove kineske nista :D
ma i ja sam kupovala najskuplje, al slabo.. pokusat cu kod kineza :)
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#6

Post by Tesssa »

zaboravih reci da traju dugo, ja svoju imam vec 2 godine 8-)
in medias res
Posts: 220
Joined: 06/09/2006 15:07

#7

Post by in medias res »

dinchy84 wrote:zaboravih reci da traju dugo, ja svoju imam vec 2 godine 8-)
ozbiljno? i ja imam peglu kupljenu kod kineza za 5 KM! :D
moja je u zivotu oko godinu, a sve kontam da traje zato sto je ne koristim toliko cesto!?
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#8

Post by lolita_xx »

nego kakva vam je kosa inace??
User avatar
Tesssa
Posts: 3753
Joined: 29/11/2006 15:33
Location: nja nja :)
Contact:

#9

Post by Tesssa »

in medias res wrote:
dinchy84 wrote:zaboravih reci da traju dugo, ja svoju imam vec 2 godine 8-)
ozbiljno? i ja imam peglu kupljenu kod kineza za 5 KM! :D
moja je u zivotu oko godinu, a sve kontam da traje zato sto je ne koristim toliko cesto!?
nekakve su kvalitetne, sega pravo.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#10 Re: pegla za kosu??

Post by pinkzelena »

lolita_xx wrote:da li neko od vas pegla kosu?? daj preporucite mi koja pegla dobro ispravlja kosu??????
pegla ti je bezveze skroz, samo przi kosu..sto ce ti to
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#11 Re: pegla za kosu??

Post by Dori »

pinkzelena wrote:
lolita_xx wrote:da li neko od vas pegla kosu?? daj preporucite mi koja pegla dobro ispravlja kosu??????
pegla ti je bezveze skroz, samo przi kosu..sto ce ti to
AVON ima nesto sto stiti kosu protiv vrucine "Heat Protection" tako nesto....ako ces je peglati ili cak fenirati prvo nanesi to na kosu ;-)
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#12

Post by ja_cura_ »

najbolje je da je feniras, barem ja svoju tako, jer pegla mi je nekako peglativna, treba mi pravo dosta duze vremena (kosa mi je gusta, deblje vlasi i valovita) cetkom mi to dosta brze ide. moja prijateljica je uzela fen lissima od rowente i prezadovoljna je s njim, kaze super lako za fenirati.... ti samo provlacis fen/cetku kroz kosu - nista vise... :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#13

Post by amalka »

ja_cura_ wrote:najbolje je da je feniras, barem ja svoju tako, jer pegla mi je nekako peglativna, treba mi pravo dosta duze vremena (kosa mi je gusta, deblje vlasi i valovita) cetkom mi to dosta brze ide. moja prijateljica je uzela fen lissima od rowente i prezadovoljna je s njim, kaze super lako za fenirati.... ti samo provlacis fen/cetku kroz kosu - nista vise... :D
To bi meni dobrodoslo :D Lijena sam uzasno za feniranje 8-) Muka mi samo kad pomislim da cetku moram 300 puta provuci kroz kosu :-?
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#14

Post by ja_cura_ »

e zato je i ova moja prijateljica i uzela taj fen/cetku....
ima je u mercatoru, robotu, wf/konzumu kupiti, nekih 60-70 km, ali dobijes jos neke dodatke uz to....
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#15

Post by pinkzelena »

ja_cura_ wrote:najbolje je da je feniras, barem ja svoju tako, jer pegla mi je nekako peglativna, treba mi pravo dosta duze vremena (kosa mi je gusta, deblje vlasi i valovita) cetkom mi to dosta brze ide. moja prijateljica je uzela fen lissima od rowente i prezadovoljna je s njim, kaze super lako za fenirati.... ti samo provlacis fen/cetku kroz kosu - nista vise... :D
Ma s peglom osim sto unisti kosu, nema frizure, kosa isto prasa.
Ja idem na feniranje i cura mi super izravna kosu i jos od duge ravne i ravno osisane kose napravi frizuru.To s peglom nema sanse da dobijem.
User avatar
lolita_xx
Posts: 5076
Joined: 25/02/2007 18:43
Location: sjecanja

#16

Post by lolita_xx »

ma i ja feniram redovno, al me nece biti u sa neko vrijeme pa ne znam sta cu...ma ostavit je kako jest...
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#17

Post by Lace »

meni kosa ko ispeglana cim je operem i osusim :x :x :x hocu lokneeeeeee
Ida_gz
Posts: 25
Joined: 24/10/2005 01:03

#18

Post by Ida_gz »

ne peglam tako cesto kosu,mozda 2-3 puta godisnje al imam peglu koja je kupljena u frizerskom salonu sa keramickim plocama... jedino keramicke ploce ne gore kosu... kod mene je kosa komplet uvijena, pah tako kada pozelim da mi je ravna isfenira me frizerka...lakse mi :D
Post Reply